mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 23:53 
Cytuj  
Cytuj:
Mi tam ta idea prawdziwej kasy za przedmioty lata.


Mi też lata, ale tylko w FPSach (i to zrobione dobrze, ala tf2) i w darmowych mmo.

Jak D3 będzie za free, to możemy porozmawiać inaczej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 23:54 
Cytuj  
Jesli to jest prawda to........ LOL. Nic wiecej nie moge powiedziec o mnie zatkalo. Simply LOL.

Diablo 3 pierwsza gra nie MMO z normalnym Item Shopem hahahah....

Ale mysle ze to fake... why? no bo tak jak w kawale o czarnych zydach - BEZ KURWA PRZESADY!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2011, 23:55 
Cytuj  
d2jsp.org i tyle w tym temacie. Ciężko nazwać to podziemnym forum, każdy kto grał w d2 "poważnie" je zna.

Może nie popieram decyzji blizzarda, ale wydaje mi sie, ze grono osób kupujących przedmioty za prawdziwa kasę dużo się nie zmieni. Przybędzie tylko trochę nowobogackich, którzy i tak po miesiącu czy sześciu przestanie grać. Dlatego myślę tak sobie, ze może się wstrzymam z kupnem d3 aż blizz zrobi reset laddera albo dwa (będzie ladder, prawda?).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:00 
Cytuj  
Moim zdaniem to najlepiej podsumowuje sytuację:
Cytuj:
Cytuj:
So, if people can buy items then when I jump into PVP Arenas I can play against some dude that bought a whole set of legendary items?

Probably, but if he wanted to buy the items he would have anyway.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:01 
Cytuj  
Moze byc Item Shop jak sobie chca - ja tam nigdy nic nie kupuje nawet w LOTRO za te free pkt VIPa nic nie kupowalem i sie nazbieralo 10k. :)

Ale gra musi byc F2P. Koniec Kropka.

Przypuszczalnie to fake ale dziwie sie ze i tak znalezli sie obroncy pomyslu lol.
Zagrajcie sobie w Mythos nowe zobaczycie jak zajebiscie (czyt. bezcelowo) sie gra w HnS z item shop w ktorym mozna kupic wlasciwie wszystko.


"Probably, but if he wanted to buy the items he would have anyway"

No i? Ale do tej pory robil to nielegalnie, z ryzykiem oszustwa, kradziezy, scamu a na koncu znikniecia itemkow po update i bana. Jesli transakcje beda przeprowadzane przez Blizzarda czyli w 100% safe to 90% ludzi zacznie kupowac. Taka prawda. Moze nie cale sety ale runy, gemy, matsy do craftu itp...

Nie mowiac juz o dadatkowym nabijaniu kabzy Blizzowi za gre ktora i tak pewnie bedzie kosztowala 150PLN i bedzie miala platne DLC/dodatki.

PS. Kurwa to musi byc fake lol.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 00:04 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:03 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Moim zdaniem to najlepiej podsumowuje sytuację:
Cytuj:
Cytuj:
So, if people can buy items then when I jump into PVP Arenas I can play against some dude that bought a whole set of legendary items?

Probably, but if he wanted to buy the items he would have anyway.


To jaki ma sens to rozwiązanie, poza nabijaniem kabzy blizzardowi ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:07 
Cytuj  
Jest bardzo duża różnica między item shopem, a auction housem. Z reszta nie rozumiem argumentu odnośnie gry F2P. Mi się wydaje, ze wtedy byłoby dużo gorzej.

@Dana
Dokładnie taki jak napisałeś. Blizz nie może zwalczyć handlu itemami, ale w ten sposób może go przynajmniej kontrolować.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 00:08 przez Mirtul, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:07 
Cytuj  
Może zrobią coś w stylu - daj nam ileś dolców na miesiąc to masz status "handlarza" i możesz trzepać prawdziwą kapuchę na sprzedawaniu itemów.

Jeżeli to prawda to mimo narzekania ludzie i tak się rzucą na ten system sprzedaży za prawdziwą kasę jak jakieś dzikie wilki. Gwiezdnego konia z "WOW" każdy beształ a Blizzard zarobił na nim wiele milionów. Dziwi mnie po co to w ogóle skoro mają "WOW" i 11 milionów ludzi. No, ale w końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia. "SC2" podzielili na 3 części. Teraz może w "DIII" pojawi się sprzedaż itemków za prawdziwą kasę w grze. Ciekawe co dalej.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:11 
Cytuj  
JESLI to prawda, to martwi mnie tylko jedna mozliwosc: ze handel za normalnego golda umrze od razu przy premierze gry, bo skoro mozna wystawic przedmiot za IRL kase, to po chuj go wystawiac za gold ingame?

A tak w ogole, to interfejs Battle.Net dla Diablo 3 wyglada imho zajebiscie. Ten pomysl z banerem na konto zajebisty.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 00:11 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:11 
Cytuj  
Najgorsze jest to ze to instantowo zabija gre. Ot tak po prostu.

Mozna zarobic kase? To ludzie beda grac dla kasy a nie dla funu.

Co to oznacza ? PIERDYLIARD botow, chinskich farmerow, 50 roznych hackow i sposobow na dupowanie itemow na tydzien itd....
Do tego zapomnijcie o jakiejkolwiek friendly atmosferze na serwerach, nikt sie za nic nie wymieni bo przeciez mozna na tym $$ zrobic, nikt nowemu nie pomoze bo przeciez to kosztuje $$, nikt ci nie pomoze zabic Diablo bo to zajmuje czas a czas w tej grze to $$ a lepszy drop jest jebiac Act1 normal pierwsza mape biorac pod uwage np. ratio wartosciowy loot/godzine (naprzyklad). Po trzykroc fail tak wam powiadam.

Srsly jesli to prawda to zabili Diablo3 jako gre - przynajmniej dla mnie.
Nie mam zamiaru "grac" w wirtualne centrum obrotu pieniedzmi.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 00:15 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:12 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Dokładnie taki jak napisałeś. Blizz nie może zwalczyć handlu itemami, ale w ten sposób może go przynajmniej kontrolować.


Blizzard nie potrafi wielu rzeczy kontrolować. Rozumiem że w Expansion Packu dostaniemy boty z poziomu gry ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:16 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Jest bardzo duża różnica między item shopem, a auction housem.


W przypadku milionowego playerbase nie ma ŻADNEJ różnicy.

Ułatwienia i promowania sprzedawania przedmiotów za prawdziwe pieniądze zamiast gold ingame sprawi, że przedmiotów nigdy nie zabraknie.

Ludzie zachęceni możliwością zysku bez najmniejszego ryzyka będą zapierdalać dniami i nocami byle tylko zdobyć itams i wystawić na aukcję za real cash. Biorąc pod uwagę popularność gier Blizzarda ceny za na prawdę rzadkie przedmioty mogą ładnie skoczyć. Chociaż to ofc tylko spekulacja z mojej strony.

Cytuj:
JESLI to prawda, to martwi mnie tylko jedna mozliwosc: ze handel za normalnego golda umrze od razu przy premierze gry


Możliwość? To nie możliwość, tylko oczywistość.

Kabraxis napisał(a):
Srsly jesli to prawda to zabili Diablo3 jako gre - przynajmniej dla mnie.
Nie mam zamiaru "grac" w wirtualne centrum obrotu pieniedzmi.


Sam bym tego lepiej nie ujął.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:18 
Cytuj  
Kurwa, to jest fake, na bank, jeden chujek strollowal caly internet :) Ten system ma zbyt duzo oczywistych wad, zeby wszedl w zycie. Nie ma bata. Prawda? Prawda?!!?!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:20 
Cytuj  
No ja myślę, że to fake.

Mimo wszystkich przeciwności losu, zjebanej grafiki i ogólnego spłycenia pod pewnymi względami w stosunku do poprzedniej części mam ochotę kupić Diablo 3 a tu taki zonk.

Nigga pls.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:20 
Cytuj  
@Dana: Nie zdziwilbym się ;)
No ale panowie, czemu taka agresja od razu. Jest jeszcze mnóstwo różnych zmiennych, których nie znamy, może się okazać, ze to będzie naprawdę świetny system. Z reszta nie specjalnie dziwię sie blizzowi, zawsze sie zastanawiałem jakim cudem stać ich na utrzymanie serwerów battle.neta.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:23 
Cytuj  
Mieli zwiększyć znaczenie złota w grze. Także lepiej poczekać do tej 9 a nie psioczyć. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:24 
Cytuj  
Itemow nie zabraknie? Sądzicie, ze będzie procentowo więcej botów niż teraz w d2?
W d2 dzięki resetom laddera i odpowiednio niskim droprate'om nigdy nie ma przepychu. Nie rozumiem czemu w d3 miałoby być inaczej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:28 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Itemow nie zabraknie? Sądzicie, ze będzie procentowo więcej botów niż teraz w d2?
W d2 dzięki resetom laddera i odpowiednio niskim droprate'om nigdy nie ma przepychu. Nie rozumiem czemu w d3 miałoby być inaczej.


Bo jesli kazdy szaraczek, lacznie z pania krysia z warzywniaka bedzie mogl calkowicie legalnie i bezpiecznie zrobic na grze $$ to beda krasc, botowac, hackowac, scamowac i napierdalac setki godzin zeby te $$ zrobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:30 
Cytuj  
Sprzedaż tokenów wzrośnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 00:31 
Cytuj  
fejk nie fejk , mogli puscic virala , zobacza ze calkiem zgrabna ilosc klientow bylaby za takim rozwiazaniem to to zrobia lol

robienie gier jest coraz drozsze , pare mln scrubow rzuci te 140-150 pln
a potem ma wyjebane , czemu nie wykorzystac czego sie nauczyli w WOW i nie doic kase w szerszej perspektywie

dobrym efektem moze byc to ze nie skonczy sie jak D2 gdzie haxy zabily jedyny sensowny tryb gry-closed bn , tu sie uwidacznia roznica , wplywa strumien kasy to sie chce robic patche , dodatki , czeste uaktualnienia
a potem sie ma wypierdolone (d2 hi )

daliby full loot z D1 :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.