mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 10:09 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jesli ktos uwaza, ze zmniejszy sie przez wprowadzenie AH z RLcash ilosc chinskich farmerow to powinien zastanowic sie jeszcze raz i przeprosic. Generalnie wbijam w D3 ale sam trend jest zjebany :< ...

T.

Nom racja. Ilość farmerów a z czasem i botów się zwiększy. To raj dla nich. Uzyskają dostęp do nieporównywalnie większej ilości potencjalnych kupców , zwiększy się ogólne przyzwolenie dla tego typu praktyk.
Widzę wielką przyszłość przed farmerami i zwiększenie ilości osób zajmujących się tego typu biznesem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 10:10 
Cytuj  
czyli jednak Ashton dorobi do renty :)

nie oszukiwalbym sie mysleniem ze nie podoba mi sie nie korzystam , w przypadku takiego rozwiazania jest jak z wojna , mozna byc daleko i miec ja w dupie ale predzej czy pozniej bedzie miala wplyw na nasze zycie

trzeba byc naiwnym zeby nie spostrzec ze kiedy ludzie nawet przeciwni zobacza ze system "dziala" czyli itamz-rl cash to sie na to rzuca , skonczy sie pokazywanie fajnych itamz na trade w miasteczku , barter tez w tym momecie zabili (eh , jak wspomne ile itamz musialem dac za secik nekro w d2) . Tam gdzie sie zaczynaja pieniadze w grze konczy sie zabawa

gre pewnie kupie , dlugo pewnie czekac nie bede na efekty zastosowanego rozwiazania , ale i tak nie ma w co grac wiec cba :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 10:14 
Cytuj  
Kupić 5 kont, zestaw botów, proces powtarzać, profit. Jedyne co można robić to na wakacje jeździć :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 10:15 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
czyli jednak Ashton dorobi do renty :)

nie oszukiwalbym sie mysleniem ze nie podoba mi sie nie korzystam , w przypadku takiego rozwiazania jest jak z wojna , mozna byc daleko i miec ja w dupie ale predzej czy pozniej bedzie miala wplyw na nasze zycie
[...] Tam gdzie sie zaczynaja pieniadze w grze konczy sie zabawa

gre pewnie kupie , dlugo pewnie czekac nie bede na efekty zastosowanego rozwiazania , ale i tak nie ma w co grac wiec cba :)

Nie chcę tu cytując pewną znaną osobę mówić "oczywistej oczywistości" ,ale póki ludzie będą działać w myśl zasady "nie podoba mi się ,ale i tak kupie" to firmy będą brnąć z tego typu pomysłami dalej i dalej bo czemu nie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 10:41 
Cytuj  
Z farmerami w D3 też będzie inna kwestia bo po pierwsze nie będą z nami w jednej grze przez co nie będą podpierdalać "naszych" dropów. Większa konkurencja to też z reguły niższe ceny a oficjalny jeden sklep to raz że bezpieczeństwo a dwa trochę mniej spamu (bo pewnie swoje itemy i tak będą "reklamować"), jak dla mnie win win.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:05 
Cytuj  
Szok, tylko tyle.

Jestem zszokowany, jak bardzo pazerna i płytka stała się ta firma.

Diablo 3 ani żadnej innej gry Blizzarda nie mam zamiaru kupować.

Chuj im w dupę.

"Wirtualne centrum obrotu pieniędzmi" (c) Kabraxis


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:06 
Cytuj  
podsyłam ten temat do "Rozmów w toku"


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:07 
Cytuj  
To szokujace ze firma produkujaca gry robi to dla pieniedzy. Powinni pracowac dla idei, jak my wszyscy ktorzy z radoscia wykonujemy swoje obowiazki za usmiech i pochwale, oraz radosc dzialania:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:08 
Cytuj  
no to szokujace, ze parenascie lat temu firmy robily zajebiste gry, za ktore placilo sie raz i byl super fun.
w niektorych na lata - starcraft.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:10 
Cytuj  
Huba napisał(a):
To szokujace ze firma produkujaca gry robi to dla pieniedzy. Powinni pracowac dla idei, jak my wszyscy ktorzy z radoscia wykonujemy swoje obowiazki za usmiech i pochwale, oraz radosc dzialania:D


Gry Blizzarda są najdroższymi grami na rynku PC pomijając MMO.

Nie ośmieszaj się.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:10 
Cytuj  
Akurat blizzard dalej robi zajebiste gry, wiec nie ma co plakac. Jak ktos robi crap to sie nie kupuje, tyle. To nie jest jakis obowiazek zeby kupowac gry, wiec nie ma co protestowac. Jak juz bylo powiedziane, blizz zrobil to czego gracze chcieli i robili od dawna. Byliby idiotami gdyby nie chcieli zarobic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:17 
Cytuj  
tak bez zlosliwosci, to ogladam ten filmik z d3 i graficznie to biednie jest troche.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tak bez zlosliwosci, to ogladam ten filmik z d3 i graficznie to biednie jest troche.


Jest dramat, już wspominałem że cieni w ogóle nie widać, to jeszcze ilość detali jest tragiczna. Mam wrażenie, że jest to zbliżony StarCraft rolka od myszki....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:22 
Cytuj  
tu http://www.youtube.com/watch?v=ZG-f-UsKx9o
sa cienie
pewnie to opcja, którą da się wyłączyć i pewnie jak zwykle cienie zabierają relatywnie dużo FPS


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:25 
Cytuj  
lokacje jakies puste, na bagnach - otwartej przestrzeni jakies drzewko od niechcenia pierdolniete.
skille wygladaja w miare ok, ale ogolnie to bardzo srednia polka.

no wlasnie ten filmik ogladalem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:31 
Cytuj  
Podoba mi się ten witch doctor, nice shit.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:32 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie rozumiem dlaczego ludzie sie pienia. Do dzis mozna znalezc rozne przedmioty na serwisach aukcyjnych. W ten sposob przynajmniej ogranicza scamy, ktorych w diablo swojego czasu bylo sporo. Duped iteny itd.

Venan napisał(a):
Z farmerami w D3 też będzie inna kwestia bo po pierwsze nie będą z nami w jednej grze przez co nie będą podpierdalać "naszych" dropów. Większa konkurencja to też z reguły niższe ceny a oficjalny jeden sklep to raz że bezpieczeństwo a dwa trochę mniej spamu (bo pewnie swoje itemy i tak będą "reklamować"), jak dla mnie win win.

Huba napisał(a):
To szokujace ze firma produkujaca gry robi to dla pieniedzy. Powinni pracowac dla idei, jak my wszyscy ktorzy z radoscia wykonujemy swoje obowiazki za usmiech i pochwale, oraz radosc dzialania:D


Na serwisach / różnych forach i stronach można znaleźć przedmioty i inne rzeczy za real cash. Scam-u jest sporo. I DOBRZE. Tak powinno zostać a kupujący powinni być oszukiwani , ruchani w dupę i banowani przez operatora gry.
Bo kupowanie itemów /golda za rl kasę to (no przynajmniej było do niedawna) oszustwo.
Także niskie czy wysokie ceny nie powinny mieć dla gracza znaczenia bo nie powinien kupować chyba ,że jest oszustem.

To ,że EA/Blizz robi to dla kasy to wiadomo , tylko ,że ja patrze ZE SWOJEJ perspektywy nie podoba mi się to i mam w dupie zyski korporacji wydającej grę.

Zresztą do tej pory gry Blizza były jednymi z najbardziej zyskownych w całej branży , także kasy nie brakuje.

Dziwi mnie ostatnio modne patrzenie przez pryzmat nie swoich a czyiś interesów. Chyba ,że po prostu chcecie sprzedawać na tym AH - to inna sprawa i wtedy byłbym w stanie zrozumieć poparcie dla tego pomysłu.


Ostatnio edytowano 1 sie 2011, 11:34 przez sula, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:33 
Cytuj  
graficznie blizzard nigdy nie byl najwyzszych lotow , byl "poprawny" na tyle zeby galki oczne nie krwawily , ale szalu nie robilo

kiedys to byla firma zapalencow - idealistow , nad diablo 1 pracowalo ok 16 ludzi , spostrzegli ze ludzie lykneli ich produkcje , zaczeli zarabiac dobre pieniadze i przestali byc idealistami a zaczeli jechac na reputacji

debilny pomysl z dzieleniem SC 2 , teraz item shop , dobrze ze przy ich development circle to chyba tylko nokius z nas dozyje nastepnej gry Blizzarda bo strach sie bac co wymysla , moze co dzien trzeba bedzie zetony wrzucac gdy sie bedzie chcialo pograc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:36 
Cytuj  
sula napisał(a):

Dziwi mnie ostatnio modne patrzenie przez pryzmat nie swoich a czyiś interesów. Chyba ,że po prostu chcecie sprzedawać na tym AH - to inna sprawa i wtedy byłbym w stanie zrozumieć poparcie dla tego pomysłu.


Mnie też to dziwi, wręcz bawi.

Na WoW'ie zarobili więcej niż jakakolwiek inna firma na jakiejkolwiek innej grze. Każda ich gra sprzedaje się w milionach kopii obecnie po najwyższych w branży cenach.

A i tak znajduje się grupka ludzi którzy dzielnie bronią uciśnionego Blizza który przecież MUSI ZARABIAĆ NA SWOICH GRACH I NIE ROBI DLA IDEI. Zupełnie jak by tam pracowali i bali się o stratę posady.

Śmieszne to jest.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2011, 11:37 
Cytuj  
ta char w grze bedzie wpierdalal kupowana za $ zarcie, bo inaczej zdechnie!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.