mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 16:29 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 18:51 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Luz, na Słowenii duchowni zdefraudowali 800mil eur spekulując.
AHEHHEHE


embe napisał(a):
podobno w jakimś kraju europejskim polityce ukradli 150mld z kont emerytalnych ulokowanych w prywatnych firmach do łatania państwowego ubezpieczyciela


+2, epicka riposta :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 18:58 
Cytuj  
Prawie tak epicka, jak "a u was bija murzynow".


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 18:59 
Cytuj  
spłodzisz kiedyś coś więcej niż ten nieudolny i mało śmieszny trolling? Czy to Cię po prostu przerasta?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 19:10 
Cytuj  
Ksiundz w kosciele mowi ci, co jest dobre, a co zle. Pozuje na wyrocznie moralnosci. A jak wychodzi na jaw, ze kradnie to obrona brzmi: "inni kradna jeszcze wiecej".
Zreszta to jest dokladnie ta sama sytuacja, co w przypadku np. Nergala, zownowanej swietej ksiazki i koranu.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 19:32 
Cytuj  
a czy ja kogoś bronię? Mi się po prostu spodobało porównanie.
Może wysłać do nich Tuska z jednodniową wizytą szkoleniową? bo śmieszne kwoty kradną..

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 20:04 
Cytuj  
aha, czyli to była obrona tych duchownych, no nieźle ci wali w główkę od tych upałów, no i ten kiczowaty celeb niszczący biblie na miare skandalu z conchita wurst na eurowizji, widać dotarł do odpowiedniej grupy, jakby miał jaja to faktycznie mógł iść na całość i zrobić to z koranem ale nie nie... lepiej obrażać babcie i dziadków u siebie plus zadowolić pizdeczki pseudo ateistyczne, które na tym forum tez się trafiają jak widać.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 20:22 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/opole/ponad-200-miejsc-pracy-dzieki-inwestycji-wartej-432-mln-zl/04wb7

432 mln złotych / 200 miejsc pracy = 2.16 mln zł za jedno miejsce pracy. Debilizm do kwadratu.

:wtf:


Nie czaje, gdzie tu debilizm do kwadratu? Przecież oni nie budują fabryki by rozdawać kasę tylko zarabiać na niej. :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 20:51 
Cytuj  
embe
powiedz mi debilu jaki sens ma palenie koranu w polsce?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 20:58 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/link/2098312/austra ... silek-eng/
'Australia: Bezrobotni będą musieli pracować na zasiłek'

Cytuj:
432 mln złotych / 200 miejsc pracy = 2.16 mln zł za jedno miejsce pracy. Debilizm do kwadratu.

to zdanie brzmi jakby budowano fabryke tylko po to by dac prace...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 21:03 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
embe
powiedz mi debilu jaki sens ma palenie koranu w polsce?


Bo lepiej zapobiegać, niż leczyć! ;)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 21:12 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.wykop.pl/link/2098312/australia-bezrobotni-beda-musieli-pracowac-na-zasilek-eng/
'Australia: Bezrobotni będą musieli pracować na zasiłek'

Cytuj:
432 mln złotych / 200 miejsc pracy = 2.16 mln zł za jedno miejsce pracy. Debilizm do kwadratu.

to zdanie brzmi jakby budowano fabryke tylko po to by dac prace...


Zgadzam się panowie, trzeba jak najszybciej zaprzestać budowania nowych ośrodków produkcyjnych, ponieważ jak słusznie zauważyliście fabryki to kosztowne inwestycje, a przecież zamiast inwestować kapitał w produkcję moglibyśmy te pieniądze przeznaczyć na pomoc socjalną dla bezrobotnych. W ogóle nie myślą te nasze głupie polityki.

Jak się czasami was czyta, to ja pierdole...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 21:23 
Cytuj  
I w ktorym miejscu ja napisalem to co Ty mowisz?

CHodzilo mi o to co Morgulowi, nikt tej fabryki nie buduje dla miejsc pracy ale by na niej zarabiac.
Wiec glupota jest przeliczanie nakładu inwestycyjnego na miejsce pracy.
I z tego co jest w tym linku jest podane, że lwią część pokrywa przedsiębiorca, zresztą polski kapitał... wiec co do tego maja polityki?

zaprzestac budowania? to sie jeszcze jakies buduje?...


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 21:55 
Cytuj  
No źle quotnełem, ale chyba widać do kogo pisze. :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2014, 22:23 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
embe
powiedz mi debilu jaki sens ma palenie koranu w polsce?


no np. próba wylansowania nowego trendu
po drugie chyba wszystkie biblie już dawno żeśmy w EU spalili... a palić coś trzeba go globalne oziębienie etc. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2014, 23:33 
Cytuj  
Zbliżają się kolejne wybory, zapewne zwycięskie dla PO, PSL zgarnie swoją działke, PiS pewnie poprawi wynik, komuszki i dziwolągi to zobaczymy, w lokalnych wyborach Korwin raczej wiele nie ugra ze względu na ordynacje czyli przywiązanie miejsca głosowania do miejsca zamieszkania co eliminuje sporo jego mobilnych wyborców.

Może warto by było podsumować co przez te wiele lat udało się w Polsce zrobić PO, na pewno udało się jako pierwszym zaszczepić w społeczeństwie pogardę do ludzi biednych, do starszych, do wierzących, udało się im spowodować że wstydzimy się wszystkiego wszędzie, udało się im podzielić społeczeństwo na potrzeby polityki.
Sukcesem ich jest też utrwalanie patologii jak z czasów PRL, czyli afery, złodziejstwo i nepotyzm od samej góry po najniższe szczeble władzy, zamiast z tym walczyć mamy w wielu sytuacjach gorzej.
Z takich ciekawych rzeczy to stworzono z partii politycznej jeden wielki zakład pracy, tysiące miejsc pracy plus bonus w postaci kontaktów na możliwość dorobienia czy zarobienia.
Nagrania polityków ostatnie pokazały też co sądzi przeciętny zawodowy polityk PO ( zapewne inni nie lepsi ) o wyborcach i ogólnie o społeczeństwie.

Ten post ładnie wpisuje się w kampanie PiS ale to świadczy o tym że PiS pierwszy raz ma kampanie opartą na faktach :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 00:28 
Cytuj  
embe napisał(a):
udało się jako pierwszym zaszczepić w społeczeństwie pogardę do ludzi biednych, (...), do wierzących,

Nie no tymi to gardziłem zawsze :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 08:05 
Cytuj  
Bo jesteś chujem bez serca.

Ja tam biednym zawsze współczułem. Z zaznaczeniem, że chodzi mi o ludzi biednych, a nie bejów jebiących tanim winem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 08:08 
Cytuj  
embe - gdzies tam krazy w internecie lista dokonan prawie dwoch kadencji PO. Z tym co piszesz w calosci sie zgadzam.

Z innej beczki - wywiad sprzed kilku lat z tworca i wlascicielem polskiej sieci restauracji Sfinks:
http://ifutures.pl/sfinks-kontra-amrest-t1533.html

tiomor - tczewiak nieudolnie trolluje probujac zwrocic na siebie uwage, bo nie wierze, ze mozna byc tak glupim.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 08:45 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/krystian ... kcja/lzzj7
'- Odebranie Lechowi Wałęsie nazwy ulicy w San Francisco to z perspektywy Polaka na pewno powód do wstydu. Ale z perspektywy osoby, która od kilkunastu lat działa na rzecz emancypacji środowisk LGBT, to jest jednak wielka satysfakcja. I osobiście ją mam - mówi Krystian Legierski, warszawski radny i działacz środowiska homoseksualnego, a prywatnie gej.'

Nie lubię wałęsy, ale kuzwa im więcej się pobłaża pedałom tym bardziej się wszędzie wpierdalają.
Im więcej takich gowien widzę tym mam mniejszą tolerancję.

Ogolnie jakiś tam marginalny problem pedalstwa stał się problemem najważniejszym.

I w ogole to ten aly Krystian nie dość, że pedał to jeszcze jakiś kororowy i pewnie żyd i farbowany rudy ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.