mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 120
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 10:29 
 
RoozTer napisał(a):
a tiesto, benassi etc to tez nie jest techno :( , widze ze troszke malo wiesz o muzyce fum4r :/


Jak to nie jest techno to co to jest? No bo przeciez nie pop :lol: A jesli chcesz tu powiedziec ze to jest house/trance to powiem Ci, ze to jest taki podgatunek. Bo wszystko rozgalezilo sie od techno :]

A LP to nie jest pop-punkrock :] To nu-metal. A muze graja dobra.

To chyba jednak Ty sie na muzie nie znasz :]

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 10:36 
 
Fum4R -> powiedz moze co to jest techno mądralo. i powiedz dlaczego benassi i tiesto twoim zdaniem grają techno.

idz sobie lepiej sopot obejrzyj i mandaryne, a nie udawaj eksperta.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 10:41 
 
Lp mi sie podoba i to wszystko. Nierozumiem o co te spory :wtf:
Jak dlamnie moze to być hip hopolo i tak bede tego sluchal....
Limb Bizkit też wymiata.
Pozdrawiam.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 10:46 
 
Glorfindel1 napisał(a):
Lp mi sie podoba i to wszystko. Nierozumiem o co te spory :wtf:
Jak dlamnie moze to być hip hopolo i tak bede tego sluchal....
Limb Bizkit też wymiata.
Pozdrawiam.


Tylko ze gdyby Machine Head ktory bardzo lubie bylby to hip hopolo to wtedy MH bylby jedno wielkie g...a to dlatego ze nie bez powodu byloby to hip hopolo albo inaczej lubisz hip hopolo?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 10:48 
 
Dzieki wiem ze sie nie znam, wszystko rozgalezilo sie od techno, tak a swistaka rozpierdoli niemcy ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:05 
 
Jestescie jacys dziwni...

Cytuj:
Lp mi sie podoba i to wszystko. Nierozumiem o co te spory
Jak dlamnie moze to być hip hopolo i tak bede tego sluchal....


Cytuj:
Tylko ze gdyby Machine Head ktory bardzo lubie bylby to hip hopolo to wtedy MH bylby jedno wielkie g...a to dlatego ze nie bez powodu byloby to hip hopolo albo inaczej lubisz hip hopolo?


To chodzi w koncu o muzyke czy o to do czego ja jakis pokrecony gosciu zaliczyl?
Ty MagPS lubisz MH za to jak graja czy za to jak nazywaja ich muzyke i ze to "trendi" kapela?

Kurcze wogole to nazywanie nurtow muzyki jest dla mnie chore. Nu-metal, speed-metal i inne (rowniez w innych nurtach muzy). Kto to qrcze wymysla?

Ja slucham tego co mi sie podoba i co mi wpadlo w ucho. I mam w dupie jak to sie nazywa. Nawet sie nie wysilam zeby poznac nazwe. Wazne ze MNIE SIE PODOBA...

Nie kapuje innego podejscia. :/


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:09 
 
Bo sa ludzie ktorzy wiedza czego sluchaja i interesuja sie tym, a sa ludzie ktrzy sluchaja co im wpadnie w ucho np. madaryna papa dance itp. i nie rozumieja innego podejscia. I twierdza potem ze Lp to metal a cala reszta to techno.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 163
Dołączył(a): 25.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:14 
 
RoozTer napisał(a):
Dzieki wiem ze sie nie znam, wszystko rozgalezilo sie od techno, tak a swistaka rozpierdoli niemcy ...


Jakiego świstaka rozpierdolili?? Swistak poprostu siedzi i zawija je w te sreberka :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:19 
 
Aenima napisał(a):
Bo sa ludzie ktorzy wiedza czego sluchaja i interesuja sie tym, a sa ludzie ktrzy sluchaja co im wpadnie w ucho np. madaryna papa dance itp. i nie rozumieja innego podejscia. I twierdza potem ze Lp to metal a cala reszta to techno.


Hehe. Nie ja nie mowie ze cos jest tam czyms. Bo mnie to malo ochodzi. Mowie raczej MNIE SIE TO NIEPODOBA bo... Moze dlatego nauczylem sie zauwazac ze inni tez moga miec swoje zdanie, umiejetnie argumentowac wypowiedzi i ogolnie dyskutowac.

Swoja droga to bardzo chcialbym uslyszec czym sie rozni np. taki nu-metal od speed-metalu albo innego metalu.
Ale bez tekstow w stylu "to trzeba posluchac". Tylko czym konkretnie sie rozni.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:22 
 
KromeR napisał(a):
To chodzi w koncu o muzyke czy o to do czego ja jakis pokrecony gosciu zaliczyl?
Ty MagPS lubisz MH za to jak graja czy za to jak nazywaja ich muzyke i ze to "trendi" kapela?(...)



Alez tylko slucham ze mnie sie podoba i tylko z tego powodu.
Kod:
Tylko ze gdyby Machine Head ktory bardzo lubie bylby to hip hopolo to wtedy MH bylby jedno wielkie g...a to dlatego ze nie bez powodu byloby to hip hopolo albo inaczej lubisz hip hopolo?

eh...wiec jak pisze informacja ze x grupa to pop to moge spodziewac sie rapu albo jazz-u? nie, wiec jesli lubie pop to szukam ulubiony piosenek w kategorii pop (huh mam nadzieje ze wkoncu wiadomo o co mi chodzilo)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:33 
 
Dobra, dobra. Mnie poprostu urzeklo twoje stwierdzenie, które odczytalem, ze "gdyby na moja ulubiona kapele zaczeto mowic dicopolo to bym przestal ich sluchac" :D
:P


Ps. Bardzo fajny topic. I jaka ewolucja tematu :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 11:47 
 
Cytuj:
Tylko ze gdyby Machine Head ktory bardzo lubie bylby to hip hopolo to wtedy MH bylby jedno wielkie g...a to dlatego ze nie bez powodu byloby to hip hopolo albo inaczej lubisz hip hopolo?


Może źle sie wyrazilem, chodzilo mi o to że nawet jesli by LP przypieli do disco polo a grali by tak jak teraz to bym ich nadal sluchal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 12:09 
 
KromeR napisał(a):
Swoja droga to bardzo chcialbym uslyszec czym sie rozni np. taki nu-metal od speed-metalu albo innego metalu.
Ale bez tekstow w stylu "to trzeba posluchac". Tylko czym konkretnie sie rozni.

Metal od nu-metalu (LP i reszta) rozni sie tym, ze w metalu muzycy potrafia grac. ;) Jak chcesz poznac roznice posluchaj czolowych przestawicieli poszczegolnych podgatunkow, a zapewniam Cie , ze od razu ja uslyszysz. Ja ososbiscie tego szufladkowania nie lubie. Wrzucam wszystko do rockowego wora, z ktorego to powychodzilo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 12:57 
 
Uwielbiam ten dział i ogólnie forum :D Ostatnio ktoś założył temat o dodatku do SWG, który przeszedł w dyskusję na temat scie-fiction, potem ludzkiej cywilizacji, aby zakończyć na stwierdzeniu, że Darth Vader był pedałem :] Ponadto czasem można się pobeczeć ze smiechu czytając dział flames :lol:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:12 
 
a co sądzicie o śmierci?

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:23 
 
Jest git ja juz jest po :>

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:45 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak chcesz poznac roznice posluchaj czolowych przestawicieli poszczegolnych podgatunkow


Eno wlasnie prosilem zeby tak nie pisac. Ja tam rozrozniam po cechach charakterystycznych a nie po "sluchu".
Jesli przyjac za kryterium ze ktos umie albo nie umie grac to Bajerfull gra nu-metal :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:11 
 
Taunis napisał(a):
a co sądzicie o śmierci?


Pilem z nim wczoraj. Spoko gosc.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:19 
 
czy to nie fascynujące, że jedyną rzeczą jakiej możemy być pewni w naszym życiu to śmierć?

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:26 
 
Nie


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.