mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 18:07 
Cytuj  
Po co się flamować, jeśli można rozwiązać sprawę w 'stylu Metzgera' - spotkajcie się w Krakowie!
Takie drechy jak Metzger czy Przemo13 napewno się ucieszą.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 18:18 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Porównaj to co ja wkleiłem z tym co otrzymujesz po użyciu bluzgatora. Your face my ass, see difference ?

Jesli sie pomylilem, to przepraszam. ;)


_________________
.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 18:38 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Jak potrafisz to pokaż mi chętnie się czegoś nauczę - naprawdę nie żartuję, poprostu uzasadnij to co mówisz w praktyce porządnie mnie obrażając.

Nie.
Atherius napisał(a):
"Wiecie dlaczego Trage zasypia w krawacie ? Zeby rano odroznic glowe od dupy" - J.Urban

Więc Jerzy Urban i Jan Pietrzak to ta sama osoba?

PostNapisane: 31 sie 2006, 13:55 
Cytuj  

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:12 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Po co się flamować, jeśli można rozwiązać sprawę w 'stylu Metzgera' - spotkajcie się w Krakowie!
Takie drechy jak Metzger czy Przemo13 napewno się ucieszą.



ty człowieczku jesteś popierdolony...
Drechy ? a czy to ,że chcemy załatwić sprawe po męsku to oznacza ,że jesteśmy drechami ?
Boisz się kutasie? to spierdalaj ... Bo przez forum cwaniak jesteś ,ciekawe czy na RL też? (wątpie)


i odpierdol się odemnie , bo w tym temacie się nie wypowiadałem więc zjeżdzaj imbecylu...


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:17 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Rage napisał(a):
Jak potrafisz to pokaż mi chętnie się czegoś nauczę - naprawdę nie żartuję, poprostu uzasadnij to co mówisz w praktyce porządnie mnie obrażając.

Nie.
Atherius napisał(a):
"Wiecie dlaczego Trage zasypia w krawacie ? Zeby rano odroznic glowe od dupy" - J.Urban

Więc Jerzy Urban i Jan Pietrzak to ta sama osoba?


Jeden chuj, widocznie ogladales wojewodzkiego uwazniej niz ja. ;]
Fakt to bylo o urbanie a nie od urbana, zroszta troche to przerobilem, powinienem sie sam pod tym podpisac. :]

Bedzie solowa. ^^


_________________
@polygamia

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:36 
Cytuj  
Cytuj:
ty człowieczku jesteś popierdolony...
Drechy ? a czy to ,że chcemy załatwić sprawe po męsku to oznacza ,że jesteśmy drechami ?
Boisz się kutasie? to spierdalaj ... Bo przez forum cwaniak jesteś ,ciekawe czy na RL też? (wątpie)


i odpierdol się odemnie , bo w tym temacie się nie wypowiadałem więc zjeżdzaj imbecylu...

Po męsku? To chyba w innej epoce zyjesz ''człowieczku''. Twoje wyzwiska i styl pisania sa tak prymitywne, ze zostaje mi tylko opcja /ignore

ps. chętnie dowiedzialbym sie ile naprawde masz lat, bo na 19< to mi to nie wyglada.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:44 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
(...)


http://www.wiw.pl/nowinki/biologia/2000 ... 30-001.asp


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 14:44 
Cytuj  
Przemo19 - n/c a Phist nie lepszy, moze i nawet czasem gorszy.

w sumie nie pozostaje mi nic innego jak pidpisac sie obiema "rencoma" pod postem Obi'va...


_________________
.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:31 
Cytuj  
Cytuj:
ps. chętnie dowiedzialbym sie ile naprawde masz lat, bo na 19< to mi to nie wyglada.


No to się zdziwisz bo 2x .

A dziwisz się ,że tak reaguje? jestem nerwowy i wybuchowy (taki charakter) a jak widze jak jakiś palant odrazu atakuje mnie to mnie huj strzela ? niby dlaczego to robi przecież się w tym temacie nie udzielałem. a ja sobie nie dam w kasze dmuchać ,żeby jakieś gówno sobie pozwalało.

Co do bicia się. Nie jestem tego zwolennikiem . Ale domyślam się ,że przynajmniej kilkunastu użytkowników forum (nie tylko tego) to dziwaki , bądź ludzie z kompleksami którzy potrafią tylko czarować przez internet.
Dlatego tak napisałem , bo ciekaw jestem czy np. phist byłby taki cwaniak w rzeczywistości. A wmawianie komuś ,że jest drechem jest nie na miejscu .
sry


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:41 
Cytuj  
Przemo19 napisał(a):
(...)

jakbys nie zareagowal na jego posty to zachowalbys sie 100x doroslej.
Co do bicia sie, czasem moze i trzeba ale to jest forum do cholery, wiesz jak to dziecinnie wyglada jak ktos jakby proponuje "ustawke" na forum? ;) Na debili masz funkcje "ignoruj" nie znizajac sie do takiego poziomu.


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:46 
Cytuj  
Przemo i co myslisz że pokonanie kogos fizycznie czyni cie lepszym od kogos kto pokonał cie intelektualnie ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:54 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Przemo i co myslisz że pokonanie kogos fizycznie czyni cie lepszym od kogos kto pokonał cie intelektualnie ?



nie Shadgun.

Ale ten Phist i jego przyjaciel mnie doprowadzają do szału ...
A pokonanie intelektualne czyni ciee lepszym ?

Co do reszty. napisałem ,że nie którzy użytkownicy są w rzeczywistości inni jak pokazują się na forum.


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 15:58 
Cytuj  
Cytuj:
A pokonanie intelektualne czyni ciee lepszym ?

A nie?

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 16:03 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
Cytuj:
A pokonanie intelektualne czyni ciee lepszym ?

A nie?

a nie, bo przez to masz zamiar użyć siły :) a to prowadzi do konsekwencji.


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 16:03 
Cytuj  
Cytuj:
A pokonanie intelektualne czyni ciee lepszym ?


To zależy co komu imponuje.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

PostNapisane: 31 sie 2006, 16:04 
Cytuj  

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 16:09 
Cytuj  
Cytuj:
Należy też wziąśc pod uwagę fakt, że w miarę normalnego człowieka intelektualnie pokonać się nie da


Ale Przema tak :D (kurde nie mogłem sie powstrzymaź)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 16:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a Phist nie lepszy, moze i nawet czasem gorszy.

Pod jakim względem? Czy nie jadąc do KRakowa pokazałem, że jestem gorszy? Uważajac tak, upodabniasz sie do Przema.
Przemo13 napisał(a):
No to się zdziwisz bo 2x.

Sam siebie okłamujesz. :)
Przemo13 napisał(a):
A dziwisz się ,że tak reaguje? jestem nerwowy i wybuchowy (taki charakter) a jak widze jak jakiś palant odrazu atakuje mnie to mnie huj strzela ? niby dlaczego to robi przecież się w tym temacie nie udzielałem. a ja sobie nie dam w kasze dmuchać ,żeby jakieś gówno sobie pozwalało.

Wybuchowy charakter nie usprawiedliwia prymitywnych, chamskich wypowiedzi i schodzenia do poziomu Neandertalczyka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 16:21 
Cytuj  
bo ja jestem über :)


Shadgun - light


Nikt mnie nie wqrwia na tym forum prócz dwóch imbecyli (nawet nie będe pisał tych nicków )




EDIT. do postu wyżej : Jakbyś palancie wiedział Neandertalczyk nie umiał mówić , szpan ci się nie udał 1: 0 (bramka samobójcza)


_________________
Na pustkowiu życie nie ma żadnej wartości. Masz świadomość, że następnego ranka możesz się już nie obudzić. Każdy dzień może przynieść śmierć, każda godzina może być twoją ostatnią, a każde napotkane stworzenie twoim katem. Spoczywaj w pokoju......

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.