mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 21:43 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
jak to spiewal O.S.T.R - Kochana Polsko dzieki za madrosc za to ze ide po prad wszystkim przeciwnosciom...


LOL i ROTFL. Wogole twoje posty poprawiaja mi humor dzis wieczor. Keep going m8.

W dupie mam patriotyzm w czasie pokoju i w czasach gdy kazdy moze wyjechac (prawie) gdzie chce i realizowac sie (czy to finansowo czy inaczej) gdzie chce. To raz.

Dwa, wjezdzasz na tematy rodzin, dziadkow i dzieci otoz zapewniam cie ze duzo ludzi moze wyjachac wlasnie zeby tym rodzinom pomoc (naprzyklad oplacic droga kuracje i leki). A wiekszosc jesli np.zachorowalby im ojciec i wymagal opieki raczej by wrocila (ja bym wrocil).

Reszty nawet mi sie niechce komentowac bo masz najebane w glowie i sam sie ograniczasz jakimis glupimi tekstami chlopaczka w bluzie z kapturem (vide sytat z OSTRa). A pozatym pierdolisz jak potluczony.

Chcesz budowac polske - no coz jesli ludzie z takimi pogladami beda budowac polske to ja wyjezdzam. Nie za kasa a wlasnie dlatego.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 21:53 
Cytuj  
Kabraxis czyt. post wyzej nei masz argumentow nie pierdol... Sam sie zaslaniasz Chorobami bliskich itd.

Zastanow sie jak ktos ci nagle zachoruje to co... Podejmujesz decyzje: jade za granice bede zarabial jako bialy murzyn ale warto a w tym czasie twoj chory ojceiec umiera - z zalu... z braklu bliskosci... bo ty pojechales charowac gdzies gdzie cie maja w dupie??

Kolego sam mi poprawiles humor tym postem i chwala ci za to... tylko jak chcesz dalej dyskutowac na te tematy uzyj mocniejszych argumentow (mocniejszych nie znaczy wcale ku... chu... itd...).

A po wtore my tu rozmawialsmy z sobem ogolnie o wyjazdach a nie o sytuacjach wyjatkowych, a ty ze swoim postem wpieprzyles sie tu jak w jakis chlew upaprales sobie raczki lajnem i zaczynasz w kazdego po kolei ciskac tymze smierdzacym gowienkiem...??

Heh jeszcze jedno jak maja byc w polsce tacy patrioci (idioci??) jak ty to niech lepiej wypierdalaja, bez was polska bedzie napewno lepszy krajem.

A skoro kojarzysz O.S.T.R z chlopaczkiem z pod bloku w dresie to... zdziwie cie masz racje!! Tylko ten chlopaczek ma wiecej pojecia o zyciu niz ty a przedewszystkim mowi.spiewa prawde...

Edit: hehe huragan podoba mi sie ten drugi filmik:)... w szczegolnosci jak gosciu mowi: : ja bylem gosciem, ja bylem gosciem... a wie pani kim ja jestem teraz??... Lajza jeste" haha jak wszyscy ktorzy wyjechali tylko jedni sa lepszymi lajzami a drudzy gorszymi - i to wsio na temat


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:09 
Cytuj  
Trzeba rozladowac atmosfere :)

Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:10 
Cytuj  
Cytuj:
Niewazne kim jestesmy, wazne jak zyjemy...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:11 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Zastanow sie jak ktos ci nagle zachoruje to co... Podejmujesz decyzje: jade za granice bede zarabial jako bialy murzyn

Ofc bo medycyna i sluzba zdrowia w polsce (jakze wspanialym kraju wg ciebie) jest tak wspaniala i leki sa tak drogie ze nawet jakbym siedzial przy ojcu 24 na dobeto pewnie i tak nic nieda. A tak moge jechac i przyslac kase na leki, terapie czy cokolwiek innego w jakiej dobrej prywatnej klinice a nie w tym co szumnie nazywa sie w Polsce szpitalem.
Pracowalem 3 miesiace (tyle wytrzymalem - okres probny) w szpitalu w miescie znanym na calym swiecie, - w Wadowicach i moge okreslic to jednym slowem - "gowno" a nie szpital. Ofc szpital panstwowy.

kkkk20 napisał(a):
bo ty pojechales charowac gdzies gdzie cie maja w dupie??

Tak.. a w Polsce to pracodawca (zwlaszcza prywatny) to cie kocha i tylko czeka aby dac ci ciezkie tysiace zlotych za lezenie i naprawde dba o zapenienie ci godziwych warunkow pracy. My cghyba o innym kraju mowimy. ;-)

kkkk20 napisał(a):
Heh jeszcze jedno jak maja byc w polsce tacy patrioci (idioci??) jak ty to niech lepiej wypierdalaja, bez was polska bedzie napewno lepszy krajem.


Ok ja tez tesknil nie bede za polskim bagnem :-)
kkkk20 napisał(a):
A skoro kojarzysz O.S.T.R z chlopaczkiem z pod bloku w dresie to... zdziwie cie masz racje!! Tylko ten chlopaczek ma wiecej pojecia o zyciu niz ty a przedewszystkim mowi.spiewa prawde...


Sorry ale ja juz wyroslem z hiphopowych prawd o zyciu i z jarania blantow na lawce.

kkkk20 napisał(a):
Edit: hehe huragan podoba mi sie ten drugi filmik:)... w szczegolnosci jak gosciu mowi: : ja bylem gosciem, ja bylem gosciem... a wie pani kim ja jestem teraz??... Lajza jeste" haha jak wszyscy ktorzy wyjechali tylko jedni sa lepszymi lajzami a drudzy gorszymi - i to wsio na temat


Gowno prawda - super jest budowanie opinii za pomoca filmiku z youtube. Ja mam w uj znajomych ktorym wyjazd do anglii dal szanse na JAKAKOLWIEK kasei tzw. "wyjscie na swoje", bo pochadze z miasteczka gdzie jest really ciezko - nawet jak sie starsz. a przynajmniej bardzo to "wyjscie na swoje" przyspieszylo i wszyscy sobie chwala a watpie zeby to byla jakas ogolna zmowa aby tak ta anglie gloryfikowac.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:18 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
delete


Bo co bo was osmiesza?? Cash, jak przegrywac to z honorem.

Powiem wam cos to juz nie od dzis wiadomo jak jest... Jednym sie uda drugim nie (jak na filmiku)

Ale juz kiedys bylo wiadomo jak pisal henryk Sienkiewicz w nowelce "za chlebem" - kto nie czytal polecam ta lekture...

Wtedy moze zrozumiecie ze ta sytuacja (badz co badz chora) ni istnieje od dzis ale od dawna... Tylko ze nigdy na tak duza skale jak teraz...

Brnijcie dalje w gowno mi nic do tego wkoncu wasze zycie... Tylko nie nazywajcie sie polakami i nigdy nie mowcie ze jestescie dumni z polski... Bo wierze ze juz w niedalekej przyszlosci Polska bedzie miala duzy wplyw w Europie i na swiecie i znacznie sie rozwinie gospodarczo.

A wtedy wy wrocicie z podwinietymi ogonkami - jako WIELCY patryioci - po prostu mi was zal... a dyskusja z co niektorymi forumowiczami po prostu mnie bawi - jestescie normalnie gotowi umrzec za Anglie.

Wiesz ja chyba raczej tez juz dawno wyroslem z tego... pozatym nikt tu nie wpominal ani slowem o blantach?? Wiec wysuwasz dalkeo idace wnioski bo nie umiesz sie bronic??

Po prostu stweirdzilem ze koles spiewa prawde... a piosenka przypomniala mi sie przy okazji pisania posta i tyle... a ty robisz z tego wielkie HALO... ehh

edit: dobrze ze w pore skasowales:)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:20 
Cytuj  
Gj Cashasty. Rowniez sa tacy Polacy, ktorzy zdrowym i preznym krokiem ida do przodu.

Huragan, nominuje Cie na 1 pleba w liscie ignore. gj.


Ostatnio edytowano 9 wrz 2007, 22:23 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:21 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
I twierdzisz, że wszyscy polacy tam tak żyją.


nie wszyscy, niektorym sie udalo i sa szczesliwi

http://youtube.com/watch?v=wz_fVJtuBrw

Polskie centrum kultury w Londynie ROTFL !!! :) :) :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:22 
Cytuj  
Jakbyscie nie zauwazli w filmiku mowia o nielicznych ktorym naprawde sie udalo...

Wiec niczego nowego twoj filmik niestety nie wniosl:)

Dalej mozesz bujac w oblokach i rownie dobrze taka kariere zrobis tutaj w Polsce... ale ok :) twoj wybor


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:26 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Cashasty napisał(a):
I twierdzisz, że wszyscy polacy tam tak żyją.


nie wszyscy, niektorym sie udalo i sa szczesliwi

http://youtube.com/watch?v=wz_fVJtuBrw

Polskie centrum kultury w Londynie ROTFL !!! :) :) :)


Haha dobre dobre... :) nie no usmialem sie ;) - " jeszcze raz kochaj mnie..." ehh ci polaczki w Angli... mysla ze Pana Boga za piety zlapalI:) - stracilas cnote ob co... bo sama tego chcialas hahahhahah...

www.żal.pl - zespol boys polecam:D tak sie robi kariere rofl.

Edit: sorry zespol nazywa sie Polsih Boys :) niezly polew z nich tak jak z emigrantow zreszta...;p


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:29 
Cytuj  
Leżę. Temat o głosowaniu w wyborach a tu flame jak za starych dobrych czasów. Dajecie, dajecie. ;)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 22:49 
Cytuj  
Damn i co zrobiles Razoth?? Zepsules taki fajny Flame :lol: :lol: :lol: :lol:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 23:22 
Cytuj  
kaka20 to fail stulecia imo :<


_________________
Obrazek

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 23:30 
Cytuj  
mmorpg.pl aka dyskusje gimnazjalistów z ogromnymi epenami.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 23:48 
Cytuj  
Lil napisał(a):


żeś kurwa pokazał, że kasy mają tyle, że mogą wybić przednią szybę, bo zamknęli sobie kluczyki w aucie, i dla nich jest to no-problem, żeby sobie tą szybę wymienić.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2007, 23:56 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Lil napisał(a):


żeś kurwa pokazał, że kasy mają tyle, że mogą wybić przednią szybę, bo zamknęli sobie kluczyki w aucie, i dla nich jest to no-problem, żeby sobie tą szybę wymienić.


o kurwa, ale maja w chuj kasy, powinni rozjebac cala ta fure by wyjac kluczyki.. zajebisci inteligenci :)

A potem niektorzy sie dziwia, ze z Polakow na Wyspach sie smieja . Radze ci Enhu tez wyjedz do Anglii, pasujesz do nich.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 00:07 
Cytuj  
anglia i irlandia mnie nie jarają, jak wyjadę, to do rodziny w stanach...


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 00:24 
Cytuj  
Jak mam paszport to jestem jeszcze patriota, czy to juz oznaka ze leje na Polske itp? Bo zaczynam sie bac....

Swoja droga znajomi (para) 3lata siedzili za granica, nie mieli nic.. teraz maja 2mieszkania i jakis start na zycie w pl. To tyle na temat sensownosci wyjazdow za granice. Zas kkkk20 chyba ktos skrzywdzil na obczyznie :(

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 00:30 
Cytuj  
W murzyńskiej dzielnicy ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2007, 00:34 
Cytuj  
Dokladnie Morgul. Ja w ogole wszystich patriotow chcialem przeprosic za to, ze chce sie mieszkania za granica dorobic bo w Polsce nie mam n to szans.

Po prostu sumujac all,

gdyby w Polsce doceniano normalnego obywatela co miesiac w postaci wyplaty, nikt by nie wyjezdzal za granice by sie czegos dorobic. Kazdy chce w pewnym momencie do czegos dojsc, aktualnie w Polsce mozna sie dorobic siwych wlosow z wkurwienia, albo studiowac 10 lat cos c i tak pozniej Ci nic ni a bo pracy nie znajdziesz w zawodzie. I do tego kaczory jeszcze ktore slawia polsce na caly swiat pod niezbyt ciekawym swiatlem.

kkk20 powiedz mi, ile masz latek? bo jakos tak w ktryms z twoich postow wyczytalem ze duzo, wiec jak mi napiszesz ze >40 to ja Ci odpisze, dlaczego jestes taki preciwny i flames zacznie sie od nowa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.