mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 00:14 
Cytuj  
Abstrachując od tego czy się zgadzam czy nie z kibolami - to akurat tu Isengrim ma rację.

Taki jest koszt demokracji, że demonstracja może się odbyć nie tylko w centrum miasta przed jakimś urzędem, ale też np. wśród domków jednorodzinnych i przeszkodzić zupełnie przypadkowym ludziom w zasłużonym odpoczynku po pracy.

Poza tym to pewnie była pierwsza w historii tego osiedla demonstracja i także nie stanie się to Krakowskim Przedmieściem w Warszawie i nie będzie to miejsce regularnego manifestowania także nie przesadzajmy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 08:45 
Cytuj  
jaki koszt? wam sie chyba demokracja z burdelem pomylila.
osiedle domkow, gdzie ludzie mieszkaja zeby miec wlasnie spokoj od takiej holoty.
poza tym to wlasnie demokracja i kapitalizm powoduja, ze ludzie sa prowokowani do takich zachowan, bo kluby sa prywatna wlasnoscia.
i ty tak serio z tym krolem, czy sobie jaja robisz?
bo juz nie rozumiem.

ja im nie bronie spiewac, grillowac, kopac pilke, drzec morde.
niech sobie wynajma stadion i tam sie bawia. ewentualnie w lesie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 09:13 
Cytuj  
Dokładnie. Gość kupił drużynę i podjął decyzje nie podobające się kibicom to plebs przyszedł drzeć ryja na ulicę. Kim oni są? Współwłaścicielami? Pracownikami klubu? Stadionową gawiedzią. Jakieś kuriozum powoływania się na demokrację gdy zakłócają spokój prywatnej osoby i jego sąsiadów.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 09:16 
Cytuj  
Nie Mendol. To była demonstracja. Demonstracja można urządzić wszędzie.
Jeżeli nielegalna to ogranizatorzy powinni ponieść konsekwencje za zwołanie nielegalnego zgromadzenia czy demonstracji i za zakłócenie porządku, itd

Ja samych ich postulatów nie bronie. Mam w dupie kiboli i w dupie, że im jakiś klub zamkneli czy sprzedali.
Jednak w demokracji nie ma czegoś takiego jak 'miejsca wyznaczone do demonstracji lub zgromadzeń'.

To jest tak oczywiste, że nie wiem o co się kłócisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 09:32 
Cytuj  
jak o co sie kloce? o 'brawa dla kibicow GKS Katowice' i to, ze wiele osob tutaj popiera takie zachowania - to raz.
dwa - to nie byla demonstracja, to byl sped niezadowolonych kibicow.

a o ile sie nie myle to wlasnie w demokracji mozesz sobie zrobic demonstracje. ale najpierw musisz uzyskac pozwolenie, ustalic trase przemarszu i ewentualnie miejsce postoju. to jest dla mnie oczywiste.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 09:47 
Cytuj  
No ja brawa im nie biję. Też w prawie każdym przypadku mnie zagrywki kiboli się nie podobają i często jestem im przeciwny.
Akurat właściciel tego klubu ma rację jak chcę to sobie może puszczać disco-polo albo muzykę poważną czy podawać przepis na ciasto rabarbarowe w przerwie meczu przez megafon oraz zamienić mecz jako wydarzenie dla 'casualowych' kibiców piłkarskich, którzy sobię chcą na meczu siedzieć, napić piwka i wdupczyć kiełbaskę, a tzw. 'oddanych' fanów mieć w dupie.

Jeżeli też ci kibole nie mieli pozwolenie to jak najbardziej jestem za tym aby ponieśli konsekwencje za nielegalną demonstracje, zakłócanie porządku i ewentualnie inne paragrafy jeżeli złamali. (nękanie?)
Jako, że jest to dzielnica mieszkalna to też wd. mnie powinny być to kary z górnych widełek przewidzianych przez kodeks.

Ja tylko mówiłem, że nie można arbitralnie sobie ustawiać gdzie można a gdzie nie można legalnie pikietować.
Tylko tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 10:47 
Cytuj  
Parodia:
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... miaru.html

A te pare mln euro ze sprzedazy Borysiuka, Komorowskiego i Rybusa to pewnie poszlo na wyprawki dla prezesow :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 11:00 
Cytuj  
Ten cały Król odkupił klub od Wojciechowskiego (właściciel J.W. Construction Holding S.A.) i chciał przenieść licencję na ekstraklasę do Katowic, na co kibice się nie zgadzają, bo wolą zdobyć ją drogą sportową (są w 1 lidze i skończyli sezon na 13 pozycji).
Poprotestowali sobie i wczoraj zapadła decyzja, że Polonia zostanie w Ekstraklasie (kiedyś Śląsk Wrocław też mógł zagrać na licencji innego klubu, ale kibice też zaprotestowali, a w minionym sezonie zdobyli mistrza, a rok wcześniej wice).

http://ekstraklasa.net/polonia-zostaje- ... tykul.html

Kibiców nie można tak po prostu olać i tworzyć klub dla "casuali kibicowskich", bo ilu ich może być (i to tak nagle), a jak drużyna zacznie przegrywać to przestaną chodzić na mecze.
Poza Lechią Gdańsk, mam też karnet na mecze siatkówki Trefla Gdańsk gdzie atmosfera jest totalnie familijna - rodzice oglądają mecze, a dzieciaki biegają, bawią się z maskotką drużyny, malują sobie twarze - i z każdą porażką jest ich coraz mniej (o spotkaniach z drużynami które nie są z topu nie wspominając).

btw ty Mendol nadal boisz się chodzić na mecze? :D

Obrazek



raggnarok napisał(a):
Parodia:
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... miaru.html

A te pare mln euro ze sprzedazy Borysiuka, Komorowskiego i Rybusa to pewnie poszlo na wyprawki dla prezesow :)

Legia ma do spłacenia wielomilionowy dług do spłacenia wobec ITI


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 11:05 
Cytuj  
ja sie nigdy nie balem chodzic na mecze sam :)
ale wlasnych dzieci wole na to nie narazac :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 11:50 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Parodia:
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... miaru.html

A te pare mln euro ze sprzedazy Borysiuka, Komorowskiego i Rybusa to pewnie poszlo na wyprawki dla prezesow :)

Jak to gdzie, do zamrażarki, tak jak co okno transferowe - po co by zatrudniali Urbana? Chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy i ciąć koszta, bo szykują się zapewnie do sprzedaży (już były oferty z Kataru i tureckich linii lotniczych). Za Wolaka Udinese proponowało 5,5 mln - byłby najdroższym transferem w historii polskiej ligi, ale chcą wyciągnąć jeszcze więcej.

Varenthin napisał(a):
Legia ma do spłacenia wielomilionowy dług do spłacenia wobec ITI

Nigga please, chyba nie wiesz jaka jest sytuacja z tym "długiem". Standardowy tekst Jóźwiaka do wywiadu dla Faktu, czy SE.


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 12:27 
Cytuj  
lol, jakbym taka frajerska rodzine zobaczyl na stadionie to - tak,balbym sie samych dzieciakow,ze mi kose sprzedadza 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 12:36 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
lol, jakbym taka frajerska rodzine zobaczyl na stadionie to - tak,balbym sie samych dzieciakow,ze mi kose sprzedadza 8)

to zdjęcie z
http://kutnotylkowidzew.pl/2011/05/dzie ... widzewowi/

"Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zorganizowano wyjazd dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Tęcza w Kutnie"

zawsze można trafić też na taką

Obrazek
Bieniuk i Przybylska po latach wracają do 3city :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 lip 2012, 08:54 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... borze.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2012, 10:22 
Cytuj  
piłkarze Pogoni przygotowują się do sezonu :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ykDdga5fMJU


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2012, 10:36 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
piłkarze Pogoni przygotowują się do sezonu :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ykDdga5fMJU

a Ci znow wpadaja do ekstraklasy by walczyc o utrzymanie? :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 01:57 
Cytuj  
http://www.90minut.pl/news/193/news1933 ... idzia.html
do czego to już doszło, że jakaś firma Kredyty-Chwilówki sponsoruje zespół Ekstraklasowy (niby chujowy, z małym stadionem), a PGE czy JW Construction spierdala ;)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 21:30 
Cytuj  
Ładny gest: http://narodowcy.net/oprawa-slaska-wroc ... 012/08/01/


_________________
Duh, winning

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 21:37 
Cytuj  
patriotyzm w stylu kaczyńskiego: zamiast wielkich czynów wielkie słowa


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 22:15 
Cytuj  
No ładnie w dupencję dostali, pierwsza klasa :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2012, 23:06 
Cytuj  
To bylo do przewidzenia. To najslabszy mistrz kraju od wielu, wielu lat. Mozna tylko zalowac, ze Legia taka padake zagrala na koniec sezonu :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.