mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:47 
Cytuj  
Czym sie rozni zaboleq od chinskiego farmera, ktory rozwala cala ekonomie gry ??? Niczym... i dlatego takie osoby powinny byc banowane.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 07:53 
Cytuj  
ale nie beda, bo Ci co gre robili tez na tym zarabiaja.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:01 
Cytuj  
Piszpan ma rację, a H1gh to drugi zaboleq


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:02 
Cytuj  
w którym miejscu smutasie.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
ta w uo tez nikt na zapalke nie bocil.. wrzuccie se na luz juz z tym botowaniem nikt swiety nie jest a juz wogole takie rzeczy jak uczciwosc rycerskosc i sprawiedliwosc w grach mmo gdzie sie rywalizuje z innymi graczami ;)


Xanth vel Cenzor I skasowal mojego posta, wiec napisze delikatniej. Nie...... nie wrzucimy sobie na luz z bociarzami, oszustow trza tepic.


z jednej strony cie rozumiem bo sam kiedys taki bylem (jakies 15-20 lat temu wstecz) wkurzalo mnie ze ktos sobie cos nabocil, cos shackowal. Ale teraz az tak na serio gier nie traktuje. Wejdz na ts powiedz zabolqowi ty jebany bocie :) a pozniej razem w party idzcie robic heady. Ja akurat nie boce ale nie mam problemow z kims kto boci jedyne co to moglbym go sobie powyzywac po kolezensku na ts czy cos. Ale spoko krucjata przeciwko botom ja jednak pozwolisz stane z boku i popacze :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:45 
Cytuj  
z zabolem to nie wiem jak mozna siedziec na TS/vent nawet jakby nie kablowal i nie bocil...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 08:48 
Cytuj  
Co zrobic, bydlo wpuszczaja ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 09:26 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Co zrobic, bydlo wpuszczaja ;[


A forumowe napinacze nadal się spuszczają, hahaha po prostu popłakałem się ze śmiechu :D. Wyszło na to, że High to też cziter a Tomu to idiota - niby nic nowego ale dobrze wiedzieć, że trolle same się tutaj karmią :D.

BTW
Sprzedam golda po atrakcyjnej cenie


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 09:38 
Cytuj  
gdzie cziter? porownujesz uzywanie bota do afkowania? nawet nie uzywalem nigdy zadnego anty afk, tylko siedzialem przy kompie. wyjdz trollu. Mierzysz innych swoja miara. Jak rozumiem jestes na tyle zjebany, ze nie ma odwrotu.

nie mowie, ze to cos dobrego, ale akurat jestem zdania, ze to gra powinna byc wolna od exploitow. A nie, ze mam sie skupiac by tego nie uzywac. W DFO to mozna bylo exploitowac przez przypadek ;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 09:56 
Cytuj  
Nabijanie expa AFK i zabawy typu pływanie w ścianie, czy stosowanie makr to takie same oszustwo jak boot czy hack. Zresztą, makra pisane do UO(EasyUO) np w celu trenowania tammera były tym samym, czym obecnie są booty na przykład. Zewnętrzny program czy nie, to to samo.

Tylko czekać aż wpadnie Kabra, pierwszy rycerz i idiota Internetu.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Wejdz na ts powiedz zabolqowi ty jebany bocie :) a pozniej razem w party idzcie robic heady.


Powiedzialem mu.... a grac z takim cheaterem nie mam zamiaru w zadna gre.

Highlander napisał(a):
z zabolem to nie wiem jak mozna siedziec na TS/vent nawet jakby nie kablowal i nie bocil...


Ci, ktorzy toleruja cheatowanie w grach to z nim siedza na TSie :>


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 10:06 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:05 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
z jednej strony cie rozumiem bo sam kiedys taki bylem (jakies 15-20 lat temu wstecz) wkurzalo mnie ze ktos


nie rozumiesz nic.

jego to nie wkurza. on się wami bawi.


_________________
psn

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:06 
Cytuj  
I jeszcze nie ma problemów z przyznaniem się do botowania. W nagrodę - noc z Andariel. :wtf:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Piszpan napisał(a):
z jednej strony cie rozumiem bo sam kiedys taki bylem (jakies 15-20 lat temu wstecz) wkurzalo mnie ze ktos


nie rozumiesz nic.

jego to nie wkurza. on się wami bawi.


To tez :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:12 
Cytuj  
nigdy nie uzywalem makr. chyba, ze w wow, co bylo funkcja w grze, dostepna z menu.

Afkowalem recznie robiac po prostu jakis ruch w grze, bo raz gralem a raz nie.

Plywalem w sciane w DFO (w ktory Ty pewnie na oczy nie widziales) bo tak bylo w guide napisane, myslalem, ze tak po prostu trzeba.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:22 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Wejdz na ts powiedz zabolqowi ty jebany bocie :) a pozniej razem w party idzcie robic heady.


Powiedzialem mu.... a grac z takim cheaterem nie mam zamiaru w zadna gre.

Highlander napisał(a):
z zabolem to nie wiem jak mozna siedziec na TS/vent nawet jakby nie kablowal i nie bocil...


Ci, ktorzy toleruja cheatowanie w grach to z nim siedza na TSie :>



Huragan, jak to ładnie ktoś napisał, nie osiągnąłeś w życiu nic więcej poza wyjebaniem forum twierdzy, co pokazuje jakim debilem jesteś :).
Z tobą za to nikt nie chce grać bo jesteś po prostu debilem i idiotą. W sumie nie wiem czy ktoś wynalazł tak bardzo obrażliwe określenie pasujące do Ciebie :roll:

Jesteś tak niedojebany, że nawet na forum WC Cię zbanowano i chyba nikt już Cię tam nie toleruje, bo ile można znosić takiego idiotę. Mógłbym się od Ciebie uczyć. Szkoda, że los tak bardzo Cię skrzywidził. Nawet ludzie na vencie leją na Ciebie ciepłym moczem. Może jednak lubisz ciepły deszcz na klatę

Jak masz problem z moim botowaniem to sobie postuj i dalej pokazuj, jakie żałosne jest twoje życie. Ja tam gram tak, żebym miał fun i opinie emo zjebów z tego forum mnie nie obchodzą. Po prostu lubię się pokłócić bo w pracy wieje nudą :/.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:26 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jak masz problem z moim botowaniem to sobie postuj i dalej pokazuj, jakie żałosne jest twoje życie. J


Skoro botujesz to raczej twoje zycie jest zalosne :> Nie potrafisz grac normalnie tylko musisz oszukiwac ? Z kablem oszukales, teraz w grach oszukujesz... co jest z toba mate ???? Spojrz w lustro i zapytaj sie sam siebie... "kim jestem, ze musze wszystkich oszukiwac ????"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:33 
Cytuj  
Pojedynek tytanów.

Obrazek

go go Hurri!


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:35 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Jak masz problem z moim botowaniem to sobie postuj i dalej pokazuj, jakie żałosne jest twoje życie. J


Skoro botujesz to raczej twoje zycie jest zalosne :> Nie potrafisz grac normalnie tylko musisz oszukiwac ? Z kablem oszukales, teraz w grach oszukujesz... co jest z toba mate ???? Spojrz w lustro i zapytaj sie sam siebie... "kim jestem, ze musze wszystkich oszukiwac ????"


Czy z kablem oszukałem? Może spytaj shp a nie pierdolisz głupoty, idiotko forumowy :). Serio Zarri, polew z Ciebie jest coraz lepszy:).

BTW, ty tak na serio z tym bootowaniem :E? Myślisz, że ja się przejmuje tym, że grupka nerdów/retardów i debili sama się tym nakręca :wtf:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:36 
Cytuj  
Jak można mieć fan z tego, że gra za nas bot?!


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.