mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:30 
Cytuj  
@up
arturo184
gość

"Przepraszamy, ale ten użytkownik nie istnieje"

:o

Jak to mozliwe? Sam sprawdzilem, dalej nie opcji postowania jako gosc. Czyby konto zostalo skasowne tuz po postnieciu?

Pytam z czystej ciekawosci...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:18 
Cytuj  
co to za koles jest ? ;b

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 19:58 
Cytuj  
Oszukał sytem...To wybraniec!

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 20:29 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Oszukał sytem...To wybraniec!


On jest sumą debilizmu forum. A tak wogóle zauważyłem, że świat w matrixie musiał istnieć conajmniej od 1000 roku naszej ery. Neo był szóstą sumą anomalii (zakładam, że nie jest to równoznacze z wybrańcem przewidzianym przez wyrocznię). Założmy, że taki przypadek zdarza się raz na 200 lat (co może dać mu miano rzadko spotykanego). Tak więc 200x6=1200 plus minus 200 lat jako granica błędu. Przypadki "super mocy" jak miał Neo zdarzały się bardzo żadko bo nie są wspomniane w żadnej części matrixa (poza rozmową z architektem), a bohaterowie reagują wręsz ekstatycznie na działania pana Andersona. Nawet jeżeli takie wypadki były kasowane z pamięci podłączonych to powinny być pamiętne przez mieszkańców Syjonu (jedynego ocalałego miasta). Ciekawi mnie tylko jak ludzie w średniowieczu wychodzili z symulacji skoro nie było telefonów albo jak nawalał Zawisza-Neo-Czarny. Istniała też możliwość resetowania systemu po każdym unicestwieniu neo-podobnych ale to także nie jest wspomniane w żadnej z części filmu.


Ostatnio edytowano 19 sie 2006, 22:36 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 20:33 
Cytuj  
Jak to nie są wspominane? W 2 części, po tej rozwałce w "pałacu" Francuza, ten mu mówi że przeżył wszystkich poprzedników Neo, więc przeżyje i Neo.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 22:05 
Cytuj  
trade napisał(a):
On jest sumą debilizmu forum.

Przyganial kociol garnkowi ;\

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 08:19 
Cytuj  
trade jest chyba tymczasowym mistrzem offtopu? :) Z tego co widze wszedzie sie odnajcie ;]

A tak w ogole to w chinach jest makaron jajeczny :|

Ciekawe cze oyci3c juz rzucil :3

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:45 
Cytuj  
Cytuj:
Nawet jeżeli takie wypadki były kasowane z pamięci podłączonych to powinny być pamiętne przez mieszkańców Syjonu (jedynego ocalałego miasta). Ciekawi mnie tylko jak ludzie w średniowieczu wychodzili z symulacji skoro nie było telefonów albo jak nawalał Zawisza-Neo-Czarny. Istniała też możliwość resetowania systemu po każdym unicestwieniu neo-podobnych ale to także nie jest wspomniane w żadnej z części filmu.


Data, którą podałeś jest absolutnie błedna. Nie było okresu średniowiecza. Matrix przeciez powstał gdy ludzkość była na wysokim progu technologicznym, po przegraniu walki z maszynami a nie w czasach średniowiecza. Oprócz tego trzecia czesc wyjasnia wszystko. Syjon był niszczony z każdą anomalia, potem matrix wypuszczał paru by znów go odbudować. Po co? Ano po to by zachować równowage w systemie ( takze anomalia była zaplanowana) gdyż poprzednie wersje matrixa były zbyt idealne dla mózgu człowieka i doprowadziło to do samowyzwoleń z matrixa , restartem, zmniejszeniu "plonów"( hitler i nazizm) i porażką systemu. Film jest naprawde logiczny chodź schematyczny. ( Czyli na każdy problem jest jakieś wyjście). Trzecia czesc wyjasnia wszystko. Okazuje sie bowiem, ze anomalia, która sledzilismy byla wyjatkowa i calkowicie nowa. Było to zagranie ze strony architekta ( facio sie nudził) w celu stestowania nowego systemu co przy okazji doprowadzilo do pokoju ale również mogło unicestwić zarówno bateryjki (ludzi) jak i świat maszyn.

itd, etc..


_________________
OrleOko czuwa...


Ostatnio edytowano 19 sie 2006, 21:52 przez eagleeyes, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:49 
Cytuj  
Obi'v napisał(a):
co to za koles jest ? ;b

koles mial z 10 postow i kazdy post byl to link do tej glupiej gry przez przegladarke, bitefight. Na PM napisalem by przestal i troche opieprzylem, to powiedzial, ze myslal, ze tu wolno robic co sie chce i kazal sie przeprosic ;)


_________________
.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 21:53 
Cytuj  
trade napisał(a):
On jest sumą debilizmu forum. A tak wogóle zauważyłem, że świat w matrixie musiał istnieć conajmniej od 1000 roku naszej ery. Neo był szóstą sumą anomalii (zakładam, że nie jest to równoznacze z wybrańcem przewidzianym przez wyrocznię). Założmy, że taki przypadek zdarza się raz na 200 lat (co może dać mu miano żadko spotykanego). Tak więc 200x6=1200 plus minus 200 lat jako granica błędu. Przypadki "super mocy" jak miał Neo zdarzały się bardzo żadko bo nie są wspomniane w żadnej części matrixa (poza rozmową z architektem), a bohaterowie reagują wręsz ekstatycznie na działania pana Andersona. Nawet jeżeli takie wypadki były kasowane z pamięci podłączonych to powinny być pamiętne przez mieszkańców Syjonu (jedynego ocalałego miasta). Ciekawi mnie tylko jak ludzie w średniowieczu wychodzili z symulacji skoro nie było telefonów albo jak nawalał Zawisza-Neo-Czarny. Istniała też możliwość resetowania systemu po każdym unicestwieniu neo-podobnych ale to także nie jest wspomniane w żadnej z części filmu.


Bylo wytlumaczone ze robiono 6 nowych systemow kazdy z wybrancow doprowadzal do konca swiata <Neo to byl wyjatek>.

Aczkolwiek moge sie mylic, ogladalem Matrixa pare lat temu.
A twoj post wyglada na niezly belkot.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 22:04 
Cytuj  
Glorfindel1 napisał(a):
A twoj post wyglada na niezly belkot.


Jeżeli kiedykolwiek w życiu napisałeś choć jeden dłuższy post niż mój, bez błędów, bez edycji, lepiej sformułowany stylistycznie i bardziej zrozumiały przyznam ci rację.


Ostatnio edytowano 19 sie 2006, 23:12 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 22:10 
Cytuj  
trade napisał(a):
Jeżeli kiedykolwiek w życiu napisałeś choć jeden dłuży post niż mój, bez błędów, bez edycji, lepiej sformułowany stylistycznie i bardziej zrozumiały przyznam ci rację.

ładnie napisałeś "żadko" ;>


_________________
.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 22:36 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ładnie napisałeś "żadko" ;>


Ja pierdolę co za tępy ryj ze mnie. No faktycznie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 22:48 
Cytuj  
dłuży

specialńe czy pżypadek ?


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 23:12 
Cytuj  
A spierdalać kurwa nic nie można napisać bo się zaraz 40 osób dojebie do pisowni żryjcie gówno chamy.


Ostatnio edytowano 19 sie 2006, 23:17 przez trade, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 23:15 
Cytuj  
Wreszcie napisales cos konkretnego.
Rzygac mi sie chce o tych wszystkich pseudo-elokwentnych postow ;/

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 23:18 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
dłuży

specialńe czy pżypadek ?


"Pszes pszypadek bo tenpy ryj z niego" :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 23:42 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Wreszcie napisales cos konkretnego.
Rzygac mi sie chce o tych wszystkich pseudo-elokwentnych postow ;/


No i najwyraźniej tutaj trzeba być chamem i tyle. Bo inaczej to nie da rady, kurwa mać zatrudnić korektora mam żeby post napisać na forum ? Staram się jak mogę ale nie zawsze się wszystko wypatrzy. Ale od teraz sram na to (niech tylko jakiś koprofil mi się tu odezwie, KromeR to zwłaszcza do ciebie kierowane jest). Tutaj to tylko można być ironicznym idiotą i wtedy ma się szacunek. Starałem się być miły ale to poprostu nie działa bo tacy ludzie tutaj są zjadani.

Phist, ty to weź zamknij swoją pryszczatą mordę bo jesteś typowym szarakiem, zwykłym bananem, nie masz nic konkretngo do powiedzienia, brak ci poglądów. Tym się różnimy, że ja przynajmniej wyrażam swoje szczere opinie dotyczące pewnych spraw i zachowań ludzi (nie komentuje teraz sposobu w jaki to robię), a ty poprostu szukasz wątków w których możesz napisać coś co tak naprawdę jest zerem. Po jaki chuj napisałeś ten post ? Podaj chociaż jeden konkretny powód który ci się narodzi w twoim pustym łbie (bo imo nie jest on ani śmieszny ani fajny i tylko jedno słowo mi się kojarzy z tym ale KromeR przyjdzie i mnie zbluzga).

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 00:07 
Cytuj  
trade napisał(a):
Phist, ty to weź zamknij swoją pryszczatą mordę bo jesteś typowym szarakiem

trade - ja, jak uwazasz jestem szarakiem ( oceniles to jak sadze po ilosci postow, ktorch sam nie masz za wiele - z czego zdecydowana wiekszosc wyglada jak dyskusje z Bravo.pl o problemach dorastajacej mlodziezy, ewentualnie teksty z seriali typu: "Mlodzi Gniewni" itp ), a ty jestes posmiewiskiem calego forum. Forumowy Błazen, ktory probuje zwrocic na siebie uwage a nie ma czym O.o

trade napisał(a):
nie masz nic konkretngo do powiedzienia

Ty rowniez, a piszesz. Po co?

trade napisał(a):
brak ci poglądów.

Twoje poglady to? bo jakos sie doszukac nie moge, Cale 165 postow jakie masz nastukales w Flame, rownie idiotycznymi i bezwartosciowymi postami jak ten, ktory wlasnie napisales.

trade napisał(a):
Po jaki chuj napisałeś ten post ?

Szczerze to nie wiem. Ciebie juz bardziej osmieszyc sie nie da.


_________________
Obrazek

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 00:24 
Cytuj  
Jest późno więc nie będę już dzisiaj karmił troll'a (jutro pogadamy bo widzę, że równy mnie przeciwnik przybył).

Obrazek

Drużyna mistrzów (godzina 1:30 w nocy):

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.