mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 08:36 
Cytuj  
no raz tez ladnie nowaka usadzila, jak mu wypomniala, ze jego szofer stanal na pasach pod stacja tvn i nie dostal mandatu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 08:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no raz tez ladnie nowaka usadzila, jak mu wypomniala, ze jego szofer stanal na pasach pod stacja tvn i nie dostal mandatu.


tiomor co innego miał na myśli


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 08:55 
Cytuj  
co ty nie powiesz.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2014, 17:34 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 07:59 
Cytuj  
http://wgospodarce.pl/informacje/15974- ... ny-przepis


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 09:40 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
http://wgospodarce.pl/informacje/15974-co-wolno-wojewodzie-tusk-i-bienkowska-nie-zaplaca-podatku-dochodowego-od-swoich-wysokich-pensji-uchwalono-specjalny-przepis


niezła propaganda. Szkoda tylko ze to nieprawda.

Tusk jak każdy pracownik uni europejskiej będzie płacił 19 % podatek do kasy uni.
Ustawa zwalniająca pracowników uni od płacenia pit w Polsce została wprowadzona w 2004r w momencie wejścia polski do uni.


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 10:17 
Cytuj  
Propagande to ty nonstop pierdolisz jak potluczony, i teraz tez to robisz.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 12:16 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Propagande to ty nonstop pierdolisz jak potluczony, i teraz tez to robisz.


wiec co jest prawdziwego w tym artykule?

Rozumień, domagasz się żeby każdy polak który pracuje poza Polska płacił podatek dochodowy w Polsce. Trzeba było od razu tak napisać.


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 12:45 
Cytuj  
Kretynie, ja w ogóle nie chce podatku dochodowego. Co nie zmienia faktu ze podatek wspolnotowy dla niego i tak bedzie nizszy niz by placil w Polsce czy nawet w Belgi, a wybor nazelzy do niego, czy bedzie placil podatek w Polsce czy wspolnotowy.

Co jednoczesnie nie zmienia faktu ze ludzie ktorzy popieraja PO so doslownie albo debilami, albo jawnie wspieraja i wspoldzialaja z tymi mafijnymi kurwami dla wlasnego zysku, czytaj, urzednicy i pracownicy publiczni. Ktorym jestes?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 13:05 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Kretynie, ja w ogóle nie chce podatku dochodowego. Co nie zmienia faktu ze podatek wspolnotowy dla niego i tak bedzie nizszy niz by placil w Polsce czy nawet w Belgi, a wybor nazelzy do niego, czy bedzie placil podatek w Polsce czy wspolnotowy.

Co jednoczesnie nie zmienia faktu ze ludzie ktorzy popieraja PO so doslownie albo debilami, albo jawnie wspieraja i wspoldzialaja z tymi mafijnymi kurwami dla wlasnego zysku, czytaj, urzednicy i pracownicy publiczni. Ktorym jestes?


jeszcze raz napisze bo nie rozumiesz.

To nie PO ustalili jaki podatek płaca pracownicy UE w Belgii
To nie PO ustalili jaka pensje będzie miał "prezydent EU"
To nie PO zwolniło pracowników EU z płacenia Pit w Polsce.


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 13:11 
Cytuj  
Jeszcze raz napisze bo nie rozumiesz.

Tusk ma wobor, moze placic PIT w Polsce, na polskich stawkach, lub moze sie od tego odwolac i placic podatek wspolnotowy, ktory jest dla niego bardziej korzystny.
To PO ustala jakie sa stawki PIT w Polsce.
PIT powinien byc zlikwidowany.
PO ma poparcie w posrod autentycznych debili i w swiadomych cwaniakach w sektorze publicznym ktorzy wiedza ze PO to kurwy i mafia ale wola trzymac sie swoich stolkow i pieniedzy. Ktorym jestes?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 13:19 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jeszcze raz napisze bo nie rozumiesz.

Tusk ma wobor, moze placic PIT w Polsce, na polskich stawkach, lub moze sie od tego odwolac i placic podatek wspolnotowy, ktory jest dla niego bardziej korzystny.
To PO ustala jakie sa stawki PIT w Polsce.
PIT powinien byc zlikwidowany.
PO ma poparcie w posrod autentycznych debili i w swiadomych cwaniakach w sektorze publicznym ktorzy wiedza ze PO to kurwy i mafia ale wola trzymac sie swoich stolkow i pieniedzy. Ktorym jestes?


ale co to ma wolnego z artykułem do którego podałeś link. Myślałem ze piszemy o tym artykule a nie o twoich wyimaginowanych krzywdach które wyrządziło ci PO?


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 13:25 
Cytuj  
Czy ty kurwa umiesz czytac?

Chyba jednak sie zaliczasz do tej pierwszej grupy, przykro mi i musze Ci wybaczyc.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 13:52 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Czy ty kurwa umiesz czytac?

Chyba jednak sie zaliczasz do tej pierwszej grupy, przykro mi i musze Ci wybaczyc.


Dalej nie widzę związku pomiędzy tym artykułem a "złem" jakim jest według ciebie PO. Może napiszesz mi w punktach co ma wspólnego pensja Tuska jako "prezydenta EU" i płacony przez niego podatek do stawek PiT w Polsce i
Cytuj:
PO ma poparcie w posrod autentycznych debili i w swiadomych cwaniakach w sektorze publicznym ktorzy wiedza ze PO to kurwy i mafia ale wola trzymac sie swoich stolkow i pieniedzy. Ktorym jestes?


Ja nie widzę związku, ale na pewno wytłumaczysz mi w prosty sposób.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 15:21 
Cytuj  
oby pontyfikat donka nie zmienił się dla lemingów w męczeństwo dla naszego dobra


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 17:14 
Cytuj  
Nefastus jest esencja prawicowego idioty, zamiast odpowiedziec merytorycznie to rzuca miesem od pierwszego postu heehhe , chlopie zacznij sie normalnie wyslawiac bo nikt dorosly nie potraktuje Cie powaznie
Najgorsze jest jednak to ze wiekszosc prawicowego elektoratu jest tego pokroju. taka mieszanka uogolnien, niedopowiedzen, swoich wlasnych wyobrazen z duza dawka pseudo patriotycznych postaw.

kazdy kto nie z nami ten przeciwko nam kurwa !!!!!


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 17:21 
Cytuj  
Jebie cię, nefastus nie jest prawicowcem.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 17:30 
Cytuj  
no ok, co do tego czy Nefastus jest prawicowcem mozemy sie spierac, ciesze sie natomiast ze zgadzasz sie z reszta mojej wypowiedzi


_________________
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 17:43 
Cytuj  
http://www.biztok.pl/wywiady/oplata-aud ... irm_a17548


_________________
flidais#2625

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2014, 17:48 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jeszcze raz napisze bo nie rozumiesz.

Tusk ma wobor, moze placic PIT w Polsce, na polskich stawkach, lub moze sie od tego odwolac i placic podatek wspolnotowy, ktory jest dla niego bardziej korzystny.
To PO ustala jakie sa stawki PIT w Polsce.
PIT powinien byc zlikwidowany.
PO ma poparcie w posrod autentycznych debili i w swiadomych cwaniakach w sektorze publicznym ktorzy wiedza ze PO to kurwy i mafia ale wola trzymac sie swoich stolkow i pieniedzy. Ktorym jestes?



haha, ale przeciez media za PO jednogłośnie twierdzą, że Polska to raj podatkowy i wszędzie płaci się albo tyle samo albo więcej. Więc mniemam, że Tusk jednak nie będzie przepłacał - i będzie płacił podatki w Polsce! :lol:

czyżby szydło wyszło z worka?


Ostatnio edytowano 9 wrz 2014, 17:49 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.