mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 20:24 
Cytuj  
to ze wszelkiej masci dofinansowania zawsze powoduja rozchwianie rynku to zadna nowosc, ale pierdolenie ala marek ze ktos zalozyl instalacje i nawet jej mu sie nie chcialo podlaczyc, albo ze zalozyli solary w cieniu mozna wlozyc miedzy bajki

bardziej niz tym ze ktos przejebie dotacje boli mnie kolejny podatek od umow smieciowych

a polski wegiel to juz w ogole abstrakcja, skoro taniej jest go wydobyc i przywiezc z australi to o jakiej ekonomi wy pierdolicie, polskie kopalnie maja takie same szanse w odkrywkowymi w australii czy malezji jak polonez z mercedesem

w niemczech i uk z wegla zrezygnowano w latach 70-80 ubieglego wieku - i to pokazuje gdzie jest polska , dobre 40 lat za nimi w kategoriach jakimi sie mysli


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 20:30 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
bardziej niz tym ze ktos przejebie dotacje boli mnie kolejny podatek od umow smieciowych

a polski wegiel to juz w ogole abstrakcja, skoro taniej jest go wydobyc i przywiezc z australi to o jakiej ekonomi wy pierdolicie, polskie kopalnie maja takie same szanse w odkrywkowymi w australii czy malezji jak polonez z mercedesem

Widzę, że retoryka socjalistów ze związków się przyjęła. Umowa zlecenie/o dzieło to normalna umowa, śmieciowe to są postulaty gwarancji zatrudnienia. Nasza gospodarka energetyczna oparta jest na węglu. Jak jest tańszy z Burkina Faso to importujmy, bo los górników mnie jebie. Niech konkuruja na rynku pracy jak wszyscy.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 20:38 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
to ze wszelkiej masci dofinansowania zawsze powoduja rozchwianie rynku to zadna nowosc, ale pierdolenie ala marek ze ktos zalozyl instalacje i nawet jej mu sie nie chcialo podlaczyc, albo ze zalozyli solary w cieniu mozna wlozyc miedzy bajki

bardziej niz tym ze ktos przejebie dotacje boli mnie kolejny podatek od umow smieciowych

a polski wegiel to juz w ogole abstrakcja, skoro taniej jest go wydobyc i przywiezc z australi to o jakiej ekonomi wy pierdolicie, polskie kopalnie maja takie same szanse w odkrywkowymi w australii czy malezji jak polonez z mercedesem

w niemczech i uk z wegla zrezygnowano w latach 70-80 ubieglego wieku - i to pokazuje gdzie jest polska , dobre 40 lat za nimi w kategoriach jakimi sie mysli


Taniej jest wydobyc i importowac z Australi bo oni kurwa mac mysla i nie wpierdalaja tylu regulacji i limitow jak UE. Przypomne ze od lat w Australia trwa masywna deregulacja we wszystkich sektorach.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 20:40 
Cytuj  
jest smieciowa bo faktycznie czesto jest stosowana jako obejscie normalnej umowy o prace

ja sam przez rok zapierdalalem na umowa zlecenie chociaz codziennie 8h robilem


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 20:58 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
jest smieciowa bo faktycznie czesto jest stosowana jako obejscie normalnej umowy o prace

ja sam przez rok zapierdalalem na umowa zlecenie chociaz codziennie 8h robilem


niestety norma, sam znam przypadki kiedy własciel firmy zwolnił wszystkich oprócz sekretarki tylko po to żeby zatrudnić ich następnego dnia na śmieciową umowę, oczywiście za mniejsze pieniądze. Powód "bo jest kryzys".


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 20:59 
Cytuj  
A mógł zwolnić, zamknąć firmę i spierdolić za granicę. Spokojnie - peło naprawiło. Teraz będą spierdalać, a plebs zęby w ścianę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:20 
Cytuj  
nie wiem co się ludziom ubzdurało z tym że umowa zlecenie to śmieciowa, śmieciowa to jest umowa na 1/8 etatu lub nawet na minimalnej stawce

to że czym mniejsza firma to większe cwaniactwo to każdy wie i te zmiany jakie "dla naszego dobra" wprowadzają pogłębiają problem


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:22 
Cytuj  
ja jak skonczylem studia to umowa zlecenie byla dla mnie zajebista, dostalem wiecej kasy i mialem luz by szukac czegos lepszego.

uzusowienie ultimate solution...


_________________
.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:27 
Cytuj  
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402, ... lach_.html

Oczywiscie sie nie zgadzam z ta ustawa i zadna inna regulacja, ale przytocze jeden mozliwy pozytywny efekt. W Stanach w publicznych szkolach (w wiekszosci) i w niektorych prywatnych nie ma sklepikow z tak zwanym junk food (moga byc maszyny z piciem etc), i dzieki temu sporo dzieciakow przynosi zapasy slodyczy i je sprzedaje, calkiem niezle na tym zarabiajac jak na swoj wiek i mozliwosci. Wielu mlodych wlasnie w ten sposob rozpoczyna swoje zycie przedsiebiorcze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:35 
Cytuj  
Szkołą ma uczyć, także nawyków żywieniowych. Chipsy, batony, coca cola i inne napoje gazowane to nie jedzenie tylko śmieci. Jak rodzice chcą to mogą dać gówniarzowi torebkę cukierków do plecaka, nie widzę problemu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:40 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
to ze wszelkiej masci dofinansowania zawsze powoduja rozchwianie rynku to zadna nowosc, ale pierdolenie ala marek ze ktos zalozyl instalacje i nawet jej mu sie nie chcialo podlaczyc, albo ze zalozyli solary w cieniu mozna wlozyc miedzy bajki



powtórzę jeszcze raz - założył i nie podłączył - kasą akurat srał na prawo i lewo - patrząc na to ile wydał na chatę i czym rozbijał się po londku, to podejrzewam, ze on dniówki miał tyle co 10 torbisiów zarabia w ciągu roku. Deszczówkę do kibla też sobie doprowadził i zrezygnował jak zobaczył czym swoją kupę musi spłukiwać. Możesz sobie takie fanaberie multimilionerów wkładać między bajki, we własną dupę czy gdzie tam jeszcze pragniesz.
Co lepsze kupił bardzo ładny dom za kolosalne pieniądze, tylko po to by go zburzyć i postawić obrzydliwy nowoczesny betonowy klokulec.
Co chwila jakiś mentalny przygłup zarzuca mi kłamstwo bo się w jego eastern european kurzym móżdżku nie mieści, że ktoś mógłby inaczej myśleć, mieć inne podejście do życia, pieniędzy etc. Banda kretynów wychowana w jednolitym społeczeństwie, których szokuje każda inność.


Jakbym chciał zabłysnąć to bym powiedział, że w Almie sobie zakupy robię - z dostawą do UK.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:43 
Cytuj  
Niestety, stać cię maks na kebab od pakisa Mareczek. Alma jest dla białych sahibów w Polsce.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:44 
Cytuj  
"ohh ja jestem taki super extra - nawet zakupy robię w Almie, którą mam 200m od domu" :oops:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:47 
Cytuj  
Nie zazdrość, to grzech dla was katolików. Zagryzam doskonały ser z almy, ty rozkoszuj się kebabem i znaj swoje miejsce.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:47 
Cytuj  
embe napisał(a):
nie wiem co się ludziom ubzdurało z tym że umowa zlecenie to śmieciowa, śmieciowa to jest umowa na 1/8 etatu lub nawet na minimalnej stawce

to że czym mniejsza firma to większe cwaniactwo to każdy wie i te zmiany jakie "dla naszego dobra" wprowadzają pogłębiają problem


To oczywiste. Żeby zohydzić. Podobnie było z ofe, z pisem, z orbanem.
Niewolników w Polsce sporo no to nabierają się na takie zabawy semantyką.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Szkołą ma uczyć, także nawyków żywieniowych. Chipsy, batony, coca cola i inne napoje gazowane to nie jedzenie tylko śmieci. Jak rodzice chcą to mogą dać gówniarzowi torebkę cukierków do plecaka, nie widzę problemu.


Tu nie chodzi o czipsy czy paczki bo sa niezdrowe, tylko o kretynskie regulacje ktore nic pozytywnego nie wnosza oprocz marnowania czasu na pierdoly. Dzieciaki moga sobie kupic takie samo zarcie przed przyjsciem do szkoly, a bardziej ogarnieci beda sprzedawac na przerwach.

A co do nauczania zdrowego odzywiania to zawsze sie to odbywa w domu, i robia to rodzice. To rodzic musi wykuc w dziecku co jest zdrowe a co nie po przez podawanie takiego jedzenia i limitowanie junk food. Jezeli nie nauczy sie tego w domu to w szkole bedzie mial na to wyjebane.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:51 
Cytuj  
Żyjesz w jakiejś utopii? 70% ludzi to debile jak Mareczek i tyle mogą przekazać dzieciom. Skoro już wydajemy pieniądze podatnika to róbmy to mądrze.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:52 
Cytuj  
Dokładnie - zgodnie z zasadą, że zakazany owoc smakuje kilka razy lepiej. Torbiś to komuch, on jest za odgórną regulacją, zakazami i nakazami, co już wielokrotnie udowodnił. Więc nic dziwnego że kibicuje takim idiotyzmom.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
Żyjesz w jakiejś utopii? 70% ludzi to debile jak Mareczek i tyle mogą przekazać dzieciom. Skoro już wydajemy pieniądze podatnika to róbmy to mądrze.


rotfl, własnie to potwierdził. Komuch pełną gębą - on z radością przywita regulację nakazującą którą ręką dupę podcierać, bo co sra to staje przed ważkim życiowym dylematem... :lol:


Ostatnio edytowano 24 paź 2014, 21:55 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Torbiś to komuch, on jest za odgórną regulacją, zakazami i nakazami, co już wielokrotnie udowodnił.

to czytasz na opak.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2014, 21:56 
Cytuj  
wspak jak już, nie można czytać na opak.
I nie, nie czytam, ani na opak ani wspak.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 759, 760, 761, 762, 763, 764, 765 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.