mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 08:12 
Cytuj  
...a to stąd miałeś kase na budowę domu, stadninę psów i zapewnione występy w TV ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 08:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
...a to stąd miałeś kase na budowę domu, stadninę psów i zapewnione występy w TV ;)


Przede wszystkim pamietaj, ze Gosia Tusk to moja kumpela z pracy, a Donek do nas czasem wpadal w czasach jak jeszcze byl bezrobotnym frustratem. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 09:33 
Cytuj  
Trzeba Ciebie zlustrować.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 15:41 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wyobraz sobie, ze niektorzy maja normalne zycie zawodowe i nie spedzaja calego dnia na silowni. Akurat szkolenia i samorzad terytorialny to moja branza.

Fajnie, ale to nie zmienia faktu ze piszesz jakies nieudokumentowane gowno typu 'ciotka babki mi mowila'- mentalnie nie jestes lepszy od nefallusow i magpsow, ktorych aktywnosc umyslowa zamyka sie na wklejaniu linka z jakiegos losowego Portalu Prawdziwego Polaka. Jestes az tak zaslepiony i tak zdesperowany zeby potwierdzic swoje teorie spiskowe ze potrafisz wkleic artykul z Aszdziennika i plakac jaka chujowa sytuacja jest w kraju.
Nie bardzo rozumiem tego kompleksu z silownia, az tak bardzo Cie boli ze Twoj beben zaslania Ci penisa?


_________________
cypis#2942
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 paź 2014, 15:52 przez cypis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 15:44 
Cytuj  
Normalnie mistrzostwo

https://www.youtube.com/watch?v=EsMMmmfUjno

:lol: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 16:01 
Cytuj  
Nie wklejaj, pies ma juz w podpisie. Starczy :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 16:21 
Cytuj  
ziemkiewicz to zjeb. zamiast się ponabijać z radzia to znowu wyskoczył ze smoleńskiem. debil.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 16:24 
Cytuj  
cypis napisał(a):
mrynar napisał(a):
Wyobraz sobie, ze niektorzy maja normalne zycie zawodowe i nie spedzaja calego dnia na silowni. Akurat szkolenia i samorzad terytorialny to moja branza.

Fajnie, ale to nie zmienia faktu ze piszesz jakies nieudokumentowane gowno typu 'ciotka babki mi mowila'- mentalnie nie jestes lepszy od nefallusow i magpsow, ktorych aktywnosc umyslowa zamyka sie na wklejaniu linka z jakiegos losowego Portalu Prawdziwego Polaka. Jestes az tak zaslepiony i tak zdesperowany zeby potwierdzic swoje teorie spiskowe ze potrafisz wkleic artykul z Aszdziennika i plakac jaka chujowa sytuacja jest w kraju.
Nie bardzo rozumiem tego kompleksu z silownia, az tak bardzo Cie boli ze Twoj beben zaslania Ci penisa?


Silkowy tepaku, chuj ci do tego co ja robie czy nie robie. To ze nie pisze o tym ze jestem czlonkiem kandydatem partii, i wolnym czasie, szczegolnie ostatnio, spedzam mase czasu wspierajac Warszawskich kandydatow (ulotki, plakaty, spotkania, etc) wyborach to chuj ci do tego. To forum i ten watek jest wlasnie od wklejania i dyskutowania takich tematow, jezeli jestes tak tepy i tego nie rozumiesz to tylko utwierdzasz fakt ze jestes mentalnym zerem. Spierdalaj do watku o silce i dyskusjach na twoim poziomie, czyli jak ci fiut sie kurczy i nie staje od nadmiaru urzywek. Typowy cebulak POwiec z mentalnoscia kibola.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 17:23 
Cytuj  
Do bardzo ciekawych wnioskow doszedles w tym poscie.

Czyli Ty bedziesz niedlugo podatkowym darmozjadem a cypis swiatlym obywatelem zarabiajacym na siebie hehe


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 17:26 
Cytuj  
montezuma załatwił pracę highlanderowi


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 17:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
ziemkiewicz to zjeb. zamiast się ponabijać z radzia to znowu wyskoczył ze smoleńskiem. debil.


ze co? :lol:
pierdziu...nowa kategoria wchodzi tu w uzycie: sluchanie ze zrozumieniem


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 27 paź 2014, 17:36 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 17:35 
Cytuj  
Niah napisał(a):
montezuma załatwił pracę highlanderowi

rotfl. wy to naprawde macie problem z ocenianiem ludzi w internetach. Tak, od razu napisz, ze montezuma to moj alt, bo nie zgodzilem sie z Prawdziwymi Polakami na forum, tylko przytrollowalem.

cypis napisal tylko o wklejaniu obrazkow bez zrodel i zdarzyliscie go nazwac tępym koksem, cebulakiem, peowcem itp. nie popieram cypisa ale akurat troche w tym racji ma.

http://www.sadistic.pl/ukraincy-wyrzuci ... 323654.htm
'TrashBucketChallenge nabiera tempa. W tym tygodniu Ukraińcy wyrzucili do śmieci już 14. polityka. '


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 18:26 
Cytuj  
ale jakie on chcial zrodlo jezeli mrynar powolal sie na przypadek znajomego?
Cypis wyszedl z zalozenia, ze jak czegos nie bylo w internecie to to nie istnieje, ktore jest po prostu idiotyczne.

Mrynar - moze nich znajomy bloga sobie zalozy? Tczewiak postawi ;)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 18:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Do bardzo ciekawych wnioskow doszedles w tym poscie.

Czyli Ty bedziesz niedlugo podatkowym darmozjadem a cypis swiatlym obywatelem zarabiajacym na siebie hehe


Nie mam zamiaru startowac w zadnych wyborach przez dlugie dlugie lata, nawet z koncowek list. Wole dzialac i wspierac z zaplecza. Zarabiam w inny sposob i raczej nie bede zmieniac kierunku.

Co do cipasa, to przepraszam bardzo ale to on wpierdoli sie w watek z typowym dla niego tepym tekstem w stylu "Tylko wrzucacie obrazki i artykuly, a tym nic nie zmnienicie" i oczywiscie do tego osobiste najazdy i wyzwiska. Cipas nie wiek kto co robi poza siedzieniem na tym forum, wiec niech sie odpierdoli jezeli nie wie. Ja swoje robie i nie musze sie tym chwalic. Z drugiej strony, nawet wklejanie obrazki i teksty jest aktywnym dzialaniem w kierunku zmian. Ludzie zmieniaja poglady i lecza sie z lewactwa wlasnie po przez informacje i fakty, ktore latwo przekazac w internecie, w takich wlasnie forumowych dyskusjach. Znam kilku bylych lewakow ktorzy sie wyleczyli z tej choroby psychicznej wlasnie dzieki temu ze mieli mozliwosc poczytac podane artykuly i obrazki. Jezeli cipasa to nie interesuje bo jako tepy koks ma w dupie polityka i dobra panstwa to niech sie trzyma watkow o bicach i urzywkach.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 18:44 
Cytuj  
Orban był spoko dopóki nie czepił się internetu:
http://www.bbc.com/news/world-europe-29783253

To tak jak u nas. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 19:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Niah napisał(a):
montezuma załatwił pracę highlanderowi

rotfl. wy to naprawde macie problem z ocenianiem ludzi w internetach. Tak, od razu napisz, ze montezuma to moj alt, bo nie zgodzilem sie z Prawdziwymi Polakami na forum, tylko przytrollowalem.



to ty jesteś moim altem, i to do tego zbuntowanym....


_________________
Bishop - Teon

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 20:13 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Silkowy tepaku, chuj ci do tego co ja robie czy nie robie. To ze nie pisze o tym ze jestem czlonkiem kandydatem partii, i wolnym czasie, szczegolnie ostatnio, spedzam mase czasu wspierajac Warszawskich kandydatow (ulotki, plakaty, spotkania, etc) wyborach to chuj ci do tego. To forum i ten watek jest wlasnie od wklejania i dyskutowania takich tematow, jezeli jestes tak tepy i tego nie rozumiesz to tylko utwierdzasz fakt ze jestes mentalnym zerem. Spierdalaj do watku o silce i dyskusjach na twoim poziomie, czyli jak ci fiut sie kurczy i nie staje od nadmiaru urzywek.

Nefastus napisał(a):
Typowy cebulak POwiec z mentalnoscia kibola.

gówno delivers

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 20:13 
Cytuj  
cypis napisał(a):
mrynar napisał(a):
Wyobraz sobie, ze niektorzy maja normalne zycie zawodowe i nie spedzaja calego dnia na silowni. Akurat szkolenia i samorzad terytorialny to moja branza.

Fajnie, ale to nie zmienia faktu ze piszesz jakies nieudokumentowane gowno typu 'ciotka babki mi mowila'- mentalnie nie jestes lepszy od nefallusow i magpsow, ktorych aktywnosc umyslowa zamyka sie na wklejaniu linka z jakiegos losowego Portalu Prawdziwego Polaka. Jestes az tak zaslepiony i tak zdesperowany zeby potwierdzic swoje teorie spiskowe ze potrafisz wkleic artykul z Aszdziennika i plakac jaka chujowa sytuacja jest w kraju.
Nie bardzo rozumiem tego kompleksu z silownia, az tak bardzo Cie boli ze Twoj beben zaslania Ci penisa?


a co mam nazwiska podawac na forum??

Ja wiem ze to moze dla ciebie dziwne ze ktos moze miec kontakty zawodowe i prywatne z roznymi ludzmi, a nie tylko z dilerem metanabolu.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 20:38 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Silkowy tepaku, chuj ci do tego co ja robie czy nie robie. To ze nie pisze o tym ze jestem czlonkiem kandydatem partii, i wolnym czasie, szczegolnie ostatnio, spedzam mase czasu wspierajac Warszawskich kandydatow (ulotki, plakaty, spotkania, etc) wyborach to chuj ci do tego. To forum i ten watek jest wlasnie od wklejania i dyskutowania takich tematow, jezeli jestes tak tepy i tego nie rozumiesz to tylko utwierdzasz fakt ze jestes mentalnym zerem. Spierdalaj do watku o silce i dyskusjach na twoim poziomie, czyli jak ci fiut sie kurczy i nie staje od nadmiaru urzywek.

Nefastus napisał(a):
Typowy cebulak POwiec z mentalnoscia kibola.

gówno delivers


Gownem jestes jak twoj alt.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2014, 21:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
cypis napisał(a):
mrynar napisał(a):
Wyobraz sobie, ze niektorzy maja normalne zycie zawodowe i nie spedzaja calego dnia na silowni. Akurat szkolenia i samorzad terytorialny to moja branza.

Fajnie, ale to nie zmienia faktu ze piszesz jakies nieudokumentowane gowno typu 'ciotka babki mi mowila'- mentalnie nie jestes lepszy od nefallusow i magpsow, ktorych aktywnosc umyslowa zamyka sie na wklejaniu linka z jakiegos losowego Portalu Prawdziwego Polaka. Jestes az tak zaslepiony i tak zdesperowany zeby potwierdzic swoje teorie spiskowe ze potrafisz wkleic artykul z Aszdziennika i plakac jaka chujowa sytuacja jest w kraju.
Nie bardzo rozumiem tego kompleksu z silownia, az tak bardzo Cie boli ze Twoj beben zaslania Ci penisa?


a co mam nazwiska podawac na forum??

Ja wiem ze to moze dla ciebie dziwne ze ktos moze miec kontakty zawodowe i prywatne z roznymi ludzmi, a nie tylko z dilerem metanabolu.


Chyba nie załapałeś o co cypisowi chodziło. Budujesz uogólnienia bo ktoś ze znajomych... . Jak Oyciec co z kimś tam współpracował z Biedry i wie jak jest. Takie gadanie Polaka przy piwku, ten sam poziom głębi analizy.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 762, 763, 764, 765, 766, 767, 768 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.