mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 16:21 
Cytuj  
ja pierdole, wieczor wyborczy w tvn24 w niedziele bedzie prowadzil pedal kuzniar.
jedyny plus to knp, ktore ma wziac udzial w dyskusji od 21.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 16:47 
Cytuj  
Nie ma nic złego w tym, że ktoś posyła dzieci do prywatnej szkoły. Gdybym miał dzieciaka dzisiaj zrobiłbym dokładnie to samo. Władza nie powinna jednak nierówności wspierać, je zmniejszać. Bon na oświatę to akurat niezły pomysł, bo konkurencja jakością oferty w szkołach powinna być.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:44 
Cytuj  
Bon na oświatę to punkt wyjścia. Potem szkoły w rękach rodziców i dopiero później etap zamiany państwowego cateringu na prywatny.

Zaraz meczyk. A tu mozna zrobic ankiete, która robili kandydaci W-wy i zobaczyć z którym ma się najbliżej:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... RCZY_.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 14 lis 2014, 17:46 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:46 
Cytuj  
Ja tam akurat do Kuźniara nic nie mam. Zwłaszcza szacunku.

Ciekawe jak tam KNP sobie poradzi, chłopaki z Czerskiej najchętniej by im dali minusowe procenty. Mam nadzieję, że wynikiem wkurwią wszelkie wyborcze, tvny, kuźniary i niesioły. Oby, bo kurwa jak w niedzielę i w przyszłym roku wybory wygrają znowu złodzieje z wiejskiej to ten kraj zasługuje na biedę, emigracje i 11mln obywateli w 2100.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:49 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Bon na oświatę to punkt wyjścia. Potem szkoły w rękach rodziców i dopiero później etap zamiany państwowego cateringu na prywatny.

Zaraz meczyk. A tu mozna zrobic ankiete, która robili kandydaci W-wy i zobaczyć z którym ma się najbliżej:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... RCZY_.html


Andrzej Gorayski (DB) 75% nawet nie wiem kto to jest

Wipler 55%

HGW 45%

Sasin 40%

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:51 
Cytuj  
Jelcyn napisał(a):
Ja tam akurat do Kuźniara nic nie mam. Zwłaszcza szacunku.

Ciekawe jak tam KNP sobie poradzi, chłopaki z Czerskiej najchętniej by im dali minusowe procenty. Mam nadzieję, że wynikiem wkurwią wszelkie wyborcze, tvny, kuźniary i niesioły. Oby, bo kurwa jak w niedzielę i w przyszłym roku wybory wygrają znowu złodzieje z wiejskiej to ten kraj zasługuje na biedę, emigracje i 11mln obywateli w 2100.


Ja dostałem od niego bana na Twitterze i nawet nie wiem za co.

Myrnar ta ankieta jest dla Warszawiaków :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:53 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Bon na oświatę to punkt wyjścia. Potem szkoły w rękach rodziców i dopiero później etap zamiany państwowego cateringu na prywatny.

Zaraz meczyk. A tu mozna zrobic ankiete, która robili kandydaci W-wy i zobaczyć z którym ma się najbliżej:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... RCZY_.html


Andrzej Gorayski (DB) 75% nawet nie wiem kto to jest

Wipler 55%

HGW 45%

Sasin 40%


DB to byli dzialacze Palikota, czyli opcja PO. Jedynym celem DB jest rozbijanie potencjalnych glosow na KNP na rzecz utrzymania monopolu bandy czworga. Tanajno (ich glowna morda) to jeden wielki sprzedany skurwysyn, taki montezuma tylko ze ten to naprawde oplacany piesek PO.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:55 
Cytuj  
Wipler 70% i ten Gorayski też 70%. HGW 40%. Muszę włączyć TVN bo spada mi poziom indoktrynacji i jeszcze będę tak zjebany jak wy.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:56 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Jelcyn napisał(a):
Ja tam akurat do Kuźniara nic nie mam. Zwłaszcza szacunku.

Ciekawe jak tam KNP sobie poradzi, chłopaki z Czerskiej najchętniej by im dali minusowe procenty. Mam nadzieję, że wynikiem wkurwią wszelkie wyborcze, tvny, kuźniary i niesioły. Oby, bo kurwa jak w niedzielę i w przyszłym roku wybory wygrają znowu złodzieje z wiejskiej to ten kraj zasługuje na biedę, emigracje i 11mln obywateli w 2100.


Ja dostałem od niego bana na Twitterze i nawet nie wiem za co.

Myrnar ta ankieta jest dla Warszawiaków :)


On rozdaje bany hurtowo, ludzie go tam ostro cisną. W sumie zasłużenie.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:57 
Cytuj  
Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO) 70%
Sebastian Wierzbicki (SLD) 70%
Joanna Erbel (Zieloni) 70%
Andrzej Rozenek (KWAR) 55%
Andrzej Gorayski (DB) 55%
Piotr Guział (WWS) 50%
Agata Nosal-Ikonowicz (RSS) 45%
Jacek Sasin (PiS) 40%
Przemysław Wipler (NPJKM) 35%
Zbigniew Antoni Wrzesiński (KWPS) 35%


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 17:59 
Cytuj  
HAHHHAHHAHHAHHAHHHAHHHAHHHAHHHHAHHAHAHHHA ale jestes pojebany.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:02 
Cytuj  
Tor ja zawsze wiedziałem, ze jesteś naszej stronie mocy :wink:

Ej ale docencie montiego...dał jej tylko 70% a mógł 100 :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:11 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
mrynar napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Bon na oświatę to punkt wyjścia. Potem szkoły w rękach rodziców i dopiero później etap zamiany państwowego cateringu na prywatny.

Zaraz meczyk. A tu mozna zrobic ankiete, która robili kandydaci W-wy i zobaczyć z którym ma się najbliżej:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... RCZY_.html


Andrzej Gorayski (DB) 75% nawet nie wiem kto to jest

Wipler 55%

HGW 45%

Sasin 40%


DB to byli dzialacze Palikota, czyli opcja PO. Jedynym celem DB jest rozbijanie potencjalnych glosow na KNP na rzecz utrzymania monopolu bandy czworga. Tanajno (ich glowna morda) to jeden wielki sprzedany skurwysyn, taki montezuma tylko ze ten to naprawde oplacany piesek PO.


Moze ale programowo widac mi pasuja. Poczytalem troche i jako wielki fan demokracji bezposredniej pewnie dostaliby moj glos:

"Demokracja Bezpośrednia powstała w marcu 2012 r. Program partii opiera się na postulatach zwiększenia udziału obywateli w życiu publicznym poprzez rozbudowę instytucji referendum i pogłębionej kontroli działalności polityków."

Jak podkreślił, postanowił wystartować, aby „wprowadzić nową jakość, odwrócić relacje między obywatelem a władzą”. „Nie narzucam żadnego programu, uważam, że obywatele tego regionu powinni mi go narzucić. Oczekuję pracy w takim zakresie, w jakim obywatele mi go zlecą” – zadeklarował.

„Jest to szansa wyjątkowa. Scena polityczna jest rozdygotana. Nie wiem, czy obywatel jest jeszcze w stanie głosować na obecne partie parlamentarne. My jesteśmy ludźmi totalnie spoza układu” – argumentował Gorayski."

Wipler tez byl w PISie a porzadny z niego czlowiek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:13 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Tor ja zawsze wiedziałem, ze jesteś naszej stronie mocy :wink:

Ej ale docencie montiego...dał jej tylko 70% a mógł 100 :D :wink:


Monti widac slabo wykul program HGW, lepeij dla niego zeby Towarzysze z Partii nie zobacvzyli tych wynikow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:14 
Cytuj  
Nie jestem z Wawki ale sporo tam mieszkałem i przebywałem to trochę jarzę :P

Przemysław Wipler (NPJKM) 60%
Jacek Sasin (PiS) 55%
Andrzej Rozenek (KWAR) 50%
Zbigniew Antoni Wrzesiński (KWPS) 50%
Agata Nosal-Ikonowicz (RSS) 45%
Andrzej Gorayski (DB) 40%
Sebastian Wierzbicki (SLD) 35%
Joanna Erbel (Zieloni) 35%
Piotr Guział (WWS) 35%
Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO) 20%

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wipler 70% i ten Gorayski też 70%. HGW 40%. Muszę włączyć TVN bo spada mi poziom indoktrynacji i jeszcze będę tak zjebany jak wy.


To nawet u mnie HGW dostala wiecej % :o Koniecznie jeszcze wloz sobie pod poduszke wyborcza przed snem!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:16 
Cytuj  
Jacek Sasin (PiS)
80%
Przemysław Wipler (NPJKM)
75%
Zbigniew Antoni Wrzesiński (KWPS)
75%

Jestem zdrowy 8)


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:18 
Cytuj  
Mrynar, swietnie, tylko ze 90% osob na listach DB to albo byli Palicioty albo zgarnieci z ulicy lewacy. Przykladem jest Małgorzata Marenin i Teczowa Armia, co wszystko jest zapleczem DB. Naprawde sporo wiem na temat DB, jak oni storpedowali Partie Libertarianska w wyborach do EU, jak Tanajno i reszta skurwysynow dzialali z Palikotem kiedy to RPP mial byc sztuczna opozycja. To jest dokladnie ta sama inicjatywa, tylko pod innym szyldem. Nie daj sie nabrac, DB zostala przejeta przez PO/Paliciot skurwysynstwo.

Co do samej ideii demokracji bezposredniej to i tak to by nie dzialalo w Polsce, kraju z 38mil ludzi i dojrzaloscia spoleczna nadal na poziomie cebuli. Polska to nie Liechtenstein czy Szwajcara. Na poziomie lokalnym tak, wiecej autonomii samorzadow i wiecej referendow jak najbardziej, ale nie na poziomie krajowym.

Nawet nie wiesz co oni pierdola na roznych forach, a ich jedynym celem ataku jest KNP.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:28 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wipler 70% i ten Gorayski też 70%. HGW 40%. Muszę włączyć TVN bo spada mi poziom indoktrynacji i jeszcze będę tak zjebany jak wy.


To nawet u mnie HGW dostala wiecej % :o Koniecznie jeszcze wloz sobie pod poduszke wyborcza przed snem!

Ha, głupio ci peowski piesku. Ja już odnowiłem prenumeratę u Adasia, będę spał spokojnie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lis 2014, 18:31 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Mrynar, swietnie, tylko ze 90% osob na listach DB to albo byli Palicioty albo zgarnieci z ulicy lewacy. Przykladem jest Małgorzata Marenin i Teczowa Armia, co wszystko jest zapleczem DB. Naprawde sporo wiem na temat DB, jak oni storpedowali Partie Libertarianiska w wyborach do EU, jak Tanajno i reszta skurwysynow dzialali z Palikotem kiedy to RPP mial byc sztuczna opozycja. To jest dokladnie ta sama inicjatywa, tylko pod innym szyldem. Nie daj sie nabrac, DB zostala przejeta przez PO/Paliciot skurwysynstwo.

Co do samej ideii demokracji bezposredniej to i tak to by nie dzialalo w Polsce, kraju z 38mil ludzi i dojrzaloscia spoleczna nadal na poziomie cebuli. Polska to nie Liechtenstein czy Szwajcara. Na poziomie lokalnym tak, wiecej autonomii samorzadow i wiecej referendow jak najbardziej, ale nie na poziomie krajowym.

Nawet nie wiesz co oni pierdola na roznych forach, a ich jedynym celem ataku jest KNP.


Wierze. Dzis pierwszy raz uslyszalem, ze jest taka inicjatywa wogole.

Ja mam teorie ze demokracja bezposrednia robi z matolow i lemingow obywateli, bo jak ludzie maja rzeczywisty na cos np. na to ile im zostanie pieniedzy w kieszeni po okradzeniu przez panstwo to nagle mniej sie zaczyna liczyc garnitur polityka i to czy ladnie mowi, a bardziej to jaki dana opcja moze miec wplyw na nasze zycie.

Niestety w Polsce referendum zostalo strasznie zmarginesowana glownie przez idiotyczny wymog odpowiedniej frekwencji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 794, 795, 796, 797, 798, 799, 800 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.