mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 13:42 
 
Artificial Girl 2 ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 13:49 
 
a ja laze i szukam normalnej kobiety a one na sieci sa :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 13:55 
 
IMHO na sieci trudniej "normalna" znalesc, ale da sie.
Czemu trudniej... Hm... Od czego by tu zaczac. oczywiscie zalezy to od psychiki konkretnej osoby, ale czasem wydaje mi sie ze panny w necie sa zmanierowane przez facetow. Bo gdzie nie bylem to jak sie pojawiala panna w stadzie facetow, to choc nikt nawet nie wiedzial jak wyglada i czy jest z niej pieknosc czy potwor to kazdemu przed monitorem jezor do ziemi wypadal.

Kiedys tez taki bylem. Nie raz widzialem u innych.
/sad


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:05 
 
KromeR napisał(a):
wydaje mi sie ze panny w necie sa zmanierowane przez facetow.


zgadza sie... nie ma normalnych dziewczyn w Sieci... sa tylko panienki :)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:07 
 
Dobry temat, od zycia i smierci, poprzez dyskusje psychologiczna doszlismy do cudu milosci. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:10 
 
Zychoo napisał(a):
Dobry temat,


jak dla kogo :) ja sobie tylko nowych wrogow narobilem :)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:13 
 
Obrazek


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 wrz 2005, 18:44 przez Dhoro, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:34 
 
Huragan napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Dobry temat,


jak dla kogo :) ja sobie tylko nowych wrogow narobilem :)


Chyba sie nie przejmuesz wrogo nastawionymi pixelkami :<.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 14:40 
 
Shadhun_ napisał(a):
Huragan napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Dobry temat,


jak dla kogo :) ja sobie tylko nowych wrogow narobilem :)


Chyba sie nie przejmuesz wrogo nastawionymi pixelkami :<.


pewnie ze nie, dlatego usmieszki na koncu :)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 15:08 
 
Huragan napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Huragan napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Dobry temat,


jak dla kogo :) ja sobie tylko nowych wrogow narobilem :)


Chyba sie nie przejmuesz wrogo nastawionymi pixelkami :<.


pewnie ze nie, dlatego usmieszki na koncu :)


Co za glupek :D


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 15:15 
 
Wszystko co huragan pisze jest racjonalne i wyzywanie go od glupich ciot jest poprostu zalosne na poziomie podstawowki, jednakze nie przecze ze wolalbym sie obracac w towarzystwie ludzi, ktorzy nie robia sobie ze mnie jaj w necie.Jako ze huragan narobiles sobie wrogow to u mnie masz + :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 15:20 
 
to ssij moszne głupi pixelu :<


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 15:23 
 
Nileno napisał(a):
Wszystko co huragan pisze jest racjonalne i wyzywanie go od glupich ciot jest poprostu zalosne na poziomie podstawowki, jednakze nie przecze ze wolalbym sie obracac w towarzystwie ludzi, ktorzy nie robia sobie ze mnie jaj w necie.Jako ze huragan narobiles sobie wrogow to u mnie masz + :)


Jak mozna nie robic sobie jaj z UCIUANEGO z fota Arnolda rorororor omfg !!~!~!11111111


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 15:32 
 
Nileno napisał(a):
Wszystko co huragan pisze jest racjonalne i wyzywanie go od glupich ciot jest poprostu zalosne na poziomie podstawowki, jednakze nie przecze ze wolalbym sie obracac w towarzystwie ludzi, ktorzy nie robia sobie ze mnie jaj w necie.Jako ze huragan narobiles sobie wrogow to u mnie masz + :)


Extra to już mam 2 mega debili na forum …..

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 15:43 
 
Escaflone napisał(a):
Nileno napisał(a):
Wszystko co huragan pisze jest racjonalne i wyzywanie go od glupich ciot jest poprostu zalosne na poziomie podstawowki, jednakze nie przecze ze wolalbym sie obracac w towarzystwie ludzi, ktorzy nie robia sobie ze mnie jaj w necie.Jako ze huragan narobiles sobie wrogow to u mnie masz + :)


Extra to już mam 2 mega debili na forum …..


Nie! Dwoch mega glupich pixeli !


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 16:23 
 
Hmm ja jednak wrócę do pierwotnego tematu. Przeczytałem sobie cały wątek i mnie troche obezwładniło szczerze powiedziawszy. W sumie i tak pewnie Huragana nie przekonam ale...

Pierwsze skojarzenie jakie mi się nasuneło po przeczytaniu całości to: Kilku letnie dziecko które dorwało "zwierzątko" (np małego pieska) nieopatrznie pozostawione przez właściciela bez opieki. Wiadomo co takie dziecko zrobi z pieskiem. Jeżeli nikt w porę nie interweniuje to taki bachor nie zdając sobie sprawy w ogóle z tego że zwierzątko też czuje i że może mu krzywde zrobić najprawdopodobniej zamęczy je na smierć.

Takie samo odczucie mam odnośnie Huragana. Ty poprostu nie pojmujesz albo nie chcesz pojąć że po drugiej stronie gry/forum/ czy nawet chata jest żywy człowiek, niewiele różniący się od ciebie który tak naprawde nic ci nie zrobił. Nie jest twoim przyjacielem ani nie jest twoim wrogiem ale to chyba nie znaczy że jest ci kompletnie i totalnie obojętny?

Halo jest tam kto? Chociaż odrobina gatunkowej solidarności? Cień (nawet mikroskopijny) współczucia? Chwila wyrozumialości? Ja rozumiem że nie możemy się martwić o cały świat i dobrze bo to by było głupie. Ale jak np jesteś światkiem jak komuś (zupełnie obcej ci osobie) przytrafia się coś złego/przykrego to zupełnie to po tobie spływa? Zero odczuć? Bo mi się zwykle robi przykro/żal w takiej sytuacji i wydaje mi się że to raczej zdrowa reakcja, wiele osób powiedziało by nawet że "ludzka"

Natomiast twoje podejście do sieci jako do innego świata gdzie kreujesz swoje inne ja jest wręcz smieszne. W najlepszym wypadku może być traktowane jako oznaka zacofania. Sieć w dzisiejszych czasach jest już czymś wiecej niż rozrywką. Stała się nową formą komunikacji alternatywą dla wyjazdów i spotkań w cztery oczy dla ludzi którzy mieszkają daleko od siebie. Czy też jakiś publicznych debat w studiach telewizyjnych itp itd. Myślisz że biznesmeni jak załatwiają swoje interesy w sieci to wymyślają sobie jakieś "wirtualne ja"?

Wiesz forum dla wiekszości to takie miejsce gdzie można podystktować z ludźmi z całej Polski/Świata. Powymieniać opinie, bronić swoich racji itd itp. Wiec naprawde mam w du$%ie co myśli postać wykreowana przez kogoś tam. Interesuje mnie co myśli konkretny człowiek z którym dyskutuje a nie co myśli jego wirtualne ego.

Tak też traktuje to forum, jak ktoś się wypowiada na jakiś temat to ja rozumiem że człowiek (który dla uproszczenia żeby nie operować nazwiskami wystepuje pod jakimś nickiem) myśli właśnie to co napisał. I jak bym spotkał go kiedyś IRL to nie wyrabiał bym sobie całej opini na jego temat od 0 ale budował ją na przekonaniach jakie prezętował na forum.

Jeżeli natomiast ty tworzysz jakieś swoje "virtualne ja" na tym forum i wypowiadasz się na jakiś temat w dany sposób a myślisz w zupełnie inny, to każdy twój post jest dla mnie kompletnie _bezwartościowy_ Bo naprawde mnie mało obchodzi co wytwór twojej fantazji sobie myśli. (Swoją drogą zastanów się czy to nie jest chore? Wymyślasz sobie Huragana i potem przed odpowiedzią na każdy post zastanawiasz się co "on" by pomyślał sobie o tym i co "on" na ten temat myśli? To chyba podchodzi pod poważną chorobe z którą się idzie do psychologa. Tzn zrzucanie winy na drugie "ja" to złe)

Wracając już konkretnie do mmo. To wszystko co się w mmo tak naprawde liczy to są ludzie. I tylko oni. O to właśnie w mmo chodzi. Bo fabułe mamy w sp grach. Rozległe (ogromne wręcz) swiaty też itp itd. Chodzi o to że grasz z innym człowiekiem, żywym, nieprzewidywalnym. Niezależnie od tego jak bardzo próbujesz temu zaprzeczyć to nie są to piksele z rozwiniętym AI. Są to gracze tacy sami jak ty. Dzielą z tobą pasję do danego gatunku rozrywki, różnią sie pewnie wiekiem, płcią, kolorem skóry i charakterem ale poza tym to są gracze tacy sami jak ty. Tak samo chcą się dobrze bawić w wowie, i mają do tego dokładnie takie samo prawo jak ty.

Super.. Gankowanie, zabijanie, czy brzydkie gesty i takigo typu zagrywki. To wszystko jest częścią gry, wszyscy gracze to rozumieją i się na to godzą bo nikt nie bierze tego do siebie. Ale są pewne granice, jak ktoś zaczyna na mnie w grze bluzgać, spamować spity jak idiota itp to właśnie je przekracza. Wszystko jest dozwolone ale w granicach szacunku, między mną a tobą (innym graczem). Granica jest płynna ale zwykle inteligentni ludzie wiedzą kiedy ją przekraczają. Nazywając mnie w grze np "głupim alajanckim psem" czy coś w tym stylu wywołasz tylko uśmiech i nie wezme tego do siebie. Ale jeżeli mnie nazwiesz "głupuim sk$%$sńskim jeb#$nym gayem z alliance" to masz gwarantowany ignore i to że jeżeli kiedykolwiek się spotkamy to potraktuje cię jak powietrze albo conajmniej bardzo chłodno. To samo tyczy się spitów i innych tego typu zagrywek, 1x fine, 10x cool, ale jak będziesz za mną łaził i spitował 10min to dokładnie tak samo jak to wyżej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 16:34 
 
Goatus, w jakiej gazecie ty pracujesz ? :D

Bo normalny przeciętny gracz nie wystrugałby czegoś takiego :D

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 16:37 
 
Cytuj:
to ssij moszne głupi pixelu :<

Ta wypowiedz wywarla u mnie usmiech ale..
Cytuj:
Extra to już mam 2 mega debili na forum …..

ta wypowiedz jest kompletnie rozbrajajaca.Gosciu w kazdym poscie wyzywasz ludzi jakbys byl u siebie na podworku :) Gratuluje, ale postaraj sie wybic ponad poziom żula z bramy.
Cytuj:
Jak mozna nie robic sobie jaj z UCIUANEGO z fota Arnolda rorororor omfg !!~!~!11111111

No hehe *glupkowaty smiech* jaja jak berety ziommm

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 16:40 
 
Pixel wam wszystkim w poope!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 16:41 
 
Nileno napisał(a):
ta wypowiedz jest kompletnie rozbrajajaca.Gosciu w kazdym poscie wyzywasz ludzi jakbys byl u siebie na podworku :) Gratuluje, ale postaraj sie wybic ponad poziom żula z bramy.


Robie to tylko w tym temacie, i zawsze tylko w dziale Flames. A i stosuje określenie na tyle proste żeby nawet ktoś taki jak ty je zrozumiał.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.