mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 03:43 
 
Mozesz rozjechac dwa zwiazki i zrobic nowy.
Pytanie tylko czy warta jest tego 'nowa' dziewczyna :)
Nie mam pojecia ile jestes juz z ta obecna, ile jest Twoj znajomy ze swoja, no i czy w ogole Cie ciagnie do tej nowej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 04:15 
 
a co to kącik bravo mmorpg ;> ;p


_________________
.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 04:39 
 
Zychoo napisał(a):
Wlasnie bylem na urodzinach u kolegi razem z moja dziewczyna.
Przy wychodzeniu narzeczona kolegi, ktory mial urodziny, obiecujaco pocalowala mnie w usta.
What should i do?


Zawsze możesz stuknąć pałke na ircu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 06:29 
 
Yanglegend napisał(a):

Rejdż ,czy tam Anemia próbuje teraz kozaczyć i taki elo agresywny jest ,żeby zatrzeć wizerunek emo-net-geja? :]


wypierdalaj pajacu.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 07:50 
 
Kabraxis napisał(a):
Ja chcialem tylko wyrazic podziw dla kejkejkejtwenty za to ze mimo tak chujowej repy na forum i takiej ilosci zgnojen i porazek nie zalozyl jeszcze nowego konta.

Ja bym wymiekl..... ale moze za miekki jestem. :-)


A co powinienem sie chociaz troszeczke przejac?? Eee, raczej nie, kto by sie przejmowal banda pryszczatych nastolatkow z malymi penisami (ofc nie wszyscy) - przekonalem sie ze sa na tym forum i porzadni ludzie


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 08:27 
 
wracajac do tematu.
osobiscie uwazam ze oglaszanie zaloby narodowej w tym i innych podobnych przypadkach jest troche bez sensu.
Moglem/moglbym zrozumiec jezeli ginie ktos naprawde wazny czy zasluzony dla naszego kraju.

dzien w dzien na polskich drogach ginie po kilka kilkanascie osob, dziesiatki osob zostaje rannych i nic, cisza.
Czym ci ludzie ktorzy zgineli w tych pojedynczych wypadkach roznia sie od smierci 20 zabitych w jednym wypadku?
Byli lepsi? wazniejsi? bardziej znani czy co..
Po prostu jedno jest norma, chlebem powszednim i malo kogo to obchodzi, a z drugiego robi sie fakt medialny,spektakl..telewizje zapraszaja znawcow,expertow i trabia o tym przez tydzien..
Jeszce tego by brakowalo zeby jasnie nam panujacy maly czlowiek zechcial dac im jakies piieniadze (zebrane w podatku od nas wszystkich) jako "zapomoge" czy inna rente.

jednym slowem ZGNILIZNA..

ps
przez ostatnie 2 dni w czasie zaloby ogloszonej przez 'naszego malego' czlowieka BBN i MON spieraja sie czyja to byla wina i kogo obarczyc tym ze "maly czlowiek" nie byl na czas powiadomiony...jakby niemogli klocic sie kiedy indziej..
Zgnilizna x2

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 09:58 
 
Zychoo napisał(a):
Wlasnie bylem na urodzinach u kolegi razem z moja dziewczyna.
Przy wychodzeniu narzeczona kolegi, ktory mial urodziny, obiecujaco pocalowala mnie w usta.
What should i do?

ss or it didhnt happen

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 09:59 
 
Jeszce tego by brakowalo zeby jasnie nam panujacy maly czlowiek zechcial dac im jakies piieniadze (zebrane w podatku od nas wszystkich) jako "zapomoge" czy inna rente


Widze ze zaslepenie kaczorowe caly czas dziala, pieniadze sa juz przeznaczone na zapomoge dla rodzin zolnierzy, 15k na lep i przekazal je minister w rzadzie Tuska...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 10:06 
 
Zychoo napisał(a):
What should i do?


Nic. Pewnie była pijana.

kkkk20 napisał(a):
banda pryszczatych nastolatkow z malymi penisami (ofc nie wszyscy) - przekonalem sie ze sa na tym forum i porzadni ludzie


Skąd wiesz, ty cybergeju ? (:

No tak, Yanglegend, TheMan i cavalorn.

Highlander napisał(a):
a co to kącik bravo mmorpg ;> ;p


Zaraz przyjdą młode kobiety, aby zadawać pytania czy można zapłodnić się przez petting i tym podobne.

Poziomka, wypierdalaj i nie powtarzaj dziesiąty raz tego, co już było mówione.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 10:20 
 
Aenima napisał(a):
Jeszce tego by brakowalo zeby jasnie nam panujacy maly czlowiek zechcial dac im jakies piieniadze (zebrane w podatku od nas wszystkich) jako "zapomoge" czy inna rente


Widze ze zaslepenie kaczorowe caly czas dziala, pieniadze sa juz przeznaczone na zapomoge dla rodzin zolnierzy, 15k na lep i przekazal je minister w rzadzie Tuska...


Nie tylko ~15k złoty na rodzinę, ale także z tego co pamiętam opłacenie pogrzebu + przeniesienie własności domu (służbowego) na nich (czy jak to nazwać).
Za swoją ciężką i niebezpieczną pracę (czy raczej służbę dla kraju) powinni być dobrze wynagradzani, a w razie wypadku czy śmierci ich rodziny zapewniony byt. Nie tylko dlatego że im się należy, ale także dlatego żeby nie stwarzać sytuacji w której nie będzie chętnych do (zawodowej) służby wojskowej.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 10:32 
 
coś za coś - mając ~45 lat prawie wszyscy siedzą już na niezłych emeryturach ;)
jeśli ktoś uważa, że jego praca jest niebezpieczna to powinien się ubezpieczyć, a nie jęczeć o kasę z budżetu jak coś się stanie. co innego, jakby budżet MON miał jakieś wyznaczone pieniądze na takie cele wraz z jakimiś ściśle nakreślonymi zasadami ich przyznawania. póki co jak zginie jakiś żołnierz minister kręci kołem fortuny i tyle wypłaca ;)

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 10:38 
 
CouRage napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
banda pryszczatych nastolatkow z malymi penisami (ofc nie wszyscy) - przekonalem sie ze sa na tym forum i porzadni ludzie


Skąd wiesz, ty cybergeju ? (:

No tak, Yanglegend, TheMan i cavalorn.


hahahahhahahaha...nie...poprostu weak.
Kiedyś cipaczku ty mój chociaż jakoś odpowiadałeś ,a teraz no słabo.
Świat jest zły prawda ? :D Ale nie ejst tak źle przynajmniej na forum cie ktoś dostrzega ,to takie zachowanie małego zakompleksionego dziecka ,które robi/mowi różne rzeczy tylko ,żeby ktoś go wreszcie zauważył.
Toż to krzyk samotnego Emo ?

http://youtube.com/watch?v=pK4bLMd0avU

:* Pozdro Anemia!

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 11:00 
 
Kame Hame Ha.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 11:39 
 
Zychoo napisał(a):
Wlasnie bylem na urodzinach u kolegi razem z moja dziewczyna.
Przy wychodzeniu narzeczona kolegi, ktory mial urodziny, obiecujaco pocalowala mnie w usta.
What should i do?


Ja bym sie tak tym nie przejmowal , mogloby byc gorzej , na przyklad moga pocalowac obiecujaco twoja dziewczyne :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 11:41 
 
czy mi sie zdaje czy poziom forum spada z dnia na dzien ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 12:00 
 
Aenima napisał(a):
Jeszce tego by brakowalo zeby jasnie nam panujacy maly czlowiek zechcial dac im jakies piieniadze (zebrane w podatku od nas wszystkich) jako "zapomoge" czy inna rente


Widze ze zaslepenie kaczorowe caly czas dziala, pieniadze sa juz przeznaczone na zapomoge dla rodzin zolnierzy, 15k na lep i przekazal je minister w rzadzie Tuska...

No nie wazne czy Kaczor dal czy Tusk ..Dlaczego oni dostali a rodzine ktorej czlonek zginal w wypadku samochodowym nie ???
Zolnierz jest zawodowcem, pracujacym na etacie dla wojska wiec ma ubezpieczenie (w pracy) (+rodzina dostaje chyba jakas rente tez od wojska)
jak mu malo zawsze moze sie ubezpieczyc dobrowolnie w jakims towarzystwie
wiec z jakiej racji dostali po 15k od rzadu?

Potrafisz wytlumaczyc mi dlaczego?

ps
czekaj czekaj chyba Konstytucja mowi ze kazdy ma takie sama prawa..
wiec rodzina osoby ktora zginela w wypadku powinna wyciagnac lapki po kase od rzadu-proste..:)

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 12:11 
 
Dajcie mi administratora, to naprawię wasze błędy, oczyszczę to community, oczyszczę to forum i nastanie utopia, zamkniemy się w naszej enklawie i już na zawsze zostaniemy w tym idealnym świecie, który tu stworzę. Dajcie mi administratora, a mmorpg.pl będzie wyglądać tak, jakbyśmy tego chcieli, bez przemocy, przekleństw, poniżania ludzi, z inteligentnymi rozmowami na wysokim poziomie, dobrymi żartami i przyjazną atmosferą, w której każdy się odnajdzie, stworzę świat, w którym nowi ludzie będą szanowani i respektowani przez starszą część naszego społeczeństwa, która będzie im służyć radą i pomocą. Dajcie mi administratora, a staniecie się świadkami wydarzenia, które odmieni wasze internetowe życie, staniecie się świadkami narodzin krainy, w której będziecie istnieć i nawet raz nie zasmucicie się, bo stworzę doskonały świat, tylko dajcie mi administratora, do chuja.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 12:19 
 
...... czyli przyznajesz sie ze jestes odpowiedzialny za obnizajacy sie poziom forum ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 12:25 
 
Aldatha napisał(a):
Ja bym sie tak tym nie przejmowal , mogloby byc gorzej , na przyklad moga pocalowac obiecujaco twoja dziewczyne :)

byloby zdeydowanie ciekawiej.

btw, jestem zawiedziony. myslalem, ze moj hijack attempt odniesie lepszy skutek.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2008, 12:26 
 
@Poziomka
Może dlatego, że oni byli zasłużeni dla kraju, a taki zwykły szaraczek nie?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 498 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.