mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:38 
Cytuj  
No ja to rozumiem.

Jeżeli w WOT musisz farmić na tier 6 żeby se postrzelać bez premium na tier 9 i dałoby się to botowaqć to ja bym rozumiał cel mimo ze bym go nie pochwalał.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:40 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Czy z kablem oszukałem? Może spytaj shp a nie pierdolisz głupoty, idiotko forumowy :). S


Alez zapytalem shp na TSie i powiedzial, ze od czasu jak oszukales go na kablu , ktorego do tej pory mu nie wyslales (mimo ze on za niego zaplacil) to nie gada z toba TSie. I mu sie nie dziwie, shp ma cie nadal za zlodzieja.

Cytuj:
BTW, ty tak na serio z tym bootowaniem :E? Myślisz, że ja się przejmuje tym, że grupka nerdów/retardów i debili sama się tym nakręca :wtf:


A co mnie to obchodzi czy ty sie przejmujesz cxzy nie? Report do Blizzarda poszedl, wiec wlacz jeszcze raz bota i masz bana..... twoje konto jest teraz pod obserwacja :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:54 
Cytuj  
zabol nudzi sie w pracy -> pewnie boci w tym czasie, wiec nie ma co robic ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 10:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zabol nudzi sie w pracy -> pewnie boci w tym czasie, wiec nie ma co robic ;d


Jeżyk już pewnie popełnia samobójstwo jak widzi postać zabolka, nie trzeba nawet go bić.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:00 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Alez zapytalem shp na TSie i powiedzial (...)


To ciekawe bo sheepa pytal zupelnie ktos inny. Botowanie botowaniem, ale jak nazwac osobe ktora zakrada sie na TSa, siedzi cicho i nagrywa wszystkich bez ich zgody? Co Zarri? jakbys nazwal taka osobe? moze uda ci sie znalezc odpowiednie okreslenie na samego siebie? I te ciagle naginanie zaslyszanych tresci... Dosc zabawne sa twoje wypowiedzi Zarri dla kogos kto zna oryginalny przekaz. Ale go on!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:09 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:13 
Cytuj  
Tajemniczy Don Pedro!


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:14 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Czy z kablem oszukałem? Może spytaj shp a nie pierdolisz głupoty, idiotko forumowy :). S


Alez zapytalem shp na TSie i powiedzial, ze od czasu jak oszukales go na kablu , ktorego do tej pory mu nie wyslales (mimo ze on za niego zaplacil) to nie gada z toba TSie. I mu sie nie dziwie, shp ma cie nadal za zlodzieja.

Cytuj:
BTW, ty tak na serio z tym bootowaniem :E? Myślisz, że ja się przejmuje tym, że grupka nerdów/retardów i debili sama się tym nakręca :wtf:


A co mnie to obchodzi czy ty sie przejmujesz cxzy nie? Report do Blizzarda poszedl, wiec wlacz jeszcze raz bota i masz bana..... twoje konto jest teraz pod obserwacja :>



Marna próba prowokacji ZariSrari :). Jakoś nie pamiętam, aby shp nie gadał ze mną na TS, ingame czy na forum, wiec sobie wyssałeś z palca chyba to wszystko. Chyba coś Ci się pojebało dziewczynko. Reportuj se co chcesz, nawet 10 razy, w bazie blizza widniejesz jako troll, wiec zleją Cię ciepłym moczem i tyle.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Wejdz na ts powiedz zabolqowi ty jebany bocie :) a pozniej razem w party idzcie robic heady.


Powiedzialem mu.... a grac z takim cheaterem nie mam zamiaru w zadna gre.

Highlander napisał(a):
z zabolem to nie wiem jak mozna siedziec na TS/vent nawet jakby nie kablowal i nie bocil...


Ci, ktorzy toleruja cheatowanie w grach to z nim siedza na TSie :>



Glupote tez tolerujemy bo czesto Huragan wpada do nas na Tsa

Opowiada nam o kosmitach, o zagladzie ziemi, o jakis Anunakach i ze UWO to najlepsza gra na swiecie.


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 11:51 
Cytuj  
Co do UWO - można by się zgodzić :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 14:36 
Cytuj  
btw. czy w trade boardzie musza byc koniecznie te ogloszenia na GOLD z D3? Zaczyna to wygladac jak stronka chinskich farmerow ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 14:37 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):
Huragan napisał(a):
Alez zapytalem shp na TSie i powiedzial (...)


To ciekawe bo sheepa pytal zupelnie ktos inny. Botowanie botowaniem, ale jak nazwac osobe ktora zakrada sie na TSa, siedzi cicho i nagrywa wszystkich bez ich zgody? Co Zarri? jakbys nazwal taka osobe? moze uda ci sie znalezc odpowiednie okreslenie na samego siebie? I te ciagle naginanie zaslyszanych tresci... Dosc zabawne sa twoje wypowiedzi Zarri dla kogos kto zna oryginalny przekaz. Ale go on!


Akurat osobiscie rozmawialem z shp na temat zabolka, jeszcze na vencie warcry :) Wiec juz nie sciemniaj.
Nagrywanie na TSie jest publicznie wiadome. Jak wlaczylem nagrywanie uslyszeliscie w sluchawkach "Zarri starting recording".... wiec nie sciemniaj po raz drugi.
Idz dalej podrywac Rapsie, ktora cie juz pare razy olala (zreszta jej sie nie dziwie) :>


Ostatnio edytowano 20 cze 2012, 14:39 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 14:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
btw. czy w trade boardzie musza byc koniecznie te ogloszenia na GOLD z D3? Zaczyna to wygladac jak stronka chinskich farmerow ;p

No w końcu D3 to MMORPG, więc ogłoszenia są jak najbardziej na miejscu. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 14:40 
Cytuj  
cholernie mmo, i z tego co mi sie wydaje, to tematy z GOLDem w WoW byly zamykane ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 14:46 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Kapitan_Pimpol napisał(a):
Huragan napisał(a):
Alez zapytalem shp na TSie i powiedzial (...)


To ciekawe bo sheepa pytal zupelnie ktos inny. Botowanie botowaniem, ale jak nazwac osobe ktora zakrada sie na TSa, siedzi cicho i nagrywa wszystkich bez ich zgody? Co Zarri? jakbys nazwal taka osobe? moze uda ci sie znalezc odpowiednie okreslenie na samego siebie? I te ciagle naginanie zaslyszanych tresci... Dosc zabawne sa twoje wypowiedzi Zarri dla kogos kto zna oryginalny przekaz. Ale go on!


Akurat osobiscie rozmawialem z shp na temat zabolka, jeszcze na vencie warcry :) Wiec juz nie sciemniaj.
Nagrywanie na TSie jest publicznie wiadome. Jak wlaczylem nagrywanie uslyszeliscie w sluchawkach "Zarri starting recording".... wiec nie sciemniaj po raz drugi.
Idz dalej podrywac Rapsie, ktora cie juz pare razy olala (zreszta jej sie nie dziwie) :>



Zarri jestem tak pojebanym kłamcą, że masakra :roll: . Bo shp twierdzi co innego. A jak rozmawiałeś to chyba dawno, dawno temu. Nikt z WC nie popiera twoich pojebanych teori, niedługo i tam banana dostaniesz :roll: . Idź lepiej wskocz pod tramwaj.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 15:03 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Zarri jestem tak pojebanym kłamcą, że masakra :roll: . Bo shp twierdzi co innego. A jak rozmawiałeś to chyba dawno, dawno temu. Nikt z WC nie popiera twoich pojebanych teori, niedługo i tam banana dostaniesz :roll: . Idź lepiej wskocz pod tramwaj.


Rozmawialem z nim nie tak dawno, mniej wiecej wtedy kiedy byl wywiad z toba :> Czy od tamtej pory oddales mu juz kaske albo wyslales kabel ? :>

"Nikt z WC nie popiera twoich teorii" :)))) Smieszny jestes, bo to wlasnie twoi koledzy z WarCry powiedzieli na TSie ze botujesz :> Dowod w pierwszym poscie tego threadu.

Poki co bana w WarCry nie mam, sam poprosilem o skasowanie mojego konta na ich forum, jak moderatorami zamiast Toska zostaly osoby od lat nie grajace w zadne gry. A jak mi dadza bana na TS to tez plakac nie bede. tzw. "gildie" WarCry olalem juz dawno temu bo nic z niej nie bedzie w zadnej grze.. a na TSa wpadam tylko od czasu do czasu by sobie pogadac z Toskiem lub Kruzerem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 15:37 
Cytuj  
Huragan vs Zaboleq - And The Heavens Shall Tremble...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 15:49 
Cytuj  
widze zarri ze ci weny juz zabraklo, moze w tym wieku zamiast siedziec na forum to sobie idz na jakies rybki? (karpie na przyklad)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 15:52 
Cytuj  
Kapitan_Pimpol napisał(a):
widze zarri ze ci weny juz zabraklo, moze w tym wieku zamiast siedziec na forum to sobie idz na jakies rybki? (karpie na przyklad)


Mi zabraklo weny ? Odparlem wszystkie twoje argumenty i zarzuty.... wiec dawaj dalej :> Klamczuszku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 124
Dołączył(a): 10.04.2012
Offline
PostNapisane: 20 cze 2012, 16:13 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Mi zabraklo weny ? Odparlem wszystkie twoje argumenty i zarzuty.... wiec dawaj dalej :> Klamczuszku.


zarri nie masz pojecia co to argumenty, wiec jak mozesz je odpierac?
Sheep mowi ze z toba nie rozmawial i mi to wystarczy, zreszta znajac twoja dotychczasowa aktywnosc forumowa, nie mam zamiaru wierzyc ani w jedno twoje slowo :) wiec dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.