mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 22:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
sula napisał(a):
Nie ma się co zmuszać imo. Nieodpowiada to nie kupowac i nie grać.

Podążanie za tłumem albo / i kupowanie wszystkiego co popualrniejszego 'bo znajomi' bo 'wszyscy grają' to wyrządziło b.dużo krzywdy rynkowi gier a mmorpg-ów to już w ogóle.


jebie mnie rynek gier. czlowiek to zwierze stande jesli twoi znajomi zaczynaja chodzic do kanjpy krtoa sie nazywa lody za 5 zl to w koncu ty tez pojdziesz tak samo z grami. no chyba ze jestesmy kabra ktorego kolega jest jego przepocony plecaczek.

generalnie mozna grac i 5 lat w lola,wowa itd. i miec z tego fun aby bylo z kim.


Patrzac na to jak piszesz i co piszesz, to az sie boje pomyslec jakich ty masz kolegow. Chodzicie do knajpy "robimy lody za 5 zlotych"? :)

Ogolnie powyzsze to bzdura i najchujowsze mozliwe myslenie jakie moze byc. Jesli mam znajomych, ktorzy lubia i robia rzeczy ktore mi sie nie podobaja i ktore uwzam za tracenie czasu, to kurwa albo ograniczam kontakt (bo po chuj tracic czas) albo zmieniam znajomych (bo po chuj tracic czas). Pograc ze znajomymi to mozna 2 tygodnie a nie 5 lat. Jak gram w cos 5 lat to jest to cos wyjebistego, whatever czy gram sam na serwerze czy z 345 znajomymi.

Ogolnie to: Kupowac i grac w gry video bo czuje presje spoleczna/grupy - lol. Zalosne. Polecam jakies cwiczenia z asertywnosci czy cos.

A jak cie jebie rynek gier i jestes taki stadny to moze jakis pudelek.pl a nie forum o grach video sobie znajdz do szerzenia swoich herezji i oszczedz nam tego tutaj. Wystarczy man juz mendol, ktory uwaza ze poza tym forum, nim i jego znajomymi z neta nie istnieje juz nic innego. Widze rosnie godny nasladowca lolz.

A na temat to:

Sula ma 100% racji tutaj. Takie jak wyzej stadne myslenie napadza spzredaz bestsellerom jak D3 czy COD i poniekad tez GW2 i to jest chujowe.

PS. Na serio piszpan... albo idz sobie do darmowych (twoj poziom) albo popros znajiomych z LOL'a/WoW'a zeby nauczyli cie uzywac wielkich liter, znakow przestankowych i skladac w miare poprawnie zdania zlozone. Piszesz jak 8latek. Dosc ironiczne, jesli wziac od uwage jaki sobie nick nadales.
/facepalm


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 01:17 
Cytuj  
ktos bierze spot na rantowanie GW2 kabraxis style? ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 02:41 
Cytuj  
Guild Wars 2 - najwieksze rozczarowanie w branzy symulatorow gornictwa. Kto to widzial, zeby 10 chlopa ten sam wegiel wydobywalo... ;(
Umarl krol... niech zyje krol - Minecraft4life.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 19:19 
Cytuj  
kabra forum to nie zycie zrozum to w koncu ok? nie wiem jakich ty masz kolegow ale moi akurat plecaczkow nie nosza takze wypierdalaj ok? rozumiem ze wolisz sam grac w niszowe gry i pozniej pisac po pincset postow jaki to ty nie jestes super bo grasz w gry w ktore nikt gra ja jebie jaki ty pojebany jestes kabra. po chuj grasz w gry serio? zastepuja twoje dupne zycie czy jak? musza byc tak super zebys mogl kurwa odleciec i zapomniec jakim jestes zasrancem czy jak? bo mi i 90% ludzi maja dawac ROZRYWKE . Jakbys nie wiedzial to ROZRYWKA jest najlepsza w grupie. to tak jak z seksem? kumasz? zreszta sorry rozumiem ze to nie twoje klimaty. ale uwierz mi ze seks w 2 osoby przeciwnej plci jest o niebo lepszy niz reka. sprobuj kiedys serio. wtedy moze zrozumiesz ze niewazne w co grasz wazne z kim. I sory gosc ktory uwazal tibie za najlpesza gre 4ever i tam poznawal swoich kolego nie powinien sie nawet wypowiadac na temat zadnych gier. po prostu kabra czapka na leb plecaczek na plecy i spierdalaj do tibi. albo w koncu za prace sie wez jebany pasozycie zamiast zycie na forum marnowac. po prostu wypierdalaj i za 10 lat mozesz grzecznie mi podziekowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 20:25 
Cytuj  
Piszpan się zniesmaczył. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 21:16 
Cytuj  
ze tez sie Ci chce kabraxis,chociaz jak bylem w twoim wieku kiedy rejestrowalem sie na forum to tez mialem tyle zapalu,a teraz mi sie zwyczajnie nie chce :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 21:41 
Cytuj  
Chce czy nie chce - debilizm trzeba pietnowac. Taka moja misja. :)

PS. Piszpan odpisalbym ci ale wymieklem na drugim zdaniu. Jak przestaniesz pisac na poziomie osmej klasy podstawowki to napisz jeszcze raz. Hint ode mnie - jesli chcesz zeby ktos cie przeczytal i powaznie potraktowal, to klawisz ENTER twoim najlepszym przyjacielem. Use the ENTER Luke (i przecinki tez nie bola).
Pozatym jest mi bardzo przykro z powodu twojego probemu alkoholowego. Naprawde i szczerze.

Ale ogolnie to NIE - nie wszystko smakuje najlepiej w grupie. EOT na ten temat, bo taka jest prawda i koniec. Nie musisz pokazywac jeszcze barzdziej jak jestes plytki i zjebany przez mainstream i znajomych z fejsbuka.
Jak nie masz swojego gustu to zapytaj Zbyszka na naszej klasie w co zagracie jutro i zejdz ze mnie bo az zal cie czytac.


I po raz kolejny - jak sie komus 'nie chce' to nie rozumiem dlaczego na tym forum siedzi. Sa przeciez ciekawsze zajecia co nie? ;) No wlasnie. To jest forum dyskusyjne - ja pisze posty. Chyba o to chodzi co nie? Ogolnie dziwne rzeczy tu sie dowiaduje od osob, ktore maja tych postow dwa razy (a nawet trzy razy) tyle co ja. :)

Cytuj:
ze tez sie Ci chce kabraxis,chociaz jak bylem w twoim wieku kiedy rejestrowalem sie na forum to tez mialem tyle zapalu,a teraz mi sie zwyczajnie nie chce

Z ciekawosci... ile masz lat atm? Tylko z ciekawosci. Bo watpie zebys byl w moim wieku kiedy sie rejestrowales na forum ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 22:27 
Cytuj  
31 atm , 21 w chwili rejestracji na forum :) , ale ten czas leci :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 08:24 
Cytuj  
Piszpan nawet w Skyrim biega po swiecie i krzyczy LFG!!!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 08:32 
Cytuj  
jezu kabra kiedy ty w koncu zejdziesz na ziemie ze szczytow swego wirtualnego swiata? powaznego traktowania na forum o grach, perfumach i chuj wie czym jeszcze i ty chcesz byc tutaj powaznie traktowany? bo widzisz ja mam to w dupie jak tu jestem traktowany bo to forum kumasz? FORUM takie miejsce wirtualnych dyskusji. kabra obudz sie w koncu i wez zielona tabletke. zreszta w sumie drzem sobie dalej bo jednak nic to nie zmieni byles jestes i bedziesz glupim nieswiadomym zycia wyrostkiem w plecaczku.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 17:21 
Cytuj  
Uwazaj, bo huragan wpadnie i ci udowodni jakie to forum jest wirtualne :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 18:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Uwazaj, bo huragan wpadnie i ci udowodni jakie to forum jest wirtualne :lol:


huri ma na mnie takie papiery screeny i zdjecia z real ze pewnie nawet sam bym sie zdziwil ale ze to dobry chlopak to nie ujawnia ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 18:10 
Cytuj  
Odpierdolcie sie od Piszpana :) On i tak nie bedzie grac w GW2

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 22:49 
Cytuj  
Cytuj:
mam 2 pytania odnośnie guild wars2 myślę że możesz znać odp. 1. czy grając inną rasą niż ty bd mógł być w twojej gildii czy bd one do siebie wrogo nastawione i czy szybko można się bd spotkać z innymi rasami

2 czy GW bd od razu po polsku czyli kupując grę bd wersja polska czy trzeba będzie czekać kilka miesięcy czy tam ile aby nasz rodak lub twórcy gry zrobili owe spolszczenie?


NumcapsAndAmar 41 min. temu playlista: Uploaded videos



Cytuj:
Jeszcze nie wiem czy kupie tą gre ale nie mówie nie. Ja zagrał bym człowiekiem o zdolnosci gwardian o ile taki jest ale chyba jest taka opcja pozdroo.


Cytuj:
gra powinna byc po polsku bo nie kazdy zna angielski i potem sie misje ciezko robi. ja gre kupie, tylko nie wiem czym bede gral bo nie moge znalesc podobnych klas do tychz metin



cale szczescie ze wowkidsow nie bedzie /wink ;)


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 22:58 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):

cale szczescie ze wowkidsow nie bedzie /wink ;)



WoWkidsy sa glownym targetem dla wydawcy GW2, nie oszukujmy sie... gra kolorowa, fajne ludziki, darmowka...... main target od lat 4 do 15 :>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 23:16 
Cytuj  
noo, community to tam będzie zajebiste, cała dzieciarnia co zawsze płacze przy każdym newsie o nowej produkcji MMO - "a dlaczego muszę płacić abonament, jeżeli już kupiłem grę?! kieszonkowego mi nie wystarczy!" - będzie mogła wreszcie sobie popykać, a przy okazji społeczności innych gier się z nich oczyszczą ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 04:34 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
noo, community to tam będzie zajebiste, cała dzieciarnia co zawsze płacze przy każdym newsie o nowej produkcji MMO - "a dlaczego muszę płacić abonament, jeżeli już kupiłem grę?! kieszonkowego mi nie wystarczy!" - będzie mogła wreszcie sobie popykać, a przy okazji społeczności innych gier się z nich oczyszczą ;)



I to jest plus Guild Warsa :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 07:19 
Cytuj  
taaa, community gier abonamentowych oczysci sie z dzieciakow, ktore nie maja na abonament;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 11:04 
Cytuj  
Oj daj się chłopakom dowartościować a nie wjeżdżasz bezpardonowo z logicznym myśleniem. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2012, 11:10 
Cytuj  
Akurat ma racje. Dziś dzieciaki mają pieniądze, zwłaszcza na zachodzie gdzie te kilkanaście ojro czy dolarów to nie dużo. Zamiast wydawać na abo, kupią sobie GW2 gdzie jest ładnie, kolorowo i można grać zwierzakami. Piszpan jako fan gaylike klimatów z FF powinien pograć w GW2 także. Wyobrażacie sobie te wspólne rajdy czy co tam dzieci i podstarzałych japfagów co lubią młode umysły?


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 433 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.