mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 11:27 
Cytuj  
U mnie są 3 opcje:
- przyjmujesz
- nie przyjmujesz
- Nie przyjmujesz i zaznaczasz, że nie będziesz przyjmował nigdy.

Dni kiedy chodzi ksiądź są gdzieś ogłoszone. Nie pamiętam czy na stronie www czy na samym kościele, bo jakiegoś czasu nie przyjmuję. Ministranci w ten sam dzień ~godzinkę przed księdzem biegają się pytać, chyba, że punkt 3.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 11:30 
Cytuj  
dla normalnych ludzi jest to oczywiste, ale już nie dla hipsterów, ciot i lewaków


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 15:57 
Cytuj  
Elyta mmorpg.pl dyskutuje o religii i o sensie przyjmowania księdza na kolędzie. Jestem za ACTA/PACTA/SRACTA w tej sytuacji.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2013, 17:02 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
moje sa ochrzczone, a na cała religie kosciół mam wyjebane po całości. Mialem chrzest, komunie, bierzmowanie, pare razy nawet byłem w kościele i sam stwierdziałem że to pojebane. i nie mam pretensji do rodzicow ze miałem chrzciny, nie czuje sie z tym źle.

Na dodatek oszczedzam sobie roboty, bo nie bedzie mi sie chcialo mlodemu tlumaczyc dlaczego wszystkie dzieci maja komunie za pare lat a on nie.

Zreszta lubie tu uczucie kiedy wszyscy ludzie kosciele klecza przed dwoma deskami na krzyz a ja sobie stoje i ogladam.



mniej wiecej moj punkt widzenia. Z tym, ze ja podchodze jeszcze bardziej lakcikowo - od czasu do czasu (jak jestem u tesciow) to nawet do kosciola sie przejde w niedziele. Postoje przez godzinke, poogladam sciany, sufit, wycisze sie i poukladam sobie w glowie plan na najblizsze miesiace coby ta godzina nie byla kompletnie stracona. Dalem rade wysiedziec bita godzine na fotelu dentystycznym wiec spokojnie daje rady postac w kosciele.
Katolicyzmu do tego nie uwazam za cos zlego a ich nauk za jakichs negatywnych czy glupich. Jak mala bedzie chciala to niech sobie biega do kosciola co niedziele - watpie, ale chrzest ma, komunie dostanie bierzmowanie pewnie tez.

Bratowa mam za to kompletnie pojebana pod wzgledem kosciola. Przedwczoraj dostalem od niej egzemplarz "Egzorcysty" (w srodku jakies artykuly udowadniajace jaki to Harry Potter jest zly nawet przeczytalem ze dwa akapity ale dalej mi sie nie chcialo). Nie chce z nia sie wdawac w zadne dyskusje (bo po co?) ale wnioskuje z tego, ze jak ktos nie biega w piatek/swiatek do kosciola to jest opetant przez demona i "zycie wieczne" spedzi gotujac sie w kotle.
Korci mnie by ja zapytac jakby sie zachowala gdyby bog tak jak to ma w praktyce zazadal od niej zlozenia w ofierze jej corki jako dowod swojej wiary. Zreszta nie wiem czy chcialbym uslyszec odpowiedz.. ;) Tepota ludzka nie zna granic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 13:05 
Cytuj  
Jednym slowem Pan Jezus nie rzadzi waszym zyciem

wstyd


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 13:10 
Cytuj  
u mnie byl jakis koles, ktory zapytal czy przyjme ksiedza, odpowiedzialem zgodnie z prawda, ze nie wiem.
i nie przyszedl ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:15 
Cytuj  
i co na to sasiedzi?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:19 
Cytuj  
dalej klaniaja sie w pas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:20 
Cytuj  
niemozliwe, szatanisto ;d


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:33 
Cytuj  
Nie wiem co w tym dziwnego, grzecznie odpowiedział, że nie przyjmie, ksiądz nie przyszedł i wszyscy zadowoleni. Sąsiedzi to widzą i myślą, może i niewierzący, ale porządny z niego człowiek i wyjdzie czasem z dzieckiem na spacer i do tego nie pali przy nim.

PS. nie trolluje :evil:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:52 
Cytuj  
przyjalem, wypil kawe, pogadalismy o zyciu bzdetach itd. dostal kase i poszedl. nie widze w tym ani nic dziwnego ani nic specjalnego, zajal gora 30 min.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 21:53 
Cytuj  
Kase dostał za co?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 22:06 
Cytuj  
za to, ze przyszedl - nie chciales placic, mogles drzwi nie otwierac. Co za idiotyczne pytanie? Znam gorszych darmozjadow (np. 500k biurw, kilkuset politykierow), ktorzy biora kase, niektorzy przepotezna dokladnie za nic nie robienie.
ksiadz nie jest w Polsce obowiazkowy - w odwrotnosci do np. obowiazkowych zlodziejskich skladek Zusowskich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:28 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kase dostał za co?

X.


+1


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:35 
Cytuj  
Ewentualna kasa to dobrowolny datek. To nie kasa za usługę, jak to ktoś tak traktuje to chyba coś nie tak. Zresztą dawać nie trzeba.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:42 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kase dostał za co?

X.


widocznie wolał dać księdzu, niż tobie, kiepsko to o tobie świadczy :har:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:54 
Cytuj  
Kwestia wpuszczanie/niewpuszczanie księdza jako dyskusja ok, ale już zaglądanie w cudze portfele? No WTF. Mozna dać na sukienkowego, można dać na WOŚP, można dać na animalsów i jest to sprawa dającego - daje przecież swoje pieniądze...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 00:59 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kwestia wpuszczanie/niewpuszczanie księdza jako dyskusja ok


Serio? Byłem już pewny, że już wbiliście sobie do tych małych móżdżków pierdoloną oczywistość, że jak ktoś nie chce kolędy to nie wpuszcza księdza, a jak ktoś chce to wpuszcza.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 10:29 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Kase dostał za co?

X.


a chuj cie to obchodzi? twoja kase dostal?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 11:42 
Cytuj  
no chyba przyszedl do mnie pomodlil sie za zdrowie narysowal te swoje znaczki, nie opierdolil mnie z zona ogolnie ksiadz jest dosyc fajny. no a kasa przeciez to oczywiste i nie widze w tym nic zlego akurat. bedac juz calkiem praktycznym to jest jego praca, wpuszczajac go dajez mu tez takze przyzwolenie na jej wykonanie jesli nie masz napewno zrozumie ale jesli masz to imo z twojej strony kurestwo. dodam ze akurat ksiadz u mnie potrafi wylozyc ze swojej kasy 500-1000zl i dac jakiejs biednie rodzinie zeby miala swieta ot tak i bez rozglosu. pewnie gdyby ksiadz byl inny to i moje zachowanie tez. no i kurde jakos mierzi mnie ta dyskusja jednak i nie wiem dlaczego.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.