mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 13:56 
Cytuj  
Dla mnie nie ma na horyzoncie gierki ktora jest w stanie d3 zagrozic. O torchlight sie wypowiadalem, pewnie tydzien pogram.
Reszta nawet nie ma podejscia (borderlands?? keke, to nawet izometryczne nie jest :F)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 14:02 
Cytuj  
Ja tam mam niziutkie wymagania. Wystarczy zeby nie bylo Pay 2 Win i wlasciwie juz D3 pobite. :)

Na temat jak powinien byc rozbudowany HnS to polecam poczytac o skill systemie i passive skill systemie w Path Of Exile. To co jest w D3 to przy tamtym jak warcaby przy szachach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 14:05 
Cytuj  
Przed path of exiles dluuuuga droga zanim zacznie przypominac cos dajacego fun. Ale to temat przerabiany jakies pol roku temu, sledze ten tytul od poczatku.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 14:11 
Cytuj  
Mozesz rozwinac? Bo ja tez sledze tez wlasciwie od poczatku i gra prezentuje sie zajebiscie. Kilimatowo to jest Diablo 1 w ladnej grafice z zajebistym skill systemem bedacym polaczeniem Materia System z Final Fantasy 7 (active skills) i Sphere Grid z pozniejszych czesci FF (passive skills).
Jedyna wada dla mnie jest to ze gra moze byc uboga w content bo robi ja nieznany, malutki developer i wolniutko im idzie.
Ale od jakiegos czasu wole niezname, male firmy niz molochy ktore sobie gry przeksztalcaja w virtualne gieldy i maszynki do robienia pieniedzy z niczego.

Coz tam jest takiego do dupy?
Chujowy to jest Mythos.

BTW. Closed Beta PoE 10 sierpnia sie zaczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 14:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Srsly zamilcz bo jestes idiota.


Idz w torchlighta pograc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 14:55 
Cytuj  
Ja myślę, że może dam Diablo 3 szansę.

Słowo klucz: hardcore mode.

Żadnego handlu za real cash, poza systemem też ludzie raczej mało handlować będą (kto normalny włoży prawdziwą kasę w postać która znika po jednym padnięciu). A to co się będzie działo na normalu będzie mnie jebać. Może być ciekawie.

Co nie zmienia ofc faktu, że ciągle muszą pokazać coś, co mnie do tego zakupu zachęci. Na razie D3 jawi mi się jako średniak.

@Kabraxis: dzięki za info o path of exile, wygląda ciekawie. Na pewno będę trzymał rękę na pulsie. :)

Co do Torchlight 2, no z jednej strony na pewno będzie fajnie ale z drugiej artstyle trochę posysa imho. Różowe drzewa itd. ;c


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 15:04 
Cytuj  
"Torchlight II" może być naprawdę udane. Tylko, że o premierze gry ostatnio jest bardzo cicho. Możliwe nawet, że nie ujrzymy tej gry w tym roku.

"DIII" da radę grywalnością. Niczego więcej nie oczekuję po tym tytule. :)

Jak nie podadzą daty rozpoczęcia beta testów na tej dzisiejszej konferencji, to chyba se jaja robią. :o


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 15:14 
Cytuj  
haha huraganek nie ogarnal, ze w korei nie przesiadl sie narod odrazu na sc2 z tego powodu, ze scena e-sportowa miala podpisane jeszcze kontrakty na sc brood wars. dopiero od niedawna sc2 przejmuje paleczke w korei.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 16:01 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja myślę, że może dam Diablo 3 szansę.

Słowo klucz: hardcore mode.


Oczywko, też o tym wspominałem. Ja myślę że właśnie większość ludzi tak zagra, zobaczymy jak to będzie rzeczywiście wyglądać w praniu. Jeżeli będzie tona itemów, znacznie większa od ilości którą mamy w D2, to takie Auction house płatne może naprawdę byś ciekawe.

Załóżmy, żę grasz barbem, masz 4/5 itemów jakiegoś setu i po 4 miesiącach grindowania mobów w celu zdobycia shoulderów których nie masz one dalej nie lecą a pojawiają się na AH za 50$ - co wybierzesz? dalej grindowanie mobów czy pójdziesz i najnormalniej w świecie je kupisz za 50$ albo za 90% Twojego golda w skrzyni? jest to naprawdę sytuacja do przemyślenia i uważam płatne AH za coś naprawdę ciekawego co może przynieść ulgę w grindowaniu bezsensownym.

Ja mam nadzieje, że po zdobyciu ~40 levelu, jakiś high level itemów będziemy mieli co robić dalej... niż czekać na kolejny dodatek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 16:10 
Cytuj  
Musiałoby mnie pojebać, żebym zapłacił choćby złotówkę za jakiś przedmiot w grze komputerowej która jest płatna. Oczywiście, że wybrałbym gold.

I czym się różni sensowne grindowanie od bezsensownego bo nie rozumiem?

Jest w ogóle takie pojęcie w przypadku gry h&s?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 16:13 
Cytuj  
Cytuj:
(kto normalny włoży prawdziwą kasę w postać która znika po jednym padnięciu)

zdziwil bys sie
prawde powiedziawszy szybciej bym wydal hajs na hardcore mode niz na normalne... bo tam od tego czy masz item ktory daje 0,01% lepsze staty moze zalezec czy twoja postac nie pojdzie sie jebac na dobre

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 16:20 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
I czym się różni sensowne grindowanie od bezsensownego bo nie rozumiem?


Sensowne jest tak samo bezsensu jak bezsensowne. Wolę grindować moby z progressem dla swojej postaci + szansa na drop, niż grindować po to żeby mi coś poleciało bez progressu postaci, kumasz? ja to tak rozumiem.

A co do setowych itemów i tego że nie kupisz 5 itemu do setu na AH za $. Jak Twoi wszyscy znajomi będą setami ubrani, a Tobie będzie brakować 2 itemów żeby z nimi biegać bo takie będą wymagania (3 bonus setowy na przykład którego nie będziesz miał) to mam uwierzyć że sobie odpuścisz bieganie z nimi? :D 8) plz to będzie tak skonstruowane, że polecisz na Ah z jęzorem na wierzchu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 16:36 
Cytuj  
No to chyba podstawa wszystkich gier tego typu, bije się to co daje jakiekolwiek profity, czy to xp czy to przedmioty.

Cytuj:
Ja mam nadzieje, że po zdobyciu ~40 levelu, jakiś high level itemów będziemy mieli co robić dalej... niż czekać na kolejny dodatek.


Będziesz klepał areny. Też mają być z tym związane różne 'nagrody'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 16:53 
Cytuj  
Erm, wlasnie nie. PvP ma byc w D3 kompletnie casualowe, bez rankingow etc. Gdzie wyczytales cos o nagrodach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 17:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Erm, wlasnie nie. PvP ma byc w D3 kompletnie casualowe, bez rankingow etc. Gdzie wyczytales cos o nagrodach?


Umm, w oficjalnym FAQ ?

http://us.blizzard.com/diablo3/world/systems/pvp.xml

Cytuj:
When you participate in ranked games (fights that pit two opposing teams of players against each other in 'best of' matches), you'll earn points for advancement based on kills, accomplished objectives, wins, and other factors. Points lead to multiplayer achievements, titles, and more.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 17:01 
Cytuj  
w sumie Blizz ma leb , zrobil gre nie-mmo ktora wymaga zerowego dodawania content (oprocz exp pack) , przyniesie im w chuj kasy (platne AH)
i wymaga polaczenia z netem

rzucili pierwsi kamien , rzuca nastepni :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 17:04 
Cytuj  
Dana napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Erm, wlasnie nie. PvP ma byc w D3 kompletnie casualowe, bez rankingow etc. Gdzie wyczytales cos o nagrodach?


Umm, w oficjalnym FAQ ?

http://us.blizzard.com/diablo3/world/systems/pvp.xml

Cytuj:
When you participate in ranked games (fights that pit two opposing teams of players against each other in 'best of' matches), you'll earn points for advancement based on kills, accomplished objectives, wins, and other factors. Points lead to multiplayer achievements, titles, and more.


Blah, rzeczy typu tytuly, achievmenty, ikonka na bannerze nie licze...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 17:07 
Cytuj  
No ale Ranking będzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 17:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Sensowne jest tak samo bezsensu jak bezsensowne. Wolę grindować moby z progressem dla swojej postaci + szansa na drop, niż grindować po to żeby mi coś poleciało bez progressu postaci, kumasz? ja to tak rozumiem.


W zdrowym systemie mógłbyś wymienić niechciane itemy na taki który by cię interesował bez potrzeby użycia do tego prawdziwej kasy.

Sobtainer napisał(a):
A co do setowych itemów i tego że nie kupisz 5 itemu do setu na AH za $. Jak Twoi wszyscy znajomi będą setami ubrani, a Tobie będzie brakować 2 itemów żeby z nimi biegać bo takie będą wymagania


Trochę się zapędziłeś chyba. Diablo 3 to h&s nie MMORPG. Itemy mają owszem znaczenie na wyższych poziomach trudności, ale nie powinno być sytuacji w których posiadanie jednego konkretnego itemu decydowałoby o być albo nie być. Zawsze powinny być jakieś lepsze lub gorsze zamienniki.

No chyba że o czymś nie wiem i jest inaczej, w takim wypadku kolejny punkt za tym by D3 nie kupować.

Poza tym tak jak mówiłem, gra w której muszę wydać choćby grosz na to by moja postać była lepsza mnie nie interesuje. Kwestia Diablo 3 otworzyła się dla mnie tylko dlatego, że dowiedziałem się o braku RMAH na poziomie hardcore. Jeżeli coś się w tej materii zmieni, to bye bye.

W "trybie" z dostępnym RMAH nie mam zamiaru grać.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 sie 2011, 17:36 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
(kto normalny włoży prawdziwą kasę w postać która znika po jednym padnięciu)

zdziwil bys sie
prawde powiedziawszy szybciej bym wydal hajs na hardcore mode niz na normalne... bo tam od tego czy masz item ktory daje 0,01% lepsze staty moze zalezec czy twoja postac nie pojdzie sie jebac na dobre


:lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.