mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 12:57 
Cytuj  
Moje poglady to raczej ten gorny prawy kwadrat, ale poki nie ma w Polsce sensonwej reprezentacji to moj glos (o ile w mojej wiejskiej komisji ktos mi nie unewazni karty) :) na KNP:

Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 13:19 
Cytuj  
Jak oni pierdola z tym DB. Sami gadaja ze sa partia bezpartyjna i chca oddac wladze ludziom, z drugiej strony zbieraja same randomy i skrajne lewaki ktorzy chca wprowadzic pedo komune. Jeden wielki burdel ktorego celem jest zbierac glosy niezdecydowanych debili i nie wiem skad oni niby mieli sie wogole znalezc na takiej skali.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 13:45 
Cytuj  
Jeśli nie chcą pedo, ale z wolnym rynkiem to znajdują się na dobrym miejscu na tej skali. Skala jest dwu, a nie jednowymiarowa.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 13:48 
Cytuj  
smieszne jest to jak bardzo czesto ludzie opowiadaja sie za tym ze chcieli by wiecej wolnosci zarowno gospodarczej jak i obyczajowej , a jak ja dostaja to nie wiedza co z tym zrobic

zwlaszcza w kwestii obyczajowej , tak jestem tolerancyjny ale murzyna nie chcial bym za ziecia - takie polskie wyobrazenie toleracji i swoboty obyczajowej

mi osobiscie bardziej niz wolnosci w jakimkolwiek stopniu brakuje zwyklej ludzkiej sprawiedliwosci i dobrego zarzadzania mieniem publicznym


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 13:56 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jeśli nie chcą pedo, ale z wolnym rynkiem to znajdują się na dobrym miejscu na tej skali. Skala jest dwu, a nie jednowymiarowa.


Przypomne ze Teczowa Armia to wlasnie DB, tak samo jak Małgorzata Marenin czyli lewactwo najgorszego gatunku.

@meterrr po prostu jestes leniwy i naiwny lewak i chcialbys zeby ci dali kurtke za darmo.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 14:30 
Cytuj  
nie mial bym problemu placic wysokich podatkow jak w szwecji jesli bym wiedzial ze sa dobrze wydawane

place od chuja podatkow ,a lekarz prywatnie, dentysta prywatnie, swiadczen socjalnych zadnych, rejestrujesz fure plac, wizyta w uzedzie placisz, autostrady platne , masz dzieciaki to kazde dodatkowe zajecia platne

nie chce wolnosci tylko zeby za zebrane podatki cos mial w zamian , zebym nie mial uczucia codziennie rano ze ktos mnie okrada

no bo obyczajowo jakos nie czuje sie przez nikogo ograniczany, do kosciola nikt mnie chodzic nie zmusza, nikt mi nie mowi co mam myslec, z kim sie spotykac

bardziej mnie wkurwia zwykla nieuczciwosc, niestety kazdy w tym chujowym kraju kradnie na ile mu pozwala jego pozycja
polityk wiecej, ale jak ostatnio wracalem najebany taxa to tez mnie przycieli na 20 zl heh jebane polactwo


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 lis 2014, 14:42 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 14:40 
Cytuj  
Dla mnie liberalizm obyczajowy to pozostawienie spraw obyczajowym samym sobie. Wolnosc w wyborze religii, nauka o relgiach w szkole (a nie nauka jednej konkretnej religii), ktos jest gejem to niech sobie jest, nie zapraszanie do TV ludzi tylko dlatego ze sam gejami albo sa przeciwnikami gejow itp

DB nie ma sie co zajmowac bo to narazie zupelny margines zycia politycznego w Polsce.

Zreszta liberalizm gospodarczy jest 1000 razy wazniejszy od obyczajowego.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 15:28 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 17:28 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ciekawe dane:

http://www.palade.pl/

Wzrost poparcia dla PSLu w niektorych wojewidztwach od ostatnich wyborow wzrosl o 400-500 %.
Biorac nawet od uwage wszelkie naturalne czynniki ktore mogly na to wplynac mozna juz chyba z cala pewnoscia powiedziec, ze wyniki zostaly zafalszowane. Celowo czy nie to w tej chwili oczywiscie trudno stwierdzic.



1. przekłamywania wyników ogólnopolskie - więc pytanie kto za tym stoi, bo chyba nikt logicznie myślący nie uwierzy, że nagle i z nienacka ludzie wspierający PSL wpadli na ten sam pomysł w całej Polsce?
2. jeżeli doszliśmy do jedynego logicznego wniosku, że za tą aferą ktoś stoi - to kto to jest? Czy wypowiadali się jacyś przedstawieciele PSL-u komentując tą sprawę?
3. skąd ta nieudolność w działaniu? A może to specjalnie zostało tak zaplanowane, by NA PEWNO wyszło na jaw?
4. i najważniejsze - jaki może być skutek tych zaplanowanych działań? Kto na tym wygra?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 17:33 
Cytuj  
chrzescijanski socjlizm brzmi supcio


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 17:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mrynar napisał(a):
Ciekawe dane:

http://www.palade.pl/

Wzrost poparcia dla PSLu w niektorych wojewidztwach od ostatnich wyborow wzrosl o 400-500 %.
Biorac nawet od uwage wszelkie naturalne czynniki ktore mogly na to wplynac mozna juz chyba z cala pewnoscia powiedziec, ze wyniki zostaly zafalszowane. Celowo czy nie to w tej chwili oczywiscie trudno stwierdzic.



1. przekłamywania wyników ogólnopolskie - więc pytanie kto za tym stoi, bo chyba nikt logicznie myślący nie uwierzy, że nagle i z nienacka ludzie wspierający PSL wpadli na ten sam pomysł w całej Polsce?
2. jeżeli doszliśmy do jedynego logicznego wniosku, że za tą aferą ktoś stoi - to kto to jest? Czy wypowiadali się jacyś przedstawieciele PSL-u komentując tą sprawę?
3. skąd ta nieudolność w działaniu? A może to specjalnie zostało tak zaplanowane, by NA PEWNO wyszło na jaw?
4. i najważniejsze - jaki może być skutek tych zaplanowanych działań? Kto na tym wygra?


Stawiam, ze ktos w PSLu wpadl na ten pomysl. Podobno w mazowieckim to dziala od 8 lat. Moze teraz poszly jakies wytyczne po strukturach ogolnopolskich (choc az sie nie chce wierzyc zeby to nie wyszlo na jaw). Zorganizowanie "swoich" komisji na wsi nie jest trudne, macki innych partii tam nie siedzaja.

Wladza w terenie jest dla ludowcow wazniejsza niz w kraju. Potrafia lody niezle krecic.

PSL generalnie zachwycony, wierza w siebie chlopy (przynajmniej w mediach).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 17:42 
Cytuj  
Winnych łatwo znaleźć - wystarczy zobaczyć kto na tej aferze najbardziej zyska. I imho nie będzie to PSL. No ale może snuję jakieś teorie spiskowe a całość ma tak proste podłoże.

Pożyjemy zobaczymy, jeżeli celem było zlikwidowanie obecnej PKW, lub obsadzenie jej swoimi ludźmi to jest to majstarsztyk. Obyśmy się nie obudzili przy następnych wyborach z głową w nocniku.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 17:48 
Cytuj  
Czyżby gajowy grał o wszystko? Przecież to on będzie mianował nowych dziadków do pkw. Wtórny analfabeta i ćwierćinteligent nie jest zagrożeniem, powinnyśmy obawiać się jego oficera prowadzącego to on jest zagrożeniem.


Obrazek

ZAORANE


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 18:02 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
chrzescijanski socjlizm brzmi supcio


No mysle, ze to najpopularniejszy w narodzie polskim system, dlatego PO i PIS siedza w tym nurcie. Najlepiej jakby sama matka boska wyplacala emerytury i zasilki, im ktos sie wiecej modli tym wiecej dostaje. Wielu lubi sobie na kosciol ponarzekac, ale w jakiegos boga prawie kazdy wierzy.

Szwecja to ideal kazdego polaka.

Tyle ze demografia jest nieublagalna i to musi w koncu pierdolnac, u nas szybciej, w bogatych panstwach troche pozniej. Widac ze zastepowanie wlasnych obywateli ktorzy nie chca sie mnozyc innymi sie nie sprawdza. Szwedzkie miasta sa juz mocno opanowane przez emigrantow o roszczeniowym nastawieniu. Wystarczy im znaczaco obnizyc socjal to w przyplywie zlosci rozpierdola taka Szwecje w pyl.


Ostatnio edytowano 22 lis 2014, 18:04 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 18:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Winnych łatwo znaleźć - wystarczy zobaczyć kto na tej aferze najbardziej zyska. I imho nie będzie to PSL. No ale może snuję jakieś teorie spiskowe a całość ma tak proste podłoże.



PO mocno obecna sytuacja odpowiada, ale nie sadze zeby byli jakos zamieszani w przekret.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 18:19 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wystarczy im znaczaco obnizyc socjal to w przyplywie zlosci rozpierdola taka Szwecje w pyl.


Miejmy nadzieje, że tak się stanie. Zbyt długo Europa cieszyła się dobrobytem i pokojem przez co zwiększyła się ilość socjal debili i komunistów-chujów. Upadek Szwecji naprostuje europejczyków i przestaną wierzyć w chore teorie o nazi-tolerancji, socjalu i powiesi się ruskich agentów.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 18:55 
Cytuj  
tak tylko ciekawe czy nie jest za późno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 19:09 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Winnych łatwo znaleźć - wystarczy zobaczyć kto na tej aferze najbardziej zyska. I imho nie będzie to PSL. No ale może snuję jakieś teorie spiskowe a całość ma tak proste podłoże.



PO mocno obecna sytuacja odpowiada, ale nie sadze zeby byli jakos zamieszani w przekret.


tu nie ma żadnych odgórnych przekrętów, to ci na samym dole, pilnujący własnej dupy i można powiązanych z uwłaszczona "elitą" PSL, całe rodziny żyją z tego co trzyma w garści psl


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 19:15 
Cytuj  
Dlatego też są współwinni broniąc oszustw wyborczych.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 21:37 
Cytuj  
http://telewizjarepublika.pl/poparcie-d ... 14173.html
Dobre :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 823, 824, 825, 826, 827, 828, 829 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.