mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 19:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
To Twój punkt widzenia bo masz dokładnie taką samą ilość dowodów i faktów na poparcie swoich tez co on.
Nie zmienia to faktu, że jebiesz bardzo niską inteligencją potęgując każde zdanie takim ofensywnym obrażaniem.
Trolowanie to trolowanie, napisanie komuś żeby spierdalał bo jest tempy (by Mendol) też nie jest przesadą ale to co Ty wyprawiasz i wypisujesz jest po prostu żałosne i idealnie wpisuje się w kanon Tobie podobnych prawicowych piesków co tylko szczekać potrafią ewentualnie z kibolami rzucić kamieniem w samochód.

@Niaj zamknij mordę.


Primo, nie jestem prawicowcem, sekundo nie bawie sie polityczna poprawnosc jezeli widze ze ktos jest po prostu sprzedanym smieciem, i dokladnie takie same zdanie mam o smieciach jak Lis, Olejnik, Michnik, etc.


Jesteś jesteś, nie zaprzeczaj sam sobie, to aż się z Ciebie wylewa bokami.


Jestem libertarianinem, czytaj wolnosciowcem. Nazywanie rzeczy po imieniu nie ma nic do spektrum politycznego. Widac ze masz wyjatkowo plytkie (czytaj masz to w dupie i nie wiesz o czym mowisz) zrozumienie takich spraw i szufladkujesz ludzi jak Kowalski ktory uwaza za istotne jedynie wyplate na czasie i meczyk z piwkiem. Nie to ze Ciebie krytykuje bo sa ludzie ktorzy maja w dupie wieksze sprawy, ale sa uczciwi i tyle.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 lis 2014, 19:49 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 19:49 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jestem libertarianinem, czytaj wolnosciowcem.

Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 19:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Jestem libertarianinem, czytaj wolnosciowcem.

[img]snip[/img]


Dziekuje za potwierdzenie ze masz zero pojecia o czym piszesz jezeli dla ciebie libertarianizm jest synonimem z Korwinem czy KNP. :lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 19:53 
Cytuj  
oyciec - ja już nie liczę na rząd który zacznie coś robić z głową.
Ja liczę na rząd który przestanie malwersować miliardy do tego euro, w biały dzień, na oczach wszystkich. Tęsknię za czasami gdy zajebanie głupich 50mln złotych prowadziło do nieuchronnej dymisji nieudolnego złodzieja.
Tęsknię za czasami gdy zjednoczone społeczeństwo wspólnie utyskiwało na miernoty które sami sobie wybrali, zamiast wzajemnie obrzucać się gównem z tego powodu, że ci których wybrali jedyne co robią to ich okradają.
Tęsknię za czasami krytycznej prasy. Mediów które próbowały dochodzić do prawdy, które potrafiły celnie przypunktować - tuba rządowa nam nie jest potrzebna.
Tęsknię za sądami - które złodzieji i wpadkowiczów z całą surowością karały nie sugerując się powiązaniami politycznymi.
Podsumowując - tęsknię za czasami, gdy Ciebie, Torbiśka i Montezumę ci na górze traktowali trochę lepiej niż bezrozumne bydło do dojenia.

Nic więcej temu krajowi nie jest potrzebne.
Nefastus - torbiś to debil, ignoruj go.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 19:53 
Cytuj  
@Nefajfus Nie, tylko ty jesteś synonimem debila co chciał być wolnościowcem, a jest zwykłym prawicowych chłystkiem szczekającym w necie.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 19:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Nefajfus Nie, tylko ty jesteś synonimem debila co chciał być wolnościowcem, a jest zwykłym prawicowych chłystkiem szczekającym w necie.


Swietnie ze tak dobrze mnie znasz.

Ja za to moge powiedziec ze jestes socjalistycznym pedalem i pedofilem. To prawda.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 19:58 
Cytuj  
Wystarczy, że czytam twoje posty. Przy montezumie wyglądasz na totalnego kretyna, więc zakładam, że będzie miał bonus na święta z centrali jak to mówicie. Niestety ośmieszasz tylko ruch wolnościowy jak tobie podobni idioci pod niego się podpinający.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:01 
Cytuj  
blenda-menda napisał(a):
Wystarczy, że czytam twoje posty. Przy montezumie wyglądasz na totalnego kretyna


Czyżbyś chuju był dziennikarzem gówna wyborczego?
Jakie to po nieudolne, ale jak pis przejmie władzę to będzie IIIWŚ. :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:05 
Cytuj  
@Tor

Czyli potwierdzasz ze jestes lewakiem, pedalem i pedofilem, bo wystarczy ze przeczytalem twoje posty (mimo ze zero wiem o tym co ty robisz poza udzielaniem sie na tym forum.)

Przynajmniej wiemy na czym stoimy, i teraz tak na serio, tak samo jak ja nie wiem nic o tobie, tak samo ty nie wiesz nic o mnie i co ja robie poza tym forum, i nie mam zamiaru sie chwalic. Jezeli chcesz byc bucem i zakladasz ze wiesz cos o mnie poza tym co ja tu o sobie pisze to twoja sprawa, tylko potwierdzasz opinie ze jestes cebulakiem co mysli ze jest lepszy i madrzejszy od wszystkich, i coraz bardziej sie zblizasz do kompletnego cebulactwa buractwa jakie prezentuje Junkier. Gratulacje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:09 
Cytuj  
Nie wyjeżdżaj mi to z emo tekstami jaki to jesteś niezrozumiany, a bycie prostakiem to tylko odrzucenie poprawności politycznej. Być lepszym i mądrzejszym od ciebie i prawicowych kurewek jak Niah co przyjmują w dupę każdy ideologiczny przekaz nie jest żadną sztuką. Idź, walcz za sprawę.

A jak chcesz być serio traktowany to zacznij myśleć i zachowywać się odpowiednio.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:16 
Cytuj  
Czyli jestes aroganckim i zarozumialym burakiem, czytaj prostak i tyle. Dobra spierdalaj do Starbucksa poczytac GW a potem standardowo wroc zeby sie pochwalic jakim to postepowym europejczykiem jestes a polaczki to glupki, bo to takie wolnosciowe i postepowe.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:28 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):

A jak chcesz być serio traktowany to zacznij myśleć i zachowywać się odpowiednio.


hahahaah :lol:

"I kto to mówi"

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:32 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Czyli jestes aroganckim i zarozumialym burakiem, czytaj prostak i tyle.


Irony crits you for 99999999 damage

Edit: Obśmiałem się, serio dzięki za poprawę humoru ;)


Ostatnio edytowano 29 lis 2014, 20:33 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:32 
Cytuj  
Oj Mareczku, wiesz że dla ciebie od zawsze mam tylko sympatię i miłe słowo. Jesteś mój special snowflake. Tylko nie zadawaj się z brudnymi psami.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:32 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
To Twój punkt widzenia bo masz dokładnie taką samą ilość dowodów i faktów na poparcie swoich tez co on.
Nie zmienia to faktu, że jebiesz bardzo niską inteligencją potęgując każde zdanie takim ofensywnym obrażaniem.
Trolowanie to trolowanie, napisanie komuś żeby spierdalał bo jest tempy (by Mendol) też nie jest przesadą ale to co Ty wyprawiasz i wypisujesz jest po prostu żałosne i idealnie wpisuje się w kanon Tobie podobnych prawicowych piesków co tylko szczekać potrafią ewentualnie z kibolami rzucić kamieniem w samochód.

@Niaj zamknij mordę.


Ojciec fajny z ciebie gosc ale o polityce nie masz zadnego pojecia. Prawdopodobnie wiesz tyle ile ci powiedza w tvnie czyli widzisz czarno-bialy swiat: fajni ludzie z platformy, moze robia czasem jakies przekrety ale ogolnie sympatyczni z nich ludzie, czasem nawet jakims zarcikiem sypna przed kamera, no i cala reszta czyli krzyz, smolensk, kibole rzucajacy kamieniami - generalnie pelna nienawisc i chce zniszczenia cywilizowanego swiata.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:34 
Cytuj  
Jest i mędrzec-pustelnik z lasów, co nie jedno widział.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:35 
Cytuj  
Wow, Fajfus zarzuca komuś, że uważa się za lepszego i mądrzejszego od innych.

Cytuj:
Ojciec fajny z ciebie gosc ale o polityce nie masz zadnego pojecia. Prawdopodobnie wiesz tyle ile ci powiedza w tvnie czyli widzisz czarno-bialy swiat: fajni ludzie z platformy, moze robia czasem jakies przekrety ale ogolnie sympatyczni z nich ludzie, czasem nawet jakims zarcikiem sypna przed kamera, no i cala reszta czyli krzyz, smolensk, kibole rzucajacy kamieniami - generalnie pelna nienawisc i chce zniszczenia cywilizowanego swiata.

Właśnie Ojciec, zacznij czytać Aszdziennik. Od razu przejrzysz na oczy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:36 
Cytuj  
torbiś się do tego też idealnie wpisuje. Bezmózgi głąb bez zastanowienia się powtarzający bzdury za mediami.
A i podatki mamy jedne z najniższych w Europie!!! :lol:

Junkier - wystarczy jak zacznie myśleć, używać kalkulatora, lub sięgać nieco dalej po newsy niż TVN/wyborcza.


Ostatnio edytowano 29 lis 2014, 20:37 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:36 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Czyli jestes aroganckim i zarozumialym burakiem, czytaj prostak i tyle.


Irony crits you for 99999999 damage

Edit: Obśmiałem się, serio dzięki za poprawę humoru ;)


Anytime.

Junkier napisał(a):
Wow, Fajfus zarzuca komuś, że uważa się za lepszego i mądrzejszego od innych.


O, wpadl burak nad burakami tego forum. Dziekujemy za obecnosc, mozesz juz sie przerzucic na alt konto.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2014, 20:43 
Cytuj  
Cytuj:
A jak chcesz być serio traktowany to zacznij myśleć i zachowywać się odpowiednio.

Największa dziwka tego forum po montecwelu mówi o myśleniu i odpowiednim zachowaniu. Beka w chuj.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 839, 840, 841, 842, 843, 844, 845 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.