mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 18:06 
Cytuj  
Niah napisał(a):
stanisław hyrnik i wszystko jasne. Niech spierdala.


To, ten debil nawet sie przyczepil do Wiplera o to ze miesiecznie wydaje na diete 150zl.

http://polskiepiekielko.pl/2014/12/wipl ... 63-zl.html


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 18:12 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Niah napisał(a):
stanisław hyrnik i wszystko jasne. Niech spierdala.


To, ten debil nawet sie przyczepil do Wiplera o to ze miesiecznie wydaje na diete 150zl.

http://polskiepiekielko.pl/2014/12/wipl ... 63-zl.html


to nie oznacza ze napisał nieprawdę o podróżach Wiplera. Czy nie liczy się sam fakt? Jeżeli Wipler kreuje się na jedynego posła bez splamionych rąk to wydatek raptem 4 tys zł na jedzenie z pieniędzy budżetowych nie świadczy dobrze o nim.

Nie przeszkadzała wam przeszłość dziennikarza piszącego o Sikorskim a macie problemy z tym. Zalatuje podwójnymi standardami.


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 18:23 
Cytuj  
Odpowiedz Wiplera na fp Debily Bezposrednich

https://www.facebook.com/DemokracjaBezp ... comments=4
"Grzesiek, dzięki! W poniedziałek dopiero będzie filmik na ten temat (pracownik co go miał skręcić poszedł na urlop...). W skrócie: jak poseł miałem w 3 lata ponad 200 spotkań otwartych w całej Polsce )w 75. miejscowościach...) i przejechałem jakieś 150 tysięcy kilometrów. Jeden samochód zajechałem całkiem, drugi dobijam. Do tego dodajcie spotkania zamknięte, dojazdy np. do telewizji etc. Jeśli chodzi o taksówki - to korzystali z nich przede wszystkich moi pracownicy i współpracownicy. Te kwoty na Warszawę i na liczbę pracowników są naprawdę niewielkie. PS. Za parkowanie samochodu pod biurem poselskim (miejski system płatnego parkowania...) po tym jak mocno ograniczyłem taksówki płacę ok. 700 złotych miesięcznie. 34 złote za dzień roboczy..."


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 18:32 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Odpowiedz Wiplera na fp Debily Bezposrednich

https://www.facebook.com/DemokracjaBezp ... comments=4
"Grzesiek, dzięki! W poniedziałek dopiero będzie filmik na ten temat (pracownik co go miał skręcić poszedł na urlop...). W skrócie: jak poseł miałem w 3 lata ponad 200 spotkań otwartych w całej Polsce )w 75. miejscowościach...) i przejechałem jakieś 150 tysięcy kilometrów. Jeden samochód zajechałem całkiem, drugi dobijam. Do tego dodajcie spotkania zamknięte, dojazdy np. do telewizji etc. Jeśli chodzi o taksówki - to korzystali z nich przede wszystkich moi pracownicy i współpracownicy. Te kwoty na Warszawę i na liczbę pracowników są naprawdę niewielkie. PS. Za parkowanie samochodu pod biurem poselskim (miejski system płatnego parkowania...) po tym jak mocno ograniczyłem taksówki płacę ok. 700 złotych miesięcznie. 34 złote za dzień roboczy..."


czyli jeździł gdzie chciał za naszą kaes a mógł jeździć autobusami PKS.

ponownie podwójne standardy, jak jeden poseł wydaje kasę na paliwo to złe, jak inny poseł wydaje kasę na paliwo do dobrze. Ważne w jakiej parti jest. Do tego pracownicy poruszający się taksówkami, Wipler ma gest za naszą kasę.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 18:34 
Cytuj  
Naucz się pisać po polsku, ruski agencie!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 18:43 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Naucz się pisać po polsku, ruski agencie!


wooow zostałem zdemaskowany :lol: :lol:


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 19:15 
Cytuj  
Przeciez to ma sie nijak do afery madryckiej. A juz 4 kilo na zarcie (przez 3 lata) to nawet smieszne nie jest.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 19:34 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Przeciez to ma sie nijak do afery madryckiej. A juz 4 kilo na zarcie (przez 3 lata) to nawet smieszne nie jest.


nie pisałem ze to ma cokolwiek wspólnego z afera madrycką.


_________________
Bishop - Teon

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 19:35 
Cytuj  
no nie, przeciez rozliczanie poslow z wydatkow wzielo sie ot, tak z kosmosu


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 20:31 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Odpowiedz Wiplera na fp Debily Bezposrednich

https://www.facebook.com/DemokracjaBezp ... comments=4
"Grzesiek, dzięki! W poniedziałek dopiero będzie filmik na ten temat (pracownik co go miał skręcić poszedł na urlop...). W skrócie: jak poseł miałem w 3 lata ponad 200 spotkań otwartych w całej Polsce )w 75. miejscowościach...) i przejechałem jakieś 150 tysięcy kilometrów. Jeden samochód zajechałem całkiem, drugi dobijam. Do tego dodajcie spotkania zamknięte, dojazdy np. do telewizji etc. Jeśli chodzi o taksówki - to korzystali z nich przede wszystkich moi pracownicy i współpracownicy. Te kwoty na Warszawę i na liczbę pracowników są naprawdę niewielkie. PS. Za parkowanie samochodu pod biurem poselskim (miejski system płatnego parkowania...) po tym jak mocno ograniczyłem taksówki płacę ok. 700 złotych miesięcznie. 34 złote za dzień roboczy..."


czyli jeździł gdzie chciał za naszą kaes a mógł jeździć autobusami PKS.

ponownie podwójne standardy, jak jeden poseł wydaje kasę na paliwo to złe, jak inny poseł wydaje kasę na paliwo do dobrze. Ważne w jakiej parti jest. Do tego pracownicy poruszający się taksówkami, Wipler ma gest za naszą kasę.


no dokladnie moj kumplu z PO

Dla mnie jest jedno jasne, rozpierdolic systemu wchodzac do niego sie nie da. Poslowie ktorzy wejda z list KNP do sejmu (mimo wszystko zycze im zeby weszli) beda tak samo ruchac panstwo jak wszyscy. Tyle ze beda pierdolic o walce z system bedac w opozycji. Ludzie z PO juz to przerabiali (vide slynne przemowienie Donia o niepodwyzszaniu podatkow) i skurwila ich wladza tak jak wszystkich.

Wipler powinien sie zrzec wszelkich dodatkow (poza dieta poselska, skoro to jego praca) dojezdzac do sejmu komunikacja miejska skoro go nie stac na parking wtedy bym uwierzyl, ze walcza z socjalizmem, ale 100k na przejazdy fajnie sie bierze z naszych podatkow.

Zeby nie bylo KNP ma moj glos (o ile pjde na wybory), bo lepszej partii nie ma w tej chwili w Polsce, ale w cud nie wierze.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 20:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

Wipler powinien sie zrzec wszelkich dodatkow (poza dieta poselska, skoro to jego praca) dojezdzac do sejmu komunikacja miejska skoro go nie stac na parking wtedy bym uwierzyl, ze walcza z socjalizmem, ale 100k na przejazdy fajnie sie bierze z naszych podatkow.
.


Oczekiwanie ze posłowi wystarczy sama dieta poselska w wysokości ok 10 tys zł to jest demagogia. Oczekujecie ze posłowie będą dobrze swoje zadania ale najlepiej żeby to robili w worku jutowym i jeździli rowerem. Poseł nie tylko siedzi w sejmie jak są obrada, ma również masę innych obowiązków względem swoich wyborców i to kosztuje.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 20:55 
Cytuj  
nikt tego nie oczekuje.
niech zarabiaja po 40 tysiecy, albo i 60.
ale niech sie rozliczaja co do zlotowki i skoncza kombinowac z kilometrowkami, zegarkami, mandatami.
i co najwazniejsze, niech wypierdola polowe poslow na zbity pysk.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 21:32 
Cytuj  
https://www.facebook.com/wipler/posts/841747932543199
Cytuj:
Apeluję do Was: nie dajcie się wkręcać w akcję, która ma uratować Sikorskiego i zbudować przeświadczenie, że "każdy ma coś tam na sumieniu". Wy - śledzący mój profil na FB - doskonale wiecie, ile mam spotkań w całym kraju. Wielu z Was polubiło ten profil po takich spotkaniach. Dziennikarz RMF nie zadał sobie minimum wysiłku by sprawdzić czy i gdzie jeżdżę jako poseł. Czekam na infografikę o którą prosiłem rano, a która pokaże 75 miast, w których byłem jako poseł. W niektórych kilkukrotnie - razem ponad dwieście spotkań otwartych w trzy lata. Do tego spotkania o charakterze niepublicznym, bardzo intensywna praca w Warszawie. Jestem przekonany, że żaden inny poseł nie ma tak intensywnego kontaktu z wyborcami jak ja. Nie tylko w Internecie, ale również w "realu". I to się oczywiście nie zmieni!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 21:44 
Cytuj  
Przemek jeździ i kręci super wyniki wyborcze. Może zrzutka na auto dla niego, skoro już drugie zajeździł.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 21:46 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
https://www.facebook.com/wipler/posts/841747932543199
Cytuj:
Apeluję do Was: nie dajcie się wkręcać w akcję, która ma uratować Sikorskiego i zbudować przeświadczenie, że "każdy ma coś tam na sumieniu". Wy - śledzący mój profil na FB - doskonale wiecie, ile mam spotkań w całym kraju. Wielu z Was polubiło ten profil po takich spotkaniach. Dziennikarz RMF nie zadał sobie minimum wysiłku by sprawdzić czy i gdzie jeżdżę jako poseł. Czekam na infografikę o którą prosiłem rano, a która pokaże 75 miast, w których byłem jako poseł. W niektórych kilkukrotnie - razem ponad dwieście spotkań otwartych w trzy lata. Do tego spotkania o charakterze niepublicznym, bardzo intensywna praca w Warszawie. Jestem przekonany, że żaden inny poseł nie ma tak intensywnego kontaktu z wyborcami jak ja. Nie tylko w Internecie, ale również w "realu". I to się oczywiście nie zmieni!


szasta nasza kasa na paliwo a przecież może jeździć autobusami PKS.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 21:55 
Cytuj  
wiesz montezuma, ze momentami jestes juz meczacy w chuj?
taki kabraxis polityki.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 22:16 
Cytuj  
gorzej...Kabra to przynajmniej czasem z sensem pisał
PKS...kurwa...na piechotę mógł chodzić w ogóle :lol:

Ciekawe czy wreszcie ktoś zdobędzie się na odwagę i Sikorskiego wyjebie...hrabiego na włościach

Temat taksówek był wałkowany już w trakcie kampanii...przy tylu osobach w biurze poselskim, to nie może dziwić.
Ja tam Wiplerowi nie mam nic do zarzucenia.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 11 gru 2014, 22:26 przez Rzeznik, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2014, 22:24 
Cytuj  
dajcie mu spokój, jest koniec roku, w pracy osiem godzin liczenia ile zużyto ołówków i długopisów, tu płatne ma od posta, niech sobie zarobi


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2014, 12:49 
Cytuj  
Afera w sądzie najwyższym:
http://telewizjarepublika.pl/nowe-dowod ... 14823.html
W TVN o tym nie przeczytacie :]

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2014, 13:23 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Afera w sądzie najwyższym:
http://telewizjarepublika.pl/nowe-dowod ... 14823.html
W TVN o tym nie przeczytacie :]


Kolejny nadmuchany balon bez konkretnej treści

Cytuj:
Typowy wyrób dziennikarskopodobny. Gdzie jest ta korupcja? Gdzie jest ustalanie wyroku? Sędzia SN pokazuje sędziemu NSA że totalnie skopał skargę kasacyjną. Jedyną kompromitacją może być to, że sędzia NSA nie potrafi dobrze sformułować skargi kasacyjnej. O ile HP nie orzekał w sprawie to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pomagał merytorycznie. Ba! W określonych sytuacjach HP mógłby być nawet autorem takiej skargi kasacyjnej np. jako pełnomocnik i nie byłoby w tym nic nagannego (przepisy to dopuszczają). W dwóch słowach DZIENNIKARSKA ŻENADA.


Cytuj:
Przeczytałem to raz, potem drugi i trzeci.
I gdzie tu jest jakaś sensacja? Strona wniosła kasację, która zawiera błędy a sędziowie konsultują to pismo od strony formalnej. Tu nie ma mowy o ustalaniu wyroku - jak sugerują dziennikarze - tu jest czysta analiza pisma procesowego pod względem formalnym. Nic szczególnego, dziś uczestniczyłem w trzech rozprawach przed Sądem Najwyższym, który trzy razy udawał się na narady, po których wydawał trzy razy orzeczenie. I co w związku z tym?

W mojej ocenie sprawa rzekomych przekrętów w judykaturze mająca wywołać wrażenie afery pośród osób nie mających pojęcia o prawie - nic więcej.


Cytuj:
Ale o czym Ty piszesz? Wskaż w powyższym stenogramie moment, w którym sędziowie ustalają wyrok?!
Pisma procesowe mają to do siebie, że są poprawnie sformułowane albo błędnie. Zanim sprawa się zacznie, sąd musi ocenić pismo strony pod względem formalnym, czy spełnia wszystkie wymogi. I to pismo albo je spełnia albo nie. Jeżeli spełnia, to sprawa wchodzi na wokande, jeśli nie, to pismo pozostaje bez rozpoznania, bądź kierowana jest prośba o uzupełnienie braków formalnych.
Gdzie tu sensacja?


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 856, 857, 858, 859, 860, 861, 862 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.