mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 213  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 11:18 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie denerwuj się bo literówki robisz. Wyluzuj. Jak nie potrafisz do strzec w artykule nic więcej ponad własne uprzedzenia i obawy to znaczy, że szkoda na ciebie czasu i klawiatury.


ale czemu nie potrafisz dostrzec drugiej strony? widziales jakichs ukraincow wystepujacych w druzynie uchodzcow? a moze kurdow? a kto oplacil przygotowania wyjazd treningi itd. ? uchodzca przychodzi do komitetu olimpijskiego: hej jestem uchodzca ale dobry jestem oplacicie mi wszystko pojade na olimpiade ok? doceniam to co zrobila ta kobita ratujac swoich podczas przeprawy ale nie wierze w cuda i za bardzo polityka i media sa skurwione zeby to byl ot taki zryw. ale szanuje tor twoje wlasne zdanie :) w koncu bog tez cuda robil ;)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 11:27 
Cytuj  
Tor ma rację, zmyliła mnie nazwa


https://en.wikipedia.org/wiki/Refugee_O ... nd_funding


nie mam pojęcia jak można się doszukiwać tutaj czegoś negatywnego ;o
ps. piszpan jakich znowu ukraińców?

@embe
:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 11:34 
Cytuj  
@Piszpan Wiesz, jak wrzucasz artykuł, gdzie jest mowa o cenzurowaniu człowieka przez publicznego nadawcę, bo jest uchodźcą, a pierwsze komentarze to skąd wzięła pieniądze i kto za tym stoi, to nie świadczy to dobrze o kondycji moralnej ludzi. W rozmowie na czacie wydajesz się normalnym człowiekiem, nie sądzę żeby w normalnej sytuacji zabrakło ci przyzwoitości. Rzeźnik jako imigrant zarobkowy w Irlandii już w ogóle jest zabawny w swoich komentarzach, jak Marek w UK.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 11:37 
Cytuj  
Ale się zdenerwowałem teraz...ojojoj
Czy kapitan tej drużyny ma owłosione stopy? :lol:

Swoją drogą zastanawia mnie czemu nie ma jeszcze drużyny LGBT wypędzonych z Polski rządami kaczystowskimi.
Myślę, że już na kolejnej olimpiadzie się coś uda złożyć.

dobra już przestaje, bo to nie temat na to
właśnie zauważyłem, że to polityka międzynarodowa, a nie war is coming :har:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 11:45 
Cytuj  
cicho bądź imigrancie zarobkowy ;)

Śmieszna ta historia z drużyną uchodźców, dawniej na topie byli palestyńczycy, podobna sytuacja jak z kosowem, któremu na siłe chcą stworzyć kadrę piłkarską, a co maja napisać nasi górale i gorole ?,


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 11:52 
Cytuj  
większość członków drużyny stanowią uchodźcy z południowego sudanu mieszkający w kenii


bio pierwszego z brzegu

Chiengjiek is originally from Bentiu, South Sudan. In 1999 his father, who was a soldier, was killed during the Second Sudanese Civil War. At the age of 13 Chiengjiek left South Sudan and escaped to Kenya as a refugee to avoid being recruited by rebels as a child soldier. In 2002 he ended up at the Kakuma refugee camp. The United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR) officially granted him refugee status in December 2014.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 11:55 
Cytuj  
@embe Cześć sportowców ze względu na sytuację polityczną w ich krajach, nie ma możliwości występów pod flagą narodową. Po to dawno temu wymyślono występy pod flagą olimpijską. Jaśniej się chyba nie da. Jak tego nie ogarniasz embe i porównujesz do górali, to już ci nie wytłumaczę.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 12:03 
Cytuj  
Nie wiem w czym macie problem jak zaliczają kwalifikację olimpijską to czemu mieliby nie startować? Przecież to lepiej dla rywalizacji sportowej że biorą udział Ci co w okresie przed olimpiadą prezentowali lepszą formę (no chyba że dają im startować ot tak bo wojna i jest ich szkoda ale w to wątpię )

A koszty to i tak pewnie pokrywa mkol więc na biedną organizację nie trafiło

Inna sprawa że wygra taki złoto i nawet swojego hymmu nie usłyszy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 12:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
cicho bądź imigrancie zarobkowy ;)



Dla uchodzcy z Polski uchodzcy z innych krajow stanowia konkurencje. Zwykla walka o przetrwanie.

Generalnie mnie smiesza Polacy w UK czy Irlandii zawziecie walczacy o czystosc narodowa panstw w ktorych zyja. Chyba ze chodzi docelowo o wyjebanie Angoli z UK, wtedy ma to jakis sens. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 13:15 
Cytuj  
Dlaczego porównujesz imigrantów idących na socjal do ludzi, którzy pracują i mieszkają zagranicą, przecież to wynik integracji EU, muslimy mogą jechać do emiratów lub do arabii zakładać rodziny i pracować.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 13:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
embe napisał(a):
cicho bądź imigrancie zarobkowy ;)



Dla uchodzcy z Polski uchodzcy z innych krajow stanowia konkurencje. Zwykla walka o przetrwanie.

Generalnie mnie smiesza Polacy w UK czy Irlandii zawziecie walczacy o czystosc narodowa panstw w ktorych zyja. Chyba ze chodzi docelowo o wyjebanie Angoli z UK, wtedy ma to jakis sens. ;)


Przecież jesteśmy w Uni Europejskiej i jako kraj płacimy składkę, żeby obywatele mogli żyć i pracować gdzie im się podoba w Uni Europejskiej. Najpierw się naucz definicji uchodźcy IGNORANCIE.
:lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 13:19 
Cytuj  
embe napisał(a):
Dlaczego porównujesz imigrantów idących na socjal do ludzi, którzy pracują i mieszkają zagranicą, przecież to wynik integracji EU, muslimy mogą jechać do emiratów lub do arabii zakładać rodziny i pracować.


Prawie kazde porownanie jest w pewnym sensie w dupy.
Chodzi mi o to, ze Polacy chetnie sie przylaczaja do ruchu, ktory chce wyjebac z wysp wszystkich obcokrajowcow i czuja sie lepsi od np. Hindusow, ktorzy mieszkaja tam po 30-40 lat i naprawde dobrze zżyli sie z rdzenna ludnoscia.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 13:30 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Nie wiem w czym macie problem jak zaliczają kwalifikację olimpijską to czemu mieliby nie startować? Przecież to lepiej dla rywalizacji sportowej że biorą udział Ci co w okresie przed olimpiadą prezentowali lepszą formę (no chyba że dają im startować ot tak bo wojna i jest ich szkoda ale w to wątpię )

A koszty to i tak pewnie pokrywa mkol więc na biedną organizację nie trafiło

Inna sprawa że wygra taki złoto i nawet swojego hymmu nie usłyszy...


Niektorym po prostu na dzwiek magicznych slow takich jak 'arabskie' albo 'uchodzca' rzuca sie piana na mozg.

Tak jak tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=QUm0PZcTwrc :d


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 13:32 
Cytuj  
Hindusi to specyficzni imigranci zwłaszcza w UK, sam przyznasz :)
Imigrantem można nazwać ukrainca pracującego u nas ale Polak w EU nie łapie się już tak bardzo, za to imigrant muslim to potencjalna pijawa socjalna i tyle, nie wnikajmy w temat uchodźców bo to co innego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 13:38 
Cytuj  
http://aa.com.tr/en/europe/germany-welc ... ing/625329

Cytuj:
Germany welcomes Erdogan-Putin meeting

Foreign Minister Steinmeier backs Turkey-Russia rapprochement

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 14:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@Piszpan Wiesz, jak wrzucasz artykuł, gdzie jest mowa o cenzurowaniu człowieka przez publicznego nadawcę, bo jest uchodźcą, a pierwsze komentarze to skąd wzięła pieniądze i kto za tym stoi, to nie świadczy to dobrze o kondycji moralnej ludzi. W rozmowie na czacie wydajesz się normalnym człowiekiem, nie sądzę żeby w normalnej sytuacji zabrakło ci przyzwoitości. Rzeźnik jako imigrant zarobkowy w Irlandii już w ogóle jest zabawny w swoich komentarzach, jak Marek w UK.


ale ze co pochwalilem cenzure? nie po prostu zawsze szukam drugiego dna. w sensie zbyt piekne zbyt latwe aby bylo prawdziwe. internetow nie wertuje pod tym katem. druzyna uchodcow ciagle brzmi z dupy bo chyba szybciej i latwiej byloby przyjac obywatelstwo niemieckie i wystepowac w kadrze neimieckiej ? tylko wtedy imho nie byloby to takie medialne. chwala tej dziewczynie za wyczyn powtorze to kolejny raz i chuj w dupe komentatorowi tez kolejny raz. ale dalej uwazam ze jest tam 2 dno. czy to zle czy dobrze? raczej i nie bo dziewucha pojachala przynajmniej na olimpiade. a ze media beda mialy fajna pozywke w sumie tez chuj im w dupe :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 14:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Hindusi to specyficzni imigranci zwłaszcza w UK, sam przyznasz :)
Imigrantem można nazwać ukrainca pracującego u nas ale Polak w EU nie łapie się już tak bardzo


Jak kiedys UE przeksztalci sie w panstwo to nie bedzie sie lapal, ale narazie to zbyt odlegla przyszlosc, a w wypadku UK szczegolnie. :)

Poza Hindusami w UK jest tez bardzo duzo murzynow z Karaibow (pracowalem z kilkoma i byli swietnymi pracownikami, po angielsku mowili plynnie) czy Pakistanczykow, ktorzy zamieszkali w Anglii w czasach, kiedy nikt nie myslal o socjalu.
Uwazasz, ze Polacy sa od nich lepsi, bo Polska od paru lat jest w Unii, czy moze dlatego, ze maja biala skore, albo sa CHRZESCIJANAMI?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 15:17 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
embe napisał(a):
Hindusi to specyficzni imigranci zwłaszcza w UK, sam przyznasz :)
Imigrantem można nazwać ukrainca pracującego u nas ale Polak w EU nie łapie się już tak bardzo


Jak kiedys UE przeksztalci sie w panstwo to nie bedzie sie lapal, ale narazie to zbyt odlegla przyszlosc, a w wypadku UK szczegolnie. :)

Poza Hindusami w UK jest tez bardzo duzo murzynow z Karaibow (pracowalem z kilkoma i byli swietnymi pracownikami, po angielsku mowili plynnie) czy Pakistanczykow, ktorzy zamieszkali w Anglii w czasach, kiedy nikt nie myslal o socjalu.
Uwazasz, ze Polacy sa od nich lepsi, bo Polska od paru lat jest w Unii, czy moze dlatego, ze maja biala skore, albo sa CHRZESCIJANAMI?

Tak uważam że Polacy są lepsi bo w większości przypadków chcą dołączyć się do tego społęczeństwa gdzie zakładają rodziny i pracują, tylko drobne wyjątki to patologia jak ta co wymieniłeś, a czy chrześcijaństwo ma tu coś do odegrania hmm... pewnie ma ale mocno dyskusyjne dla wielu, dla mnie oczywiste że człowiek z kultury europejskiego chrześcijaństwa jest lepszy w EU niż obcy muslim, dla którego praca nie zawsze jest celem imigracji.

Jak pracowałem w niemczech dawno temu to ja miałem wolne w niedziele, żyd w sobotę, a dwóch turków wymyśliło sobie że musza mieć wolne dwie godziny codziennie w południe :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 15:26 
Cytuj  
Południowcy nigdy nie mieli etosu pracy w przeciwieństwie do ludzi z północy. Jak słoneczko grzeje to się nie chce robić - lepiej złapać kilku murzynów, wykastrować i batem pogonić do roboty, a kobitki do haremu. Taki mają klimat.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2016, 16:26 
Cytuj  
Wracając do tematu, nie pamiętam czy było:
http://www.osw.waw.pl/pl/publikacje/ana ... c-narodowa


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4248 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 213  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.