mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 21:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
montezuma napisał(a):
To Komorowski umożliwił skorzystanie z pełnej ulgi na dziecko dla rodzin o niskich dochodach czy nie?


jak juz o tym rozmawiamy to wyjasnij prosze jak to jest z tymi ulgami.
kiedys byla ulga jak sie mialo tylko jedno dziecko, teraz trzeba miec co najmniej dwojke zeby korzystac z ulgi.


Komorowski podpisał 2 zmiany. Pierwsza to większy odpis na każde dziecko. Na pierwsze dziecko 1 112,04, na drugie 1112,04 zł, na trzecie 2000,04 zł, na czwarte i kolejne dzieci w rodzinie 2700 zł.
Druga zmiana to to ze rodziny niskich dochodach czyli take które nie mogły odpisać pełnej ulgi na dziecko teraz mogą to zrobić a różnice dopłacana jest z budżetu


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 21:58 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=WcDjK_ss_Vs

jebłem na plecy


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:00 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Komorowski podpisał 2 zmiany. Pierwsza to większy odpis na każde dziecko. Na pierwsze dziecko 1 112,04, na drugie 1112,04 zł, na trzecie 2000,04 zł, na czwarte i kolejne dzieci w rodzinie 2700 zł.
Druga zmiana to to ze rodziny niskich dochodach czyli take które nie mogły odpisać pełnej ulgi na dziecko teraz mogą to zrobić a różnice dopłacana jest z budżetu

Czyli reforma dla pijackiej patologii - brawo. Dla normalnych, pracujących rodzin te 1100zł nie ma żadnego znaczenia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:06 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Rzeźnik - zaraz torbiś/monti/junkier wyskoczy że jedynie PO zapewni im stabilny rozwój. Generalnie szkoda czasu i nerwów na stado baranów - jak chcą to niech sobie głosują za drugą Białorusią.

Ej serio, po tych paru latach nawet do ciebie mogloby dotrzec ze to ze leje z twojej glupoty nie oznacza jeszcze ze popieram PO.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:12 
Cytuj  
Ciekawe czy zostaniemy wydudani...ja pier...
http://www.fakt.pl/polityka/wpadka-szta ... 46843.html


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:14 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
Komorowski podpisał 2 zmiany. Pierwsza to większy odpis na każde dziecko. Na pierwsze dziecko 1 112,04, na drugie 1112,04 zł, na trzecie 2000,04 zł, na czwarte i kolejne dzieci w rodzinie 2700 zł.
Druga zmiana to to ze rodziny niskich dochodach czyli take które nie mogły odpisać pełnej ulgi na dziecko teraz mogą to zrobić a różnice dopłacana jest z budżetu


a sorry masz racje.
ulga wzrosla o parenascie zloty na dziecko 1 i 2, zdecydowanie wiecej na 3 i 4.


Ostatnio edytowano 21 maja 2015, 22:21 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:16 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Ej serio, po tych paru latach nawet do ciebie mogloby dotrzec ze to ze leje z twojej glupoty nie oznacza jeszcze ze popieram PO.


zadziałało na torbisia - może zadziała na ciebie pospolity durniu: Miej jaja junkierzumo...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:24 
Cytuj  
Cytuj:

zadziałało na torbisia - może zadziała na ciebie pospolity durniu: Miej jaja junkierzumo...

Widzisz zapewnie nie pamietasz ale kiedys nawet raczylem ci grzecznie i szczerze napisac co sadze o PO jako ugrupowaniu politycznym.
Zycie pokazalo ze byla to oczywista strata czasu, nalezalo standardowo ponabijac sie z twoich frustracji i obsesji ewentualnie napisac ci zebys wypierdalal.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 22:40 
Cytuj  
Ano drogi junkierze widocznie musiałeś sobie na to w jakiś sposób zasłużyć. To nie ja drogi panie pospolity durniu (widzisz też potrafię grzecznie) wymyśliłem określenie "junkierzuma" - jak widać nie jestem w ocenie twojej osoby odosobniony.
Jaj brak jak rozumiem. Wracaj do straszenia PiSem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 23:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
niestety racje mial tor. wizerunkowo wygral bronek i to w chuj.
bardzo ladnie unikal odpowiedzi, punktowal dude, wyciagnal nawet tescia.
duda zupelnie nieprzygotowany, szkoda, ze kurskiego odsuneli, bo na 100% bylby strzal z wsi, ojcem sb'kiem albo cos innego rownie pokazowego.

Chyba oglądaliśmy inne debaty. :lol:

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2015, 23:13 
Cytuj  
Ja mam pytanie, czy Duda znał pytania? Bo że Bredziu znał było widać.

Tu Kukiz:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ekipa-ko ... iza/t1fvxr

i komentarz:
To teraz tłumaczę na język polski to co powiedział pan Tyszkiewicz: sztab Bronisława Komorowskiego liczył że dziennikarzy prowadzących debatę wybiorą "niezależne" media będące partnerami medialnymi wydarzenia, tłumaczę: PO liczyła że TVP deleguje funkcjonariusza Kraśkę a TVN funkcjonariuszkę Olejnik bądź Miecugowa albowiem bali się Sumlińskiego i jego pytań o związki Bronisława z WSI. Chaos koncepcyjny organizatorów polegał na tym że: sztab PO wyraził zgodę na uczestnictwo w debacie pod warunkiem że znane mu będą wcześniej pytania na co Kukiz się nie zgodził. Niejasna formuła uczestnictwa publiczności: polegało to na tym że organizatorzy nie chcieli wpuścić płatnych klakierów PO. Zabrakło dobrej woli do rozmowy: już to kiedyś słyszałem z ust PZPR-owskich aparatczyków w latach 80-tych w stosunku do opozycji. Jednym słowem żenujące tłumaczenie jedynie słusznej linii partyjnej PO z Bronkiem na czele.
:wink:

A to co? :lol:
http://polska.newsweek.pl/wybory-prezyd ... 581,1.html

Lokureva, ale ma popleczników...szczególnie poparcie Olechowskiego to jest coś wiele mówiącego o Bronku
i znalezione pod w komentach
Dziś 5 Panów poparło na stronie Sejmu RP Pana Komorowskiego - byli szefowie MSZ: Radosław Sikorski, Daniel Rotfeld, Włodzimierz Cimoszewicz, Dariusz Rosati, Andrzej Olechowski!
Art.108.Zakaz prowadzenia agitacji w określonych miejscach i formie & 1.Zabrania się prowadzenia agitacji wyborczej: 1)na terenie urzędów administracji rządowej i administracji samorządu terytorialnego oraz sądów; 2)na terenie zakładów pracy w sposób i formach zakłócających ich normalne funkcjonowanie; 3)na terenie jednostek wojskowych i innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej oraz oddziałów obrony cywilnej,a także skoszarowanych jednostek podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych. Pytanie do prawników - czy konto @KancelariaSejmu nie łamie art. 108 Kodeksu Wyborczego prowadząc agitację Prezydenta Bronisława Komorowskiego?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 06:14 
Cytuj  
Na fejsbuczku Kukiza nagonka na Bronka, ze olal wyborcow a "Duda jakos sie zachowal".
Wiec jesli wyborcy Kukiza pojda w ogole glosowac to wygra Duda.

ciekawe jak teraz bedzie z liczeniem glosow ;)

sufler Bronka ma ciężką pracę https://www.youtube.com/watch?v=P4oBjACCcgc ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 06:27 
Cytuj  
montezuma - Ty mozesz wiedziec, jak to jest z tymi pytaniami? Jest gdzies potwierdzenie, ze Duda tez dostal pytania wczesniej?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 07:35 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):

https://www.youtube.com/watch?v=3Snsqar4eOM
:D

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 07:56 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
To nie ja drogi panie pospolity durniu (widzisz też potrafię grzecznie) wymyśliłem określenie "junkierzuma" - jak widać nie jestem w ocenie twojej osoby odosobniony.

Yep, pasujecie do siebie z fajfusem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 07:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
montezuma - Ty mozesz wiedziec, jak to jest z tymi pytaniami? Jest gdzies potwierdzenie, ze Duda tez dostal pytania wczesniej?


Napewno dostal, chyba ze ma w sztabie debili (a raczej nie ma).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:09 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Chyba oglądaliśmy inne debaty. :lol:


nie sadze :)
duda wypadl slabo i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:29 
Cytuj  
Duda wypadl duzo lepiej niz w poprzedniej debacie. Bronek tym razem wypadl chujowo i bez jaj


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:41 
Cytuj  
Jakie ma znaczenie jak kto wypadł na ustawce?
Dzisiaj idę na koncert Cookieza. Ciekawe co powie :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:48 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jakie ma znaczenie jak kto wypadł na ustawce?

Zasadniczo wynik wyborów od tego zależy. hehe

A co do Kukiza, to wydaje mi się, że akurat na niego idioci nie głosowali i nie ma on mocy przekazywania głosów, bo po kimś mniej jedzie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.