mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 09:53 
Cytuj  
Istnieje nawet dość obiektywne dziennikarstwo. Na świecie przykład zaufanego publicznego nadawcy to BBC. Nawet oni jednak są pod silną presją polityki. Przykład kłamstw o broni masowego rażenia w Iraku oraz sprawa Kelly'ego. Tak czy inaczej moje ulubione źródło obok NYT informacji o świecie. Większość nadawców prywatnych i mediów na pasku rządowym realizuje ten czy inny przekaz na zamówienie polityczne.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 11:35 
Cytuj  
Mówiliście, że państwo jest teoretyczne, a sądy i prokuratury nie działają! Macie dowód, że to nie prawda.
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/oth ... ar-BBhl3ts

http://www.tvn24.pl/wideo/cydr-na-tych- ... 07651.html
Koleś zarabiający na zmniejszeniu spożycia alkoholu wśród Polaków wygląda, mówi i wysławia się jakby to co Polacy przestali pić to sam wypił. Karny kutas.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,171 ... owany.html
WTF?!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 19:31 
Cytuj  
BBC nawet lubiłem dopóki nie zacząłem śledzić UKIP i nie zobaczyłem co BBC o nich wypisuje.

Przydałaby się jakaś KNP TV...byłaby dobrą odskocznią od TV Republika, bo PiSowskie odchylenie w tej ostatniej bywa męczące.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 21:31 
Cytuj  
https://www.facebook.com/video.php?v=83 ... =2&theater
stonoga


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 22:41 
Cytuj  
nie wiem co wy widzicie w tym debilu.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 22:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
nie wiem co wy widzicie w tym debilu.


:wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2014, 23:30 
Cytuj  
stonoga tak cobie coś pierdzieli, nie traktuje go już poważnie ponieważ wiele się odgrażał, machał kwitami i dowodami, a nic nie zdziałał, taki cwaniaczek wypchany prze politycznych biznesmenów na margines


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 00:13 
Cytuj  
Afera podsłuchowa, rozliczanie przez posłów delegacji służbowych i kilometrówek, opóźnienia najważniejszych ustaw, sprawa profesora Chazana, wyprowadzanie pieniędzy ze SKOK Wołomin oraz zatrzymanie prawnika i wojskowego podejrzanych o szpiegowanie dla Rosjan - oto najważniejsze afery 2014 r. w opinii dziennikarzy śledczych portalu tvn24.pl.
wtf24.pl


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 00:16 
Cytuj  
http://www.rp.pl/artykul/9158,240622.html

@Rzeżnik
https://www.youtube.com/watch?v=uuW11r84WTk
W końcu Przegląd Ronina w który warto oglądać, a nie ruscy agenci.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 00:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
Afera podsłuchowa, rozliczanie przez posłów delegacji służbowych i kilometrówek, opóźnienia najważniejszych ustaw, sprawa profesora Chazana, wyprowadzanie pieniędzy ze SKOK Wołomin oraz zatrzymanie prawnika i wojskowego podejrzanych o szpiegowanie dla Rosjan - oto najważniejsze afery 2014 r. w opinii dziennikarzy śledczych portalu tvn24.pl.
wtf24.pl


Fajne zdjecie jest do tego, wynika z niego ze glowne afery to Hofman z kumplami i Chazan:

Obrazek

smieszny ten tvn :)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 01:09 
Cytuj  
Niah napisał(a):
https://www.facebook.com/video.php?v=832590303468314&set=vb.746403885420290&type=2&theater
stonoga


Ja juz nawet nie mam ochoty pisac o nim.

Ostatnio co wieczor pisze tl;dr na poziomie sebka z pod bloku "wypi...chu...KNP..RN..jeba...za brame... wy... kurwy", potem sam je usuwa, i pisze podobne tylko pod dyktando Tymochowicza.

W sumie, jakbyscie na codzien widzieli co ten idiota pisze, i co zaraz usuwa, to byscie padli.

Nie wiem co z tym czlekiem, ale jest kiepsko. Jestem tylko ciekaw jakia ma strategie, Tymochowicz.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 02:14 
Cytuj  
http://www.3droga.pl/informacje-kraj/pr ... -lewakami/
wiem, ze zrodlo chujowe, ale nigdzie indziej tej broszurki znalezc nie moglem i tu wygoglowalem.

byla taka sprawa, gdzie policja uznala 'szczerbiec' za symbol faszystowski.. .wedlug tej broszury sie nie pomylili.

swoja droga "zakaz pedalowania" na liscie hehe


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 02:28 
Cytuj  
haha

"Czytanie jest niebezpieczne, zwłaszcza czytanie fantastyki."

"Całkiem sporo czyta też przyszła klasa średnia, licealiści i studenci politechnik i uniwersytetów. Ci sami, którzy głosowali na Korwin-Mikkego."

http://wyborcza.pl/1,75475,17173964.html

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 02:45 
Cytuj  
Lol...biadolą, że czyta lud za mało, a tu patrzcie :lol:

A tutaj Żakowski odpłynął
http://wpolityce.pl/polityka/198775-zak ... ie-toczyla

Co to jest za kolo kurewa...aż mózg się lasuje od takich wypowiedzi :roll:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 09:36 
Cytuj  
Szwedzi oddali broń państwu
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Szwedzi ... 29901.html


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 10:07 
Cytuj  
Kiedys pisalem pare przykladow z zycia wziete odnosnie budzetowki. Teraz kolejna rzecz mnie wkurwila. ;]

To, ze lekarze przyjmuja prywatnie w publicznych gabinetach itp. to norma i jest to wkurzajace ale nie myslalem, ze w edukacji moze byc podobnie.
Jakas tam szkola moze prowadzic specjalistyczne kursy, ale pracownicy nie garną się do tego bo w zasadzie nic z tego nie maja czy beda organizowali takie kursy/szkolenia czy tez nie. W sumie to moze i sam system jest zly, bo jest. Ale chodzi mi do jakich patologii to doprowadza.

Wiec, wykladowcy wymyslili, ze jak nikogo nie ma w szkole to beda organizowac szkolenia prywatnie w budynku placowki publicznej i zgarniac od ludzi hajs prawdziwy hajs, wykorzystujac przy tym publiczny, specjalistyczny sprzęt do nauki. Generalnie niewazne kto organizuje i tak te szkolenia są platne, tylko, ze w tym przypadku nie trafiaja do kasy placowki, obnizajac to jej rentownosc, a ludzie postawieni wyzej wysylaja do tej placowki zapytania czemu tak slabo idzie organizowanie kursow i szkolen itp... bo dziwia sie, ze nic sie nie dzieje w tym zakresie.

Przez niska motywacje ludzi wiele szkolen platnych i nie platnych mogloby byc lepiej rozwiniete, wiecej grup, wieksze grupy, wiecej wykladowcow itp. itd. Ale po co jak kasa zawsze taka sama a i tak nikt niczego nie sprawdzi ani nie zweryfikuje, wiec robia byle odbębnić.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 10:13 
Cytuj  
A nie można poinformować dyrektora/rektora?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 10:21 
Cytuj  
Dyrektorka ponoc "podejrzewa, ale nie jest pewna" a wszyscy inni są "pewni" procederu ale ponoć "nie ma dowodów" (mimo, ze ludzie potrafia zadzwonic z pytaniem o szkolenie, ktorego nie ma w ofercie lolz, bo sie myla i dzwonia w zle miejsce). Moj wniosek, ze pewnie nie chce komus nastąpić komuś na odcisk i nic z tym nie robi. Mimo, ze sama sie wkurza na to.

Szczerze to sie tyle nasluchalem roznych rzeczy, ze sam powoli czulbym sie w obowiazku cos z tym zrobic, ale nie wiem jak ;)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 10:29 
Cytuj  
Znaczy twierdzisz, ze platne szkolenia w szkole organizowane sa bez wiedzy dyrektora? Niby jak to mozliwe?;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2014, 10:31 
Cytuj  
przykład z Krakowa, przychodnia i szpital specjalistyczny sfinansowany z funduszy UE, po wejściu wielka tablica dziękczynna i wielki napis jednego z nielicznych warunków jaki został narzucony po budowie "zakaz działalności prywatnej na terenie obiektu" i wszystko nagle jest super, czysto, personel pomaga nawet w szatni ubrać buty, sale nowoczesne, czyste, cieplutko, jedzenie normalne, nawet tak na oko 1/5 pokoi pustych, pracownicy z uśmiechem na twarzy - gdzie ja jestem pomyślałem !

teraz drugi przykład, spora przychodnia plus specjalistyczne gabinety, z kibli śmierdzi już przed wejściem, obdrapane ściany, potargane wykładziny, prywatna firma ochroniarska, parking płatny, pięć sklepików z cenami z kosmosu, pracownicy chamscy i mają pretensje o wszystko, fundusze unijne płyną z różnych źródeł, prywatne gabinety wykorzystują sprzęt, gabinet z nfz przyjmuje od 7:00 do 12:00 4-5 pacjentów, a od 12:00 staje się prywatny i do 17:00 przyjmuje nawet 20 pacjentów ( parking pracowniczy powinien być reklamą najnowszych modeli lexusa, bmw i audi )

Pytanie, dlaczego ktoś kto zarządza tym drugim obiektem nie siedzi w więzieniu, dlaczego szpitale z wielkimi długami nadal mają ten sam zarząd i zwiększają zadłużenie, dlaczego sanepid co tydzień w tym pierwszym siedzi i sprawdza wszystko, a w drugim był ostatnio rok temu ( dowiadywałem się ) ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 31 gru 2014, 10:53 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 877, 878, 879, 880, 881, 882, 883 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.