mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 07:36 
Cytuj  
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Matko.. ale te itemki wygladaja tragicznie. Tak jak mowie polaczenie WoW z koreanskim pierdolnikiem. Wygladaja chyba jeszcze gorzej niz zbroje. Rozowy miecz to juz wogole n/c (drugi z prawej na gorze).

Im wiecej pokazuja tym gra wyglada w moich oczach gorzej i gorzej.
Przezyje uproszczenia choc jest ich od groma, przezyje wymagania co do bycia online, moze nawet przezylbym RMAH ale zjebanego dziecieco/swiecacego/kreskowkowego designu z migajacymi na rozowo mieczami i naramiannikami wielkosci 3 glow postaci nie przezyje (i braku modow). Niestety wychodzi na to ze Blizzard jest calkowicie wypalony designersko i jedyne co dostaniemy to WoW w rzucie izometrycznym.

Gowno to jest a nie Diablo. Niestety. Nie tego oczekiwalem. Nie watpie ze czesc ludzi i tak bedzie zadowolona, niewazne jak wielki kicz Blizzard z siebie wypluje ale dla mnie cala gra poszla w zdecydowanie zlym kierunku.
Dobrze ze na horyzoncie sa conajmniej 4 HnS zapowiadajace sie conajmniej bardzo dobrze wiec mozna miec na Diablo 3 wyjebane. :)

Screw you Blizzard you killed the legend. :evil:


Ostatnio edytowano 18 sie 2011, 08:07 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 07:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

Matko.. ale te itemki wygladaja tragicznie. Tak jak mowie polaczenie WoW z koreanskim pierdolnikiem. Wygladaja chyba jeszcze gorzej niz zbroje. Rozowy miecz to juz wogole n/c (drugi z prawej na gorze).

Im wiecej pokazuja tym gra wyglada w moich oczach gorzej i gorzej.
Przezyje uproszczenia choc jest ich od groma, przezyje wymagania co do bycia online, moze nawet przezylbym RMAH ale zjebanego dziecieco/swiecacego/kreskowkowego designu nie przezyje.

Gowno to jest a nie Diablo. Niestety.


Masz coś dla Slaneesha i Tzeenetha ?

Ops, nie ta gra :oops:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 08:24 
Cytuj  
Kabraxis po co ty wogole sie ta gra interesujesz? Ja mimo ze chce kupic i naleze do fanow tego co juz Blizz pokazal, nie sledze wszystkich nowinek tak intensywnie jak ty - a twoim jak widze celem szukania literalnie codziennie newsow jest gloszenie jaka to porazka ten D3.
Malo tego to twoje argumenty sa z dupy wziete a obnosisz sie z nimi jakby to byly co najmniej dogmaty zatwardziale od kilkudziesieciu lat.
No wiec wyobraz sobie ze wyglad itemkow nie przesadza o grze. Malo tego ja nie widze nic zdrożnego w ich wyglądzie. Czy sie komuś podobaja czy nie to inna sprawa ale nic im zarzucić pod wzgledem designerskim nie moge. Nie wspominajac ze diametralnie sie roznia od itemow z poczatkowych leveli ktore nie sa tak okazale (co oczywiste). A wiec zakladam sporą roznorodnosc w ich wygladzie.
Mnie jak cos sie nie spodoba to po pierwszym kontakcie po prostu wiecej nie wracam do tego czegoś, natomiast ty wracasz z uporem maniaka dzien po dniu - lubisz tak sie ranic czy po prostu chcesz ewangelizowac/zbawiac innych?
Wyglada mi to na to drugie, szczegolnie ze robisz to podpierajac sie starym jak swiat rozgrzeszeniem "nikt mi nie zabroni mowic co mysle". Stare to i dziala tylko raz, w Twoim przypadku stracilo na waznosci jakies 20 whinujacych postow temu.
Zeby bylo jeszcze smieszniej to oceniajac gre na pdostawie swoich subiektywnych wrazen z eventow, screenow oraz newsow w internecie, bo przeciez nie grales w D3 jeszcze - czujesz sie w pelni usprawidliwiony w swoich sadach posuwajac sie do jechania Blizzarda w lewo i w prawo oskarzajac ich o zbeszczeszczenie legendy. A moze to wlasnie sami tworcy "legendy' postanowili isc naprzod i stowrzyc to co stworzyli - ja tego nie wiem, ale ty brzmisz jakbys juz wiedzial.
Zrob review po release argumentujac na powaznie a wtedy Cie z uwaga przeczytam - na razie to jest gdybanie poparte tylko wyobraznia.

Moim zdaniem pasuje do Ciebie taka sentencja (gdzies w jakims filmie to slyszalem)

"Ni to prorok ni uczony - po mojemu nawiedzony"


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 08:39 
Cytuj  
Bla bla bla.... komentuje to co pokazuja. Nic wiecej. A to co pokazuja wyglada jak polaczenie MMO dla ubogich z korean style MMO dla jeszcze ubozszych.
Tak jak napisales - kwestia gustu. Jesli ktos lubi kicz to nie moja sprawa.

Ps. czy naziwsz to bezczeszczeniem legendy czy "podazaniem naprzod" (LOL) to tak czy siak to sa zmiany i nigdzie nie jest napisane ze maja mi sie podobac i koniec bo Blizzard chce isc naprzod i ja mam im przyklasnac. To jest forum o grach a nie fansite Blizzarda.

I nie - juz dawno nie sledze nowinek o Diablo3 bo nie ma czego sledzic. Ten screen byl w jakiejs relacji w gamescomu a w wiekszosci komentuje to co zostaje postniete tutaj na forum. A interesuje sie tematem bo jak wiele razy pisalem w dwie poprzednie czesci gralem dlugo i mocno.

PS2. Nawiedzony/najedzony czy whatever... /care. Nikt nie kaze czytac. Sobtainer naprzyklad nie czyta mimo ze odpisuje.

Moze i ta gra bedzie fajna. Jak sie ja potraktuje jak nowy tytul.. Niestety w porownaniu do jedynki/dwojki wyglada jak popluczyny (cos jak Oblivion bedacy jedynie marnymi popluczynami po Morrowindzie.. mniej, chujowy design, mialkosc, zatracenie feelingu serii, itd... dokladnie to samo).

PS3. Mysle ze i tak lepsze moje posty, ktore przynajmniej mowia o grze niz dwustronowa rozmowa o cenach itemkow w Item Shopie. Choc jak mowie... feel free to ignore.


Ostatnio edytowano 18 sie 2011, 08:47 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 08:43 
Cytuj  
no niestety Kabraxis ma racje ;/ to co blizz do tej pory prezentuje to niezle scierwo
te itamz ze screenow naprawde wygladaja na skopiowane z WoWa ;/
+ itemy z aukcji to jak podanie reki chinskim farmerom

trzeba jednak przyznac ze diablo daje rade(na filmikach przynajmniej) z dynamika rozgrywki i wyglada to dobrze, mysle ze gameplay bedzie ogolnie przyjemny

nie mniej jednak wkurwia mnie takie namolne komercjalizowanie kazdego aspektu gry przez blizzarda, a to sie tyczy wszystkich jego obecnych produkcji
o ile oczywistym jest ze Sc2 to taki CS1.6 wsrod rts'ow
o tyle jak widze areny WoWa na jakis esportowych imprezach to smiac mi sie chce
do tego jeszcze chca wcisnac itamz shop do diablo no i areny napewno tez beda promowali
jeszcze troche to bedzie mozna sprzedawac miejsce na reklame na swoim charze i beda biegali killowac diablo w zbroi Awasta i mieczem Razera
blizzard usilnie probuje zrobic caly ekosystem gierek pod esport
chuj w takie cos

generalnie smiac mi sie chcialo jak wszyscy jeszcze pare stron temu spuszczali sie nad tym co blizzard oglosi w sierpniu a tu sie okazalo za najwazniejsza informacja bylo ogloszenie itamzshopu

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 08:48 
Cytuj  
I tak bedziesz mial dylemat czy kupic kurtke na zime czy uber axe

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 08:52 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
I tak bedziesz mial dylemat czy kupic kurtke na zime czy uber axe


Zaden dylemat. W Polsce sa lekkie zimy ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 08:53 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
blizzard usilnie probuje zrobic caly ekosystem gierek pod esport
chuj w takie cos

esport -> większa i dłuższa popularność -> większa sprzedaż -> more $$ for Blizz
auction house za $$ z prowizją dla Blizza -> more $$ for Blizz
(handel i tak miałby miejsce na ebayu, nikomu ręki nie podają tylko legalizują tbh)

jak dla mnie
more $$ for Blizz -> more epix more Blizz games

... a środki jakimi do tego dochodzą nie są aż tak dręczące.

Armory suxują ale nie są z tym związane :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:00 
Cytuj  
pooma napisał(a):
more $$ for Blizz -> more $$ for Bobby Kotick


Fixed. Jesli ktos mysli ze te grube miliony pojda na rozwoj gry to.... LOL. Widac w WoW jak ida.

Najpiekniejsze w tym gownie RMAH jest to ze oni to implementuja w grze nie-MMORPG. Wiec nie musza robic kompletnie NIC i beda trzepac kase. Nie sa zobligowani do robienia content updateow, nowych features, itp... i pewnie ich nie bedzie oprocz dodatku za 2 lata.

Myslenie ze takie rzeczy przeloza sie na jakosc nowych gier czy rozwoj obecnych to naiwnosc i nikt kto choc troche obserwuje ten rynek (gier video) od paru lat nie powinien juz tak myslec. Bo sie poporstu nie przeklada w zaden sposob i nie dotyczy to tylko Blizzarda.

No ale dosc pierdolenia panowie. Gra wyglada srednio i pewnie srednia bedzie. Nothing to see here. Tym zakanczam dzisiejsza dyskusje z mojej strony i czekam na kolejne chujowe newsy zeby skomentowac. :)


Ostatnio edytowano 18 sie 2011, 09:03 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:01 
Cytuj  
Eee tam Kabraxis nie mam zamiaru Cie wrzucac na ignore, nawet Hurriego nie wrzucilem a on jak dla mnie przewodzi tutaj hordzie trolli :D
Uwazam po prostu ze masz prawo do jekow i placzu z zawodu nad twoim wysnionym tytulem ale raz... no moze dwa.... ok trzy - ale to juz koniec :)

A jesli D3 bedzie dupne, z dzieciakami obnoszącymi sie mastercardowymi itemzorami oraz z lipnymi vanity itemzorami za $$ to wiedz ze wstapie do zakonu placzek i dolacze do Ciebie w bólu.

A na razie wierze ze tak nie bedzie.


_________________
Sathorn#2230

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:05 
Cytuj  
No moze czasem przesadzam z iloscia postow o tym samym. Za duzo wolnego czasu. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:06 
Cytuj  
na szczescie im wiecej piszesz, tym latwiej znalezc cos sensownego w twoich wypowiedziach ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:23 
Cytuj  
Jesli chodzi o gre w dlugim terminie. To imho to co przyciagalo ludzi grajacych w HnS poza itemkami byly rozne buildy. Robilo sie wiele postaci, a czasem wrecz nowego chara pod rare item ktory sie zdobylo.
Czyli po przejsciu 9ty raz gry zakladalo sie 10ta postac i dalej klepalo to samo. Maniacy tego typu (a widac ile ich bylo w d2) i tak beda grac, a tak zwani casuale znudza sie niezaleznie od tego czy bede musieli robic nowa postac czy switchowac tylko skille w endgame na 60lvl postaci.

Dlatego mozliwosc zmiany calego builda (a zatem posiadanie 4 postaci) nie jesto imho takim zajebistym rozwiazaniem jesli chodzi o HnS. W RIFT to bylo swietne, w diablo3 - niekoniecznie.

Artstyle - przesadzili, ale nie bede bronil czci i wiary Diablo, bo dokladnie ta sama dyskusja byla miedzy D1 a D2 i znam osoby ktore obrazily sie na blizza nie i graly w d2.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zauwazyl ktos, ze najwiecej marudza osoby ktore uparcie twierdza, ze 'nie kupia'.


Zawsze tak jest. Bo tym co kupia gra sie podoba i nie maja o co marudzic. Czasem wydaje mi sie, ze gry dla niektorych sa tak droga rozrywka, ze po zakupie powiedzmy Diablo3 kolejna gre kupia za 6 lat jak sie odkuja. Wyjdzie Diablo, kupimy (badz nie), pogramy i jak bedzie chujowe to rzucimy w kat i kupimy nastepna ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:35 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zauwazyl ktos, ze najwiecej marudza osoby ktore uparcie twierdza, ze 'nie kupia'.

Chyba jest to normalne? Jeżeli ktoś kupi to nie będzie marudził jaka gra jest będzie chujowa , bo gdyby tak uważał to by nie kupił.

Najbardziej zawsze "marudzą" te osoby ,które miały zamiar kupić ,ale z powodu jakiś zmian w grze przestała się podobać nastąpiła zmiana decyzji na nie kupuję i jest z tego powodu zawiedzona ,bo gra nie spełniła oczekiwań.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 09:52 
Cytuj  
Templair napisał(a):
roball napisał(a):
Zauwazyl ktos, ze najwiecej marudza osoby ktore uparcie twierdza, ze 'nie kupia'.


Zawsze tak jest. Bo tym co kupia gra sie podoba i nie maja o co marudzic. Czasem wydaje mi sie, ze gry dla niektorych sa tak droga rozrywka, ze po zakupie powiedzmy Diablo3 kolejna gre kupia za 6 lat jak sie odkuja. Wyjdzie Diablo, kupimy (badz nie), pogramy i jak bedzie chujowe to rzucimy w kat i kupimy nastepna ...

T.


Problem w tym ze odniesieniu ile rozrywki mogles kupic lata temu a ile mozesz kupic rozrywki za standardowa cene teraz to wychodzi bardzo kiepsko to porownanie

kiedys za 50 usd kupowales produkt do ktorego byl darmowy content w postaci patchy , a dodatki byly wypuszczane po uplywie jakiegos tam czasu . Teraz za 50 usd kupujesz duzo mniej realnie bo sa mikrotransakcje ktore jak widac po pomysle D3 ewoluuja w rozmaite formy , ergo producenci w obecnym trendzie bardzo zdewaluuowali to ile zabawy sobie kupujesz za stara cene , zwiazane jest to z tym ze gier oprocz indie grup nie robia od dawna inkarnacje Matki Teresy

ludzie kupuja DLC , wiec jest to rozwijane , content jest celowo ucinany by te 50 dolcow kupowalo mniej zabawy , gry sa bardzo drogie w produkcji , podejrzewam ze przebija filmy , CGI , sztab programistow itd
wszystko kosztuje niemalo i nie oszukujmy sie , bedzie jeszcze drozsze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 10:12 
Cytuj  
W zupelnosci sie z Toba zgadzam. Mi rowniez nie podoba sie obecny trend wyciskania kasy na wszystkim co i tak kupilismy placac te 50$. Chodzilo mi bardziej o przywiazanie do jakiejs franczyzy. Bardzo duzo gier kiedys dobrych teraz zostalo zniszczonych przez remake'i i kolejne czesci czy tez nietrafione bussiness plany. Mamy aktualnie tak duzy wybor gier, ze kazdy znajdzie cos dla siebie bez whinowania ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 10:18 
Cytuj  
No te itmy z tego screena to rzeczywiscie smierdza kupka, jednak w akcji gierka mi sie podoba i mam nadzieje, wielka nadzieje, ze postacie nie beda zbytnio sie swiecic i wygladac jak choinki. (nie osagna mega kiczu z wowa) Oby jakos to wywazyli, zreszta i tak juz troszke przycieli kolory teczy po tym placzu fanow na poczatku. Niestety dla blizza gl rynkiem na ktorym sie skupiaja jest azja, mowili o tym na tej konf z inwestorami i pewnie dlatego to wyglada tak a nie inaczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 10:33 
Cytuj  
Wyglada to tak a nie inaczej, bo D3 nie robi Blizzard North, tylko inna ekpia, ktora ma zupelnie inny art style. I tyle. Doszukiwanie sie w tym czegos wiecej jest bez sensu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2011, 10:54 
Cytuj  
tak to juz jest w tym biznesie ze ekipy sie zmieniaja i kto inny pracuje nad kolejnymi grami, a art style mozna narzucic z gory/zmienic, to nie jest jakas wielka filozofia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.