mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 117  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zasadniczo wynik wyborów od tego zależy. hehe

Serio wierzysz, że 3 dni przed wyborami ktokolwiek się jeszcze waha pomiędzy bronerro, a dudek?
Igrzyska dla plebsu, ale samą debatę ludzie mają w dupie. A ci co mają w dupie politykę i tak nie pójdą, bo dla nich to żadna różnica.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:54 
Cytuj  
to ciekawe po ki chuj wszyscy ogladaja ta debate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Zasadniczo wynik wyborów od tego zależy. hehe

Serio wierzysz, że 3 dni przed wyborami ktokolwiek się jeszcze waha pomiędzy bronerro, a dudek?
Igrzyska dla plebsu, ale samą debatę ludzie mają w dupie. A ci co mają w dupie politykę i tak nie pójdą, bo dla nich to żadna różnica.


Tak, to sa igrzyska dla plebsu. I tak, duża część tego plebsu podejmie decyzję po obejrzeniu widowiska, kto się mniej pocił, kto jest przystojniejszy, kto nie robił min, kto wypadł bardziej wiarygodnie, kto się mniej denerwował. Witamy w demokracji.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 08:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to ciekawe po ki chuj wszyscy ogladaja ta debate.

Ja nie oglądałem. Jeszcze mnie nie pojebało na tyle, aby zamiast pograć/pooglądać seriale miałbym marnować czas na jakieś nic nie wnoszące gówno.
Pierwsza debata (w pierwszej turze ta 1 z 10) jeszcze miała jakiś sens, ale teraz to już przecież każdy wie przeciwko komu będzie głosować.
Taka ściema fiction. Plebs oglądał, bo nie miał innych, ciekawszych zajęć po prostu.

@tor: wydaje mi się, że to miało znaczenie tydzień temu. Przy obiedzie niedzielnym już wszystkie pleby pogadały i decyzję podjęły. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, aby zmienili 3 dni przed wyborami. To jeszcze kwestia tego czy komisja wyborcza będzie po drodze do kościoła/supermarketu.
Frekwencja to będzie jakieś 40-45%.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:10 
Cytuj  
w niedziele handel zamknięty, więc możliwe że frekwencja będzie niższa :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:12 
Cytuj  
embe napisał(a):
w niedziele handel zamknięty, więc możliwe że frekwencja będzie niższa :)

Jak to? Miałem iść do Lidla... :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:13 
Cytuj  
Shhhhh.... do Almy tylko chodzimy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mendol napisał(a):
to ciekawe po ki chuj wszyscy ogladaja ta debate.

Ja nie oglądałem. Jeszcze mnie nie pojebało na tyle, aby zamiast pograć/pooglądać seriale miałbym marnować czas na jakieś nic nie wnoszące gówno.


Ja to samo. Mam 100 ciekawszych rzeczy do roboty.

Glosuje przeciw Komorro, fanem Dudy i PISu nie jestem. Chyba perwszy raz ide na wybory zeby wybrac mniejsze zlo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:15 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Shhhhh.... do Almy tylko chodzimy.


myslalem, ze ty tylko piotr i pawel odwiedzasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:19 
Cytuj  
Ja parówki w biedronce kupiłem, będzie grill.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:20 
Cytuj  
No i wydało się ;[

Tak naprawde to chodze do PiP bo zbieram karty Scooby-Doo


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 22 maja 2015, 09:26 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:25 
Cytuj  
Ta, już wiadomo kto na kogo głosuje. Polska liberalna vs Polska feudalna.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ta, już wiadomo kto na kogo głosuje. Polska liberalna vs Polska feudalna.

Że niby co? :lol:
Lepiej powiedz jak się czujesz przez pięć lat popierając sekciarzy spod krzyża? Głupio ci teraz, nie?

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:27 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ile tam embe bierzesz ze sztabu PiSu? Lepiej niż montezuma, porównajcie z kolegą po fachu zarobki. :lol:

Przynajmniej z Bredziem i Palikotem nie jeździł na polowania do Rosji, w których jak mówił Palikot brali udział "różni dziwni ludzie" ;-), nie brał udziału w prywatyzacji TPSy i sprzedaży kluczowych z punktu widzenia obronności kraju strategicznych tajnych węzłów komunikacyjnych prywatnej zagranicznej spółce :lol: ,nie miał związków z szemraną Fundacja Pro Civili et consortes


_________________
Vanilla WOW: Nekromancer: Gnom Warlock

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:31 
Cytuj  
kumpela mi to wlasnie wyslala. Z fb wziete.
"Już w niedzielę wybierzemy mniejsze zło. Dla jednych będzie to Bronisław „Ja zawsze byłem za JOW-ami” Komorowski, dla drugich Andrzej „Uśmiechnięty Kisiel” Duda. Czego się dowiedzieliśmy w kampanii? Trudno powiedzieć, ale zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby cały ten burdel jakoś opisać w kliku zdaniach. A więc po kolei.

Komorowski twierdzi, że wszystko jest zajebiście. W Polsce zawsze świeci słońce, wszyscy są uśmiechnięci, a nasza gospodarka rozwija się jak turecki dywan i przeciętna polska rodzina sama już nie wie, czy zainwestować w posiadłość na lazurowym wybrzeżu czy może kupić wszystkim znajomym po quadzie. A jeżeli jakimś cudem jesteś luzerem, który zarabia 2100, to, głuptasie, po prostu zmień pracę, weź kredyt i przestań kurwa zamulać. Poza tym w trakcie spektakularnej kampanii okazało się, że tak właściwie to Bronisław od zawsze był za wszystkim. A jeśli dziwi cię, że przez ostatnie 5 lat nie znalazł czasu na JOW-y, referenda i ustawy, to po prostu nie wiesz, jaki ten człowiek miał zapierdol na galach Wiktorów, Paszportów polityki i Telekamer.
Z drugiej strony Andrzej Duda. Polski Barack Obama. Kampanię prowadził wg najlepszych wzorców amerykańskich. Łopoczące na wietrze sztandary, wiwatujące tłumy, rzewne przemówienia. Czyli coś między tygodniem meksykańskim w Lidlu a rządami Pinocheta. Nikt nam nie da tyle, ile Andrzej nam obiecał. W trakcie całej kampanii nie pojawiła się chyba tylko obietnica założenia pierwszej polskiej bazy na Marsie, chociaż - jak sam Andrzej podkreśla – trwają intensywne rozmowy z głosami w jego głowie w sprawie kolonizacji Saturna. Taka kampania nie mogła się nie podobać. I faktycznie, wszystko szło pięknie do momentu, kiedy podczas pierwszej debaty okazało się, że Duda ma problem z samodzielnym używaniem mózgu i nawet taki medialny tygrys jak Komorowski potrafił mu zajebać z karata.

Podsumowując: znowu stajemy przed wyborem pomiędzy rozwolnieniem a biegunką. Wiemy, że w kraju nie jest fatalnie. Że nie jesteśmy Ukrainą ani Białorusią. Ale kiedy patrzymy na naszego sąsiada Leszka, który przed klatką całymi dniami grzebie pod maską swojego 15-letniego Lanosa, albo na wąsatą panią w sklepie, która suchymi rękoma wybiera dla nas największą drożdżówkę, to sobie myślimy, że ten smutny jak pizda kraj chyba jednak zasługuje na coś więcej. Nie mamy dla was żadnej mądrej porady. Zróbcie, jak dyktuje wam serce, ale pamiętajcie: nie dawajcie sobie srać do głowy. Bo głowa jest tylko jedna."

przy 'medialnym tygrysie i wyjebaniu z karata' usmialem sie.

Dudek ma moj glos, ale niech sie kurwa ogarnie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:31 
Cytuj  
"zagłosuje na tego co obieca że bateria w mojej komórce będzie trzymać dłużej"


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:36 
Cytuj  
Jakie te lemingi są zjebane :o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 09:49 
Cytuj  
Tak serio jaka jest obecnie sytuacja naszego kraju i dlaczego o tym się nie rozmawia:
- brak własnych technologii i przemysłu z nimi związanego
- brak innowacyjności i produkcji z nimi związanej
- wykształcenie u nas jest ponad średnią unijną ale profitów z tego nie czerpiemy
- przedsiębiorczość u nas jest karana przepisami i podatkami, których w krajach jak niemcy, francja, w.brytania nie ma lub są mniejsze
- zarobki u nas są średnio 1/5 niższe niż średnia unijna
- mamy bardzo dużą grupę zarabiających kwoty minimalne
- płacimy podatki nawet od minimum egzystencjalnego
- kwota nieopodatkowana jest najniższa w europie i 20-kronie niższa niż np w w.brytani
- mimo wysokich kosztów funkcjonowania banków, które ponosi klient, nie zarabiamy na bankach jak inne kraje unijne
- nie potrafimy zarobić na podstawowej rzeczy jaką jest handel wielkopowierzchniowy
- pozwalamy na przejściowe działanie korporacji wykorzystujących ulgi i tanią siłę roboczą
- elita polityczna skupia się na partyjnych interesach i na tworzeniu swojej kariery
- pozwalamy na funkcjonowanie instytucji i form, które zostały utworzone z przykazu komunistów jeszcze w latch 80-tych


za to najważniejszy temat ostatnio to:
- związki partnerskie
- invitro
- smoleńsk
- afery rządzącej ekipy
- skoki
- kto nas bardziej rucha, putin czy merkel
- jak bardzo jesteśmy odpowiedzialni za holokaust


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 10:00 
Cytuj  
http://wyborcza.pl/1,75968,17960973,Wyb ... _Nasz.html
Złodzieje dla kasy zrobią wszystko.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2015, 10:16 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=wqTI-RXB5A8
Spójrzcie na miny młodzieży jak komoruski bredzi :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2339 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 117  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.