mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:04 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Wszystko na psy może nie schodzi, ale mmorpg.pl na psy zeszło na pewno. Ja jestem tylko produktem tego syfu który się tu zrobił, a nie moją winą jest, że ludzie grający w mmorpg są teraz na poziomie idiotów z sieciowych FPP i komentatorów onet'u (nastąpiło to po europejskiej premierze WoW'a, najgorszym ciosie w polskie community mmorpg).


Poziom wypowiedzi na mmorpg.pl bywa rozny. Raz jest lepiej a raz gorzej.

Ale niestety ty nie jestes produktem tego forum. Jestes produktem (o ile prawda jest to ze trade -> rage) swojego niespelnionego ego. Popil sobie chlopczyk, wczesniej walnal kilka tekstow o gwozdziach. Skasowal swoje posty i usera. Potem wytrzezwial i zaczal bucowac na forum.

To nie mmorpg.pl czy jego poziom cie stworzylo tylko twoja "halo! tu jestem! ogladajcie mnie!!!" psychika. I nie mozna miec o pojawienie sie "rage" do mmorpg.pl pretensji.

Natomiast bardzo zlym objawem jest to ze takie osoby jak ty znajduja tutaj poklask. I nie mowie tu o ludziach, ktorych mottem jest "jak nie mozna pokonac to trzeba sie przylaczyc", ale o sporej liczbie ludzi ktorych czytalem i nie raz czytam na tym forum. To ze taki "rage" znalazl ich uznanie dopiero bardzo zle swiadczy o tym co sie na forum dzieje.

Nie rozumiem tego i nie chce rozumiec. To, ze caly swiat idiocieje nie znaczy, ze ja musze razem z nim.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:27 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 13 wrz 2006, 12:30 przez Guest., łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:30 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Ja jestem tylko produktem tego syfu który się tu zrobił...


jak sam powiedziales jestes produktem, produkt to rzecz (realna albo wirtualna), sorry ale zadna rzecz nie jest czlonkiem zadnego spoleczenstwa conajwyzej czescia srodowiska. innymi slowy wyszlo ze nie jestes czlonkiem community


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:35 
Cytuj  

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:38 
Cytuj  
zapomniales dodac "moim zdaniem"

wiesz moim zdaniem ja jestem czlowiekiem a nie produktem dobra EoT nie bede rozmawial z rzecza bo mnie do Tworek czy innego psychiatryka zabiora ;-)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:40 
Cytuj  
Wiesz nie chce mi sie szukac twoich tekstow w ogolnych w stylu:

"Myslicie ze mozecie mnie ignorowac"
"Zaczynacie mnie wkurzac"

To nie sa konkretne cytaty ale chyba sie nie wyprzesz ze takie teksty sypiesz jak z rekawa (ofc zaraz po przeczytaniu tego posta mozesz poleciec i je skasowac :lol:). Wiec prosze nie gadac mi tu pierdol "dlaczego wy cały czas używacie takich pseudo-truistycznych wypowiedzi dotyczących czyjegoś ego, inteligencji lub intelektu nie znając w ogóle tej osoby".

Swoje spostrzezenia formuluje na podstawie tego co czytam. A czytam to co piszesz. A twoje teksty sa odbiciem twojej osoby. I prosze nie dyskutowac o tym ze sobie wymysliles taka postac co bedzie wszystkim plula w oczy, a IRL jestes inny, spoko kolo. Jeden pixel na forum spokojnie wystarczy. Tak czy siak siedzi gdzies w tobie maly, domagajacy sie uwagi, popieprzony rage. jedni w tym celu wychodza na ulice i kogos morduja, a inni bucuja tu i owdzie.

Anyway EOD. Nie mam zamiaru z toba dalej dyskutowac. Chcialem sie tylko odciac od jakichkolwiek wspolnych cech z twoja osoba. Czy to chodzi o bycie w jednym community czy nie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

PostNapisane: 13 wrz 2006, 12:58 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 13 wrz 2006, 13:05 przez Guest., łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 13:04 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Fabianek napisał(a):
zapomniales dodac "moim zdaniem"


Nie zapomniałem bo to nie jest moje zdanie tylko oczywista rzecz. Słowo produkt zostało tutaj użyte jako symbol, a nie dosłownie i miałem nadzieję, że się domyślisz o co mi chodziło bo nie było to trudne (ludzie jednak mają rację jadąc po tobie gdzie tylko się da).


http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2572518 napisał(a):
produkt
1. «to, co zostało wyprodukowane i jest przeznaczone na sprzedaż»
2. «to, co jest przeznaczone do spożycia lub przygotowania potraw»
3. «wytwór czyjejś działalności artystycznej, społecznej, czyjegoś umysłu itp.»
4. lekcew. «o kimś lub o czymś ukształtowanym przez jakieś środowisko, ideologię, ustrój itp.»
5. «substancja powstająca w wyniku reakcji chemicznych lub biologicznych zachodzących w organizmie»


rozumiem ze do ciebie pasuje 4rta definicja, czyli ze mowisz o sobie lekcewazaco. sorry ale nie sadzilem ze czlowiek sam siebie moze lekcewazyc wiec uznalem ze z pewnoscia ta definicja sie ciebie nie tyczy. coz moj blad, gdyz nie spotkalem w swoim zyciu osoby ktora siebie sama nie szanuje.

coz skoro sam siebie nie szanujesz to sie nie dziw ze inni cie nie szanuja


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 13:14 
Cytuj  
A ja jestem owocem (produktem) milosci/wpadki moich rodzicow. Czyli tez jestem rzecza? Tez mowie o sobie lekcewazaco?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

PostNapisane: 13 wrz 2006, 13:14 
Cytuj  

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 13:27 
Cytuj  
Różnicę w community mmorpg.pl między tym co było kiedyś, a tym co jest teraz na pewno sam dostrzegasz więc tłumaczyć ci nie trzeba.\

Juz wiem! Rage to Smolik!!!@1
Gief exp!

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 14:15 
Cytuj  
"Pieszczoch" gains 5000 exp!
Lvl 2614 achieved!!

PostNapisane: 13 wrz 2006, 14:17 
Cytuj  

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 18:17 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Juz wiem! Rage to Smolik!!!@1
Gief exp!

:o Mark24, Nileno, Smolik... Kto to więc jest?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 18:26 
Cytuj  
Łuk@$z


_________________
oumn da lololegend

PostNapisane: 13 wrz 2006, 18:34 
Cytuj  

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 18:36 
Cytuj  
Hah Rage coz za ironia!
Jestes taki blyskotliwy, wspanialy i oczytany.


_________________
Cytuj:
#wow-pl - czyli smrod, robactwo i drobna administracja

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 18:37 
Cytuj  
zrownany z rage :<


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 18:48 
Cytuj  
@ Shaver Post in Teksty Zabawne.

Ten zych, to fake zych.


_________________
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 19:19 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Tak naprawdę to te wszystkie konta są moje. Dopiszcie do tej kolekcji jeszcze sargeras'a i shaver'a (czasami sam ze sobą prowadzę konwersacje).

Gdzieś pisałeś, że jesteś fizykiem. To fascynująca dziedzina nauki, w obrębie której możliwości rozwoju są nieograniczone. Już samo teoretyczne opracowanie podstaw eksperymentu potwierdzającego lub wykluczjącego istnienie grawitonów byłoby przełomem. Zaś jakikolwiek przyczynek przybliżający ludzkość do sformułowania teorii unifikacyjnej oznacza rewolucję w świecie naukowym. Ty jednak wolisz poświęcać swój talent na udowadnianie internautom, że są cyniczni, obłudni, naiwni, dwulicowi, ograniczeni, tępi, zarozumiali, pieniaccy, itd. Nie sądze, żeby to przyniosło cokolwiek poza osobistą satysfakcją.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.