mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:54 
Cytuj  
bloob napisał(a):
Dracos napisał(a):
I ubiegajac fakty nie sadze, ze jest to twoje zamierzone dzialanie majace w sposob karykturalny przypominac nam o slowotworstwie naszego ex prezydenta

;/
-1 za pseudointeligentne posty;o


Agree

A pozatym nie tylko ex-prezio tak mowil. Posluchaj sobie wypowiedzi polowy naszej (na szczescie juz ex) klasy politycznej. Bendem, chcem, jadem sa na porzadku dziennym.

BTW za malo gowna na siebie tu wylewacie. Wiec do dziela! Publicznosc czeka.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:58 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Moze pojdziesz krok do przodu i podpiszesz
''Bog Honor Ojczyzna... Wesela''


Gul ci skacze ?? Bo nie zrozumialem tego posta... Mam wrazenie ze tak... Moze ty opisz swoja prace i daj ja w podpisie: "pracuje w biedronce za 600zl misiecznie czasem jest premia jak szef kaze sie schylic po mydelko" - To cos w twoim stylu??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 15:31 
Cytuj  
Przechodzisz do ataku? :)

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 15:34 
Cytuj  
Po prostu stwierdzam fakty quraczku... No powiedz szczerze jak to zabrzmialo z ust iccka?? Jak zwykla zlosliwosc spowodowana zazdroscia...

Ja tak to widze, skoro uwazasz inaczej, prosze sprowadz mnie na ziemie...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 15:48 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Po prostu stwierdzam fakty quraczku... No powiedz szczerze jak to zabrzmialo z ust iccka?? Jak zwykla zlosliwosc spowodowana zazdroscia...


Nie wiem do konca o co chodzi :) Zajmujesz sie organizacja wesel, czy co?

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:13 
Cytuj  
Dokladnie qczak, @ nie widzialem w tym nic obrazliwego, ale bynajmniej wydaje mi sie to zabawne.
kk w dyskusje z Toba nie ma co wchodzic bo nieistotne o ktorej porze dnia sie cos napisze na Twoj temat po 5 minutach mamy odpowiedz i kazda jest w takim samym stylu : leje ci sie z pyska, jestes dzieckiem, bawi mnie to co piszesz. Takze dla mnie to zbedna strata czasu i czytania wypocin :)

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 16:56 
Cytuj  
Icekk ->http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

lingwistą to ty nie jesteś

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:04 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Dokladnie qczak, @ nie widzialem w tym nic obrazliwego, ale bynajmniej wydaje mi sie to zabawne.
kk w dyskusje z Toba nie ma co wchodzic bo nieistotne o ktorej porze dnia sie cos napisze na Twoj temat po 5 minutach mamy odpowiedz i kazda jest w takim samym stylu : leje ci sie z pyska, jestes dzieckiem, bawi mnie to co piszesz. Takze dla mnie to zbedna strata czasu i czytania wypocin :)


To slaby z ciebie psycholog... dzieckiem juz niestety nie jestem chociaz chcialbym byc...

Slabo rozumiesz tekst pisany... Mi sie piana leje z pyska :lol: - zabawny z ciebie czlowiek...

Niechcesz, nie czytaj, nie pisz - ktos cie zmusza pod grozba pozbawienia zycia abys tu pisal i czytal te "wypociny"... Zaiste jestes przezabawny typowe myslenie dwunastolatka: nie bede czytal bo to jest glupie, a jednak czytasz... Chlopie meska decyzja czytasz albo nie czytasz?? A wiec...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:16 
Cytuj  
Bo ciekawość zawsze wygrywa !


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:20 
Cytuj  
/fail


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo moje posty sa ciekawe.

bynajmniej!

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:30 
Cytuj  
Niestety dzieckiem jest 99% osób które piszą z błędami. Dlaczego?
Dysleksja to gówno a nie wymówka, masz dysleksje? To miej, ale tak sie składa że Firefox automatycznie wyłapuje i poprawia błędy w pisowni. Tu dochodzi lenistwo.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 17:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo moje posty sa ciekawe.


:lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 18:03 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Niestety dzieckiem jest 99% osób które piszą z błędami. Dlaczego?
Dysleksja to gówno a nie wymówka, masz dysleksje? To miej, ale tak sie składa że Firefox automatycznie wyłapuje i poprawia błędy w pisowni. Tu dochodzi lenistwo.


jezeli gowno wiesz na ten temat sie nie wypowiadaj. Faktem jest ze dysa mozna w dzisiejszych czasach dostac od zaraz jak rodzice dobrze pokombinuja przez co wiele osob z prawdziwymi objawami jest traktowana na foru razem z debilami na lewych papierach. Dysortografia nie jest tylko w jezyku polskim ale takze i w angielskim i objawia sie zupełnie inaczej niz pisanie "rze" czy "muwi". Jezeli chcesz wiecej informacji na ten temat pmuj.


_________________
oumn da lololegend

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 18:39 
Cytuj  
nie ma czegoś takiego jak dys... kiedyś rzeczy i ludzi nazywało się po imieniu - idiota, nieuk, głąb itd. niestety odkąd wszelkiej maści lewactwo dorwało się do środków masowego przekazu, a tym samym rozpoczęło wyznaczanie trendów tzw. poprawności politycznej, świat stanął na głowie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 18:41 
Cytuj  
sieg !

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 18:44 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Icekk napisał(a):
Dokladnie qczak, @ nie widzialem w tym nic obrazliwego, ale bynajmniej wydaje mi sie to zabawne.
kk w dyskusje z Toba nie ma co wchodzic bo nieistotne o ktorej porze dnia sie cos napisze na Twoj temat po 5 minutach mamy odpowiedz i kazda jest w takim samym stylu : leje ci sie z pyska, jestes dzieckiem, bawi mnie to co piszesz. Takze dla mnie to zbedna strata czasu i czytania wypocin :)


To slaby z ciebie psycholog... dzieckiem juz niestety nie jestem chociaz chcialbym byc...

Slabo rozumiesz tekst pisany... Mi sie piana leje z pyska :lol: - zabawny z ciebie czlowiek...

Niechcesz, nie czytaj, nie pisz - ktos cie zmusza pod grozba pozbawienia zycia abys tu pisal i czytal te "wypociny"... Zaiste jestes przezabawny typowe myslenie dwunastolatka: nie bede czytal bo to jest glupie, a jednak czytasz... Chlopie meska decyzja czytasz albo nie czytasz?? A wiec...


Jakbys moze nie zauwazyl postawilem tam '':'' a to oznacza ze posty sa Twoje, nie moje :) czytamy ze zrozumieniem!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 18:53 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
nie ma czegoś takiego jak dys... kiedyś rzeczy i ludzi nazywało się po imieniu - idiota, nieuk, głąb itd. niestety odkąd wszelkiej maści lewactwo dorwało się do środków masowego przekazu, a tym samym rozpoczęło wyznaczanie trendów tzw. poprawności politycznej, świat stanął na głowie.


Jak JKM dojdzie do władzy to będziemy zrzucać dyslektyków ze skały razem z kalekami.

Sieg o/


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:02 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Jak JKM dojdzie do władzy to będziemy zrzucać dyslektyków ze skały razem z kalekami.


wystarczy przestać ich (myślę zarówno o dyslektykach jak i kalekach) faworyzować. widziałeś tę reklamę z głuchoniemymi? tam na końcu jest tekst w stylu "nie musisz nas rozumieć, żeby nas zatrudnić" czy coś takiego. hasło to zawiera w sobie taki ładunek absurdu, że nawet zadeklarowany lewak, gdyby przeczytał je gdzieś na murze, miałby wątpliwości co do jego słuszności. ale nie. hasło to dotyczy kalek, więc jest słuszne! no bo kto przy zdrowych zmysłach zatrudnia ludzi których rozumie i z którymi może porozmawiać? lepiej zatrudnić kalekę, z którym nie idzie dojść do porozumienia, ale za to można dostać ulgę podatkową...

\o

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 19:40 
Cytuj  
Ale to wychodzi na jeden chuj.
Decyzja zalezy od pracodawcy, a najczesciej pracodawca wybierze osobe nie majaca zadnych problemow z porozumiewaniem sie z nim na powaznym stanowisku.
Takie sa realia - osobiscie wolalbym miec kilka stowek mniej w budzecie firmy, ale za ta cene nie stresowac sie niedociagnieciami jakimi bylaby komunikacja w zespole.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.