mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2013, 20:36 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
od ciebie to bije motorowym dzihadem...

Nie przesadzaj. Zapomniałeś, gdzie jesteś?

cypis napisał(a):
wszystko po to, zeby sie pochwalic jaki ma monitor

Projektor.

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2013, 20:55 
Cytuj  
cypis napisał(a):
To jest czlowiek, ktory zamiast odpowiedziec na proste pytanie 'tak/nie' robi skan karty gwarancyjnej, edytuje fotke zeby ukryc dane osobowe - wszystko po to, zeby sie pochwalic jaki ma monitor

Nawet jeśli, to w przypadku obecnej gadki o motocyklach ma rację. Jeśli pominąć sytuację, w której ktoś zapierdala 200 po mieście i sam się prosi o wypadek to niestety dla jeżdżących normalnie największym zagrożeniem są kierowcy samochodów.
Shador von Dal napisał(a):
Kurwa Xanth, nie moge... sam zaczynam robic prawko na motor ale od ciebie to bije motorowym dzihadem...

Obawiam się, ze jak zaczniesz jeździć to sam będziesz chciał strzelać do kierowców puszek ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2013, 22:29 
Cytuj  
1. uogolniacie
2. samochodow jest wiecej
3. wsiadajac na moto, decydujecie sie, ze jestescie bardziej narazeni, ktos w korku nie pomysli nagle otworzy drzwi i w nie wjedziecie itp.
4. tak puszek nie lubicie, ze sami samochodami nie jezdzicie w takim razie?
5. nie bronie ludzi w samochodach, sam sie na nich wkurwiam...
6. ale tak samo na debili na motocyklach, rowerach, hulajnogach, rolkach... bo nie wazne na czym jada, jak debil to debil.
7. czasami to nie zawsze debil, a zwykla nieuwaga, ale ludzi na moto moze to kosztowac wiecej, ludzie są ludzmi, mylą się.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 06:15 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Jeśli pominąć sytuację, w której ktoś zapierdala 200 po mieście i sam się prosi o wypadek to niestety dla jeżdżących normalnie największym zagrożeniem są kierowcy samochodów.

Tyle, ze nie taki byl temat dyskusji. Poza tym, to ze jedziesz spokojnie motorem, nie oznacza automatycznie, ze nie mozesz popelnic bledu.

"Nie przesadzaj. Zapomniałeś, gdzie jesteś?"
no, ale to przeciez to ja trolluje i wywoluje flame.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 08:48 
Cytuj  
Debili nie brakuje wśród użytkowników dróg zaczynając od pieszych a kończąc na ludziach w samochodach. Z tym, że Ci słabsi z reguły stanowią zagrożenie sami dla siebie (z reguły ;)) a Ci bardziej "obudowani" blachą nie tylko.
Kozaków na drogach nie brakuje. Takich co ich mistrzostwo gasi pierwszy zakręt albo deszcz (nie daj Boże śnieg).
Znajomi zawsze takich mocnych w gębie gasili tekstem "Zapraszamy na tor" :-)


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 11:47 
Cytuj  
Tak, tylko debil w motocyklu z reguły zabije siebie, debil w samochodzie zabije kogoś a sam często nie ucierpi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 11:51 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Tak, tylko debil w motocyklu z reguły zabije siebie, debil w samochodzie zabije kogoś a sam często nie ucierpi.

Tylko, że procentowo debili na motorach jest więcej niż debili w samochodach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 13:10 
Cytuj  
Co z tego skoro powodują mniej strat

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 13:24 
Cytuj  
JIHAD!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 13:49 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
JIHAD!

Może nie jihad, ale jest wkurwiające, że gdy jadę osobówką nikt nie wyskakuje na czołówkę a gdy jadę motocyklem zmuszają mnie do uciekania na pobocze bo akurat muszą kogoś wyprzedzić (mowa o jadących z naprzeciwka). Przed ciężarówki jakoś się tak chętnie nie pchają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 13:54 
Cytuj  
jebane żydoczarnuchy w puszkach.

Ciezarowke widac z daleka az za dobrze, motocykliste nie zawsze ;]


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 14:04 
Cytuj  
Generalnie jak czytam te wypowiedzi na forum to odnosze wrazenie, ze przecietne zycie motocyklisty w Polsce to jakies 3 lata (od kiedy wsiadzie na motor). Z drugiej strony kierowca samochodu, to psychopata czekajacy tylko na to, zeby skasowac kolejnego, niewinnego motocykliste.
Nie wiem, moze czas zmienic hobby na cos bardziej bezpiecznego? Nawet hera dozylnie wydaje sie mniej grozna;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 15:15 
Cytuj  
Zdecydowanie odsetek idiotów na moto = odsetek idiotów w samochodach.
Jeżeli chodzi o zachowanie kierowców samochodów - z każdym rokiem coraz większa ich ilość zachowuje się bardzo w porządku, robią miejsce w korku itp. Oczywiście wielu robi wszystko w imię zasady - ja stoję to i ty sobie stój. Niestety wymuszanie pierwszeństwa przy zmianie pasa / skręcie jest nagminne i nie wierzę, że nigdy mnie nie widać tym bardziej, że bardzo rzadko przekraczam 80 km/ h w Wawie.

Empirycznie też wiem z czego wynika, że kierowcy samochodów uważają że wszyscy kierowcy motocykli zapierdalają 200 km/ h. Ruszając swoją babcią dywersją spod świateł po 4 sekundach mam 80 km/h zostawiając w tyle wszystkich wannabe rajdowców w swoich matizach czy innych bmw. I ta właśnie cecha - osiągnięcie relatywnie dużej prędkości w czasie niedostępnym dla samochodów seryjnych sprawia że wszystkim się wydaje - ten to zapierdala.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 15:33 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Generalnie jak czytam te wypowiedzi na forum to odnosze wrazenie, ze przecietne zycie motocyklisty w Polsce to jakies 3 lata (od kiedy wsiadzie na motor). Z drugiej strony kierowca samochodu, to psychopata czekajacy tylko na to, zeby skasowac kolejnego, niewinnego motocykliste.
Nie wiem, moze czas zmienic hobby na cos bardziej bezpiecznego? Nawet hera dozylnie wydaje sie mniej grozna;)

Tak źle to może nie jest. Niestety trzeba znacznie bardziej uważać na to co dzieje się wokół niż jeżdżąc samochodem. Nie chodzi o to, że kierowcy samochodów są psychopatami, tylko często nie chcą widzieć motocyklistów (bo policję na moto jakoś zauważają) i nie interesuje ich jakie mogą być konsekwencje głupiego zachowania na drodze. Zresztą podobnie albo i gorzej traktują rowerzystów.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 18:20 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Ruszając swoją babcią dywersją spod świateł po 4 sekundach mam 80 km/h zostawiając w tyle wszystkich wannabe rajdowców w swoich matizach czy innych bmw


u nas jezdzi audi w kombi, ktore na autobanie zniszczylo hayabuse 0-300 i to dosyc mocno, oczywiscie motocyklista cos tlumaczyl, drugi run to samo i stwierdzil, ze szybkie kombi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 19:10 
Cytuj  
Daedrael - a jak się to ma to tematu?
Swoją drogą historia mało wiarygodna - 213 koni mechanicznych i 2,7 do setki oraz 7,3 sekundy do 200 na godzinę to osiągi Suki. Nie wiem też co znaczyło "zniszczyło hayabuse od 0-300"
Niewiele samochodów fabrycznych rozpędza się do takiej prędkości nie mówiąc już o zrobieniu tego w mieście.... ale spoko ja widziałem trabanta niszczącego na autobanie zeszłoroczny model McLarena z F1 (kiepsko im szło więc sprzedali do komisu).


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 19:15 
Cytuj  
stunningowane audi wyprzedzilo motor.
tez ni chuja nie wiem jak to sie ma do tego co napisales, ale moze deadrael wyjasni.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 19:19 
Cytuj  
srak.

nikomu wierzyc nie kaze, zniszczylo 0-300, to znaczy, ze bylo szybsze ze startu zatrzymanego do 300 km/h.

nigdzie nie napisalem, ze to seryjny samochod (choc juz w serii rs6 robi wiatrak z 3/4 motocykli). nigdzie nie napisalem, ze to bylo miasto, wrecz przeciwnie, widac nie wiesz co to znaczy autobana.

sarkazm na poziomie podstawowki zostaw dla mamy.

edit; mendol wypierdalaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 19:21 
Cytuj  
ale nie chodzi o sarkazm, tylko wlasnie o twoj przyklad z dupy.
neon odniosl sie do sytuacji codziennych na drogach, a nie wyscigach na highway'u :)

ojoj, dziecko znowu sie 'nawpierdalalo' twarozku i zgrywa twardziela? idz juz sobie chlopcze stad, bo wstyd mamie przynosisz.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2013, 19:25 
Cytuj  
w tym temacie bylo juz poruszane wszystko, wiec wspomnialem ciekawa anegdotke, na chuj drazyc temat? :)

nadal nie wiem, dlaczego tak cie boli moje wpierdalanie twarogu, zajmij sie poprawianiem ortow, dziadu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 659 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.