mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 19:16 
Cytuj  
Wiekszy problem bedzie jak za x lat rosnaca sila nabywcza graczy w chinach, wietnamie i kilku innnych panstwach spowoduje ze coraz wiecej i wiecej firm zachodnich bedzie robilo gry pod target azjatyki w dupie majac graczy EU/NA, a i u nas gusta nastolatkow/studentow tez moga ewoluowac w uwielbienie dla mangowatej estetyki. Wtedy taki Skyrim bedzie wygladal jak japonska kreskowka.

A tak poza zaniesmaczeniem wygladaem tych setow, to jednak wciaz pamietam ze d2 jak wyszla to miala jakas tak niska rozdzialke i tak to brzydko na pierwszy rzut oka wygladalo, a mimo wszystko wciagalo strasznie, wiec moze i teraz nie bedzie tak zle.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 19:34 
Cytuj  
Cytuj:
Wtedy taki Skyrim bedzie wygladal jak japonska kreskowka.

Zrobili tak w Morrowindzie i akurat wyszło zajebiście ;p

Ale generalnie nie da się ukryć że gry coraz bardziej sie easternizują i o ile np. cyberkatany w Deus Ex są ok bo cyberpunk od zawsze był związany z azjatyckimi klimatami to chińsko-morski zameczek z nowych Heresów twócy mogą sobie wsadzić w dupę. To samo z Diablo III.


Ostatnio edytowano 20 sie 2011, 19:39 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:18 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mam ogromna prosbe, we flames jest thread gdzie mozna wylewac wszelkie zale nt. diablo3. Mozemy TEN thread traktowac jako thread informacyjny? W tym placzu od kilku stron nie mozna znalezc zadnych informacji.

viewtopic.php?t=39377

A jak będę chciał pozytywnie skomentować jakiś element Diablo 3 , to mogę tutaj to zrobić? Poważnie pytam.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:34 
Cytuj  
Czyli to ma być nie tyle tylko thread informacyjny ,ale i taki gdzie można się grupowo spuszczać nad tym jaki D3 jest zajebisty? Z krytyczną oceną nowo pojawionej się informacji wydupiać ,żeby nie psuć radosnej atfosmery?

Fajnie.

Edit: po chwili namysłu , chyba zastosuje się do twojej prośby. Nie będę "zrażał ludzi do gier Blizza" :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 21:05 
Cytuj  
Cenzura na forum!
W trzecim akcie słychać strzały.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 21:21 
Cytuj  
nie ma to jak dosc stronnicza proba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 21:33 
Cytuj  
no ok rozumiem to.
tylko niestety czasami zdarzaja sie sensowne slowa krytyki.
i z dobrej dyskusji wynika wiecej niz z czytania zachwyconych, napalonych milosnikow d.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 21:48 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ok rozumiem to.
tylko niestety czasami zdarzaja sie sensowne slowa krytyki.
i z dobrej dyskusji wynika wiecej niz z czytania zachwyconych, napalonych milosnikow d.


Tylko, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Nie zmieni decyzji dotyczącej zakupu gry przez tych, którym gra się podoba i nie zmieni decyzji o nie kupieniu przez jej przeciwników. Po co więc lać żółć przez n-stron? Sztuka dla sztuki, nic więcej.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 21:52 
Cytuj  
no moja moglaby zmienic. a czytanie jakie to d3 nie bedzie zajebiste srednio mnie zacheca :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 21:54 
Cytuj  
ale armorki sa brzydke, kiczowate, chujowe i smierdza chinczykami.. jedyna nadzieja, ze grajac bedzie to wygladalo ok.

btw. gre KUPIE. wpisujcie miasta kto kupi!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 23:24 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Mendol napisał(a):
no ok rozumiem to.
tylko niestety czasami zdarzaja sie sensowne slowa krytyki.
i z dobrej dyskusji wynika wiecej niz z czytania zachwyconych, napalonych milosnikow d.


Tylko, że ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Nie zmieni decyzji dotyczącej zakupu gry przez tych, którym gra się podoba i nie zmieni decyzji o nie kupieniu przez jej przeciwników. Po co więc lać żółć przez n-stron? Sztuka dla sztuki, nic więcej.


To ok. To wtedy niech nie piszą Ci którym coś sie podoba, i niech nie piszą ci którym coś się nie podoba. Po prostu dawajcie link do informacji, albo kopiuj/wklej. I tyle. Suche fakty. Na pewno wszyscy będą happy ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 00:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no moja moglaby zmienic. a czytanie jakie to d3 nie bedzie zajebiste srednio mnie zacheca :)

Sorry, ale to forum jest strasznie polskie i skrajne w czymkolwiek. Tutaj nie ma miejsca na normalna dyskusje - albo przez n stron bedziesz czytal jakie d3 jest zajebiste albo jako chujowe. Jak wolisz.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 00:53 
Cytuj  
Bo tacy sa ludzie, jedni cos lubia inni nie - nie ma w tym nic "polskiego". Ja tu widzialem nie raz normalna dyskusje, tylko nie kazdemu sie chce zaglebiac w szczegoly (np gadanie o mechanice, mnie to obecnie wali i powiewa, jak pogram w d3 i mi sie spodoba to sie zainteresuje) i latwiej gadac o czyms co widac "golym okiem" - grafika/muzyka/animacja/pierdoly/ficzery. Zreszta takie gadanie to tez dyskusja. Ja sie jaram diablo3 i dla mnie to jest must have ale te armory co pokazali to jest chinszczyzna straszna i gowno, kopiuj&wklej z jakiejs azjatyckiej popierdulki f2p. To ze kogos to moze odrzucic od gry na km rozumiem, to ze komus moze sie to podobac tez staram sie zrozumiec. Nie rozumiem, za to ludzi ktorzy placza bo ktos jedzie po grze ktora im sie podoba.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 01:57 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Nie rozumiem, za to ludzi ktorzy placza bo ktos jedzie po grze ktora im sie podoba.


To nie tak. Jest temat, osoby zainteresowane tytułem podają w nim informacje co się z grą dzieje - informacje dobre, złe, nijakie. Potem wchodzi parę osób, które są przekonane, że gry nie kupią, nie są nią w ogóle zainteresowane, za to czują pilną potrzebę poinformowania innych o swoim braku zainteresowania - ba, gorącej niechęci do tematu. Każdy ma prawo do własnej opinii, nikt tego nie kwestionuje. Myślę, że nie stałoby się nic gdyby ludzie wyrażali te słowa krytyki raz jako komentarz do pojawiających się informacji. Sęk w tym, że nie jest to raz, dwa tylko kończy się na laniu żółci przez n-stron i z tematu powstaje śmietnik, w którym nie idzie wyłowić już nic wartościowego.


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 21 sie 2011, 18:42 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 10:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no moja moglaby zmienic.


wiem, widziałem hehehehehehehehehe


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 10:27 
Cytuj  
co znowu widziales? ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 11:24 
Cytuj  
magkundel chce chyba nieudolnie obrazic ci malzonke


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 11:56 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
magkundel chce chyba nieudolnie obrazic ci malzonke


głupi jesteś, chodziło mi o zmianę zdania Blooda na pewien temat po wdanie się w dyskusję z Mendolem


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 11:57 
Cytuj  
wszystkiego sie mozna po tobie spodziewac pchlarzu :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 12:05 
Cytuj  
a to nie pamietam ;p
tzn. pamietam final, nie wiem w sumie o co poszlo :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.