mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 13:21 
Cytuj  
http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... -3-in-2011

Niby w 2012 ma być, teraz to już ciężko wierzyć w takie informacje, bo być może są specjalnie robione żeby robić zadymę na fansite'ach.

----

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163, ... .html?bo=1

6 punktów od redaktora z polygamii, który testował Diabła na Gamescomie.

----

http://img691.imageshack.us/img691/4866/wtfbeta3d.jpg

Screen z betą na koncie BN. Jedni mówią że PS, jedni piszą że fake jakich mało a jedni się nabierają ;P. Dopóki nie zostanie oficjalnie ogłoszona beta, nie ma sensu wierzyć w takie screeny. Także nie klikajcie żadnych meili dopóki serwisy nie ogłoszą startu bety.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 14:09 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

http://img691.imageshack.us/img691/4866/wtfbeta3d.jpg

Screen z betą na koncie BN. Jedni mówią że PS, jedni piszą że fake jakich mało a jedni się nabierają ;P. Dopóki nie zostanie oficjalnie ogłoszona beta, nie ma sensu wierzyć w takie screeny. Także nie klikajcie żadnych meili dopóki serwisy nie ogłoszą startu bety.


Zerknij tutaj:
http://diablo.incgamers.com/forums/show ... p?t=808144

To dzieło Kuangtu, gościa towarzyszącego ekipie serwisu Diablo3.cc z Chin. Bawił się photoshopem ;)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 14:52 
Cytuj  
Yup, to nie caly screen wyciekl, ale sam background, na podstawie ktorego zrobili taki mash-up, z wygladem konta BN.
Tak czy siak, widac ze beta zbliza sie coraz wiekszymi krokami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 14:55 
Cytuj  
Beta w 1ym tygodniu wrzesnia. Mark my words.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 15:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Beta w 1ym tygodniu wrzesnia. Mark my words.


Od jutra invy o ile się zakładasz? ;P ja stawiam moje 1000 postów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 18:44 
Cytuj  
W nawiązaniu do beta testu powtórzę post, który poprzednio zniknął w odmętach wylewu szamba jakie nawiedziło ten temat ;)

Osoby zainteresowane udziałem w beta teście pamiętają zapewne słowa Bashioka o "extremely limited beta". No cóż, okazuje się, że nawet community manager może się mylić :) W wywiadzie dla Gamona.de Jay Wilson odpowiadając na pytania o nadchodzącym beta teście powiedział "we are gonna do a lot of keys". Więc jest jakaś pociecha, że na 1000 kluczy rozdanych uczestnikom Blizzcon'u się nie skończy ;)

Link: http://diablo3.gamona.de/2011/08/18/gam ... ay-wilson/


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 18:54 
Cytuj  
Extremely limited beta to chyba mu chodzilo o ograniczenie i dostepnosc contentu, czyli o to ze nie chca testowac gry tylko stabilnosc serwerow itp...

Juz dawno czytalem ze chca wpuscic kilkadziesiat tysiecy ludzi minimum i glownym calem jest stresowanie Battlenetu.

Ta beta to de facto demko a nie zadna beta.


Ostatnio edytowano 21 sie 2011, 18:56 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 18:55 
Cytuj  
Z tego co pamietam Bashiok mowil, ze bedzie krotka i zamknieta jak na wczesniejsze standardy blizza czego nie wykluczyl tu ten tam rey mowiac ze bedzie closed. Jak dla mnie "lot of keys" to moze byc np 20-30k co przy ilosci chetnych bedzie kropla w morzu potrzeb. Jezeli chca przetestowac serwer sztuk 1 to wiecej im nie potrzeba. Oczywiscie u nich to sie wszystko moze zmienic, na koncu sie okaze ze trzeba posiadac koreanski nr ubezpieczenia by dostac sie do bety :P (czy co to tam zawsze ludki potrzebuja do koreanskich gierek)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 19:20 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Z tego co pamietam Bashiok mowil, ze bedzie krotka i zamknieta jak na wczesniejsze standardy blizza czego nie wykluczyl tu ten tam rey mowiac ze bedzie closed. Jak dla mnie "lot of keys" to moze byc np 20-30k co przy ilosci chetnych bedzie kropla w morzu potrzeb. Jezeli chca przetestowac serwer sztuk 1 to wiecej im nie potrzeba. Oczywiscie u nich to sie wszystko moze zmienic, na koncu sie okaze ze trzeba posiadac koreanski nr ubezpieczenia by dostac sie do bety :P (czy co to tam zawsze ludki potrzebuja do koreanskich gierek)


Krótka tak, ale w sensie ilości contentu. Dla mnie najważniejsza informacja to ta, że Bashiok zapowiedział tę betę jako "rough" - w domyśle najeżoną dużą liczbą potencjalnych błędów. Przy czym od razu zaznaczył, że ich celem będzie stałe utrzymanie pełnego obciążenia serwerów. Wniosek moim zdaniem jest prosty, nawet spora liczba zainteresowanych szybko może zmaleć jak się okaże, że beta jest do przejścia w godzinkę i często się wysypuje, a to oznacza, że stale będą dodawać nowych testerów.

Max Scheafer niedawno stwierdził, że nie widzi możliwości premiery Diablo 3 w 2011 roku ze względu na fakt, iż grupie developerskiej nie starczy czasu na analizowanie informacji napływających z beta testu i wprowadzanie poprawek. Nie brzmi to optymistycznie ale z drugiej strony Blizzard dysponuje bez porównania większym potencjałem niż Runic Games i to co im może wydawać się niemożliwe dla Blizzarda może nie być faktycznym problemem. Zresztą Kotick i spółka na pewno liczą na spory zastrzyk gotówki na święta - taką okazję żal przegapić ;)


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 19:29 
Cytuj  
Wprowadzenie poprawek w grze rozmiaru diablo, analizujac setki tysiecy zgloszen i robienie z tego raportow, a nastepnie zarejestrowanie, przeglosowanie, zatwierdzenie i implementacja zmiany w gora 3 miesiace, a potem od razu shipping na swieta to rzecz niemozliwa. Zwiekszanie zespolu zeby cos zrobic szybciej to domena managerkow od skladania mebli, ktorzy nie maja pojecia o produkcji oprogramowania. Stare porzekadlo mowi - 9 kobiet nie urodzi jednego dziecka w miesiac.

Diablo, tak jak i Starcraft, nie potrzebuje okresu swiatecznego zeby zaistniec. Jest marka na tyle rozpoznawalna, ze brak konkurencji ze strony swiatecznego wysypu bedzie im na reke, bo ludzie trzymaja zaskorniaki zeby kupic diablo. Ja trzymam ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 19:40 
Cytuj  
Scheafer sobie niech tam pierdoli co chce. Beta ma za zadanie tylko i wylacznie stress test serwerow i raczej wierze w to, ze poradza sobie z ewentualnymi technikaliami w te 2, max. 3 miesiace, bo zadnego feedbacku dotyczacego samej rozgrywki zbierac nie beda, bo nie bedzie tak naprawde z czego tego feedbacku organizowac.

Na dzien dzisiejszy wiadomo o jednym/dwoch elementach, ktory sa jeszcze niedokonoczone czyli runy/dodawanie kolejnych affixow. Zakladajac, ze gra wyjdzie najpozniej na poczatku grudnia, to maja pelne 3 miesiace intensywnego tzw. crunch time, czyli wszyscy zapierdalaja jak dzikie swinie. Czy zdaza? Imho to jest duzo czasu i jest bardzo duza szansa, ze w D3 zagramy jeszcze w tym roku, ale kompletnie sie nie zdziwie jak przeniosa premiere na styczen/luty.

Anyway, dajcie mi bete i niech wydaja sobie nawet w styczniu. 3 miesiace Diablowej kroplowki wystarczy mi do premiery :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 20:03 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Scheafer sobie niech tam pierdoli co chce. Beta ma za zadanie tylko i wylacznie stress test serwerow i raczej wierze w to, ze poradza sobie z ewentualnymi technikaliami w te 2, max. 3 miesiace, bo zadnego feedbacku dotyczacego samej rozgrywki zbierac nie beda, bo nie bedzie tak naprawde z czego tego feedbacku organizowac.


No też mi się wydawało od początku, że to ma być beta stricte techniczna. Pozostaje im kwestia nowej infrastruktury, którą chcą przetestować więc nie wiem czy można to nazwać zwykłym stress testem czy też jest to operacja nieco poważniejsza (a tak przynajmniej brzmi).

Heh, a crunch time to oni mają od maja - wystarczy spojrzeć na gości z zespołu developerskiego podczas konferencji, wyglądają na nieźle wymiętych. Z drugiej strony jak bym tyle razy odpowiadał na te same debilne pytania zadawane przez nieźle pokręconych gości to też byłbym daleki od świeżości.


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 20:16 
Cytuj  
W kazdej becie blizza do tej pory byla opcja sugestii zmian, i byly zadawane konkretne pytania co do roznych funkcjonalnosci. IIRC blizz oprocz tego mial tez wlasnie stress testy, ktore byly zupelnie innym testem.

Ale moge sie mylic ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 20:17 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):

Anyway, dajcie mi bete i niech wydaja sobie nawet w styczniu. 3 miesiace Diablowej kroplowki wystarczy mi do premiery :)


dostac sie bedzie marna szansa ale mozesz sobie kupic na ebay ;)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 21:58 
Cytuj  
http://www.youtube.com/profile?user=Bli ... A2WaVZWGB0

http://www.youtube.com/watch?v=X6QGszM_XCw

Zobaczcie tą płynność, animacje, ogólnie to nie mogę się doczekać już. A łańcuch przyklejony w pewnym momencie do monitora z powodu wysokiej izometrycznej kamery po prostu rozjebał mój czerep. Ciekawy jestem jakby to wyglądało w 3d.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 22:33 
Cytuj  
Jeszcze trzeba dodac do tego szate dzwiękową, ktora u blizzarda stoi na rowni z dopracowaniem animacjami :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 22:57 
Cytuj  
* fabuła, filmy i historia o której jeszcze nikt kompletnie nic nie wie ;P ciekawy jestem, co wymyślą żeby kontynuować 2 część.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 23:19 
Cytuj  
Draenei w statkach kosmicznych ;]

Hmmm, fabula w H'n'S - milo jesli jest fajna i spojna, ale do szczescia niepotrzebna. Troche jak czytanie komiksu obok. Niech bedzie ciekawa i czytelna.
Blizz dobrze zrobil wymyslajac quest speech dziejacy sie w trakcie akcji.

Swietny przyklad gdzie (pomijajac skomplikowanie) fabula nie przeszkadza, a mila narracja wplywa na klimat rozrywki to Trine. Doskonaly narrator.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 23:47 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=O-oT585b ... ideo_title

Nowy official gameplay.

Jak pojawiaja sie szkielety z tarczami, to pierwsza moja mysl 'flood elites z Halo' (nie gralem w zadne Halo poza jedynka na PC). Brakuje jeszcze tych malych goblinow.. ;-)

W ogole zauwazylem ze wszystko jest dosyc mroczne. Ekran jest defaultowo winietowany grimdarkiem.. ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 05:15 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Hmmm, fabula w H'n'S - milo jesli jest fajna i spojna, ale do szczescia niepotrzebna. Troche jak czytanie komiksu obok. Niech bedzie ciekawa i czytelna.
Blizz dobrze zrobil wymyslajac quest speech dziejacy sie w trakcie akcji


No jasne, przecież ja nie wymagam bóg wie jakiej historii. Ino sobie przypominam, jak zajebiście ją stworzyli z tymi podróżami w 2 części i jak bardzo się wtedy wciągnąłem w ten klimat. Mam po prostu nadzieje, że teraz będzie tak samo i obejrzymy tak samo miażdżące filmy jak wtedy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.