mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 20:59 
Cytuj  
i oni na pewno powiedzieli ci prawde bo jestescie rodzina i od pokolen macie do siebie zaufanie.
nie twierdze, ze staruch jest winny, ale o jego niewinnosci rowniez nie jestem przekonany.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 21:52 
Cytuj  
Zastosuj do siebie czytanie ze zrozumieniem. To już Sakiewicz jest bardziej wiarygodny niż "od źródła". A mój post odnosił się zarówno do linków jak i do twoich dojść.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 23:07 
Cytuj  
Sakiewicz bardziej wiarygodny od prawnika i rodziny, ok. Nawet jakbym opisał sytuacje jakich sam byłem świadkiem zdania nie zmienicie, więc szkoda czasu tracić. EOT z mojej strony.


_________________
Duh, winning

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 10:42 
Cytuj  
Tylko kto teraz bedzie bronil honoru Polski podczas parady ruskich kiboli w centrum naszej stolicy. Malutka probke tego co potrafia juz mielismy.

Ten rzad bije wszelkie rekordy glupoty..

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 10:48 
Cytuj  
przecież pisałem i mówiłem że ruscy dostana wpierdol, teraz tylko trzeba się ogarnąć na boisku :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 14:08 
Cytuj  
Ta to ze nam spuszcza wpierdol na boisku to praktycznie pewne...
A ta parada ruskich kiboli to w ogole w jakim celu? Nie dostali pozwolenia u siebie, wiec beda robic u nas? Odmowic nie moglismy - sprzedaz swin, kupno gazu po jednej z najwyzszych cen w Europie by na tym ucierpiala. Z przyzwyczajenia sie zgodzilismy? Czy to juz kurwa skaza genetyczna polakow by tanczyc tak jak nam ruski zagra?
Ja pierdole... Ide o zaklad, ze gdyby z podobna chora "inicjatywa" wystapily np. Czechy czy Grecja to absolutnie nie byloby o tym nawet mowy...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 15:49 
Cytuj  
Dobrze, że będzie. Może ruskie bydłow wpierdoli jakimś anglikom/hiszpanom/grekom i świat zobaczy co to za dzicz, a nasz nierząd wypina dupę dla rosjan.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 16:03 
Cytuj  
jakby im zabroniono ruskim to i tak by zrobili... ale bylaby niekontrolowana burda miedzy nimi a polakami.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 17:06 
Cytuj  
Ja nie wiem ludzie co wy palicie. Jaki wpierdol? Od tego jest k... policja, że ma być porządek. Zjechało się sporo bydła między innymi kilka tysięcy "ruskich ultrasów" z biletami od federacji rosyjskiej na mecze, którzy tylko czekają na byle pretekst, żeby dać komuś wpierdol. Nasze ligowe małpy nie są od nich lepsze.

Tego tylko brakuje, żeby we wszystkich mediach nadawali, że w Polsce jest niebezpiecznie, ktoś zginął, ileś ludzi w szpitalu wylądowało i ch.. wie co jeszcze, a i że to Polacy bili!

Bo to nam, ta ruska dzicz robi złą reklamę, a nie sobie. Na dobrą sprawę powinni zgarnąć na 24h wszystkich Polskich notowanych "patriotów" przed meczem, jeśli mają sygnały, że są jakieś przygotowania do "bitki".

Cytuj:
Ten rzad bije wszelkie rekordy glupoty..
Całe zdarzenie trwało 30 sekund, no sorry, ale to by musiał oddział prewencji stać parę metrów obok na stand by, żeby zdążyć z interwencją. Rekordy głupoty to ty bijesz, pierdoleniem :wink: .

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 17:59 
Cytuj  
Taaaa zamknąć polskich ultrasów, żeby ruskie ultrasy spuściły mega wpierdol przypadkowym ludziom (policja nie ma interweniować ostro w przypadku zagranicznych "gości" - info ze szkolenia).
Genialny pomysł.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 18:12 
Cytuj  
no jak ultrasow zamkna, to juz tylko ty nas mozesz obronic

lepiej nie wylaczaj komorki bo premier bedzie dzwonil o pomoc


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 18:12 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Ja nie wiem ludzie co wy palicie. Jaki wpierdol? Od tego jest k... policja, że ma być porządek.

Bo to nam, ta ruska dzicz robi złą reklamę, a nie sobie. Na dobrą sprawę powinni zgarnąć na 24h wszystkich Polskich notowanych "patriotów" przed meczem, jeśli mają sygnały, że są jakieś przygotowania do "bitki".

Widać było jak reaguje policja przy okazji malowania lwa przed Pałacem Prezydenckim, jakieś typy wysprayowały flagę niemiec na nim i jedynie ich wylegitymowano. Oberwało się za to Polakom, którzy tyrali owych szwabów ;F

A "patriotów" zgarnęli tydzień przed Euro.

edit: A tymczasem ruskie już oznajmiły że przemarsz będzie w czerwonych koszulkach. Swoją drogą ładnie tłumaczyli się z pobicia stewarda :lol:
Cytuj:
Rosyjscy kibice pobili również polskich ochroniarzy. Sprawę skomentował lider rosyjskich kibiców: ,,Stewardów ostrzeżono raz, potem jeszcze raz… Takie zachowanie stewardów, a tak naprawdę – przedstawicieli polskiego kibolstwa, nie spodobało się kolegom naszego fana. Stewarda – powiedzmy – wyparto i nie dano zatrzymać człowieka – oznajmił lider WOB.”


_________________
Duh, winning


Ostatnio edytowano 10 cze 2012, 18:15 przez shp, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 18:13 
Cytuj  
Jest na mojej czarnej liście - nie odbieram od chuja.
Uzbierałeś już na kurtkę?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 18:15 
Cytuj  
shp napisał(a):
Widać było jak reaguje policja przy okazji malowania lwa przed Pałacem Prezydenckim, jakieś typy wysprayowały flagę niemiec na nim i jedynie ich wylegitymowano. Oberwało się za to Polakom, którzy tyrali owych szwabów ;F

A "patriotów" zgarnęli tydzień przed Euro.

Bo jest odgórny zakaz aresztowań zagranicznego bydła dopóki nie ma zgody od KWP :/


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 18:30 
Cytuj  
http://z6.invisionfree.com/UltrasTifosi ... 792&st=462

jestem ciekaw czy to pozwolenie ruskom w wawie na przemarsz to nie prowokacja polskich kiboli itp. zeby jakies wieksze restrykcje jeszcze wprowadzic w sprawie kiboli w polsce.

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/marsz- ... 62851.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... szawe.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1e9b3


_________________
.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 19:55 
Cytuj  
Dokładnie, prowokacja.

Przez następne parę miesięcy karierowicze będą się wypowiadać co doprowadziło do tak obrzydliwej nienawiści Polskich kiboli, jakie systemy oznaczania bydła wprowadzić żeby to się już nie powtórzyło i komu dać dupy żeby się Europa nie złościła.

Cień burdy stulecia zakryje wszelkie inne sprawy, które pewni ludzie będą chcieli ukryć. Nikt nie będzie mówił o tysiącach świeżych bezrobotnych przez bankructwo wykonawców stadionów i dróg. Nikogo nie zainteresuje fakt że UEFA zarobiła miliardy, Polska i Ukraina więcej straciła niż zyskała a jeszcze liżą rany. Ludzie władzy po kryjomu pobudują sobie nowe domy w ciepłych krajach, nabędą niemieckie samochody i z wielkim żalem będą mówili iż wstydzą się za rodaków ale sprawna organizacja Euro to wielkie osiągnięcie.

Tak było z Madzią i tak będzie teraz.

Co się nie wydarzy i tak będzie źle. Bez burdy i bez żadnych protestów (na które pozwoleń nie ma i nie będzie) to tak jakby paść na kolana i robić laske ruskim kibolom, bo politykom już obciągają nasi Panowie.
Będzie burda - Panowie osiągną kolejny sukces propagandowy.

Aż żal dupe ściska że 50 osób z transparentami przeciw ACTA czy wieku emerytalnego to nielegalne zgromadzenie które trzeba rozgromić a setki/tysiące ruskich z transparentami o smoleńsku i wszechobecnym sierpem i młotem to spokojne odbycie rosyjskiego święta narodowego w sercu Polski. Jak się okazało nikt nawet nie wystąpił o pozwolenie na taki przemarsz ale Pani Prezydent miasta Warszawa stwierdziła.. że nie szkodzi..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2012, 21:51 
Cytuj  
Jak w zamach uwiklane jest PO to i musza grac jak im kaza. Hanba jak dla mnie. Czuje sie jak pod okupacja.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 05:58 
Cytuj  
chorwaci vs policja w posen
http://www.youtube.com/watch?v=49-72iXs ... ture=share


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 08:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):


pałować ścierwo aż przestaną się ruszać


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 08:42 
Cytuj  
dupa tam jak sie polacy obrusza to spaluja naszych.

jak dzien wczesniej tez cos chorwaci odwalili i sie polacy wkurwili to zatrzymano 3 chorwatow, 1 irlandczyka i 10 polakow...

w wawie, pewnie ruscy beda szli na czerwono wkurwiali wszystkich, ale bez agresji. pewnie sie tylko beda przygladac jak policja paluje polakow...

welcome to the warsaw pvp arena.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.