mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 00:27 
Cytuj  
1 na mouncie vs Raid - jak wam sie udalo? :o :wink:

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 00:37 
Cytuj  
ja widze ze mamy tu prawidziwych OG (Oryginaly Ganksta) [pol. Pradziwy Gankster] :D

ps. ktos wiec co to znaczy NOC? chodzi o pore dnia czy to skrot jakis?

Respect dla Prawdziwych! ;)


_________________
Emenems

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 02:13 
Cytuj  
Ale fakt faktem ze Huragan na mouncie , w rogu , plecami-wyglada smiesznie.

*

Posty: 51
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 02:14 
Cytuj  
Ja tez cos dodam, Huragan byl pierwszym z Hordy jakiego kiedys na poczatku spotkalem na cmentarzu w Darkshire.
Wcale mnie nie zaatakowal a byl dla mnie wtedy "??"...

Od tej pory NIGDY nie atakuje Hordy pierwszy.
Dopiero jak wejdzie PvP Honor System to bedzie mialo jakis sens.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 02:26 
Cytuj  
Karolus napisał(a):
Ja tez cos dodam, Huragan byl pierwszym z Hordy jakiego kiedys na poczatku spotkalem na cmentarzu w Darkshire.
Wcale mnie nie zaatakowal a byl dla mnie wtedy "??"...


Karolus, a pamietam pamietam :)))) fajnie bylo :)
Mam nadzieje, ze nie jestes w nocnikach ? :)


_________________



*

Posty: 51
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 02:39 
Cytuj  
Jestem s Sons of Azeroth.
Gildia mala ale fajna. :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 09:29 
Cytuj  
bułehehehehhehe <<cały topic >> ... bułehehhehehhe ...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 09:41 
Cytuj  
huragan czemu porzyczasz czlonkim gildi kase na %? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 09:47 
Cytuj  
Postal napisał(a):
huragan czemu porzyczasz czlonkim gildi kase na %? :P


a co ? Blizzard tego zabronil ? :)
a tak na powaznie, to jeszcze nikomu nie pozyczylem na procent, natomiast kilka osob dostalo taka odpowiedz gdy chcieli kase
Dla mnie nie jest istotne czy ktos jest ze mna w gildii czy nie, raczej oceniam ludzi po tym jak sie zachowuja. Pozyczylem juz kase kilku osobom i zadna nie musi oddawac z procentem.
Przyklad z dnia wczorajszego, czlonek naszej gildii od 3 dni, level 10 pyta:

- Huragan pozyczysz pare gold kasy?

- Nie

- Jak to ? Gildowiczowi nie pozyczysz ??

- Nie, gdyz masz za maly level zeby mi oddac w jakims sensownym terminie


- A kto powiedzial ze mam oddac ??? Ty k...o, ch..u... pi....l sie w takim razie

- /ignore Wolny

Tak wiec nie ma znaczenia kto jest w jakiej gildii, gdy ktos jest normalny moze miec duza pomoc, ale na debili nie ma rady.

Niektorzy mysla, ze jak sa w jednej gildii to im sie wszystko nalezy, kazdy im powinien dawac kase, itemy, enchantowac za darmoche itd....
Ja tak nie uwazam i jesli kogos lubie, jest normalny i fajnie mi sie z nim gra to takiej osobie zawsze pomoge, bez wzgledu na to w jakiej jest gildii,

Tym "normalnym inaczej" zeby sie odczepili mowie ze kasa u mnie tylko na procent :)


_________________



*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 10:16 
Cytuj  
nas bylo pieciu? na screenie, a tak ogolnie 30 tam bylo okolo ;] walka byla w sumie fair Huragan duzy tauren mogl sie bronic :) tylko raz go zabilismy :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 10:25 
Cytuj  
Cytuj:
- A kto powiedzial ze mam oddac ??? Ty k...o, ch..u... pi....l sie w takim razie

- /ignore Wolny


bułehehehhehe , poprawia mi chumor dzisiaj to forum :D , nie ma to jak uroki grania z polaczkami ... aż żal takich ...


_________________
Obrazek

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 10:52 
Cytuj  
Hehe bardzo dobry topik... szczerze się ubawiłem... co do Ferals... przypomina mi sie bardzo miła przygoda... jak wracałem sobie z gigantów do bazy... patrze, a ścieżką zasuwa sobie jakiś Elf... +-2 lvl.. i eskortuje kurczaczka... Szkoda... własciwie... prawie już była przystań... hehe

NOC, DUNE, FIRE... i reszta "szmat" ;) naprawdę nie należy dyskryminować :D najpierw strzelać, po tem pytać kto idzie...


_________________
Czarz :: Warr ::

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:09 
Cytuj  
Ja bym mimo wszystko nie wkladal Fire do jednego garnka z Dune, Noc ,Sons of Poland .Polish Aliance i innymi potworkami.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:11 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
- A kto powiedzial ze mam oddac ??? Ty k...o, ch..u... pi....l sie w takim razie

- /ignore Wolny


bułehehehhehe , poprawia mi chumor dzisiaj to forum :D , nie ma to jak uroki grania z polaczkami ... aż żal takich ...


Nie ma nic lepszego niż dobry humor...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:25 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
- A kto powiedzial ze mam oddac ??? Ty k...o, ch..u... pi....l sie w takim razie

- /ignore Wolny


bułehehehhehe , poprawia mi chumor dzisiaj to forum :D , nie ma to jak uroki grania z polaczkami ... aż żal takich ...

Ej ale ty sam jestes polaczkiem :O wiec pewnie ci co z toba graja musza czuc spory dyskomfort:|
A tak wogole to zazdroscisz bo przynajmniej mamy o czym pogadac i o co sie poflamowac na forum czy na ircu:D Wielu zna sie nawet osobiscie albo pozna. Na bl jest i bedzie ciekawie:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:42 
Cytuj  
roball napisał(a):
Huragan napisał(a):
- A kto powiedzial ze mam oddac ??? Ty k...o, ch..u... pi....l sie w takim razie


Fajna gildia m8


dlatego wlasnie wylecial z gildii Katharsis po chwili.. z tego samego powodu odeszlo 30 innych osob i zalozyli Hoth :) Dali bowiem GMowi ultimatum, albo Huragana wywalic z gildii albo my 30 osob odchodzimy bo Huragan nie chce nam dawac kasy :)))
GM stwierdzil ze lepszy 1 Huragan niz 30 debili i musieli odejsc :>

kehu napisał(a):
nas bylo pieciu? na screenie, a tak ogolnie 30 tam bylo okolo ;] walka byla w sumie fair Huragan duzy tauren mogl sie bronic :) tylko raz go zabilismy :(


tak ... 30 na 1 to jest walka fair :) Gratz NOC !!! Jestescie naprawde zajebisci , hehe... kiedy nastepna walka ?:)


_________________




Ostatnio edytowano 10 kwi 2005, 11:44 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
to cie gm musi kochac chyba


GM widzi ze jak ktos jest w porzadku to otrzymuje pelna pomoc, ale jak ktos jest jedynie pasozytem gildii to WON :)


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:49 
Cytuj  
Huragana nie znosi juz prawie caly polski alliance, spora czesc polskiej hordy (napewno te 30 osob z hoth :P ) wszyscy rumuni z hordy :) i cholera wie kto jeszcze:D Lubi byc kontrowersyjny:)

Ponadto nie sadze abys byl traktowany przez Noc tak a nie inaczej z powodu swojego "okrucienstwa" i "bezwzglednosci" na serwerze:) To raczej wynik twojego wysmiewania i obrazania ich gildi na forum.
Jakby ktos obrazil i wysmial na forum nasza gildie to po spotaniu go na serwerze wdeptalibysmy go kilka razy w ziemie i w 50 ...


Ostatnio edytowano 10 kwi 2005, 11:58 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:51 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Huragana nie znosi juz prawie caly polski alliance, spora czesc polskiej hordy (napewno te 30 osob z hoth :P ) wszyscy rumuni z hordy :) i cholera wie kto jeszcze:D


I am Public Enemy Numero Uno alliancow ? WOW..... ciesze sie bardzo :)


_________________



****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 11:52 
Cytuj  
normalnie slawny czlowiek - "nie wazne co mowia - wazne aby mowili..."


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.