mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 263
Dołączył(a): 8.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:37 
Cytuj  
jaki ma nick ?? ;] widać rze pisanie sprawia mó bul :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 19:16 
Cytuj  
Swietne.... podobal mi sie kawalek z http://www.team-avatar.szm.sk/konta/blacklist.html

Cytuj:
a wiesz o tym ze po kazdym duzym i gruntownym updacie konta przepadaja????


Nie wypowiadam sie o piratowaniu wowa, bo sam przed prawie rokiem siedzialem na GotWow zeby moc chociaz przez 2 dni swiat i postacie poogladac.
Chodzi o co innego. Jak mozna pobierac oplaty za cos co nie dziala? Sa chyba jakie nie pisane zasady obowiazujace piratow. Niech robia co chca poki nie zostana zlapani, ale raczej pieniadze to za sprawny i stabilny serwer.

Zreszta nawet te zlodzieje okradajacy uczciwych polakow [blizz;] nie kazali placic za bete.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:16 
Cytuj  
OMG Owned :DDD
To chyba jakies zgrupowanie 12 latkow :) Mam nadzieje ze blizz im da wpierdol to czegos sie naucza :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:17 
Cytuj  
a po co maile do blizzarda wysylac? jeszcze ty roball - w zyciu bym nie pomyślał, że jestes takim społeczniakiem... za 20 lat pewnie bedziesz przesiadywał wszystkie wolne chwile w oknie i dzwonil na policje, jak tylko jakas mlodzież zbierze się na ławce pod twoim domem. albo jak tylko jakis sąsiad sie odezwie po 22, to bedziesz go straszył, że na niego doniesiesz i bedzie miał przejebane.

mogłeś to olać i polewać z idiotów (bo swoją drogą sprawa jest naprawde śmieszna), ale wolałeś się pobawić w konfidenta, mimo że sprawa cie nie dotyczy. żałosne.

no chyba ze pracujesz w blizzardzie, w co wątpie. jeśli jednak tak, to cofam co napisalem - nie jesteś konfidentem i nie jesteś żałosny.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:36 
Cytuj  
Lista ofert kupna
Użytkownik Kwota Sztuk Data
kriskaleta (11) 15.00 1 pon 18 kwi 2005 20:37:00 CEST

Co do wieku adminów avatara to gdzieś wyczytałem, że ci kolesie z gimnazjum jeszcze nie wyszli.

http://www.phpbbforfree.com/forums/avat ... .html#3078
Poczytajcie dalsze posty, padłem ze śmiechu... głupota nie zna granic.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/


Ostatnio edytowano 18 kwi 2005, 20:58 przez Mefi, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 20:47 
Cytuj  
No to jest ku**a przegiecie.... Pozostawie to bez komentarza bo zabraklo mi slow. Gralem dwa dni na free shardzie WoWa ale tylko po to zeby zobaczyc jak ta gra wyglada (mniej wiecej) ale zeby placic kase za granie na free shardzie? Big mistake. roball dobrze zrobiles, likwiduj scierwo


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 21:30 
Cytuj  
Cytuj:
[dziękuje panu Pawłowi Jóźwiakowi radcy prawnemu Komputer świat za odpowiedzi ])


Eee ściema

BTW to jest duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużą przesada płacić za cząstkę pirackiej gry któa można na tysiąchach (ale mi sie kawal udal) serwerach grac. Niesądze żeby Blizzard się tym zajął za mały to jest pypeć. Ale jęsli by ktoś jednak zechchaił...to współczuje tym gostkom.

BTW Sniegu ile ten serwer zawiera %prawdziwej gry? 1 dwudziesta cześć świata? kilka profesji?

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:48 
Cytuj  
roball napisał(a):
likwidowac to ja sobie moge komary na scianach ;] mail poszedl, czy ktos cos z tym zrobi.. nie wiadomo.

Przynajmniej probujesz to jakos zwalczac :)
Ciocia - Powiedzialem ze zagralem tylko na probe a co do profesji to wszystkie byly i questy nawet w miare dzialaly :P


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 22:57 
Cytuj  
no przyznaje, ogolnie po Robalu tego sie spodziewac nie mozna bylo... ale zycie zaskakuje:) Ja uwazam , ze dobrze zrobil, dba w ten sposob o swoje "podworko". To samo , na ktorym i ja sie bawie, jak i milion innych ludzi.

Debilizm debilizmem, ale takie piractwo nalezy tepic, szczegolnie jak ktos za to sobie jeszcze kaze placic ( bo to juz chyba mocno pod kodeks karny podchodzi)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 06:44 
Cytuj  
a moze wystarczy tylko powiadomic CR PROJEKT (oficjalny dystrybutor WoW na Polske) i oni sie tym zajma lokalnie... Blizzard to moze zlac jakis maly serverek z malo znanej Polski :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 07:44 
Cytuj  
Taunis widać że jesteś człowiekiem starego systemu gdzie uczono od dziecka, że nawet jak widział że sąsiadowi podpierdalają hulajnogę (bo samochodów nikt wtedy nie miał) to cicho sza, bo ten co podpierdala to pewnie partyjniak, USB czy jakiś inny PZPR, a od nich gorszy był tylko konfident.
Lepiej kraść, przyglądać się jak kradną niż to ukrócić.


Ostatnio edytowano 19 kwi 2005, 08:06 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 45
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:01 
Cytuj  
omg... do czego to dochodzi...ci ludzie sa chorzy umyslowo --'

takich zeczy sie nie robi :-? :-?

no ale dobra niech im bedzie... :P

cd projekt to dobry pomysl :P niech beda mieli przesrane :D

PS: jak juz biora oplaty to czemu tylko 10 zl? :D :D :D :D :D :D :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:07 
Cytuj  
a ile mają brać? Blizzard bierze 45zł i działa 100% contentu. Oni biorą 10zł i działa 5% contentu. Do tego z każdym nowym patchem czy ludzie płacą czy nie płacą kasują wszystkie konta. Tym niepłacącycm kasują raz w tygodniu.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:15 
Cytuj  
Cytuj:
Do tego z każdym nowym patchem czy ludzie płacą czy nie płacą kasują wszystkie konta. Tym niepłacącycm kasują raz w tygodniu


Trochę mnie to wkurza ale ila mam przy tym śmiechu to moje :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:26 
Cytuj  
to jest dobre:

"Mój level zmiejszyl sie o 7.To wszystko powoli zaczyna wkurzać ludzi...Zróbcie cos z tym serverem w koncu. To jest bezsensu.Mozecie przywrócić wszystkim ich poprzednie levele? Jesli NIE to dlaczego?.. "

Admin
"Z powodu zbyt malej ilosci pamieci RAM, serwer nie zapisywal zmian. W zwiazku z tym dzis gre przywrocono z ostatniego dobrego archiwum "


albo to:
"Najwyżej udąło mi sie do 15 lvlu dojsc taurenem, potem kasacja konta, teraz mam 14 lvl elfem druidem ale jestem niewidzialny i nie moge nic zrobic. A mam jescze jednego taurena wojownika 13 lvl ale jest duchem i nie moze znalezc ciała, 11 lvl mag undead ma ten sam problem. Prosze was tylko o zrobineie cos z tym elfem druidem, przywiązęłms ie do niego . Dlaczego angle stałems ie neiwidzialny?? Jaka była tego przyczyna?? "

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:38 
Cytuj  
no wiesz Mark, co sie dziwic.. kolesie zaplacili 10zl a tutaj im nic nie dziala no to sie frustruja, hehehehe


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:55 
Cytuj  
To chyba najgorszy piracki server o jakim słyszałem.
To że jest płatny i że ktoś zapłacił to jest niesamowite...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 08:58 
Cytuj  
zastanawiam się czy nie postawić swojego. Tzn. nie mam łącza, sprzętu, chęci i umiejętności ale widzę, że to nie jest żadną przeszkodą by naciągnąć ludzi na cash :lol:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:08 
Cytuj  
Mark - nie mów, że tak bardzo boli cie fakt okradania blizzarda z własności intelektualnej przez dwoch gówniarzy z gimnazjum. jesteś takim małym współczującym pluszowym misiem i nie mozesz znieść takiej jawnej niesprawiedliwośći? jasne.

chcesz ich po prostu ujebac, tak jak wsyscy tutaj, dla czystej przyjemności upierdolenia kogoś i pokonfidentowania.

zreszta - nie wiem gdzie ty sie wychowales, ja u siebie nauczylem sie ze konfidentów się nie szanuje. i o ile jestem w stanie zrozumieć (choć nie pochwalić) donosicielstwo, z którego ma sie jakies wymierne korzyści, to takie jakie wy prezentujecie jest już dla mnie zupełnie niezrozumiałe, a twoja argumentacja - śmieszna. przyznaj sie, że wychowano cie na konfidenta i tyle...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 09:09 
Cytuj  
Blizzard ma własne problemy , bo ich oficjalne servy działają nieraz gorzej niż free , teraz na szczęście jest lepiej ale nie tak dawno temu na Burning Blade nie dało się grać , postacie po Heartstone lądowały w randomowych lokacjach po świecie , znikały im itemy a gm ticket jak by odebrany po 3 dniach to sukces , pozatym było dużo zbugowanych postaci , swenga raz po HS wypieprzyło do Hyjal a tego że nie mógł się nauczyć Helm of Fire to chyba nie może do dziś , więc na pewno nie będzie zawracać sobie głowy tym pirackim shitem , który sam się rozsypie bez jakiejkolwiek ingerencji "góry" , pozatym jak słysze że 15-16 latek który ma internet pisze że nie ma 45 zł na miesiąc to mnie coś trafia , wielu moich znajomych pracowało juz w wieku 13 -14 lat i nie musieli się prosić rodziców , a nie jednokrotnie im jeszcze dokładali


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.