mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 07:54 
Cytuj  
Dlatego dostal "spierdalaj", bo post pojawil sie w "Ogolnych". Do "Darmowych" zostal dopiero pozniej przeniesiony. Myslec, to nie boli.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:25 
Cytuj  
btw. darmowe mmorpg to takie za które sie nie płaci a sie gra, nie są to w żadnym wypadku pirackie servery gier. a co do autora tematu to zawsze mógł wejść na google i poszukać oficjalnej strony i tam sie dowiedziec o licencji danej gry. inteligencja niektórych mnie poraża.. :har:

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 08:52 
Cytuj  
To po ch.. za przeproszeniem jest to forum, w googlach można wszystko znaleść.
A skoro prv servy, nie są darmowe, to:
1. Co tu robią tematy o L2 w których sami się wypowiadacie?
2. To samo się tyczy UO.
3. I jak wyżej paru innych.

Według mnie nie było by żadnej afery, tylko wy wszedzie szukacie dziury w całym i chcecie pokazać, ze jesteście lepsi od gościa, który dopiero zaczął przygode z MMOPRG'ami.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:03 
Cytuj  
a moim zdaniem wy za powaznie podchodzicie do zabawy przy komputerze. Zacznijcie zbierac adresy i szukajcie ludzi ktorzy probuja grac w mmo nie placac :]

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:06 
Cytuj  
to podforum jest po to aby wypowiadac sie na temat darmowych MMORPG czyli takich które maja licencje freeware, a co do tematów o pirackich serverach tutaj to zawsze byłem im przeciwny, ale niestety moje zdanie za bardzo sie nie liczy i takie tematy nie znikna, to musiałaby być odgórna decyzja. ja zanim napisalem swój pierwszy post przeczytałem wiekszość FAQ'ów i zasad postowania, czego zapewnie nie uczynił autor tematu. nie wiem jak bardzo inteligentnym trzeba być aby założyć temat o pirackich serverach w dziale ogólne.. to jest forum o płatnych mmorpg a nie o pirackich.

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:17 
Cytuj  
rofl trzeba bronic tego forum i platnych mmo nawet jakbym mial tu spedzic po 10h dziennie... hehe niektorzy ludzie maja zdrowie :D

ale z drugiej strony taki facet uzalezniony od mmo i kompa chyba jest niegrozny, wystarczy mu komp, telefon by zarcie zamawiac i cisze (okulary w pozniejszym terminie - tylko dla zaawansowanych)

Zycze milego dnia :)

maly edit: czytam te forum i pisuje czasem bo w poszczegolnych dzialach mozna znalesc naprawde przydatne informacje ktore moga pomoc w rozgrywce takiemu laikowi jak mi. Za to sobie cenie te forum. Ludzie tu pisza z wlasnej woli poswiecajac swoj wlasnty czas by ulatwic drugiej osobe rozgrywke. Tu w darmowkach jest troszke inna sytuacja. Tu sciagaja ludzie z kazdej "klas" Ci ktorzy graja bo lubia, Ci ktorzy uwazaja ze gry to prawie ich cale zycie i Ci ktorzy praktycznie nie wiedza co to mmo. Potem wlasnie sie rodza takie a nie inne konflikty a ja bardzo lubie czytac jak wszyscy staraja sie udowodnic ze maja racje :D


Ostatnio edytowano 16 cze 2005, 09:30 przez Gevaar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:29 
Cytuj  
Sam niewiem jak to ujac w zdania, wiec zrobie to wypowiadajac kilka mysli luzno zwiazanych:

Pirackie servery na forum:
informacje o emulowanych serwerach platnych gier sa nie tylko w dziale Darmowe mmorpg, ale sa przeciesz 3 podfora dotyczace (UO Freeshard).

Jesli wiekszosci sie niepodoba piractwo na forum mmorpg prosze o przeprwadzenie ankiety, referendum. To my w koncu tworzymy te forum, wiec w czym problem pozbyc sie piractwa? Wystarczy naciskanie na modow, adminow przez wiekszosc i wszystkich temetow mozna sie pozbyc.
Ja ostatnio zaczynam coraz mniej sie wypowiadac w tematach dotyczacych emu. IMHO forma spamowania wszystkich tematow dotyczacych emu jest malo skuteczna

pozdrawiam


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 09:56 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
Jesli wiekszosci sie niepodoba piractwo na forum mmorpg prosze o przeprwadzenie ankiety, referendum. To my w koncu tworzymy te forum, wiec w czym problem pozbyc sie piractwa?


alez tu nie chodzi o pozbycie sie piractwa, gdyz tego nigdy sie nie wypleni...zawsze bylo, jest i bedzie.
Ankieta nic nie da, bo nawet jesli 500 osob zaglosuje ze chce informacji o pirackich serverach WoW to ja i tak bede takie osoby wysmiewal.
Chodzi o to, by nie uznawac zlodziejstwa za cos normalnego i powszechnie akceptowanego. Nazywajmy rzeczy po imieniu i tylko tyle.

Zauwaz, ze koles nie dostal bana na forum za to, ze zapytal o pirackie servery, bo zapytac wolno kazdemu.. tylko spotkal sie z reakcja prawdziwych fanow mmorpg, ktorzy jasno dali mu do zrozumienia co o takich "pseudo graczach" sadza.... slowo SPIERDALAJ bylo IMHO jak najbardziej na miejscu.


_________________



*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:10 
Cytuj  
"slowo SPIERDALAJ bylo IMHO jak najbardziej na miejscu" - gratuluje, ja jednak uważam, że lepiej olać nie odpowiadając wogóle jak się nie lubi takich osób. A takie zachowanie jakie zaprezentował asmax napewno nikomu nie pomoże.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:28 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Zauwaz, ze koles nie dostal bana na forum za to, ze zapytal o pirackie servery, bo zapytac wolno kazdemu.. tylko spotkal sie z reakcja prawdziwych fanow mmorpg, ktorzy jasno dali mu do zrozumienia co o takich "pseudo graczach" sadza.... slowo SPIERDALAJ bylo IMHO jak najbardziej na miejscu.


No wiec trzeba napisac petycje:
1. Nie popieramy piractwa.
2. Za umieszczenie tematu dotyczaczego emulowanych serwerow platnych gier- ban na 3
3 Za udzielenie odpowiedzi w temacie dotyczacym emulowanych serwerow platnych gier - ban 3 dni

zebrac wystarczajaca ilosc podpisow, przedstawic petycje adminom, dodac punkty do regulaminu

jesli ktos sie spyta i nikt nie odpowie to i tak temat spadnie daaaaleko
ps. ja bym sie podpisal pod takim tekstem
ps. wybierajac odpowiedziec "spierdalaj" czy nieodpowiadac to ja wole nieodpowiadac
ps2. Asmax ladny obrazek, masz zdolnosci graficzne


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 10:39 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
No wiec trzeba napisac petycje:
1. Nie popieramy piractwa.


po co petycja skoro sprawa jest oczywista jak 1 + 1 = 2 :)

Cytuj:
2. Za umieszczenie tematu dotyczaczego emulowanych serwerow platnych gier- ban na 3
3 Za udzielenie odpowiedzi w temacie dotyczacym emulowanych serwerow platnych gier - ban 3 dni


Bzdura.... chcialbys cenzure wprowadzic ?
Niech sobie ludzie pisza co chca, ale niech wiedza ze beda dostawac odpowiedzi w stylu SPIERDALAJ , wtedy moze zrozumieja ze cos z nimi nie tak :)


_________________



**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:12 
Cytuj  
Ludzie zastanowcie sie co piszecie!! Tacy jestescie uczciwi ? ilu z was dziala na legalnym oprogramowaniu ilu z was pobiera gry/albumy mp3 z sieci ? jeden z drugim kupi gre za 200 zl i pluje na cala reszte. To mi sie kojarzy z tym ze wchodze do sklepu a tam koles gradnie lizaka i wolam policja zlodziej a sam mam w plecaku dvd wyniesione wczesniej z jakiegos marktu hehe. Tak czlowiek nie widze swoich bledow i czynow tylko patrzy na innych ehh..



Jak chce grac w taki gowniany shit na jakis pirackich shardach to niech gra a co mi tam, moze nawet pasc z nudy. Jak mu to sprawia przyjemnosc niech lamie joye czy klawiry...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 11:47 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Jak chce grac w taki gowniany shit na jakis pirackich shardach to niech gra a co mi tam, moze nawet pasc z nudy. Jak mu to sprawia przyjemnosc niech lamie joye czy klawiry...


a kto mu zabrania grania ? niech sobie gra :) ale jak bedzie chcial pomocy tutaj na forum to uslyszy "spierdalaj" i tyle :) niech wiec sie nie dziwi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:32 
Cytuj  
Hello

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 12:55 
Cytuj  
mnie zownował pytaniem o darmowy server Darkfall Online :lol:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:02 
Cytuj  
O rany i zawsze jak jakis troll napisze posta zaczyna sie nowy dramat. Moznaby nakrecic na ten temat nowy Klan ;)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:07 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Hello


Ty tu hello a mi questy w Stragnlethorn wisza i mam je same red :< Pomoz mi m8 :]


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:11 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Pieszczoch napisał(a):
Hello


Ty tu hello a mi questy w Stragnlethorn wisza i mam je same red :< Pomoz mi m8 :]


poczekaj az beda zielone :) czerwone nie sa na twoj level :)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
Odsylam wiekszosc ludzi z tego topiku do szkoly podstawowej aby nauczyli sie czytac ze zrozumieniem. Gosc pytal czy mozna grac za darmo w w/w wymienione gry , a nie czy sa jakies pirackie serwery. Wystarczylo odpowiedziec ze te gry sa platne i ze nie mozna grac za darmo , a nie spuszczac sie i rzucac gownem na prawo i lewo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 13:21 
Cytuj  
o niezle... wreszcie slonko wyszlo u mnie :) weekend sie zapowiada niezle. :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.