mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 00:07 
 
No prosze rasowy troll, a myslalem, ze to juz gatunek na wyginieciu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 01:18 
 
roball napisał(a):
Calis napisał(a):
No prosze rasowy troll, a myslalem, ze to juz gatunek na wyginieciu :)


Sorry juz nie bede :cry:

Jakos Ci nie wierze...

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 08:29 
 
Ktoś widział mojego chomika?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:08 
 
Taak...smaczny był.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:11 
 
Ty okrutniku! :(


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:53 
 
Ciddir napisał(a):
Chciałbym wszystkim powiedzieć że to forum ma bardzo beznadziejną, charakterystyczną rzecz.

Otóż, prawie w każdym TOPICU nie ma jasnych, szybkich odpowiedzi na pytanie Autora. Autor topicu jest zaraz objechany z każdej strony przez użytkowinków, za to że zrobił błąd ortograficzny, za to że nie skorzystał z opcji szukaj.... zatrzymajmy sie. Jak tu kożystać z opcji szukaj??? Jak połowa odpowiedzi to objeżdzanie autora ?? Zanim znajdzie sie żądaną informacje to trzeba się przekopać przez niesamowita ilość bzdetów, na temat z niczym niezwiązanym z Topicem. A pomyślcie, jakby było fajnie odpowiadać na te wszystkie pytania??? W ogóle klimat by tu był inny, a nie człowiek zasanawia się 3 dni przed wystawieniem tematu, bo sie boi że jakis użytkownik go objedzie.

Powiem tyle :
To FORUM byłoby o niebo lepsze, gdyby ktos wzią się za jego użytkowników.

PS. Ale musicie mieć teraz radoche co ? Ale mnie objedziecie...
\ /
\/


Wiesz pobądź z nami jakiś rok to zobaczysz, że jak zobaczysz następny topic na temat gdzie już pisałeś 20 razy szlak cię trafi…… :D

I co z tego ze cię ktoś zjedzie a kto ci broni „zjechać” go? Jak ktoś ci napiszę jakiś nie przyjemny komentarz odpisz mu Np.: „jak ci się nie podoba to wypierdalaj ty spleśniała purchawko” lub „chuj mnie obchodzi twoja opinia” Możliwości jest wiele :D

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:22 
 
Escaflone napisał(a):
? Jak ktoś ci napiszę jakiś nie przyjemny komentarz odpisz mu Np.: „jak ci się nie podoba to wypierdalaj ty spleśniała purchawko” lub „chuj mnie obchodzi twoja opinia” Możliwości jest wiele :D


Pewnie, wlasnie chodzi o to zeby kazdy po jakims personal attacku zaczal bluzgac, wted y to forum bedzie idealne!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:39 
 
Trolle do domu! A reszta po bulki i mleko!

:<

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:43 
 
Ciddir napisał(a):
Chciałbym wszystkim powiedzieć że to forum ma bardzo beznadziejną, charakterystyczną rzecz.

Otóż, prawie w każdym TOPICU nie ma jasnych, szybkich odpowiedzi na pytanie Autora. Autor topicu jest zaraz objechany z każdej strony przez użytkowinków, za to że zrobił błąd ortograficzny, za to że nie skorzystał z opcji szukaj.... zatrzymajmy sie. Jak tu kożystać z opcji szukaj??? Jak połowa odpowiedzi to objeżdzanie autora ?? Zanim znajdzie sie żądaną informacje to trzeba się przekopać przez niesamowita ilość bzdetów, na temat z niczym niezwiązanym z Topicem. A pomyślcie, jakby było fajnie odpowiadać na te wszystkie pytania??? W ogóle klimat by tu był inny, a nie człowiek zasanawia się 3 dni przed wystawieniem tematu, bo sie boi że jakis użytkownik go objedzie.

Powiem tyle :
To FORUM byłoby o niebo lepsze, gdyby ktos wzią się za jego użytkowników.

PS. Ale musicie mieć teraz radoche co ? Ale mnie objedziecie...
\ /
\/

ciągnij druta. :]

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 11:49 
 
Glorfindel1 napisał(a):
Taak...smaczny był.


to ja lepiej nie pytam gdzie moja swinka morska... :-?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 18
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 12:18 
 
Taunis napisał(a):
Ciddir napisał(a):
Chciałbym wszystkim powiedzieć że to forum ma bardzo beznadziejną, charakterystyczną rzecz.

Otóż, prawie w każdym TOPICU nie ma jasnych, szybkich odpowiedzi na pytanie Autora. Autor topicu jest zaraz objechany z każdej strony przez użytkowinków, za to że zrobił błąd ortograficzny, za to że nie skorzystał z opcji szukaj.... zatrzymajmy sie. Jak tu kożystać z opcji szukaj??? Jak połowa odpowiedzi to objeżdzanie autora ?? Zanim znajdzie sie żądaną informacje to trzeba się przekopać przez niesamowita ilość bzdetów, na temat z niczym niezwiązanym z Topicem. A pomyślcie, jakby było fajnie odpowiadać na te wszystkie pytania??? W ogóle klimat by tu był inny, a nie człowiek zasanawia się 3 dni przed wystawieniem tematu, bo sie boi że jakis użytkownik go objedzie.

Powiem tyle :
To FORUM byłoby o niebo lepsze, gdyby ktos wzią się za jego użytkowników.

PS. Ale musicie mieć teraz radoche co ? Ale mnie objedziecie...
\ /
\/

ciągnij druta. :]



Twój ojciec spuscił się na OBORNIK i słońce cie wychodowało.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 12:41 
 
Ciddir napisał(a):
Twój ojciec spuscił się na OBORNIK i słońce cie wychodowało.


graty za zajebistego flejma. uczysz sie.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 12:45 
 
W dzisiejszym programie zajmiemy sie zagadnieniem grosza. Otoz, istnieje grosz za smsa w popie :< ...

T.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:21 
 
Ciddir napisał(a):
Twój ojciec spuscił się na OBORNIK i słońce cie wychodowało.


:o to takie hasla jeszcez istnieją? myslalem ze ludzie przestali ich uzywac kiedy wyszedlem z podstawowki.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 6.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:22 
 
Ciddir napisał(a):
Twój ojciec spuscił się na OBORNIK i słońce cie wychodowało.


Tekst z bluzgatora co? Heh, nawet sam nie potrafisz wymyslec porzadnego... co za dzieciak =_=''

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:29 
 
OMG !!!!!!!1111111 OBORNIK !!!!!!!11111111111111
Jak to dumnie brzmi. :D

GJ Ciddir !! Ale mozesz juz wypierdalac. :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 13:30 
 
Asmax napisał(a):
Pewnie, wlasnie chodzi o to zeby kazdy po jakims personal attacku zaczal bluzgac, wted y to forum bedzie idealne!


Nie Asmax bluzgać to tylko w dziale Flames, ale może to właśnie powstrzyma, co niektórych przed ciągłym wytykaniem błędów ortograficznych, i pisaniem innych idiotycznych uwag itd.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:13 
 
A ja popieram jak najbardziej Ciddir'a. Te forum jest chore.
Zawsze tylko: 'przeszukaj forum, google i archiwa NKWD'. A pewnie szukałem tam i co znalazłem. Te same bluzgi i oczywiście: 'przeszukaj forum, google i archiwa NKWD'.
Zrozumiałbym wasze reakcje, jeżeli gdzieś byłby rzeczywiście taki topic, a najlepiej cały dział zebranych tematów dla początkujących, gdzie byłoby napisane czego nie lubicie na forum.

np.
Spytasz się o.... - BAN
Spytasz się gdzie... - BAN
Spytasz się... BAN

Co do błędów to sam je robię, ale i sam ich nie lubię. Dlatego sprawdzam w Wordzie (Szkoda tylko, że nie sprawdziłem jak się pisze Baldur's gate:) ). Wam też polecam.

A kto to jest Troll? Dla mnie to osoba, która bluzga bez powodu. Patrząc tylko na ten topic mamy:
- Taunis za jego miłe słowa: 'ciągnij druta'
- Ciddir za pokazanie swojego poziomu: 'Twój ojciec spuscił się na OBORNIK i słońce cie wychodowało.'

Ludzie, trochę kultury! Ja wiem, że wy wszystcy jesteście GM i nigdy nie byliście(nawet po urodzeniu) newb'ami ani tym bardziej n00b'ami, ale bez przesady.

Niektórzy z was pewnie już się nawet nie logują do gier, logują sie do Real life.

Miłego komentowania.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:20 
 
...na to wujek staszek mistrz cietej riposty:

Wypierdalaj!
...


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 14:32 
 
Ej dobra ludzie. Ale my musimy się naprawdę opamiętać w ciągu ostatnich 4 miesięcy doprowadziliśmy „do ucieczki” chyba z 40 osób????? Możliwe, że niektórzy zasłużyli sobie na to, ale jak już widzę facet ledwo, co się zarejestrował coś tam naskrobał a wy mu od razu „Spierdalaj” a potem dziwicie się ze on wam „oddaje pięknym za nadobne”.

Chyba zadaniem tego forum jest właśnie zachęcić jak najwięcej osób do gry, w MMO a jak taki zobaczy, z kim przyszłoby mu grac to normalnie mu się odechciewa……..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.