mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 16:56 
 
ciesze się ze nie mam takich znajomych
Cytuj:
Sprzedam postać na 15lvl za 97zł!

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:11 
 
@Darnok
JAki z ciebie gościu,nie znam gry w której bije się najlepsze potwory a potem słabsze...bo z twojej wypowiedzi odnosze wrażenie,że jesteś głupi.


_________________
Obrazek

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:14 
 
Italios jest właśnie przykładem uroków Tibii :), po pierwsze od Darnok'a won, po drugie:
Cytuj:
Grze która polega tylko i wyłącznie na tłuczeniu coraz gorzej zrobionych moobów.

Chyba Darnokowi chodziło o wygląd, a nie o to, że są słabsze geez...


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 17:16 
 
WIesz co to znaczy geez?
A ja myślałem,że chodzi mu o siłe moba i mu też.


_________________
Obrazek

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 19:20 
 
GlIc4 ma racje. Chodziło mi o grafike. Nie przekonują mnie mordercze kolorowe pajączki i Dżin wprost z Alladyna.
Cytuj:
bo z twojej wypowiedzi odnosze wrażenie,że jesteś głupi.

Gdy jednak popatrzeć na Twoje posty gdzie piszesz, że ktoś to (za przeproszeniem oczywiście :) ) cipa, to wnioski wysuwają się same.Nie zamierzam z Tobą dyskutować, ponieważ "Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" (bez obrazy)


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 20:16 
 
Uff plik przeskanuje wordem niech będzie poziom :D

UP: jesteś pewny?? Porównajmy tibie z mu...

PvP:
Mu-
Pvp marne można tylko ubijać graczy, kto wygrywa? Ten z większym lvl i ten, kto szybciej się leczy... Bez sens zero taktyki umiejętności

Tibia-
skull system ogranicza pekowania a ostatecznie, ban.... Co decyduje o wygranej oprócz lvl... np taktyka... Hmm no i ilość kasy taa.... A raczej ilość run no i ogólnie walka jest duuzo bardziej emocjonująca...

wartość:
Mu-
Mała rzadko ktoś kupuje postać.....

Tibia-
Na allegro tego najwięcej często sprzedawane nawed za kwoty ponad 1000zl!!!

Emocje:
Mu-
Marne zaufajcie mi marne....

Tibia- Świetne jak się rozegrasz i np wypadnie ci jakiś dużo warty item to radoche masz przednia :D

i wiele innych!! tibie ma klimat!!

*

Posty: 90
Dołączył(a): 4.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 20:46 
 
Ja do MU nie mam żadnych zastrzeżeń prócz jednego... najważniejszego...
Kładziesz coś twardego na prawy przycisk myszki, idziesz na dwór, wracasz juz masz ileś lv up. Tam możesz stac godzinami tylko czarując ... i godzinami... tka w kółko... nie wiem co wy w tym widzicie. Gdyby to chociaz było jak diablo... chociaz nie... tma baal runy sa wkońcu... na to samo wychodzi, zly przykłąd. Eh, dno.To jest mmog, nie mmorpg.


_________________
+1 Own3d

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2006, 21:08 
 
NO i w Tibii jest trapowanie,walki 2 magów są ciekawe i wygra ten kto lepiej celuje z run,można bawić się w pk na różne sposoby:
-door push
-trap
-przyzywanie mobów do pomocy
-party killer
-zwykłe duele


_________________
Obrazek


Posty: 37
Dołączył(a): 3.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 08:47 
 
UP:
Dodam to tego jeszcze uroki wojen porównanko z mu?

Mu
Wojny to największa klapa i znowu wygra ta gildia, która ma więcej graczy i większe lvl.... Ba wygra nawet jeden koleś z całą gildią, jeśli ma większy lvl niż inni....

Tibia
A tu jest inaczej nie raz uczestniczyłem w wojnach gildi i.... Emocje i oprócz lvl liczy się taktyka i umiejętność grania w tibie... Albo, jak kto woli umiejętność pvp :D Ach i możliwe jest, że kilku słabszych graczy dobrze zgranych pokona tego silnego..... Można powiedzieć, że wygrywa ten, kto jest bardziej zgrany....


ps> poco porównujemy tibie do innych gier i tek wygra z każdą....
Według mnie :D

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 10:59 
 
DLa niektórych liczy się tylko grafika.
W wojnach nie lubie jak hlvle mają boty,bo wtedy wygra ten co ma lepsze boty :(

Udało się komuś wbić na test serva czy dalej nie da rady się wbić?


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 09:53 
 
haha Tibia wygra z każdą grą nawet z WoW bo tak się akurat składa że grałęm w obie gry i do Tibi się zraziłem na początku eh... ta gra mi się poprostu nie podoba .

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 10:40 
 
SĄ gusta i guściki.


_________________
Obrazek

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:47 
 
MU to nie rpg, i tylko maniak tibii tak porównać może. To tak jak fani BMW dają do porównania Malucha...
Grałem w Tibie i w MU więc dam porównanie
PVP
Tibia-Pay or be Hunted
MU
Zabijanie dla zabawy-Taki słaby gracz raczej ci nic nie da (a tak nawiasem mówiąc to w MU nikt mi jeszcze takiego ultimatum jak w tibii nie postawił)
Questy
Tibia-Musisz zapłacić by mieć jakieś sensowne (nie wiem jak teraz, ale chyba desert to jedyny dobry free)
MU-Prawie nie ma

Wojny w MU ładniej wyglądają i jest większy chaos (co wg. Mnie to + )
Nie zgodze się z Smoku
Cytuj:
Ba wygra nawet jeden koleś z całą gildią, jeśli ma większy lvl niż inni....
Czy 250 LVL zabije 10-ciu 200 lvli?


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 06:37 
 
Zgadzam się z przedmówcą. Nie można porównywać Tibi z MU. Zacznijmy od tego że MU jest 3D a tibia jest 2D, i to jest niestety ta sprawa która odraża większość graczy. Mój kolega uważa że ludziom sie to nie podoba tylko grają z nudów, ale przecierz chyba z nudów nie dobijali by sie do 70lvl. I z nudów nie gra przecierz kilkadziesiąt tysięcy graczy.


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 06:39 
 
Dread napisał(a):
Zgadzam się z przedmówcą. Nie można porównywać Tibi z MU. Zacznijmy od tego że MU jest 3D a tibia jest 2D, i to jest niestety ta sprawa która odraża większość graczy. Mój kolega uważa że ludziom sie to nie podoba tylko grają z nudów, ale przecierz chyba z nudów nie dobijali by sie do 70lvl. I z nudów nie gra przecierz kilkadziesiąt tysięcy graczy.


So what, że jedno jest 2d a drugie jest 3d?

Co w MU można robić? Siekać, siekać, siekać, siekać... ... siekać, siekać, siekać.

W Tibii to jest jakiś tam rozwój, można sobie łybki porowić, zasiać ziarno, coś tam upiec. Bardziej zróżnicowane krainy są, więcej ekwipunku. Ja wcale się nie dziwię co ta dzieciarnia widzi w Tibii. To taki mały wstęp do fantasy dla nich.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 86
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 08:39 
 
Dobrze by było gdyby ta dzieciarnia nie porównywała Tibie z WoW'em, MU(ale to nie rpg), SW:Galaxies itp bo to nie ma sensu. A jak już porównują to tak, by tibia nie była lepsza w/w gier(bo wcale nie jest).
Cytuj:
Co w MU można robić? Siekać, siekać, siekać, siekać... ... siekać, siekać, siekać.

Bo tak w założeniu wyglądają H&S
Tibia to taki mini rpg, więc pod względem RPG technicznym będzie lepszy od MU (w praktyce dzieci niszczą cały potencjał tej gry)[/code]


_________________
D.A.R.N.O.K.: Digital Android Responsible for Nocturnal Observation and Killing

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 12:38 
 
Darnok napisał(a):
Tibia to taki mini rpg, więc pod względem RPG technicznym będzie lepszy od MU (w praktyce dzieci niszczą cały potencjał tej gry)[/code]


best reply ever @ this thread

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 12:47 
 
Imo ja byl nazwal tibie prawie rpg...

Sam fakt ze palladyn biega z łukiem, Mag wali z broni obuchowych by miec skull staffa czy to ze istnieje mino archer powoduje ze w moich oczach tibia nie jest rpg....

Ale prawie robi wielkie różnice


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 14:04 
 
MAg wali z wanda a druid z roda.
@Ktoś co muwił o porównywaniu Tibi z WoWem
O ile pamiętam to tylko kilka osób powównywało te gry...i był przeniesiony wątek o tym w flames.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2006, 14:18 
 
Cytuj:
Sam fakt ze palladyn biega z łukiem, Mag wali z broni obuchowych by miec skull staffa czy to ze istnieje mino archer powoduje ze w moich oczach tibia nie jest rpg....


Nie widzę związku...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.