mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:36 
Cytuj  
Frost, to proste jest. Wpadłem do Was, jade po Was. Wyprowadzam co poniektórych z równowagi i się brechtam, jak się kompromitują, albo jak pokazują, jacy są ograniczeni umysłowo i mam świetną zabawe. A po drugie prowokując innych do wypowiedzi udowadniam, jaka 'elita' tu postuje.

SwenG - Ty to naprawdę głupi jesteś. Widzisz flame'ować się można nie używając wulgaryzmów. Ale jak ktoś ma w głowie tic taca, to inaczej, niż u siebie w melince nie umie rozmawiać.


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:38 przez Metzger, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:38 
Cytuj  


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:39 przez Guest., łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:38 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Frost, to proste jest. Wpadłem do Was, jade po Was. Wyprowadzam co poniektórych z równowagi i się brechtam, jak się kompromitują, albo jak pokazują, jacy są ograniczeni umysłowo i mam świetną zabawe. A po drugie prowokując innych do wypowiedzi udowadniam, jaka 'elita' tu postuje.


pluj świni w oczy to mówi że deszcz pada.. podobnie jest z Tobą

pozdro

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:39 
Cytuj  
Już wiem, a ja cię brałem na poważnie. Ty po prostu chciałeś sobie poflamować a u siebie nie możesz. No to życzę dalszej miłej zabawy i przy okazji kajam się, bo wziąłem cię przez chwilę na poważnie i dałem się złapać na te tanie chwyty. Z mojej strony EOT flamujcie się dalej.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:39 
Cytuj  
flame on


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:42 
Cytuj  
Chodzilo zrecznie usunieta z tamtego tematu wypowiedz moda dzialu L2 na mmorpg.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:42 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
(...)

Ale co nas obchodzi wasze forum? I co Ty mozesz wielce zrobic? Jedynie wiecej zasmiecic. A nie wiem masz jakies kompleksy, ze sprawdzasz gdzie jest wiecej uzytkownikow online itp. ? Kogo to obchodzi... Tak jak Frost nie rozumiem sensu tego tematu i wtedy Ty Metzger okazujesz sie ograniczony umyslowo. Nie dociera do Ciebie w ogole jakiego idiote z siebie robisz. Ja tu widze zreszta, ze jedyna osoba jechana tutaj jestes Ty...
Nasi użytkownicy napisali 380963 wiadomości> Posty: 27 386
Koncze i tak temat poleci bo jest durny.
PS. a wlasnie bezsensowne jest to Twoje "Wy"...


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:45 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:43 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Metzger napisał(a):
PS: Highlander, my w przeciwieństwie do Was pilmujemy, żeby nasi userzy nie jechali po innych portalach. Skoro Wy nie umiecie sobie sami poradzić, to trzeba to zrobić za Was u Was. Przynajmniej mamy odwagę to pisać tutaj, a nie u siebie na forum, jak Wy.

Moze ciagle tego nie widzisz.
To ze jakis troll zalozyl topic o waszym forum i zostal wysmiany, a sam topic wyladowal we flames i zostal zamkniety swiadczy tylko o tym, ze jednak ktos sprawnie zadzialal.
Nie rozumiem do kogo sie odnosisz mowiac "Wy", mnie osobiscie nie obchodzi los waszego zbanowanego uzytkownika, a przychodzenie do flames i plakanie o to ze zaczal na "Was" psioczyc jest zachowaniem ta tym samym poziomie co Alucreida (czy ktory tam trollik zaczal temat).


W końcu jakiś kompetentny, z którym da się dojść do porozumienia, bo niestety z innymi trzeba było ich językiem gdakać. Ciesze się, że wylądował we flames. ale to tak jakby nie załatwia sprawy... Szkalowanie innych portali przez userów się poprostu .. kasuje. Szkoda, że tego nie wiecie. Powiedz mi, co to zmienia, że topic jest we flames? Robi się niepubliczny? Nope, każdy go sobie może zobaczyć, tak jak i w innym temacie. Wciąż uważasz, że się zachowaliście odpowiednio do sytuacji? (zaznaczam, że pytanie kieruje do ludzi kompetentnych, a nie lokalnych głupków).

ślepy jesteś highlander i przygłupi do tego : Napisane wytłuszczonączcionką - Aktualnie na forum: 118


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:45 przez Metzger, łącznie edytowano 1 raz
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:45 
Cytuj  

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
380963 wiadomości> Posty: 27 386


27tys Postow z trescia > 500 000 000 000 postow ze spamem i flame'em

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:46 
Cytuj  
Ale lipne to www.lineage2.pl

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:47 
Cytuj  
Moj tata i tak ma wiekszego.


_________________
cypis#2942
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:48 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Mam nadzieję, że wkleiłeś link do tego thread'u u siebie na forum żeby całe bydło które się tam wypowiada zauważyło jaki mają "zarząd".

Per-Aa napisał(a):
Chodzilo zrecznie usunieta z tamtego tematu wypowiedz moda dzialu L2 na mmorpg.pl


A ty co się baranie tłumaczysz teraz ? Możesz wracać smarować dupkę miodem metzger'owi na l2.pl.


Nie tlumacze sie "baranie" tylko odpowiadam.

Nikt nikomu u nas miodem zadu nie smaruje (wspominasz z dziecinstwa?) - przeciwnie - podlizywanie sie administracji nie jest mile widziane - zatrudniane przeze mnie osoby przynajmniej pilnuja zeby sie burdel nie robil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:48 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
wytłuszczonączcionką - Aktualnie na forum: 118

nie rozumiesz, dobrze to widzialem, potrzebowales tego tematu by przedluzyc sobie e-peena. Kogo obchodza statystyki... o niczym nie swiadcza. No i specjalnie Cie sprowokowalem, bo nawet nie spojrzalem na to wasze forum zanim napisalem "biedne".

a ja akceptuje Rage/Trade i w tym przypadku
Rage>Metzger

EoT.


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 sie 2006, 14:52 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:48 
Cytuj  
Najbardziej mnie rozbawilo "zarzad lineage2.pl" rofl banda dzieciakow z zalosnym forum ktorych nie stac na gre na normalnych serverach... Przychodza tu i placza,won do siebie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:49 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
Highlander napisał(a):
380963 wiadomości> Posty: 27 386


27tys Postow z trescia > 500 000 000 000 postow ze spamem i flame'em



Dostalo sie w tym roku mature, co? Bo matma byla za trudna...


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:50 
Cytuj  
Rage, u nas na forum byś nie popisał, bo nie przeszedł byś rejestracji, za głupi jesteś. Dziwie się, że trzymają tu takiego pasożyta - nabijacza postów.

PostNapisane: 29 sie 2006, 14:50 
Cytuj  

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:52 
Cytuj  
Metzger napisał(a):
Rage, u nas na forum byś nie popisał, bo nie przeszedł byś rejestracji, za głupi jesteś. Dziwie się, że trzymają tu takiego pasożyta - nabijacza postów.

Spokojnie, jeszcze trochę i też będziesz mieć dwie gwiazdki. Może cię nawet ktoś po główce pogłaszcze.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 14
Dołączył(a): 22.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2006, 14:54 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Najbardziej mnie rozbawilo "zarzad lineage2.pl" rofl banda dzieciakow z zalosnym forum ktorych nie stac na gre na normalnych serverach... Przychodza tu i placza,won do siebie...


Hahahaha to was nie stać na normalne granie w L2. bo co rusz można tu spotkać jakieś wypociny o pirackich serverach. U nas za takie coś jest ban. Ale z tego co widze, tutaj połowa userów to szumowiny. Gdyby mieli takich banować, to forum by opustoszało. To jest śmietnisko, a nie forum. I dlatego pisze waszym językiem, czyli bluzgi. U nas taki syf nie ma miejsca, więc tak, jak ktoś słusznie zauważył przyszedłem tu, żeby porobić syf. To pewnie i tak nikogo nie zdziwi, bo już się przyzwyczailiście do tego pewnie... Cóż...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.