mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 13:10 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Um to chyba juz widzialem we flames..po co to ktos przesunal tutaj :>

Bo to jest temat przesuniety z dzialu L2 do flames, a nie odwrotnie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 16:34 
Cytuj  
no to skoro juz raz byl przesuniety z l2 do flames, to po co go tu znowu przesuwacie :)?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:38 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
no to skoro juz raz byl przesuniety z l2 do flames, to po co go tu znowu przesuwacie :)?


albo żartujesz, albo się maksymalnie pogubiłeś :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 17:59 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
no to skoro juz raz byl przesuniety z l2 do flames, to po co go tu znowu przesuwacie :)?

Chyba nie masz pojecia, jak dziala przenoszenie tematow w phpbb.
Otoz przy przeniesieniu tematu do innego dzialu sa dwie opcje: pozostaw link do tematu w starym dziale, lub go nie zostawiaj. Ten, kto przesunal ten watek do flames pozostawil link w dziale L2. Taki pozostawiony link jest zawsze podpisany "przesuniety". Nikt nic nie przesuwal spowrotem, poprostu dopiero teraz zauwazyles ten link.

X.

PS. Bosz, jak ja nie cierpie tlumaczyc rzeczy oczywistych :/


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 1
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 18:18 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Bosz, jak ja nie cierpie tlumaczyc rzeczy oczywistych :/


To po jakiego wała tłumaczysz i później pierdolisz jak tego nie lubisz ? Taka drobna uwaga, oczywiście jeżeli masz zapędy masochistyczne to rozumiem.

Tak tak, nowiutkie i lśniące konto bo t/R dołączyło do mojej kolekcji zablokowanych kont. Mam wrażenie, że moderatorzy prowadzą między sobą swoisty rodzaj zboczonego rankingu walcząc o to, który z nich więcej razy poczęstuje mnie bananem.

Może zamiast pisać pod moim nick'iem powiniennem napisać jakiś post podobny do wiadomości rozpoczynającej tą inteligentną dyskusję i więcej z was bym sprowokował, muszę się nad tym zastanowić. Brakuje mi trochę waszych agresywnych wypowiedzi skierowanych w moją stronę, waszej pieniaczej natury atakującej moją skromną osobę. Było fajnie. ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 18:23 
Cytuj  
Zbanować Cie to dla moderatora dwie sekundy, założe się, że zakładanie konta trwa dłużej.
Niestety to nie mój dział i musze sobie odmówić tej przyjemności.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.