mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 487
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 17:06 
Cytuj  
ale smerfetka sie kojarzy z tym bedac jedynym smerfem plci zenskiej;) a "dziewczyna" tym bardziej :smile: chyba tam popisze cos:) :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 22:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 14:20, Tuxedo napisał:
Szerszen: Znowu wszystko sprowadzasz do sexu ! ze smerfetka tez tak bylo ! :razz:



Tuxedo ja zawsze wszystko sprowadzam do seksu albo do pieniedzy ew. do przemocy :wink: Patrz punkt pierwszy ;-P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 10:44 
Cytuj  
Szerszen: Proponuje cie uczynic naszym oficjalnym (uzytkownikow mmorpg.pl) rzecznikiem d/s sexu, pieniedzy i przemocy na tamtym boardzie (dziewczyna)... co ty na to ? Al Capone tez tak zaczynal :razz:

Mallorie: Uhm wiesz juz przerabialismy Faust'a... to tak w ramach "integracji czlonkow mmorpg.pl" zapytam, Mallorie jest a gdzie Mickey ? :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:14 
Cytuj  
ale chujnia. chcialem cos napisac i chuj. nic nie dopisalo(moze tam forum dziala na zasadzie maili? :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:30 
Cytuj  
Tuxik, ja rozumiem ze mam podle i paskudne towarzystwo, ja rozumiem ze mam morde niewygledna, ja rozumiem duzo... ale nie rozumiem czemu mnie, chlopaka z Woli chcesz zmusic do pisywania w takich szmatlawcach... a swoja droga a propo pieniedzy, sexu i przemocy, to:

Kup Tuxik cegle za dwie paczki... dorzuce tamta rudowlasa tancerkie z rogu wilczej i koszykowej, to ze ma 40 lat z okaldem nic ne znaczy... jezyk i rece ma zdrowe. Cooo nie podobaja ci sie nasze paniusie... Panowie... pokazcie Panu, gdzie powinien swoje zdanie schowac :wink:

(jak flame to flame, no offense just joke ;-P)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-27 11:44, Tuxedo napisał:
[...] a gdzie Mickey ? :cool:


Ehhh, zapewne ujawni sie tutaj moj totalny brak inteligencjii, ale co miales na mysli mowiac o Mickeyim???????? :sad: :sad:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:26 
Cytuj  
moze widzial myszki? :grin:
hehe zajebiste jest tamto forum :grin:. w ogole zajebiste tematy typu ja mam 10 latek a on 100 i nie wiem czy mu sie oddac. lub co sadzicie o ich troje? a jak ktos powie ze sa do bani to od razu "bluzgi" :grin:.
hehe Mallori jestes niekatoliczka i bedziesz sie palic w piekle(no chyba ze to zydzi maja racje):D
_________________
Chaos rule the world
_________________
Live today, fight tomorrow

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-04-27 21:56 ]</font>

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 22:51 
Cytuj  
A czy wedlug judaizmu pieklo nie istnieje? Powiem jedno, patrzac na to co wyrabia w Polsce kosciol, instytucje typu Radio Maryja & ojciec Rydzyk i inne, nie mam zamiaru identyfikowac sie z katolicyzmem, zwlaszcza chorym katolicyzmem. Tuxik, nurtuje mnie ta kwestia niezmiernie :grin: Co za Mickey?????? :grin:


_________________
Me and My treasure :]

*

Posty: 91
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 22:52 
Cytuj  
A czy wedlug judaizmu pieklo nie istnieje? Powiem jedno, patrzac na to co wyrabia w Polsce kosciol, instytucje typu Radio Maryja & ojciec Rydzyk i inne, nie mam zamiaru identyfikowac sie z katolicyzmem, zwlaszcza chorym katolicyzmem. Tuxik, nurtuje mnie ta kwestia niezmiernie :grin: Co za Mickey?????? :grin:


_________________
Me and My treasure :]

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 23:27 
Cytuj  
Zydzi(znaczy sie Judaisci :grin:) nie wieza w pieklo...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 00:13 
Cytuj  
Chodzilo oczywiscie o Mickey & Mallorie :smile:. Powinnas czesciej do kina chodzic na dobre filmy.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 09:00 
Cytuj  
Szerszen Turkuć :razz: : Samokrytyka ? Juz byli tacy co skladali samokrytyke i sie nie sprawdzilo :razz: hehe!

W sumie... to az tak daleko do siebie nie mamy :razz: eh, nic, to po dzielnicowo-sasiedzkiej znajomosci moze zostaniesz ogolnym specjalista od monety i przemocy a #1 zostanie dla mnie... :razz:

Mallorie: Tak jest, Cowal'czyk juz powiedzial co mialem na mysli, nno jak jest Mallorie to musi byc gdzies i Mickey chyba ze to jakas inna Mallorie ? Z innej bajki ? :cool: I sorry ze nie odpowiadalem tak dlugo ale dni w stylu ostatniej niedzieli (o 8 wyjazd, 3 egzaminy, powrot 18) moga naprawde czlowieka... ech... )


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 19:51 
Cytuj  
Tuxik, spoko hehehehehe zreszta to tak jest.. ze swiatem rzadzi seks a gdzie nie ma seksu, tam swiatem rzadzi pieniadz. pozatym jaka samokrytyka? A wogole to o czo chodzi?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 07:53 
Cytuj  
Jaka samokrytyka ? => "Ja rozumiem..." :razz:

A chodzilo o podzial specjalizacji chcialem ci oddac dzialy "kasa" i "przemoc" tak zeby moc sobie oficjalnie i legalnie dopisac do podpisu np. "Ogolny specjalista forum mmorpg d/s sexu". Nno troche to zakrecilem... a ty zamiast sie zgodzic pytasz o co chodzi eh... ciezkie te interesy z toba... :razz: :razz: :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 12:52 
Cytuj  
Tux to trza bylo tak od razu mowic... to nie ma problema... kobiety lubia i seks i przemoc i kase :wink: a ja lubie kobiety.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 1
Dołączył(a): 3.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 18:37 
Cytuj  
w glowie sie poprzewracalo....a skad zalozenie ze kobiety i seks i kase i przemoc lubia?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 02:16 
Cytuj  
Podejrzewam ze na podstawie doswiadczen....
Co do przemocy sie zgodze - to akurat pewnie... eh bracia starych siostr, laczcie sie... :smile: No w dodatku kobiecie nie przylozysz :smile: Za to ona tobie pewnie tak hyhy :lol:
A pieniadze kazdy lubi...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 12:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 13:18, Aeroth napisał:
Czy wy wiecie jacy my jesteśmy wulgarni? :lol: :lol: :lol: :lol:



Kurwa ty lepiej patrz na siebie :lol: , a nie pierdolisz takie głuptoty :lol: :lol:


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 12:35 
Cytuj  
Ja myślałem że to Chaos stanowi wielkie zagrożenie dla świata :smile:
Al pomyślcie co by się stało jakby takie pomioty zaczęły grać W Utlime :lol:
Całe shardy by się wyludniły :lol:

Wogóle tamto forum to jakis dowcip :smile:czytaliście te tematy :smile:
Britney czy Shakira pfffffff
Shakira czy ja double pfffffff

:lol: :lol: :lol:
Jak będę miał zły humor to będe tam wchodził :lol:


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 12:48 
Cytuj  
Buehehehehehehehehehehee

CENZURA!
Niestety Twój post zawiera NIEDOZWOLONE wyrazy i dlatego nie zostanie opublikowany na naszych stronach.

A nie uziłiem ziadniego wulgialiźmu, bo ja jestem poziądny chlopczik :smile:


_________________
..Fear of the dark...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.