mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 20:21 
Cytuj  
Dziekuje Maciusiu.

Niestety iloraz inteligecji Daedraela nie pozwala mu na dostrzezenie ukrytych podtekstow odpowiadajacych pewnej grze online.
Jego homoseksualna natura kojarzy "shaft" z meskim penisem wchodzacym w jego zapewne rozerwana do granic mozliwosci juz rure. Stad ta jakze prosta i slaba agresja :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 20:32 
Cytuj  
smieszny moze nie, ale na pewno FAJNY JEST.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 20:35 
Cytuj  
moglibyście przestać zachowywać się w stylu 'elo, kurwa!'


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 20:38 
Cytuj  
porzucam inspirowanie sie tekstami czlowieka, ktory przez "flejm" rozumie wyzywanie kogos od debili i pizd w malo wyszukany sposob.

Nazywam rzeczy po imieniu. Jak inaczej mozna nazwac czlowieka, ktory wyklada sie na pysk przy probach trollowania na forum o grach komputerowych? Przynajmniej fajnie sie na ciebie wylewa pomyje - to na plus.

Czy ci sie to podoba, czy nie, pozostaje dla ciebie zrodlem inspiracji. Moje posty wywoluja w tobie emocje i zmuszaja cie do jakiegos dzialania. Czujesz poirytowanie, zlosc, masz ochote bebnic w klawiature przepisujac czyjes teksty w celu sformulowania jak najsensowniej brzmiacej wypowiedzi. Niestety i tak wielki ch z tego jest, takze jesli masz juz cos porzucac, to porzuc najlepiej pisanie, bo po prostu ci to nie wychodzi.



ps. Jak masz wracac z czyms jeszcze, to zajrzyj chociaz do darmowych, zebys mial swiezy material na posta. Odpowiedz "anieboty" to jest wczesne przedszkole.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 21:11 
Cytuj  
Irytacje powoduja jedynie twoje posty na temat gier, to co prezentujesz soba w tym temacie wywoluje co najwyzej rozczarowanie bo okazuje sie, ze konrador, ktory wsrod wtornych analfabetow-informatykow na tym forum potrafi sklecic dluzszy post w miare po polsku, mentalnie nie ma sie najlepiej.
Analize mojego stanu emocjonalnego zostaw w spokoju bo ani to trafne ani inteligentne.
Jak juz dajemy sobie rady to moze warto czasem kogos zacytowac to mniej razy bedziesz wychodzil na zakompleksionego, nadetego despote, ktory mial wyjsc z domu, ale wrocil po 30 minutach bebnic w odpowiedzi na post planktona z darmowych(gl w szukaniu jednego mojego posta w darmowych)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 sty 2009, 21:15 przez Motopompa, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 21:13 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Moje posty wywoluja w tobie emocje i zmuszaja cie do jakiegos dzialania. Czujesz poirytowanie, zlosc, masz ochote bebnic w klawiature przepisujac czyjes teksty w celu sformulowania jak najsensowniej brzmiacej wypowiedzi. Niestety i tak wielki ch z tego jest, takze jesli masz juz cos porzucac, to porzuc najlepiej pisanie, bo po prostu ci to nie wychodzi.


Tak patrząc trochę z boku.
On mógłby napisać o tobie to samo, konrador.
Tak czy owak, nie odpowiadałbyś mu gdybyś miał dystans.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 22:38 
Cytuj  
Oj kon powtarzasz się a pompa daje radę. :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 22:57 
Cytuj  
wpisujcie osoby ktore sa za konradorem a ktore za motompa ? heh


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 23:19 
Cytuj  
ja jestem za twoja stara . heh


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2009, 23:25 
Cytuj  
Kupuję wyłącznie polską wódkę i polskie gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 00:26 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Chodz nabije Ciebie na mojego shafta to Ci sie humor poprawi i potem pojdziesz z krwawiacym anusem po waciki.


Jestes durna, irytujaca ciota, w dodatku wcale niesmieszna.

Za to ma wiekszego e-peena niz ty


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 01:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
ja jestem za twoja stara . heh

Jest Ci wdzięczna za poparcie i pozdrawia.


_________________
.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 02:00 
Cytuj  
Tak czy owak, nie odpowiadałbyś mu gdybyś miał dystans.

Tu nie chodzi o brak dystansu tylko o zabawe. Wypieki na twarzy u jakiegos noname trolla, ktory sciga mnie po forum, zeby potem moc zabawic sie w e-psycholozke to ciekawa alternatywa dla normalnej dyskusji. Odpowiedni sposob pisania dziala na takich frustratow jak plachta na byka od lat, wiec nie musze nawet zmieniac repertuaru.



Analize mojego stanu emocjonalnego zostaw w spokoju bo ani to trafne ani inteligentne.

fyi, bo widze, ze z cala ta swoja specjalistyczna analiza utknales w jakiejs ciemnej odchlanii i kompletnie straciles watek:
1. nie mowilem, ze piszesz w darmowych; proponowalem, zebys poszukal tam materialu na swoje posty, jako ze jestes wannabe trollem operujacym na poziomie 4chan-smietnika, ktory jest zbyt slabiutki, zeby napisac cos od siebie
2. plankton aggruajcy poza flames staram sie zbywac, poniewaz nie chce tworzyc niepotrzebnego zamieszania i bawic sie w ataki personalne oraz przepychanki slowne w zaden sposob niezwiazane z dzialem/tematem; teraz jestesmy we flames, temat powstal w pewnym sensie takze z mysla i o tobie - mozesz sie czuc wyrozniony

A poza tym to nie pierdol. Jestes slabym trollem, twoj pseudo-flame byl od poczatku wyjatkowo czerstwy, nawet jak na twoje i tak juz bardzo niskie standardy, ale teraz nie jestes juz nawet smieszny/pocieszny, tylko lejesz wode i marnujesz czas, silac sie na pisanie jakichs niby-madrych postow. Jeszcze raz: nie mam ochoty wdawac sie z toba w dyskusje, nie interesuje mnie to, co masz do powiedzenia na jakikolwiek temat. Mialem ochote sie po tobie przejechac i zrobilem to. Teraz mozesz wyjsc.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 11:17 
Cytuj  
Oficjalnie przyznaje, ze cholernie mnie znudziles konradror.Walisz te same smuty od wczoraj i przypisujesz sobie jakies urojone zwyciestwo?
Od idiotow podpisujacych sie pod kazdym postem, az po pamietnego rage, ktory swego czasu tez przypisywal wielkie znaczenie swoim postom, myslac, ze potrafi kogos "dotknac irl", ty jestes najgorszy bo laczysz w sobie wszystkie ich cechy.
Cytuj:
Teraz mozesz wyjsc.

Prosze, zastosuj sie do tego co sam napisales, chyba ze bedziesz chcial nas wszystkich przeprosic za to, ze musielismy czytac te twoje zanujace wypociny.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:01 
Cytuj  
You made me cum!

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:07 
Cytuj  
Pieszczoch win.

Kurwa win po calosci.

GZ.

EDITED BO ZROBILEM LITERUFKE.


Ostatnio edytowano 30 sty 2009, 13:46 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:12 
Cytuj  
Obrazek
Cytuj:
You made me cum!

You made me twice!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:20 
Cytuj  
No dobra. Pedobear zawsze wygrywa :(

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 12:21 
Cytuj  
Szczochu ŻONDZI!


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2009, 13:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Pieszczoch wins.

Kurwa wins po calosci.

GZ.


Ale go pojechałeś... ;(


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.