mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 13:59 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):

Zapomniałem dodać, że w tygodniu też tak napierdalają. Niedawno, bo o 11.25 z dupy zaczęli dzwonić. Skonczyli o 11.35~ No idzie zwariować...ech.


Módl się kurwa o wolność Tybetu a nie pierdolisz.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:00 
Cytuj  
Zarri pewnie wspomoze jakims szatanskim zespolem :).


a co do dogadania sie - sorry, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze z klechami nie da sie dogadac, dopoki nie wyjmiesz koperty.


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:01 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Imo mój sposób jest lepszy.
Legalny i mocno uciążliwy.


Moherowe berety wjadą mu na łeb i nawet karabin na kulki czy dziara na plecach mu nie pomoże.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:03 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Imo mój sposób jest lepszy.
Legalny i mocno uciążliwy.


tylko te auto musialo by byc opancerzone bo owieczki koscielne na rozkaz "czarownika" by go zdeptaly , ale pomysl zajebisty ! haha

Nokius kupuj Estrady ,zasiłke i go go :P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:04 
Cytuj  
QFC napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Imo mój sposób jest lepszy.
Legalny i mocno uciążliwy.


tylko te auto musialo by byc opancerzone bo owieczki koscielne na rozkaz "czarownika" by go zdeptaly , ale pomysl zajebisty ! haha

Nokius kupuj Estrtady ,zasiłke i go go :P

No to rosomaka. Przystosowany do działań bojowych w najtrudniejszych warunkach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:39 
Cytuj  
Co do puszczania Kata. Przekleję z innego forum:
Chrystofor napisał(a):
kamilus napisał(a):
lukee napisał(a):
Cisza nocna jest do godz. 6 więc nie marudź

Wiesz - teoretycznie od 6:00 do 22:00 mogę terroryzować ludzi jakimś hardcore death metalem, wyjść z domu i też powiem, że nie macie marudzić.

Nie możesz. Ludziom się wydaje, że cicho muszą zachowywać się tylko między 22 a 6. To są zasady przyjęte przez spółdzielnie/wspólnoty. W ciągu dnia też obowiązują takie same zasady, jeśli się ich nie przestrzega to jest to zakłócaniem porządku publicznego. I za to można zostać ukranym bez względu czy jest godzina 10, 18 czy 3 w nocy.


KK ewidentnie łamie prawo i po prostu przymyka się na to oko. Zaskarżyć do trybunału praw człowieka i... profit =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:45 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
QFC napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Imo mój sposób jest lepszy.
Legalny i mocno uciążliwy.


tylko te auto musialo by byc opancerzone bo owieczki koscielne na rozkaz "czarownika" by go zdeptaly , ale pomysl zajebisty ! haha

Nokius kupuj Estrtady ,zasiłke i go go :P

No to rosomaka. Przystosowany do działań bojowych w najtrudniejszych warunkach.


MRAPy lepsze, a gdybyś miał dostęp to MARV :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:49 
Cytuj  
Czyli sprawa wygląda nieciekawie...


A powiedzcie mi, czy u was też tak napierdalają? Czy to tylko brożka mojej miejscowości?


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 15:06 
Cytuj  
afaik u nas czasami w srodku nocy napierdalaja, niezly wtf mialem.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 15:12 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
Czyli sprawa wygląda nieciekawie...


A powiedzcie mi, czy u was też tak napierdalają? Czy to tylko brożka mojej miejscowości?

jak dla mnie wartosc nieruchomosci rosnie gdy np nie ma takiego halasujacego kosciola pod domem, jakby mi chcieli gdzies tu postawic takie cos, to bym zebral ekipe i robil protesty ;d

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 15:18 
Cytuj  
Idź do proboszcza powiedz, że to Cię wkurwia. Jak to nie pomoże to mu napierdol, a jak nadal nic to postrasz, że chuja spalisz na stosie - w imię świętej inkwizycji :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 16:03 
Cytuj  
no nie za ciekawie masz , niestety

Paulini na Jasnej Gorze trzymaja miasto w lapie , czestochowscy notable co sie z nimi dogadaja to wlasciwie wygrywaja wybory z automatu , robia co chca i nie trzeba bystrzaka zeby zobaczyc ze chca zrobic z czwy drugi Watykan , za 3-4 lata im to sie uda calkowicie

Ae mozesz sie smiac ale moj chrzesniak chodzi do przedszkola prowadzonego przez siostry , sa najbardziej konkurencyjne cenowo a jak wiadomo z przedszkolami jest bieda w chuj , za malo ich a jak sa to za drogie , mali chlopcy tam nawet w wojne sie nie moga pobawic , sa wyselekcjonowane zabawki , obowiazkowe modlitwy , pranie mozgu pod przykryweczka , bo mozna zrozumiec zeby nie propagowac przemocy wsrod dzieciakow ale to jest juz przesada i chuja zrobisz z tym wlasciwie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 16:06 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
moj chrzesniak chodzi do przedszkola prowadzonego przez siostry ,


tez do takiego przedszkola chodzilem :) wiec sie nie martw, wyrosnie z niego normalny facet :P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 17:42 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Artykuł 1

Rzeczpospolita Polska i Stolica Apostolska potwierdzają, że Państwo i Kościół katolicki są — każde w swej dziedzinie — niezależne i autonomiczne (..)

Ale z tego artykułu w żaden sposób nie wynika, że Kościół może sobie bezkarnie zakłócać spokój publiczny kiedy mu się podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 17:58 
Cytuj  
Gdybym miał taką irytującą sytuację, to zadzwoniłbym/poszedłbym na policję i zgłosił problem. Jak nie to Rzecznik Praw Obywatelskich. A jak nie to Europejski Trybunał Praw Człowieka. W ostateczności, wysadzić w powietrze całą tą budę.

Mamy XXI wiek, ludzie i mohery mają w domu zegarki (niektórzy nawet po 3k za sztukę), potrafią czytać i są w jakimś tam stopniu ogarnięci. Dzwony powinny być używane imo tylko w celach alarmowych.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 18:00 
Cytuj  
Jest rozporządzenie ministra środowiska z 2007 r., które określa dopuszczalny poziom hałasu. W zabudowie miejskiej wynosi on 55 decybeli w porze dziennej i 45 decybeli w porze nocnej.

Precedens juz byl: W 2001 r. NSA nakazał przyciszyć dzwony kościoła św. Tomasza Apostoła przy Goraszewskiej na Sadybie w Warszawie, bo przekraczały normy hałasu. Proboszcz przestał używać największego dzwonu.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 23:38 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
A powiedzcie mi, czy u was też tak napierdalają? Czy to tylko brożka mojej miejscowości?


ja do najblizszego kosciola mam spory kawalek, ale kiedys w starej parafii jak sie rozkrecili to nawet mohery szly zatykajac uszy :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 09:07 
Cytuj  
A jak chcesz ich trochę powkórwiać, to zgłoś sprawę do faktów i mitów (Oni uwielebiają robić nagonki na naszą sekte ;]) albo do racji (Paria lewicowa, też lubi robić na nich nagonki) ich www http://www.racja.org.pl


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 12:06 
Cytuj  
Jak sie rodzisz w katolickim kraju to cie obowiazuje niepisana umowa na sluchanie napierdalania dzwonow, blokady ulic w boze cialo itp
Nie pasuje to wypierdalaj do jakiegos bardziej laickiego kraju.

btw Bylem w Leh (w Ladakhu) w zaszlym roku: tam o swicie muzulmanie o swicie uprawiaja swoje wycia na cale miasto, a zaraz po nich buddysci przez godzine puszczaja OM MANI PEME HUNG z megafonow. Ogolnie fajny klimat, ale spac sie nie da przy tym. Nasze dzwony przy tym to naprawde drobiazg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 12:20 
Cytuj  
Cytuj:
Jak sie rodzisz w katolickim kraju to cie obowiazuje niepisana umowa na sluchanie napierdalania dzwonow, blokady ulic w boze cialo itp
Nie pasuje to wypierdalaj do jakiegos bardziej laickiego kraju.


Ty serio ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.