mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 13.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 02:20 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
sobie...

kolego nie napiszesz rapowych tekstow ktore opanuja caly swiat nie znajac polskiej pisowni...


Dokładnie, przecież wszystkie topowe gwiazdy HH posługują się piękną polszczyzną: 50 cent, Snoop Dog, Lil Wayne i wielu innych

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 02:36 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
sobie...

kolego nie napiszesz rapowych tekstow ktore opanuja caly swiat nie znajac polskiej pisowni...


Też tak myślę !! tak w ogóle to co ja poradzę że na Podlasiu się wychowałem mówię : dla mnie dla niego itp itd a nie mi mu tralala i jeszcze dodam że jak słyszę jak ktoś mówi " mnie to się nie podoba " to takie wioskowe , mi to się to podoba i o !

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 09:18 
Cytuj  
Ja ostatnio troche poraidowalem z Polakami i jak widze teksty typu jusz, jurz, ogulnie itp. to mi sie noz w kieszeni otwiera. Za kazdym razem poprawiam i co widze? Mam dysleksje, dysmozgowie, dysfunkcjemozguzaawansowanadrugiegostopnia itp. a jak im tlumacze, ze jest to choroba leniwych to sie ze mna zgadzaja. No kurwa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 09:49 
Cytuj  
Ja mam jakieś szczęście do takich ludzi - ostatnio kolejny mi się trafił z grupy na studiach. Błędy robi chyba w każdym wyrazie jaki istnieje ;P

Co do tematu - gdy byłam jeszcze roztrzepaną nastolatką, zdarzyło mi się dwa razy zgubić portfel (w odstępie kilku miesięcy) - za każdym razem miałam tam kasę na miesięczny bilet mpk + swoją jakąś tam zaoszczędzoną kasę, najważniejsze dokumenty, jakieś pamiątki i za każdym razem był to fajny portfel ;P Za drugim razem odesłali mi dokumenty i resztę badziewia. :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 09:59 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
gdy byłam jeszcze roztrzepaną nastolatką


hehe.

btw jak komus 'ginie' portfel z duza iloscia gotowki to dlaczego wszyscy mowia ze portfel zgubili, a nikt nie zastanawia sie czy przypadkiem jakis pickpocket wam tego nie zakosil? ;P


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 10:07 
Cytuj  
oj no wiem, że w pierwszym przypadku, to były te dresy z autobusu, ale za rękę ich nie złapałam, to mówię, że zgubiłam >.>

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 10:17 
Cytuj  
Sinistralis napisał(a):
oj no wiem, że w pierwszym przypadku, to były te dresy z autobusu, ale za rękę ich nie złapałam, to mówię, że zgubiłam >.>



Poszli sie najebac za Twoja kase a potem krzyczac bog, honor, ojczyzna kopali w 5 pewnie lezacego gostka, ktory wracal z imprezy. Heahea.

A ja portfela nie zgubilem, ale zgubilem 18 czapek i raz buty:[.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 11:32 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
A ja portfela nie zgubilem, ale zgubilem 18 czapek i raz buty:[.


Notorycznie gubię rękawiczki. Grr.. :evil: Ostatnio nawet mąż zastrajkował i stwierdził, że więcej już ich nie będzie odkupywał - w poprzednie święta zgubiłam te co dostałam od niego pod choinkę :(


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 11:55 
Cytuj  
KamilCPN napisał(a):
Wyjatkowa sytuacja - wyjatkowo spora gotowka w portfelu. I akurat dzisiaj musialo sie to zdarzyc.

Dlatego bardziej podejrzewalbym kradziez, niz zagubienie.

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 12:33 
Cytuj  
wole myslec, ze ktos mnie okradl, niz zebym sam cos zgubil, przenosze wtedy swoje wkurwienie na kogos innego a nie na siebie ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 12:41 
Cytuj  
moja paranoiczna natura nie pozwala mi niczego zgubic od czasu kiedy posialem szalik :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 15:30 
Cytuj  
znalazlem portfel, ale drobne w srodku to wyrzucilem:O(


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 15:43 
Cytuj  
In before civi i jego "zguba" ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 17:05 
Cytuj  
Ja jestem jak ruda - co rok gubię co najmniej dwie pary rękawiczek.
Zazwyczaj w pociągach lub sklepach zostawiam...
Raz zostawiłem w pociągu nowiutkie levisy... Jako, że byłem wtedy biednym studentem, to odczuwalna strata była (naiwny pojechałem kolejnym pociągiem do stacji docelowej żeby szukać w tamtym składzie :lol: ).
Portfele się jednak nie gubią. One są ewidentnie kradzione. Przecież to grube i przy ciele.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 17:24 
Cytuj  
Mi na woodstocku swego czasu podjebali portfel z całą kasą jaką miałem na wyjazd (400 zł lul) i wszystkimi dokumentami ~~
Na szczęście legitkę miałem osobno - w plecaku i mi w Gorzowie na nią w banku wypłacili kasę :P
Rok temu włam na mieszkanie i zakosili kompa na którego poszło 6k. Tak, zdarzają się gorsze rzeczy |:
@$*(&@#$ złodzieje.

Co to "dziesiona" btw?
Edytka: już wiem http://www.miejski.pl/slowo-Dziesiona


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 17:58 
Cytuj  
Moja nerwica natręctw nie pozwala mi prawie niczego zgubić. Zawsze sprawdzam co 5 min kieszenie w poszukiwaniu portfela i telefonu, za to zdarza mi się, że gdzieś zostawię rękawiczke :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 18:12 
Cytuj  
Katoneo napisał(a):
Moja nerwica natręctw nie pozwala mi prawie niczego zgubić. Zawsze sprawdzam co 5 min kieszenie w poszukiwaniu portfela i telefonu, za to zdarza mi się, że gdzieś zostawię rękawiczke :(


Jak sprawdzasz co 5 min to faktycznie nie zgubisz. Pytanie czy przez to nie dajesz złodziejom wskazówek gdzie czego szukać. Rękawiczki gubię dość trywialnie, najgłupsze właśnie w tym jest to, że wiem jak - mam zwyczaj kłaść je sobie na kolanach jak wsiadam do samochodu i zapominam o nich jak wysiadam. Zimą często jest ciemno i jak lądują gdzieś na ziemi to żegnaj Charlie.. :(


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 18:14 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
In before civi i jego "zguba" ;]


:lol: :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 18:15 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja jestem jak ruda - co rok gubię co najmniej dwie pary rękawiczek.
Zazwyczaj w pociągach lub sklepach zostawiam...
Raz zostawiłem w pociągu nowiutkie levisy...


Nie chcemy wiedziec co robiles w tym pociagu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 18:25 
Cytuj  
Jechałem kurwa. Rozumiem, że ty jak sobie kupujesz spodnie to wkładasz od razu na dupę, a stare wyrzucasz - ja wolę po zakupie je najpierw wyprać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.