mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 10:52 
 
nie, nie uczylem sie.
wtedy bardziej pociagalo mnie granie w pilke, tenisa, siatkowke, wychodzenie ze znajomymi na piwo. ale jak rozumiem kazdy robi to co moze.
i o ile pamietam to przed mmo byly jeszcze mud'y, w ktore gralem.
takze, nie probuj po raz kolejny udowodnic jaki to jestes vet i pr0 ashtonku, bo niestety pograzasz sie coraz bardziej.
i juz nawet twoje tlumaczenia choroba psychiczna nie sa zabawne.
nie wspominajac o tym, ze wiekszosc z nas poza 'mmo' nauczyla sie cos robic z komputerami, co pozwala nam np. na prowadzenie normalnego zycia.
a ty siedzisz przed tym monitorem od lat i co? i zyjesz z zasilku.
nah, jednak jest to zabawne.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 10:54 
 
Mendol napisał(a):
nie, nie uczylem sie.
wtedy bardziej pociagalo mnie granie w pilke, tenisa, siatkowke, wychodzenie ze znajomymi na piwo. ale jak rozumiem kazdy robi to co moze.
i o ile pamietam to przed mmo byly jeszcze mud'y, w ktore gralem.
takze, nie probuj po raz kolejny udowodnic jaki to jestes vet i pr0 ashtonku, bo niestety pograzasz sie coraz bardziej.
i juz nawet twoje tlumaczenia choroba psychiczna nie sa zabawne.
nie wspominajac o tym, ze wiekszosc z nas poza 'mmo' nauczyla sie cos robic z komputerami, co pozwala nam np. na prowadzenie normalnego zycia.
a ty siedzisz przed tym monitorem od lat i co? i zyjesz z zasilku.
nah, jednak jest to zabawne.



lmao :(

mudy gralem tez.. na dlugo przed uo ;/

taaaaa napewno wiele sie nauczyles... wiesz, ja tez sie duzo nauczylem, rpboelm raczej w tym ze nie jestem w stanie wyjsc z domu z moja choroba ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:04 
 
no na pewno czegos sie nauczylem i poznalem wiele osob dzieki, ktorym udalo sie zrobic wiele rzeczy.
no widzisz, to mnie dziwi najbardziej. wszystko tlumaczysz swoja choroba (chociaz do 'pracy' nie zawsze trzeba wychodzic z domu - kwestia przystosowania sie), a jednak bez oporow probujesz obrazac innych.
a potem sie dziwisz, ze ludzie cie nie lubia, sa zlosliwi, i generalnie ich wkurwiasz.
ciekaw jestem czy twoi znajomi z irc'a traktuja cie jak polboga czy raczej jak polglowka?
a moze z nimi rozmawiasz 'normalnie' ?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:20 
 
Kiedy cie obrazilem w tym topicu mendolku ? robaczka moze ?

czy moze przyjeliscie juz tych gowniarzy do swojego koleczka wzajemnej adoracji i z tad ten zerg ?

Mendolku, gowno wiesz o mnie, mojej sytuacji irl, i o mojej chorobie, latwo sie mowi o tym co mozna gdy sie mialo fajne dziecinstwo..
Fajnie sie wypowiadac o czyms czego nie jest w stanie sie pojac.. wlasciwie to chyba w waszym koleczku wzajemnej adoracji jest standardem juz ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:24 
 
tak samo jak ty gowno wiesz o nas ashton. widzisz? to dziala w obie strony.
i uwierz mi, ze wielu z nas nie bylo zamknietych w domach przez 30 lat.
kazdy z nas ma rozne doswiadczenia, zna roznych ludzi, mielismy rozne problemy.
ja rozumiem, ze to tobie wydaje sie, ze twojej sytuacji 'nikt' nie jest w stanie pojac. ale mylisz sie. moze z wyjatkiem tego, ze faktycznie nie doswiadczylismy tego co sie dzieje w twojej glowie :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:26 
 
no wlasnie :) nie doswiadczyles, a wypowiadasz sie o sytuacji jakbys mial w niej spore doswiadczenie.. Dlatego tez irytuja mnie takie zjeby jak wy ktorzy udaja ze wiedza wszystko podczas gdy gowno doswiadczyli ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:29 
 
ale przeciez Ty robisz to samo... ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:31 
 
Ashton napisał(a):
... latwo sie mowi o tym co mozna gdy sie mialo fajne dziecinstwo..

Obrazek


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:34 
 
ahaha nie bylo tak zle ;)

@ roball sam zes idioto rozpoczal ten temat, jak nie chcesz sluchac to go nie poruszaj ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:35 
 
a czego ty takiego doswiadczyles?
bo jakos na forum potrafisz obrazac wszystkich, wymadrzac sie na kazdy temat i krytykowac wszystko. i jakos nie widac, zeby jakakolwiek choroba miala na to wplyw.
a jak ktos doczepia sie do ciebie to zaczynaja sie tlumaczenia...
zakladam sie, ze oprocz ciebie pare innych osob tez 'doswiadczylo' roznych rzeczy i tez gowno o tym wiesz. i dlatego irytujesz ludzi bo zachowujesz sie jak zjeb.
jak juz pisalem - to dziala w obie strony, a udzielajac sie publicznie musisz sie liczyc z tym, ze nikt cie po glowce glaskal nie bedzie. i powoli wszyscy przestaja zwracac uwage na twoje tlumaczenia.

nie wspominajac o tym, ze po akcji z 'heavy rain' dosc wiele osob wkurwiles na maxa, nie dziw sie wiec, ze przez najblizsze pare miesiecy nikt nie bedzie cie traktowal powaznie - a co wiecej kazda okazja aby ci 'dojebac' bedzie wykorzystana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:46 
 
Wszystkim biorącym udział w tej rozkosznej dyskusji radzę poluzować krocze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:47 
 
a co daje poluzowanie 'krocza'?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:47 
 
Mendol napisał(a):
a czego ty takiego doswiadczyles?
bo jakos na forum potrafisz obrazac wszystkich, wymadrzac sie na kazdy temat i krytykowac wszystko. i jakos nie widac, zeby jakakolwiek choroba miala na to wplyw.
a jak ktos doczepia sie do ciebie to zaczynaja sie tlumaczenia...
zakladam sie, ze oprocz ciebie pare innych osob tez 'doswiadczylo' roznych rzeczy i tez gowno o tym wiesz. i dlatego irytujesz ludzi bo zachowujesz sie jak zjeb.
jak juz pisalem - to dziala w obie strony, a udzielajac sie publicznie musisz sie liczyc z tym, ze nikt cie po glowce glaskal nie bedzie. i powoli wszyscy przestaja zwracac uwage na twoje tlumaczenia.

nie wspominajac o tym, ze po akcji z 'heavy rain' dosc wiele osob wkurwiles na maxa, nie dziw sie wiec, ze przez najblizsze pare miesiecy nikt nie bedzie cie traktowal powaznie - a co wiecej kazda okazja aby ci 'dojebac' bedzie wykorzystana.



Oh please, tlumaczenia wobec choroby zaczynaja sie gdy ktos wjezdza na owa chorobe,

Doswiadczylem niestety za duzo jako mlodzik, za duzo stuffu ktorego niepowinienem doswiadczyc, zlamalo mi psychike. Wymadrzam sie ? sorry wypowiadam sie glownie w tematach w ktorych mam wiedze i doswiadczenie, jezeli nie to jest to ewidentny troll, i odrazu zauwazalny, wtedy nigdy sie nie tlumacze tylko exploituje trolla.


Heavy Rain to byl piekny troll, wspaniale pokazal jak niski poziom to forum osiagnelo ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:50 
 
piekny troll? to chyba faktycznie trzeba wytlumaczyc ciezkim dziecinstwem i ciezka choroba psychiczna, ktora cie dotknela.
i pokazalo jak niski poziom ty zawsze miales i zawsze bedziesz mial.

zreszta sam sie tlumaczyles, ze zrobiles to dlatego, iz pare lat temu kassei zaspoilowal ci jakies anime. ciekawe jakbys zareagowal gdybysmy ponownie zrobili ci cos takiego.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:51 
 
fakt. moj spoil byl na niskim poziomie.
Ale dzieki waszym wypowiedziom moj poziom wygladal na kwintesencje klasy wyzszej.


wzmianki o kassei byly proba strollowania kasseia, niestety on takze mial w dupie heavy rain ;/ nawet mu sie zrobilo przykro po tym jak zobaczyl spoile na pm, mailu i gg ;)


Spoil osiagnal taki cel jaki w zaloezniu mial, gdy od enhu uslyszalem ten zart od razu wiedzialem ze wywola to wspanialy rage, spodziewalem sie takze bana ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:54 
 
mhm. ale tylko wedlug ciebie, co z przyjetym zalozeniem o chorobie psychicznej nie moze byc brane pod uwage.
a jakbys nie zauwazyl przed tym co zrobiles z heavy rain, az tak nikt po tobie nie jezdzil.
nie probuj wiec teraz po raz kolejny odwracac kota ogonem i probowac wmowic komukolwiek, ze zachowales sie moze nie do konca w porzadku ale to i tak nic w porownaniu z 'nami'. otrzasnij sie troche chlopie.

no to tym bardziej mi ciebie szkoda, ze jedyna przyjemnosc jaka mozesz czerpac w zyciu to proby wkurwienia ludzi na forum.

i faktycznie masz racje, i uswiadomiles mi jedna wazna rzecz.
ze wzgledu na brak jakiejkolwiek stabilnosci w zachowaniu bedziesz jedyna osoba 'ignorowana' przeze mnie na tym forum. jakos nie mam zamiaru psuc sobie innych gier/filmow/seriali tylko dlatego, ze jak piesek polecisz wykonac polecenie jakiegos barana.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2010, 11:56 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:55 
 
oh mendolku, prze heavy rain ty robaczek, magpies i reszta waszego koleczka lizaliscie sie po jajkach rownie widocznie... zanizaliscie poziom forum od lat... ja tylko uwidocznilem wasze homoseksualne zwiazki i skoncentrowalem wasz hate na sobie ;P


To wspaniale ze dales mi ignore, moze wiecej z waszej grupy to zrobi, i nie bedziecie zawracac mi dupy waszymi homoseksualnymi rozterkami.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 3 kwi 2010, 11:57 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:57 
 
mhm. i uwazasz, ze komentarze takie jak ten sa zabawne? czy jakie?

wiesz, mysle, ze pewnie ty chcialbys byc w jakimkolwiek zwiazku.
ale z twoim wygladem i zachowaniem to pewnie nawet z kura by ci nie wyszlo.
a dopoki nie pojdziesz do pracy to z zasilku raczej ci nie wystarczy na 'platny' sex.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2010, 11:58 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:58 
 
Nah nudzisz mnie, i czekam az ta dyskusja sie zakonczy, prawde mowiac nudzila mnie juz jak bralem w niej udzial.. niestety czekam az mi sie sniadanie rozmrozi i probuje zabic czas.

btw nie dales mi ignore ? :/ przykre.

jestem w zwiazku z moja lewa reka, jest mi wierna, uzdolniona i zawsze daje mi to czego potrzebuje :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:59 
 
rodzice nie robia swiatecznego sniadanka? znowu pizza? przykre ;/

heh. i znowu jak nie potrafisz pociagnac dyskusji dalej, piszesz, ze cie to nudzi/smieszy/bawi.
zastanawiam sie czy zdajesz sobie sprawe z tego co robisz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.