mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:18 
Cytuj  
no jakos nie przypominam sobie, zeby wtedy ktos narzekal na to jak wyglada sc1.
takze nigga pls zachowaj dla siebie :)
nie czytalem recenzji w tamych czasach - gra byla zajebiscie grywalna, wygladala ladnie - wszyscy byli zadowoleni.
a teraz wszyscy podniecaja sie odgrzewanym kotletem, bo odsmazyl go blizzard.
NIGGA PLZ.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:26 
Cytuj  
Obey.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:27 
Cytuj  
sie dziad mroz obudzil i sie za porzadki wzial ;p

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:28 
Cytuj  
Yyyy, i te wszystkie turnieje sc2 sa tylko dlatego ze blizzard batogami ludzi goni do gry?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jakos nie przypominam sobie, zeby wtedy ktos narzekal na to jak wyglada sc1.
takze nigga pls zachowaj dla siebie :)
nie czytalem recenzji w tamych czasach - gra byla zajebiscie grywalna, wygladala ladnie - wszyscy byli zadowoleni.
a teraz wszyscy podniecaja sie odgrzewanym kotletem, bo odsmazyl go blizzard.
NIGGA PLZ.


No i to jest chyba sztuka, odsmażyć kotleta i wszyscy go jedzą ze smakiem. :] Wielu devsów wypruwa sobie żyły wymyślając jakieś nowości a sprytny blizz daje cały czas to samo i sprzedaje się jak świeże bułeczki. ;] Niech ich cholera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:34 
Cytuj  
czy ja wiem czy sztuka.
to tak samo jak z naszymi dyskusjami o polityce i PO :)
jak to mowi tczewiak 'ciemny lud to kupi'. blizzard swoj sukces opiera o ludzi wychowanych na wow'ie (takich jak cypis), ktorzy wezma wszystko bez wzgledu na to jak wyglada i czym sie to je.
ale faktycznie, blizzard 'sprytny' jest straszliwie :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 17:37 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Yyyy, i te wszystkie turnieje sc2 sa tylko dlatego ze blizzard batogami ludzi goni do gry?

Ta, do tego sponsoring od powaznych producentow sprzetu komputerowego, dodatkowo wchodza firmy kompletnie jak dotad nie zwiazane z esportem itp.
Na szczescie sa jeszcze tacy wspaniali hipsterzy jak mendol albo kabraxis, ktorzy swoim spamem 'blyzard hój' wskazuja nam droge i objawiaja bledy naszego postepowania.
Srsly, wyjdzcie poza swoje sztampowe posty z odgrzewanymi kotletami i zaakceptujcie to, ze gra jest dobra. Nie podoba sie wam singiel i grafika? Spoko. Tylko zauwazcie, ze gra jest rtsem robionym pod rynek esportu, gdzie te rzeczy praktycznie sie nie licza. Troche smieszne, ze wg was glowna wada gry jest to, ze zrobil ja Blizzard.


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 19:13 
Cytuj  
blizzard za dlugo robi gry zeby sie skupiac na graficznej stronie , musieliby ja co chwila zmieniac zeby wygladala "wyjsciowo" na dany rok :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 19:26 
Cytuj  
http://www.escapistmagazine.com/videos/view/extra-credits/3201-Graphics-vs-Aesthetics

Wiele razy już o tym mówiłem, ale teraz ktoś może to wyjaśnić lepiej ode mnie. /thread

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 19:31 
Cytuj  
Hehe, widze, ze Blizz awansuje na wroga publicznego numer 1 spychajac microsoft. Zreszta to podobna sprawa jak z linuxem - niby taki zajebisty, a i tak wiekszosc woli winda jezdzic;)
Wow nie mial duzych wymagan w czasie premiery. Teraz w stosunku do grafiki wymagania sa duze, ale czego spodziewac sie po silniku, ktory byl robiony pod geforce 3/4? Od tego czasu architektura kart zmienila sie i nie ma bata, zeby ten engine wykorzystywal prawidlowo moc kompa. Inna sprawa to mozliwosci engine'u, a jego wykorzystanie. Imo Blizz ma jednych z najlepszych grafikow, ktorzy wyciskaja z tego starego i zdezelowanego silnika ostatnie soki. To zupelne przeciwienstwo wielu nowych gier, ktore maja nowoczesne silniki, ale grafika i tak jest zwyczajnie brzydka.
A zreszta, wyjdzie Titan i tak wszyscy klekna do blizzardowego miecza. Z kabraxisem na czele;)

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 19:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czy ja wiem czy sztuka.
to tak samo jak z naszymi dyskusjami o polityce i PO :)
jak to mowi tczewiak 'ciemny lud to kupi'. blizzard swoj sukces opiera o ludzi wychowanych na wow'ie (takich jak cypis), ktorzy wezma wszystko bez wzgledu na to jak wyglada i czym sie to je.
ale faktycznie, blizzard 'sprytny' jest straszliwie :)


a nie pomyslales czasem, ze moga byc gry dobre w ktore sie gra przez lata? dlaczego naprzyklad nowa odswiezona wersja starcrafta ma byc zupelnie inna i innowacyjna w porownaniu do sc1, kiedy sc1 po dzien dzisiejszy byl najbardziej popularnym rtsem jesli chodzi o competetive multi.
co jest zlego w kupowaniu tego samego tylko w odnowionej lepszej wersji jesli pierwowzor jest zajebisty i jedyne czego mu brakuje to bardziej funkcjonalnego ui(dla nowych graczy) czy bardziej przejrzystej grafiki, bo ta sc1 naprawde bardzo sie zestarzala.
masz tez przyklady jak nie kontynuowac serii - cod, czy moh

az tak was boli ze mozna zrobic gre, ktora ma 13lat i mimo uplywu czasu ciagle jest najlepsza, ze nie trzeba jej revampowac w wiekszym stopniu?
taki sam whine jest przy kazdym dodatku do wowa, ze to znowu to samo, a poraz kurwa ogarnac ze jak ktos kupuje starcrafta2 to spodziewa sie tego co oferowal sc1, a jak ktos kupuje kolejny dodatek do wowa to spodziewa sie tego samego tylko wiecej i roznorodniejszego, a jak by oczekiwal czegos innego to zapewne siegnal by po inny tytul

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 19:46 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
A zreszta, wyjdzie Titan i tak wszyscy klekna do blizzardowego miecza. Z kabraxisem na czele;)


You are so wrong... : ) Nie kreci mnie kolejne mmo od Blizzarda, juz D3 mnie bardziej hypuje. Zwlaszcza ze przypuszczalnie to nie bedzie fantasy i calkiem mozliwe ze to bedzie mmofps wiec mam wyjebane.
MMO ktore bede kochal i fanbojowal na maxa jest juz od dawna zapowiedziane i nazywa sie Guild Wars 2. Lekkim paradoksem jest ze robia je ludzie z Blizzarda, tylko z tego fajnego Blizzarda (tzn. z czasow kiedy byli fajni). Jesli spelnia chociaz polowe zapowiedzi (a przypuszczalnie spelnia wszytkie bo to jest solidna firma) to na dluuuuuugo nie bedzie mi potrzebne nic innego. :)
Blizzard ssie i koniec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 20:34 
Cytuj  
sc2 jest cool, ale w sc1 dalej moglbym grac, bo az taka stroszna grafika nie jest.

a kabra to nawet w stara pewnie nigdy nie gral ;p

np.
i tak CS 1.6. >>>>>> MW3


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 21:26 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
blizzard za dlugo robi gry zeby sie skupiac na graficznej stronie , musieliby ja co chwila zmieniac zeby wygladala "wyjsciowo" na dany rok :)

Ujme to tak. Ładna artystycznie grafika to jedno. Tego SC2 nie odmówie. Mają tam jakiś kierunek artystyczny trzymają się go i to widać.

Problem, w tym, ze technicznie to jest takie sobie, a wymagania ma z dupy wyciągnięte.

Pomijam, ze dla mnie grafika jest bardzo wazna. Lubie oglądać widoki. Efekty etc. Ot sprawia mi to fun.

Cytuj:
Ciekawe kiedy ludzie zrozumieja ze RTS ma miec grafike funkcjonalna, a nie ladna. Co z tego ze bedzie masa defektow specjalnych, swiatelek, shiny textures itp crapu jesli w walce nic nie widac? Grafa w sc2 jest dobra, bo kazdy element sie wyroznia, i o to chodzi. Zreszta, kto kupuje RTSy dla grafiki?

To sobie w RISK graj.

Albo w SupCom. Na maksymalnym oddaleniu najlepiej z dwoma monitorami.
Chociaz nie powiem. Wydawanie rozkazów tysiącom ikonek na mapach mających 100km^2 ma swój urok. No dla mnie SupCom to zdecydowanie najlepsza strategia.
Za to co zrobili w SupCom2 powinni zawisnąć na jajach.

Cytuj:
Zreszta to podobna sprawa jak z linuxem - niby taki zajebisty, a i tak wiekszosc woli winda jezdzic;

To jest błędne koło.
Linux jako system, jest lepszy od Windowsa pod każdym względem.
1. Problemem jest tutaj niewielka ilosc softu na niego.
2. Wiec ludzie go nie uzywaja, bo nie ma programów ktore lubia.
3. Nie ma tych programów, bo szkoda tracic czas na ich pisanie, wkoncu malo kto go uzywa.
Wroć do punktu 2;
Nawet Microsoft przyznał, że Windowsa jest zwyczajnie chujowy. Nie na darmo rozwiają równoległe kilka systemów, z których wkońcu wyjdzie następca Windows. I przynajmniej jeden z tych systemów jest zadziwiająco podobny do unixów..
Ale to temat na osobną dyskuje. Zresztą jak ktoś chce to może poggolować a nawet sciągnąć, skompilować i się pobawić. Co prawda nie bardzo jest czym ale.. who cares ? ;p

Cytuj:
A zreszta, wyjdzie Titan i tak wszyscy klekna do blizzardowego miecza. Z kabraxisem na czele;)

Lol, co wyjdzie ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 22:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a kabra to nawet w stara pewnie nigdy nie gral ;p

zagral pewnie w pirata, pare misji w singlu przeszedl i wyciagnal takie debilne wnioski. jeszcze bylo dopisac, ze ta gra UMIERA, bo nie dostala wyroznien na gry-online.pl!!!11

ostatnio tsl3 ogladalo 75k osob. to ma sie oczywiscie nijak do sc1, gdzie w korei miliony siadaja przed telewizorami ogladac najwazniejsze eventy, ale tez chyba zadna inna gra nie zgromadza takiej publiki. no, moze cs, ale i tego nie jestem pewien.

ofc sc2 to kiepska gra dla casuala/osoby, ktora nie kreci caly ten competitive crap i esport.


btw. warto obejrzec ten filmik co wrzucil dana. sc2 ma DOBRA (nie bardzo dobra, nie zajebista), PRZEJRZYSTA grafike - dokladnie taka, jaka powinno miec. brakuje tylko tego aa/af o ktorym wczesniej wspomnialem, bo poprawiloby to oba wymiary wrazen wizualnych :>


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 22:07 
Cytuj  
jakim spamem cypis? kupuje gre, gram i oceniam.
nikt nie musi zgadzac sie z moja opinia ani z tym, ze jebie mnie pod 'co' gra byla robiona. to, ze ty sie jarasz i ogladasz turnieje to twoja sprawa - mi tez nic do tego.
dla ciebie sc2 jest dobra gra, dla mnie nie. wyjdz z tej klatki wielbiciela sc i zaakceptuj to, ze nie kazdemu musi sie tak podobac jak tobie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 22:09 
Cytuj  
Co by haterzy nie mówili - Gry które mają obecnie największy tournamentowy boom to fightery, SC2 i MOBY.

Nie rozumiem też tego pierdolenia. SC to fenomen tak jak Halo na przykład. I jest bezpodstawnie hejtowane, też tak jak Halo IMO. Nie ma nic innowacyjnego, ma wszystko zrobione dobrze. Niektóre rzeczy bardzo dobrze. I tyle. Widać, to wystarczy ale whine musi polecieć. A jednak grają rekordowe liczby ludzi...
No normalnie FUCKING MAGNETS. HOW DO THEY WORK?!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 maja 2011, 23:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Linux jako system, jest lepszy od Windowsa pod każdym względem.
1. Problemem jest tutaj niewielka ilosc softu na niego.

No, czyli jednak nie pod kazdym wzgledem:) Kazdy system jest tyle wart ile programy dzialajace pod nim.
iniside napisał(a):
Cytuj:
A zreszta, wyjdzie Titan i tak wszyscy klekna do blizzardowego miecza. Z kabraxisem na czele;)

Lol, co wyjdzie ?

Nie lol, tylko Titan.
Lol.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 19:16 
Cytuj  
Pewnie Sob znowu dostaje wpierdol w swojej brązowej lidze i stąd ta frustracja.

Chyba wszyscy pamiętamy Soba piszącego o tym jak "PRZEzajebiscie wygląda ta nowa mapa z lawą na ultra high!", pocił się o tym kilka stron w temacie o sc2 przecież. ;]

Osobiście jestem usatysfakcjonowany z tego jak wygląda zarówno sc jak i sc2. O ile sc jak na swoje czasu prezentował się ponadprzeciętnie, to sc2 od strony wizualnej jest chyba nawet poniżej normy, do tego słaba optymalizacja.


Ostatnio więcej pogrywałem w starego sc:bw i prawda jest taka, że w tak intensywnym RTS'ie na grafikę się nie zwraca uwagi, nie ma czasu na fapowanie przy płynącej lawie. Jarać się można przez pierwsze kilka godzin, póżniej grafikę w multi się ignoruje, taka jest prawda.
Grafika w sc i sc2 ma takie samo znaczenie jak estetyka wykonania figur w szachach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 20:43 
Cytuj  
Nie Gosu, nie logowałem się już dość długo na konto. Poza tym, nie chcę mi sę dyskutować w tym temacie. Sami w nim piszecie więc co ja mam pisać ;p.

Najbardziej mi się podobało, jak ktoś napisał że klęknięcie do miecza blizzarda, buehee.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.