mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:50 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Mam buga - jak mam szate arcymaga i maskę morokaia to po wczytaniu sejva nie widac mojej twarzy(ani maski...). Na początku było ok ale teraz niestety moja twarz zniknęła...


BTW w jakiej oberży trzeba się przespać, żeby dołączyć do mrocznego bractwa(po wykonaniu morderstwa)

Szaty arcymaga maja kaptur. Przy wszystkich itemach ktore maja Hooded, nie bedzie widac mordy jak zalozysz cos na glowe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 11:52 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Jakie ułatwienia, czy was pojebalo?

- zwiekszenie ilosci septimow u vendorow
- skrocenie czasu resetu kasy u vendorow
- zwiekszenie carry weight wraz ze stamina
itd bo mi sie nie chce wypisywac, uwazasz za usprawnienie ? To moze od razu wpisz w konsoli zwiekszenie carry weight o np 1000 i bedziesz mogl nosic do woli caly zlom, z reszta z konsoli mozna calkowicie dodac kupe rzeczy, w ogole po co biegac i zbieac rudy to przeciez totalnie dla nerdow ! (chyba inaczej pojmujemy rozrywke) GTFO !
Cytuj:
TO co jest obecnei ingame to jest sztuczne zawyzanie poziomu trudnosci IMHO... To, że nie muszę spać 48h tylko 24h to jest ułatwienie?


A kto Cie zmusza do skonczenia gry w 5 dni ? Graj i pol roku po godzince dziennie :) Osobiscie uwazam, ze gra ma mozliwosci do spokojnej gry wystarcczy pomyslec, pokombinowac i wlasnie to imho jest najlepsze, bo uzywanie najlepszego gearu, dzieki ktoremu onehitujemy moba jest kompletnie nudne i pozbawia przyjemnosci z gry. Zauwazcie ze itemy naprawde super otrzymane z nagrod od Daedr sa o wiele slabsze od enchantniego i ulepszonego przez smithing sprzetu, a mimo to mozna w nich naprawde skonczyc gre.

Naprawde, wisi mi to jak gracie, grajcie jak chcecie, ale nie starajcie sie usprawiedliwac, ze korzystacie z usprawnien zamiast okreslenia cheatow !
Tyle na ten temat :P


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 12:08 
Cytuj  
Nakręciłem robienie dunga ostatniego z akademii magów http://www.youtube.com/watch?v=QzUHoYW4-CI . Poziom trudności ekspert (przez chwile "czeladnik" bo reinstall robilem i sie nie skapnalem ze sie zmienil).

Ogolnie banał, polecam obejrzec ostatnia walke z "bossem".

Nie przykladam zadnej wagi do robienia enchantow, nie mam wyskillowanych szkol magii (na poczatku filmu pokazuje drzewka), 0 ulatwien w grze. Walka z dwoma smokami tez na kanale dostepna do obejrzenia (rownie banalna). Cos mogliby z tym balansem probic...

Moze na master sprobuje chociaz nie chcial bym sie meczyc na jakis dziwnych bossach wymaksowanych...


_________________
Obrazek

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 12:12 
Cytuj  
Może wszystkim co sobie zwiększyli udźwig zrobiło się szkoda zniechęconej "I'm sworn to carry your burdens" Lydii :p

Jest trait na jakimś ekwipunku zwiększający enchanting % czy w grę wchodzą tylko elixiry?

No i pytanie z poprzedniej strony czy daedric bow będzie lepszy niż glass?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 12:39 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Jakie ułatwienia, czy was pojebalo?

- zwiekszenie ilosci septimow u vendorow
- skrocenie czasu resetu kasy u vendorow
- zwiekszenie carry weight wraz ze stamina
itd bo mi sie nie chce wypisywac, uwazasz za usprawnienie ? To moze od razu wpisz w konsoli zwiekszenie carry weight o np 1000 i bedziesz mogl nosic do woli caly zlom, z reszta z konsoli mozna calkowicie dodac kupe rzeczy, w ogole po co biegac i zbieac rudy to przeciez totalnie dla nerdow ! (chyba inaczej pojmujemy rozrywke) GTFO !
Cytuj:
TO co jest obecnei ingame to jest sztuczne zawyzanie poziomu trudnosci IMHO... To, że nie muszę spać 48h tylko 24h to jest ułatwienie?


A kto Cie zmusza do skonczenia gry w 5 dni ? Graj i pol roku po godzince dziennie :) Osobiscie uwazam, ze gra ma mozliwosci do spokojnej gry wystarcczy pomyslec, pokombinowac i wlasnie to imho jest najlepsze, bo uzywanie najlepszego gearu, dzieki ktoremu onehitujemy moba jest kompletnie nudne i pozbawia przyjemnosci z gry. Zauwazcie ze itemy naprawde super otrzymane z nagrod od Daedr sa o wiele slabsze od enchantniego i ulepszonego przez smithing sprzetu, a mimo to mozna w nich naprawde skonczyc gre.

Naprawde, wisi mi to jak gracie, grajcie jak chcecie, ale nie starajcie sie usprawiedliwac, ze korzystacie z usprawnien zamiast okreslenia cheatow !
Tyle na ten temat :P



Bodziu nie pierdol i nie badz starszym dinozaurem ode mnie. Jak chce cos sprzedac i zadko bywam w miescie, to po ptostu spie 20 dni i tak to sprzedam i tak, tylko zabierze mi to wiecejczasu i tyle - zadne ulatwienie. Co do staminy to tego akurat nie instalowałem ale uważam, że to nie ułatwia w chuj gry - i tak zawsze amsz tyle staminy żeby zwiac - no chyba, że masz unlimited stamina to co innego. Wiecej kasy u vendorów (x2) to nie problem. W morku był krab i ten diabelek co miał 5k co 24h i było znacznie prościej.

Chcesz sie poczuc pro, że masz trudniej to zacznik grac w roguelike jakieś.(oczywiscie to zadne utrudnienia tylko sztuczne i nie potrzebne zabieranie czasu, ktory mozna spedzic np robiac q czy zwiedzajac kolejne lochy).

Pierdolisz 3 po 3 i tyle.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 12:41 
Cytuj  
Naprawdę po odwiedzeniu innych miast niż Whiterun z hajsem niema problemu, a modowanie sprzedawców, żeby kupowali co 24h zwiększenie im hajsu i zwiększenie swojego carry weight to izzi mode.
Zresztą ja nie wiem po co w tej grze jest hajs. Jakieś treningi od czasu do czasu i matsy do skillowania enchantinga chyba tylko.

Jakby modować to, żeby było właśnie ciekawiej - zmniejszyć ilość rzadkich rud/itemów u vendorów (daedra heart).
Tak samo z krasnoludzką rudą po kiego brać metal z krasnoludzkich twierdz skoro vendorzy mają zawsze tego na tony.
Usunąć fast travel, za to dodać do konia z 500 carry.
Crafting strzał i wand - ok.
Crafting powinien levelować normalnie, czyli jak masz 50 kowalstwa z daggerów skill nie rośnie albo duuużo mniej. Za to z takiego ebony armor powinny być z marszu 1-2 lvle jak przy lockpikowaniu master zamka.
Lvlowanie magii trzeba poprawić to fakt, bo rzucenie jednego soul trapa to jak 5 przywań atronarcha - żart.

Itd itd;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 12:53 
Cytuj  
Kurde nie kapuję tego armor rating tutaj, na magu z buffem mam teraz prawie 400 ar i 180 hp, na woju mam 163 ar i 180 hp, włażę do tej samej twierdzy i walczę z tymi samymi mobami, na woju prawie nic mi nie robią , maga biora na 2 strzały.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 13:09 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Nakręciłem robienie dunga ostatniego z akademii magów http://www.youtube.com/watch?v=QzUHoYW4-CI . Poziom trudności ekspert (przez chwile "czeladnik" bo reinstall robilem i sie nie skapnalem ze sie zmienil).

Ogolnie banał, polecam obejrzec ostatnia walke z "bossem".

Nie przykladam zadnej wagi do robienia enchantow, nie mam wyskillowanych szkol magii (na poczatku filmu pokazuje drzewka), 0 ulatwien w grze. Walka z dwoma smokami tez na kanale dostepna do obejrzenia (rownie banalna). Cos mogliby z tym balansem probic...

Moze na master sprobuje chociaz nie chcial bym sie meczyc na jakis dziwnych bossach wymaksowanych...


Sorry za DP - spamowanie fireboltem (niefireballem) w bossa to nic trudnego bo mana sie nigdy nie konczy i można to zrobić nawet na masters - troche przegięte IMHO. Ja tak potem rozwalam każdego ale przy tamtym bosie po prostu o tym nie pomyślałem :(


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 13:37 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Dobra dajcie jakiegoś tipa jak zajebac smoka na melee który nie chce ni huhu usiąść i non stop oslepia mnie zionięciem przez co z łuku też nie mogę go ustrzelić.


jak chcesz ich bić w melee to rusz troszke main questa, 2-3h od początku a jakie bicie smoków staje się przyjemniejsze ;) Szczególnie dla osób które nie lubia/nie chca rozwicjac destro czy luku.

Mój sposób na smoka (poz. Master) to tarcza + miecz z +20dmg od piorunów. Tarcza z perkiem to 50% obrony od zionięcia, kolejne 50% mam od zimna - racial i 40% od ognia zaklete na tarcze (tarcza kupiona, imho smithing i enchant mimo ze fajne to psuja gre). Przy dobrym ograniu z tarcza nie trzeba nawet resto uzywac ;)

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 13:39 
Cytuj  
bloodleaf, to tylko moja teoria, ale wydaje mi się, że te buffy są po prostu zbugowane bo ja np. nie zauważam żadnej różnicy pomiędzy hitami na postać bez kamiennego ciała i na postać z kamiennym ciałem.

co według mnie powinni zmienić.
- przede wszystkim AI companionów, są niesamowicie irytujący i ciągle wchodzą pod celownik
- naprawa fast travel buga
- naprawa level scalingu (z dwóch tych samych mobów jednego ty bierzesz na strzała a drugi ciebie, to bez sensu, w jedną albo w drugą stronę)
- chciałbym żeby w modach/dlc dodali coś w stylu systemu VATS z Fallouta (tyle, że zamiast PA zżerana by była np. kondycja w przypadku strzelania z łuku/uderzenia bronią białą i magia w przypadku użycia czarów), można by to podpiąć pod jakiś passive "shout" (Dragon Eye bym nazwał ;p) który dostajemy np. w czasie tutoriala w Helgen
- levelowanie przemiany i przyzywania tylko w walce jest śmieszne, powinni to zmienić.
- siła czarów zniszczenia w stosunku do ich kosztu jest zbyt niska. jakby nie było friendly fire to też nie byłoby źle (nie można by trenować zniszczenia na lydii poprzez znukowanie jej kilkoma czarami i rzuceniem uspokojenia).
- kompletny redesign dragon armorów, są paskudne, i dodanie craftu dragon weapon, strzał i kosturów też (można by osobną dziedzinę do tego stworzyć, woodcraftsman czy coś takiego).
- oczywiście poprawienie wszystkich tekstur na bardziej szczegółowe


ogólnie oczekuję modów/patchy które spełnią w/w widzimisię, jeżeli takowe będą to gra przejdzie z apogeum zajebistości do transcendencji :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 14:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
BTW w jakiej oberży trzeba się przespać, żeby dołączyć do mrocznego bractwa(po wykonaniu morderstwa)


U mnie przyszli, jak spałem u siebie w chacie w Whiterun. Po jednym z questów w Riften.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 14:46 
Cytuj  
wystarczy się przespać godzinę w jakimkolwiek łóżku w którym się da


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 14:58 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Nakręciłem robienie dunga ostatniego z akademii magów http://www.youtube.com/watch?v=QzUHoYW4-CI . Poziom trudności ekspert (przez chwile "czeladnik" bo reinstall robilem i sie nie skapnalem ze sie zmienil).

Ogolnie banał, polecam obejrzec ostatnia walke z "bossem".

Nie przykladam zadnej wagi do robienia enchantow, nie mam wyskillowanych szkol magii (na poczatku filmu pokazuje drzewka), 0 ulatwien w grze. Walka z dwoma smokami tez na kanale dostepna do obejrzenia (rownie banalna). Cos mogliby z tym balansem probic...

Moze na master sprobuje chociaz nie chcial bym sie meczyc na jakis dziwnych bossach wymaksowanych...


LOL komentarz zejebisty ! :P
Sam dlugo sie przeciwialem polskiej wersji, nie dosc ze skopana (jakby w ogole przez beta testerow nie przeleciane) to jeszce te nazwy, dlugie, dzieki ktorym nie mozna widziec ile sie czego ma jak i sortowanie zmienione na maxa :) Ogolnie mialem wrazenie, iz spolszczenie na odpierdziel zrobione, dobrze sie tylko ksiazki czytalo :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:13 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
jak chcesz ich bić w melee to rusz troszke main questa, 2-3h od początku a jakie bicie smoków staje się przyjemniejsze ;) Szczególnie dla osób które nie lubia/nie chca rozwicjac destro czy luku.


Że tak się z głupia zapytam po co? nie ruszyłem prawie wcale main questa , mam lvl 16sty, łucznictwo tez mam rozwinięte, destro też itd, co z tego skoro smoczek lata non stop w powietrzy i robi mi naloty oraz oślepia kompletnie zionięciem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:16 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Enderhawk napisał(a):
jak chcesz ich bić w melee to rusz troszke main questa, 2-3h od początku a jakie bicie smoków staje się przyjemniejsze ;) Szczególnie dla osób które nie lubia/nie chca rozwicjac destro czy luku.


Że tak się z głupia zapytam po co? nie ruszyłem prawie wcale main questa , mam lvl 16sty, łucznictwo tez mam rozwinięte, destro też itd, co z tego skoro smoczek lata non stop w powietrzy i robi mi naloty oraz oślepia kompletnie zionięciem.


Ano po to ze masz potem odpowiedni shout, dzieki ktoremu smok laduje :P (mam nadzieje ze nie zespoilerowalem ;)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:16 
Cytuj  
bo dalej w main queście dostajesz shouta który zmusza smoka do lądowania.

o to chodzi tak?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:19 
Cytuj  
Chcialem tylko napisac ze nie napisze w tym temacie nic wiecej na temat modow bo nie bede czytal idiotow ktorych jak widac nie brakuje.

Ulatwianie gry LOL.... tak jakby po dwoch dniach grania jakakolwiek gra TES byla trudna. Nie ulatwianie tylko zmienianie tego co zjebali tworcy, urealnianie rozgrywki oraz dodawanie nowych elementow ktorych im sie nie chciaclo zrobic plus ofc rebalans zeby przyjemniej sie gralo (nie latwiej czy tudniej - PRZYJEMNIEJ i ciekawiej).
I bede to robil dalej tylko juz sie nie podziele fajnymi znaleziskami zeby bodziu czy inny debil sie nie uniosl ze cheatuje.

/foch i zdecydowany /facepalm

Opisalbym kazdy z tych modow osobno i napisallbym o tym jak nikle wplywaja one na rozgrywke i o tym ze wcale nie sa jakimis god mode cheatami oraz ze maja wywazonewg mnie wartosci uatrakcyjniajace rozgrywke ale mi sie nie chce tracic czasu na idiotow.
No kurwa... jak mozna powiedziec ze restock co 24h ulatwia gre jak to zmienia tylko tyle ze musze RAZ nacisnac "spij 24h" a nie DWA RAZY. USPRAWNIENIE broken mechaniki - o to tutaj chodzi. Tak samo z wieksza iloscia kasy - sorry ale kurwa nie bede sie teleportowal jak debil po 12 vendorach zeby sprzedac loot z jednago dungeona - u mnie vendorzy naja po 2k zlota srednio o to juz daje rade.
TAk samo Stamina i jej zuzycie na bieg... ja BARDZO RZADKO uzywam Fast Travel, mam wylaczony kompas, itp.... (no ale ofc ulatwiam sobie i cheatuje) i kurwa nie bede biegl w jedno miejsce 20 minut tylko 10 bo tworcy wyjebali wspolczynnik Speed... co to kurwa zmienia? Walka i tak jest latwa ze stamina czy bez. No i ten mod nie wplywa na combat tylko na bieganie.
To samo obciazenie... 5pkt za poziom? dajcie kurwa spokuj... czuje sie nagrodzony w chuj.... ja mam 10. I mi pasuje ta ilosc. Przynajmniej nie musze co 3 pomieszczenia stawac i jebac sie ze zjebanym interfejsem przez 2 minuty i myslec co wyrzucic albo dac companionowi. Juz nie mowiac o kolejnym przeoczeniu ze przy awansie i zwiekszeniu staminy swieksza sie udzwig a przy zwiekszaniu staminy itemami juz nie - kolejna rzecz do zmiany aby gra coraz bardziej przypomianala Morrowinda (bo do tego bede dazyl modowaniem jak wyjdzie edytor - narazie to takie pierdu, pierdu).

JAk ktos czyta temat (zreszta moj) z modami to wie ze uwielbiam modowac Morrowinda (160 modow ostatni rekord - ponad 10GB danych wrzuconych ingame) i gre mam tak rozbudowana i trudna ze taki bodziu pewnie by z Seyda NEnn nie wyszedl.
No ale lepiej oskarzc o cheatowanie i ulatwianie sobie w grze gdzie jak narazie wystarczy sie cofac i naciskac na przemian LPM i PPM.

Niggaz plz.

PS. Sorry za ilosc przeklenstw no ale...... :P


Ostatnio edytowano 21 lis 2011, 15:31 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:20 
Cytuj  
A co robi taki shout po którym postać krzyczy "Hey you, you faggot!" czy inna oblege? To jakis distract do skradania?

Btw, pierwszy raz chcialem blokowac dla skilla (bo zwykle tylko do przodu i siekam), a ze akurat to byl wilk to po 3 ciosach dostalem disease obnizajace mele skills. FML hahah ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:32 
Cytuj  
To nie lepiej dać vendorom unlimited kasy??
Pójdziesz do jednego - general store i masz z głowy.
Przecież to broken mechanica, zamiast klikać czekanie 24h to nie klikasz w ogóle!
Ja nie wiem ile wy lootu wynosicie ja nigdy nie musiałem specjalnie czekać, żeby coś opchnąć. Najwyżej coś kupowałem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2011, 15:38 
Cytuj  
Nie bo to juz by byl cheat. Sorry ale dla mnie nierealistyczne jest zeby vendor prowdzacy kuznie w duzym miescie (Sulitude np.) mial 700 golda w kiezeni. 2k? Juz lepiej.

O to glownie chodzi. A z 2k w pozniejszych etapach i tak nie sprzedam wszytkiego naraz.

Po prostu nie rozumiem decyzji designerskiej (danie vendorom tak smiesznych ilosci golda) i zmieniam ja bo moge. O to chodzi w modowaniu serii TES jak ktos tego nie ogarnie to niech na serio zamilknie.

Nastepnym moim modem bedzie zwiekszenie czasu trwanieall buffow do 5/10min tylko po to rzeby nie musisc sie uzerac co 60 se z jebanym interfejsem i recastowac swiatlo czy zbroje. Zaraz ktos wyskoczy ze cheat i ulatwianie ale wbrew pozorom to mi utrudni gre bo skille beda wolniej rosly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.