mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2011, 22:19 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Po co grac jak mozna komus zaplacic zeby za nas gral?

RMAH to narzedzie, ludzie beda je wykorzystywac na rozne sposoby. Wy koncentrujecie sie tylko na ekstremach.

Jedyny minus jaki widze, to ze jak ludzie sie dobiora w klanowe/semi-random party, to jak dropnie cos dla kolegi to nikt mu tego nie da/trejdnie, tylko poleci zaraz na RMAH. No chyba ze nikt nie bedzie z tego korzystal.


Po to, że musi być osobista satysfakcja z zabijania, bo inaczej to już by było w ogóle bez sensu.


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 09:20 
Cytuj  
http://www.pcgamer.com/2011/12/05/diabl ... t-from-d3/


Cytuj:
PC Gamer: Can you guys tell us a little more about the Inferno difficulty level? Is it just going to be flat-out mean to the player?

WC: Yes. We have Normal, Nightmare, and Hell, and one thing about Hell in Diablo 2, it was more geared towards characters from, I’m gonna say, level 60-65 up to 100. Our level cap is 60, and Inferno is really geared towards max-level characters. One of the things we’ve been talking about is, we have a lot of environment art. And we feel that the most fun way to play isn’t to do the same run over and over and over and over again within the same environment, background art, whatever. So Inferno is the entire game on a much tighter level (band?? 3:30) so that you can basically do your loot farming in a wider variety of places. It’s still the same game, but everything’s designed for level 60, and the rewards are (superior) across the board.

Cytuj:
PCG: Will hardcore players get anything extra for their dedication, like different loot or titles?

WC: Not loot or stats. There are cosmetic rewards—we have a banner system in Diablo III, which is a visual representation of your accomplishments that’s shown in the Battle.net screen, or anytime you create a party with your friends. They’re customizable, and some customization options will be unlocked through Hardcore achievements.

PCG: Now, in Diablo II, power-leveling your friends or making alts and getting them power-leveled was a huge part of the game. Are you guys trying to promote that, or push people away from that?

WC: Twinking, as it’s colloquially called, is important. I think it’s actually really fun. It’s something that we intentionally try to support. I think that the trick is to make the twinking experience as fun as possible. So, for example, one phrase I like to use around the office a lot is, “players are very good at finding the path of least resistance.” So if I’m going to level a new character, I’m going to find the fastest and most optimal way to do it. Our job, as developers, is not to stop you from leveling your character fast. Our job is to make the path of least resistance is also the most fun. So, for example, is it fun to stack up a whole bunch of +Experience Gain gear that I’ve collected over time, put that on, and level, y’know, maybe 50% faster than the first time? Yes, we do think that’s fun, so let’s support that. We have a lot of features that actually encourage a second character. Things like your shared stash; also, a lot of people noticed in the beta that your gold is shared across all of your character.

AC: Your Artisan’s as well—your crafters are account-wide. So if you level up your Blacksmith to level 10, when you start on your next character, he’ll still be level 10, letting you focus on one of the other artisans

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 12:53 
Cytuj  
Targaryen imo pierdolisz - sam przeznaczam na granie w tygodniu max 10-15 godzin i jesli mialbym jakas rzecz farmic przez xxx godzin to wolalbym ja kupic. No ale upodabniajac sie do ciebie mozna napisac ze smieszni sa europejczycy ktorzy beda xxx godzin farmic aby cos sprzedac - tak tracic czas dla paru groszy...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 13:54 
Cytuj  
Tzn wydaje mi sie ze takie opinie jakie on wydaje (uwazajac graczy , ktorzy beda placic za przedmioty , za debili) , to typowa postawa malego polaczka , ktory zazdrosci ze ktos moze a on nie.Dodatkowo pokazuje jakim jest kretynem , bo wiecej zarobi spedzajac czas w dobrze platnej pracy niz za czas poswiecony w grze zeby cos wyfarmic.Typowe...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 14:01 
Cytuj  
kurwa ile kasy ja trace na spanie
chyba jestem kretynem


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 14:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Najfajniej by bylo jakbyscie sie wszyscy wreszcie nauczyli nie zagladac do cudzego portfela.

Nie stac cie, ale bys kupowal? Spoko, nie pierdol, ze inni oszukuja bo im zazdroscisz.

Stac cie i nie masz ochoty kupowac? Nie kupuj, ale nie narzucaj tego nikomu innemu.

Proste jak jebanie, bardziej dobitnie sie chyba tego nie da wytlumaczyc. Ile wy macie lat.


exacly , dobrze napisane

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 14:49 
Cytuj  
Przeciez sekunde wczesniej sam byles w grupie o ktorej pisal roball :F


Ale dajcie juz spokoj emocjom.
Goatus ladnie odpisal na posty suli, a ja uzupelnie o jeszcze jedna rzecz w tej dyskusji. Wśród przecietnych graczy nie bedzie wielkich przepływów z i do RMAH.
Raczej nikt normalny malej kwoty nie bedzie transferowal na zewnatrz - kasa bedzie sie obracala pomiedzy ludzmi w mikrotransakcjach, a blizz zarobi tym wieksza prowizje im wieksze beda obroty i raczej sa tego swiadomi, wiec bedzie zalezalo im na tym zeby ruch był duzy, a nie ceny wielkie.

Jedyne zagrozenie (aspekt RM mam w powazaniu) to dla mnie inflacja gearu i statów. Mam nedzieje ze blizz nie bedzie dorabial nowych itamz patchy przed expansion.
Bardziej celuje w to ze ceny beda podobne, ale np na poczatku za dana kwote sprzeda sie unique, a z uplywem czasu, kiedy itemow hi-tier bedzie w obrocie wiecej, realna wartość utrzymaja jedynie unique z perfect statami (albo close to perfect). Zreszta widac to nawet po tych temporary statach itemow, rozjazd w stat-range na itemach jest bardzo duzy (do 50% na pojedynczym affixie), wiec wariancja "mocy" itemow nawet wsrod unique bedzie duza.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 15:42 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
kurwa ile kasy ja trace na spanie
chyba jestem kretynem


Touche.

K4czy i reszta uberów z gangu rmt: Jeśli przeliczacie czy wam się bardziej opłaca farmować piksele w grze czy farmować poniekąd te same piksele w pracy to coś jest z wami nie tak.

Roball: temat zboczył na rmt ah, wyraziliśmy opinię, gang rmt się obruszył i zaczął robić wymówki, kolejny dzień na forum. To tak jakby leniwy grubas obrażał się za nazwanie go leniwym grubasem (no offence!).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 15:54 
Cytuj  
Targaryen napisał(a):
Buffchef napisał(a):
kurwa ile kasy ja trace na spanie
chyba jestem kretynem


Touche.

K4czy i reszta uberów z gangu rmt: Jeśli przeliczacie czy wam się bardziej opłaca farmować piksele w grze czy farmować poniekąd te same piksele w pracy to coś jest z wami nie tak.

.


Ty chyba kolego nie wiesz wogole o czym mowisz.Ja rozumiem ze Ty moze pracujesz gdzies , gdzie za godzine swojej pracy dostajesz wynagrodzenie na poziomie 10 zloty ale ja tutaj mam na mysli przykladowo 500 zloty na godzine.
Biorac pod uwage Twoja wersje , to tak zgadzam sie , masz racje.
Jednak musisz zrozumiec ze jest gro osob wnaszym kraju , ktorzy zarabiaja ogromne pieniadze i tez graja w gry takie jak diablo, wiec dla nich lepiej poprawcowac 2h dluzej zeby po powrocie do domu wykupic cale AH za RL kase.

Kapujesz?

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 16:31 
Cytuj  
Na bank ktos kto zarabia 500 zl na godzine gra w Diablo III.

Wake up.


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 16:35 
Cytuj  
A co ma czas wolny wspolnego z zarobkami?
Skonczcie juz temat zarobkow, skupcie sie na features RMAH, bo roball przyjdzie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3739
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 16:48 
Cytuj  
Kapuję, że to kwestia mentalności. Za godzinę pracy mam ok 50zł brutto a w szczycie sezonowym dochodzi to do 100zł (prowadzę mały sklep sportowy i serwis narciarsko/snowboardowy, wkrótce wypożyczalnie). Nadal nie wydałbym ani grosza na pikselowy przedmiot choćbym na niego miał poświęcić zaledwie 30 minut, moje osobiste podejście. Jeśli kupienie uber itemów daje komuś satysfakcję to na zdrowie, przy moich (żałosnych w porównaniu do 500/h) zarobkach nadal uważam, że marnowanie tak kasy to głupota.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 16:51 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Na bank ktos kto zarabia 500 zl na godzine gra w Diablo III.

Wake up.


Gra i graja nawet tacy co zarabiaja 1000 zl na godziene , czytaj okolo 150-200 tys miesiecznie.

Zarobki nie maja nic wspolnego z tym jakie masz hobby.

A co , gdybys Ty zarabial te 1000 zloty(bo z Twojego oburzenia wnioskuje ze nie zarabiasz) na godzine to jak bys wolny czas spedzal?Gral w golfa?Bo za bardzo nie rozumiem co ma jedno do drugiego.

Tacy co maja pieniadze maja komputer stacjonarny za 10 tys zloty , laptopa za 13 tys , podkladke pod myszke za 1000 zloty ect i wydaja kase na przedmioty w diablo , bo dla nich to jest jak splunac.Rozumiesz?

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 17:06 
Cytuj  
Chyba sie nie zrozumielismy. Ja tylko twierdze, ze milionerzy maja lepsze zajecia niz granie w Diablo III i kupowanie itemkow na mase :D Bo to jest po prostu plain pathetic imo, ale wyjatek potwierdza regule.

Musze Cie rozczarowac, bo nie oburzylem sie, nie narzekam na wlasna pensje, ale nigdy nie wydam ani zlotowki za pikselowy itemek w grze (pomijam fakt abonamentu, ot takie przekonanie). Po prostu potrafie rozgraniczyc dwa swiaty.

A gdybym zarabial 1000 zl za godzine? Pracowalbym, bo moja praca sprawia mi frajde i spelniam sie w niej. A w wolnym czasie spedzalbym czas z rodzina, podrozowalbym i gral w tenisa i golfa wlasnie z moimi kolegami od portfela.

A co do tematu, system jest dobry, bo to nie mmo, moge sobie cos kupic ale nie musze, jak mam farta to zarobie i tyle.


_________________
Pawson#2704

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 17:08 
Cytuj  
Roball, wydziel to gdzies bo chcialem sie z crisa posmiac spokojnie, a w temacie o D3 nie wypada.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 17:09 
Cytuj  
Jestem za. Podyskutuje z checia na ten temat. Tylko prosze o argumenty podparte faktami i wlasnymi doswiadczeniami.


_________________
Pawson#2704

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 17:25 
Cytuj  
Ale co chcesz wyciag z mojego konta bankowego? :D

Kolego , przeczytaj raz jeszcze co Ty wogole piszesz.W jednym poscie przeczysz sam sobie.

Raz nie narzekasz na swoja pensje mowiac ze jest ok , z drugiej strony mimo ze dobrze zarabiasz to nie spedzasz czasu z rodzina , nie grasz w golfa (to serio nie jest tak droga przyjemnosc) , po trzecie nie zwiedzasz (to jest jeszcze tansze niz golf :P ).

Takze albo wedlug Ciebie Twoje dobre zarobki sa na poziomie 2 tys zloty albo nie wiesz o czym piszesz.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 18:46 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Chyba sie nie zrozumielismy. Ja tylko twierdze, ze milionerzy maja lepsze zajecia niz granie w Diablo III


Ofc, bo zamożni ludzie to inna rasa w ogóle, i nie do pomyślenia jest żeby jakiś lubił sobie pograć raz na jakiś czas, przecież to hobby dla hołoty.

Jedyne dopuszczalne zainteresowania dla bogaczy to oczywiście golf, żarcie kawioru i kupowanie żaglówek / prywatnych odrzutowców ;)


Ostatnio edytowano 6 gru 2011, 18:47 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 18:46 
Cytuj  
A teraz mi sie odechcialo, bo to za proste :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2011, 18:51 
Cytuj  
A już tak zupełnie poważnie.
To co jest takiego ciekawego w golfie ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.