mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 06:34 
Cytuj  
Weak drama.
Kto to wogole w D3 gra miesiac od premiery?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 07:36 
Cytuj  
imo lepiej tolerowac hurriego niz zabolka ;d


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 10:49 
Cytuj  
ma dużo kolegów. Na facebooku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 10:53 
Cytuj  
Notabene gdyby radio tak szybko nie padlo to moznaby pogadac o RMT, a potem o botowaniu =]


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 11:12 
Cytuj  
o wlasnie co z tym wywiadem z kolesiem od AA?
bo cos huragan naobiecywal a zdaje sie, ze wielka kupa wyszla z calego projektu?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 11:20 
Cytuj  
Tan chińczyk (tzn ten od AA) farmi pewnie teraz itemy w D3 więc nie ma czasu na wywiady ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:12 
Cytuj  
Z tego tematu dowiadujemy sie dwoch waznych rzeczy:

1. Niektore osoby na tym forum aprobuja czitowanie/botowanie w grach online (w domysle - pewnie same to robia). Nie bede nickow wymienial - wystarczy poczytac tutaj i dzial D3. Wystarczy co poniektorym dac dosc mglista mozliwosc zrobienia dodatkowo 20 euro i wylazi szydlo z worka.

2. Zabolek to miekka faja i cipka, ktora jak ktos o nim pisze to zamiast wyjasnic ucieka do konta i placze. Ot..pizdeczka jakich mnostwo na tym swieciem, ktora nie potrafi wziec na siebie odpowiedzialnosci za swoje dzialania.

Dobry thread - zrewidowalem swoje poglady na pare osob.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:21 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
ucieka do konta i placze
bo ma pusto na kącie
:{


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:29 
Cytuj  
Kabra, chciałem Cię zaraportować bo niestety ku twojemu rozczarowaniu "*ipką" nie jestem, ale już to ktoś za mnie zrobił.

Nie poczuwam się do tego, aby się tłumaczyć z czegokolwiek i na pewno nie przed Tobą czy Zarrim, którego nawet na forum WarCry zbanowano :D .
Każdy ma swój mózg, ludzie z którymi gram wiedzą czy bootuje czy nie, czy stosuje jakieś inne, niedozwolone czity, czy scamuje ludzi albo opierdalam konta forumowiczom. Po twojej ostatniej wpadce z sprzedażą konta masz tupet jeszcze postować :roll:

Masz swój topic i zarriego, karmcie siebie nawzajem :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:36 
Cytuj  
"masz tupet jeszcze postowac" w przypadku kabry nie wiemy nic na pewno.

O twoich wpadkach natomiast tak, sry kurwa nie wiem jak cie mozna tolerowac. I jak mozesz miec tupet jeszcze postowac. Wez zrob alta, bym cie nie widzial.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:39 
Cytuj  
Moja 'wpadka' z kontem do D3 zostala wyjasniona i nie ukrywalem nic w tej sprawie. Potrafilem przyjsc na forum, wyjasnic sprawe i gadac nawet z tymi, ktorzy mnie wyzywali publicznie od zlodziei - zreszta pozniej przepraszali - np. mareczek. Po takim zachowaniu odroznisz dojrzalego czlowieka od cipki-strachliwki jaka jestes.

Natomiast ty jestes cziterem i e-koledzy cie kryja bo pewnie sami tez czituja/botuja na potege liczac ze sprzedadza itemek za 5 euro.
Zreszta nie zdziwilbym sie jakby 50% playerbase na botach jechalo. Taka gra. A jaka gra, tacy gracze.

Raportowac sobie mozesz do woli, w przeciwienstwie do ciebie ja regulaminu nie lamie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:43 
Cytuj  
@Kabraxis
Jesteś chujem, wysłałem tobie kilka dni temu pmkę, a ty nawet nie raczyłeś odpisać


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:44 
Cytuj  
High i Kabra, trzymacie się teraz za ręce?? Pewnie w nocy to Kabra jest małą łyżeczką ? Na zmianę z Zarrim :wink:

Niahu pmuje z kabrą :E.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:48 
Cytuj  
Nie, mam w chuju co pisze kabra. WIem tylko, ze nie wiadomo czy opierdolil konto czy nie, jestem gorzej nastawiony mimo wszystko. Z rejdzem na D3 przesadzal i pisalem o tym. Ale w porownaniu do ciebie zaboleq to jest niebo a ziemia, napisze cos sensownego, ty nie, do teego jestes bezczelny.

ty to mnie wkurwiasz, zawsze wkurwiales, bo jestes jakims zjebem. Zycze ci by cie Asmax znalazl.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:57 
Cytuj  
Zabolek a meczysz jeza raczej solo czy w grupie meczycie na vencie z kolegami z failcry?

BTW ciekawe ile z osob kryjacych zabolka na tym filmiku napierdala boty. : )
Nie poznaje po glosach wiec nei wiem kto to ale jeden tam az sie tak przestraszyl ze az chcial huragana z kanalu wyjebywac. :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:01 
Cytuj  
High dla Ciebie Kabra jest niebem bo jesteś taki sam jak on, czyli troll bez celu w życiu. Tylko hej i hejt aż do grobowej deski :lol: .

Proponuje, skasuj konto na forum. Asmax czy trolle takie jak wy, są na prawdę baaardzo głęboko w mojej odbytnicy :) . Tzn wy nie bo bym Się czymś zaraził, ale wasze posty. Postuje z wami, bo daje mi to spory fun w sumie i jednak fajna dyskusja się wywiązała. Kabra i Zarri, pierwsi rycerze internetu, prawa i porządku.

Kabra, każdy bootuje. Teraz możesz rozpocząć nową krucjatę.

Oh wait, znowu ktoś Cię zaraportował i to nie byłem ja, ciekawe kto to... Zakończy się to pewnie bananem dla kilku osób i będzie spokój :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 13:05 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:04 
Cytuj  
@kabra
To, że mamy wyjebane na jego botowanie, nie oznacza, że tolerujemy botowanie czy sami botujemy.
Serio, jeśli masz takie wnioski po tym filmiku to ładnie cię pojebało.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:05 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Zabolek a meczysz jeza raczej solo czy w grupie meczycie na vencie z kolegami z failcry?

BTW ciekawe ile z osob kryjacych zabolka na tym filmiku napierdala boty. : )
Nie poznaje po glosach wiec nei wiem kto to ale jeden tam az sie tak przestraszyl ze az chcial huragana z kanalu wyjebywac. :)


Dziwi cię to tbh?

Wiedziałeś, że tak będzie. Ja też podejrzewałem, że w grze w której pojawia się prawdziwa waluta kończy się zabawa, a zaczyna maksymalizacja zysku i minimalizacja wysiłku czyli po prostu biznes.

Nie wiedziałem tylko, że będzie to zrobione na tak wielką skalę tzn. chodzi mi o to, że CAŁA gra jest zbudowana wokół domu aukcyjnego. AH nie ma za zadanie wspierać graczy w sprzedaży itemku, AH ma stać się miejscem, w którym gracze będą pozyskiwać większość przedmiotów. W takim przypadku aż się prosi o olanie normalnego grania i oszukiwanie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:08 
Cytuj  
Ogólnie w dupie mam zjebów z tego forum, ale zastosuj się zabolek do uprzejmych rad i wypierdalaj. Jesteś bardziej przygłupi niż mark nawet. Najlepiej zabierz jeszcze jego, psa i kabraksisa.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2012, 13:10 
Cytuj  
Cytuj:
Przypuszczalnie nie dostane tez konstruktywnej odpowiedzi od ciebie wiec ogolnie bez sensu.


Jak widac sie nie mylilem. Wiem doskonale o czym pisze. Za to ty poprostu zmyslasz i piszesz koncerty zyczen 'chcialbym zeby D3 tak wygladalo'.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 cze 2012, 13:38 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 233 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.