mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Popierasz działania Dornera?
Popieram czarnucha 56%  56%  [ 25 ]
Mam go głęboko w anusie 18%  18%  [ 8 ]
Wszędzie kradną, świata nie zmieni 9%  9%  [ 4 ]
Nawiedzony pojeb, afera w stylu Smoleńska 18%  18%  [ 8 ]
Liczba głosów : 45
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 14:00 
Cytuj  
mi moja opinia odpowiada. za grzechy ojca, placa dzieci i tyle.
gdyby nie byl skurwysynem to problemu by nie bylo.

mi ciebie tez zal niah, bo przy twoich pogladach/opiniach raczej wlasnej rodziny nie zalozysz :)

wystarczy popatrzec na to co sie dzieje u nas w kraju, zeby zdawac sobie sprawe z tego, ze wiezienie nic nie daje (nie wspominajac o dozywociu, gdzie musimy placic za to, ze gnidy sobie zyja w 4 scianach) a media robia co chca.
panstwo prawa to fikcja, podobnie jak wiara, ze opinia publiczna cokolwiek moze.
jak juz sie obudzisz niah i wyjdziesz na zewnatrz, to zobaczysz, ze zycie to nie je bajka :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 14:04 
Cytuj  
To masz nieźle zjebaną opinię. Na starość ci się to włączyło czy zawsze tak miałeś?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 14:05 
Cytuj  
Musisz żyć w ciągłym wkurwieniu na rzeczywistość Mendol z takimi pogladami.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 14:07 
Cytuj  
to moja opinia razoth i oczywiscie nie musisz sie z nia zgadzac.
tak samo jak mi nic do twojej opinii - bez wzgledu na to czy jestes zjebany czy nie.

tor: po tylu latach juz sie nie wkurwiam. i tak to nic nie zmienia :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 14:18 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mi moja opinia odpowiada. za grzechy ojca, placa dzieci i tyle.


więc uważasz, że tuleya i michnik także powinni zostać ukarani?
musisz się na coś zdecydować

HIHIHI


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 14:26 
Cytuj  
no zdecydowalem sie w tej sprawie.
nie wiem wiec o co ci znowu chodzi niah, ale mam wrazenie, ze tobie najlepiej to sutanna by pasowala :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 15:14 
Cytuj  
Koeś to były wojskowy więc pewnie beret zryty przez psychotropy. Robi to co uważa za sprawiedliwe. Moralność takich osób niekoniecznie mieści się w standardowych ramach. Polowanie na rodziny skorumpowanych chujów już tak nie do końca fair jest. Chociaż sprawy nie znamy i może zięć to jakiś gangsta był (co się przecież zdarza).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 15:36 
Cytuj  
nie znamy sprawy, tylko to co nam media w tym przypadku usowe pokazują, a to może być różnie, to tak jak często info medialne np pobity dwulatek i do tego wypowiedz sąsiadów że to normalna rodzina, a potem drobne info że tam kurator siedziała, ze ojciec karany, matka alkoholiczka itp, musimy podchodzić z dystansem do takich info.
Mendol częściowo ma racje ale uważamy że żyjemy w cywilizowanych czasach, więc nie koniecznie za winy płacą dzieci.
To tak jak pokazywanie naszych żołnierzy żegnanych przez zapłakane rodziny, którzy jada na misje pokojowe, a fakty są troszkę inne, sami się na to godzą za kasę, jadą na wojenkę czesto bo mają wypatrzone psychy, zabijają cywili nie jednokrotnie, a cała zabawa w wojenkę oparta na kłamstwie usa, teraz do tego mamy wersje medialne i brutalną rzeczywistość.
Dlatego trudno tu pisać o co chodzi z tym murzynem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 15:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem wiec o co ci znowu chodzi niah


pretensje nie do mnie

Mendol napisał(a):
ale mam wrazenie, ze tobie najlepiej to sutanna by pasowala :)


a to niby kurwa dlaczego?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 16:50 
Cytuj  
nawet zakon.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 17:00 
Cytuj  
popieram czarnucha , to ultimate justice i gdyby powstala wersja w pl upierdalajaca krecacych walki politykow to byscie przyklasneli jak jeden mąż hipokryci :)

wiezienia to obciazenie dla podatnikow , kiedys silniejszy byl sedzia i to dzialalo bardzo dobrze

obecnie wiekszosc "cywilizacji" powstala zeby wyruchac ludzi na jak najwiecej kasy

ma odemnie kubelek kfc :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 17:03 
Cytuj  
Po politykach bym nie plakal, ale ni przyklasnalbym mordowaniu ich rodzin.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 18:20 
Cytuj  
Cytuj:
obecnie wiekszosc "cywilizacji" powstala zeby wyruchac ludzi na jak najwiecej kasy

nawet bym powiedział, że tak było zawsze

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 18:39 
Cytuj  
a mnie raczej ciekawi czy rzeczywiście zabił tą córkę policjanta i jej narzeczonego - bo wydaje mi się to totalnie bez sensu.
Facet całą akcję zaplanował z góry, wystosował 20-stronicowe ultimatum - czyli chodziło mu o to by zwrócić uwagę opinii publicznej i pokazać co w LA Police jest nie tak. Czyli de fakto chciał by opinia publiczna stała za nim, a nie przeciwko niemu.
Po czym wychodzi na ulice i zabija niewinną kobietę i jej narzeczonego.

Dla mnie bezsens.
Żyjemy w czasach gdy to co powiedzą media jest prawdą absolutną. Zapominamy, że media powtarzają (najpewniej) wersję policji (bo tylko taką mają). Policji LA - bo tam dzieje się akcja.

Włączcie kurwa czasami myślenie, logikę i krytycyzm do tego co TV pakuje wam do głów.

/rence kurwa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 18:51 
Cytuj  
Mark24 - kryminalne zagadki Los Angeles.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 18:55 
Cytuj  
nie twierdzę, ze nie zabił.
Po prostu - jak dla mnie jest to bez sensu. I nie przyjmowałbym tego ze 100% wiarą - bo "w TV powiedzieli".

Ludzie czasami kłamią. A media/policja/TV to ludzie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 20:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Żyjemy w czasach gdy to co powiedzą media jest prawdą absolutną. Zapominamy, że media powtarzają (najpewniej) wersję policji (bo tylko taką mają). Policji LA - bo tam dzieje się akcja.

Czyli to wszystko jest mistyfikacją, nigga nikogo nie zabił a rząd robi "polowanie na mordercę" żeby go uciszyć?!



on topic: Hitman podobno jest już przy granicy Meksyku :]

Cytuj:
On Thursday morning, Dorner's wallet and photo ID and a law enforcement badge were found on a street near San Diego International Airport. Dorner was believed to be heavily armed and wearing military-style fatigues and body armor.

Mexican authorities closely watched San Diego's border with Tijuana and were prepared to shoot him in a confrontation, said Alfredo Arenas, international liaison for the Baja California state police. The FBI and U.S. marshals provided constant updates.

"We're keeping tabs with them every five minutes to see if he comes to Tijuana," Arenas said. "If push comes to shove, they advised us to shoot to the head." Arenas said the Mexican navy was also watching out.

Dorner is suspected of tying up an 81-year-old man and trying to steal his boat at the Southwestern Yacht Club in San Diego on Wednesday night. He fled when he couldn't start the engine. The yacht club is about five miles from where Dorner's wallet was found, San Diego police said.

On Monday morning, authorities found Dorner's police equipment in a dumpster in the San Diego suburb of National City.


_________________
Duh, winning

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 22:30 
Cytuj  
shp napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Żyjemy w czasach gdy to co powiedzą media jest prawdą absolutną. Zapominamy, że media powtarzają (najpewniej) wersję policji (bo tylko taką mają). Policji LA - bo tam dzieje się akcja.

Czyli to wszystko jest mistyfikacją, nigga nikogo nie zabił a rząd robi "polowanie na mordercę" żeby go uciszyć?!

no kurwa

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2013, 22:42 
Cytuj  
Jest na pierwszej stronie serwisow
http://www.msn.com
http://www.cnn.com/US/
http://www.nbcnews.com/
http://www.latimes.com/
http://www.usatoday.com/
Cos ta blokada informacji szwankuje :P

A to, ze na reddecie sie dziwne rzeczy dzieja to taki urok social newsow sitow. Czym informacja bardziej absurdalna tym wieksze ma wziecie. A juz szczegolnie jak jest podlana mocnym sosem teorii spiskowych. Gosc zaliczyl by jeszcze wiekszego wina jakby pomagal mu kot i uciekal na jednorozcu srajacym tecza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lut 2013, 08:13 
Cytuj  
Może i nie ma blokady informacji, ale widać, że starają się nie pisać za dużo: na cnn jest wymieniony w liście newsów małym drukiem Dorner, facet na którego jest największa obława od 40 lat, ale wielki news z obrazkiem to jednak "Paraolimpijska kadra straciła razem 400 funtów, są w formie!". No ale to klasyczna procedura działania, poparta przez psychologów.


"Los Angeles puts up $1 million reward for Dorner".


_________________
Duh, winning

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.